PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Rządy PIS od 2015

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Rządy PIS od 2015

Postautor: Worek » 15 lutego 2018, 21:57

Adi pisze:A gdzie niby w niej jest zakaz stopniowania szacunku?

Definicja, to nie zestaw zakazów. Przebijasz kolejne dno.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 lutego 2018, 22:00

Ja przebijam dno bo pytam o źródło twoich rewelacji gramatycznych?

Powtarzam:

Wykaż że nie można mieć szacunku do papieża większego niż do prostytutki,że nie można mieć uznania, poważania do osoby A większej niż do osoby B, wykaż że osoba A nie może mieć większego autorytetu niż osoba B, że nie można jednej osoby obdarzyć większą atencją niż drugiej etc.

Dlaczego nie wykażesz?

W głowę też zachodzę co wg ciebie oznacza "greater respect" i jakbyś to przetłumaczył :P

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 15 lutego 2018, 22:06

Ja mam ci wykazywać twoje fundamentalne braki w rozumieniu podstawowych definicji? buahahahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 15 lutego 2018, 22:12

O co się kłócicie? Szacunek? To już dawno umarło. Problem policji z Frasyniukiem to, moim zdaniem, nie jego doprowadzenie w kajdankach o 6tej do prokuratora. Ale wyciągnięcie go z tłumu demonstrantów, targanie za ramie przez policjanta i oskarżenie później o napaść na policjanta czy o coś podobnego. Podczas gdy był to co najwyżej jego opór. Polityczne zamówienie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 15 lutego 2018, 22:14

Szanuję cię niczym starego trampka.

To znaczy, że jesteś szanowany czy nie? :)
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 15 lutego 2018, 22:16

Paw pisze:O co się kłócicie? Szacunek? To już dawno umarło.

Dokładnie. Adi wypisujący, że nie ma szacunku do Frasyniuka, który za to, żeby ten debil wypisywał swoje nazistowskie myśli na tym forum siedział w pierdlu, pokazuje dokładnie upadek tego biednego ludzia.

Paw pisze:Problem policji z Frasyniukiem to, moim zdaniem, nie jego doprowadzenie w kajdankach o 6tej do prokuratira. Ale wyciągnięcie go z tłumu demonstrantów, targanie za ramie przez policjanta i oskarżenie później o napaść na policjanta czy o coś podobnego. Podczas gdy był to co najwyżej jego opór. Polityczne zamówienie.

I chyba na koniec ktoś się ogarnął i wystraszył tego teatrzyku. Jakiś debil chciał zrobić zatrzymanie z materiałem TV ale wyszło jak zwykle, pisowsko.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 lutego 2018, 22:28

Nazgul pisze:Szanuję cię niczym starego trampka.

To znaczy, że jesteś szanowany czy nie? :)

Jeśli jesteś bezdomnym szanującym swe codzienne obuwie to jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 lutego 2018, 22:36

Worek pisze: który za to, żeby ten debil wypisywał swoje nazistowskie myśli na tym forum siedział w pierdlu

Frasyniuk siedział w puszcze za wolność słowa dla nazistów? To może powinieneś iść śladem Frasyniuka i przyłączyć się do jego misji?

Kabaret coraz lepszy :lol:

A zamiast nazywania mnie debilem i nieczłowiekiem może wykażesz wreszcie dlaczego "szacunku" nie można stopniować?

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 15 lutego 2018, 23:00

Faktycznie, jak czyta się Adiego to można mieć wątpliwości czy aby takim blaznom należy się jakakolwiek wolność. Wszak, to dzięki takim ludziom jak Frasyniuk Adi może w miarę spokojnie wypisywać swe epopeje głupoty.

Nieposłuszeństwo obywatelskie, w tym przypadku ma symboliczne znaczenie, chodź prawdziwe - Polska obecnie NIE jest państwem prawa.
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 lutego 2018, 23:05

Każdy kto wstępuje do Unii wolności, PO czy zostaje męską dziwką (chociaż dla mnie to tożsame) traci mój szacunek, niezależnie od wcześniejszych zasług.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 15 lutego 2018, 23:38

No to ładnieś się panie wyraził o legendach Solidarności. :D Jak na osobę popierającą rząd złożony z byłych komuchów nic dziwnego że puszczasz takie deklaracje.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 16 lutego 2018, 00:16

Ta, nie jestem człowiekiem, i na pewno popieram PIS skoro nie szanuję Frasyniuka. Stara melodia :D

Chciałem jednak zaznaczyć że Macierewicz też był w zasadzie legendą solidarności. To jak rozumiem każdy kto nie szanuje Macierewicza także nie jest człowiekiem ?

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 16 lutego 2018, 08:49

Komuchofil. I jeszcze wciska kit.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 16 lutego 2018, 09:03

Adi pisze:Chciałem jednak zaznaczyć że Macierewicz też był w zasadzie legendą solidarności. To jak rozumiem każdy kto nie szanuje Macierewicza także nie jest człowiekiem ?

Żadna legenda. Legenda to Morawiecki, Gwiazda, Frasyniuk, Wałęsa.
Macierewicz to nie był nikt znaczący. Ja te czasy dokładnie pamiętam i obracałem się w środowisku opozycyjnym. Pierwszy raz o tym wariacie usłyszałem w 80/81r, ale takich ludzi było tysięce i każdy o nim zapomniał, aż do 91 r.

Żaden z PISowców nigdy nie był żadną legendą Solidarności.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 16 lutego 2018, 09:26

Cynik pisze:Komuchofil. I jeszcze wciska kit.

Jak zapewne zauważyłeś inwektywy z ust PO-owskich błaznów takich jak ty i twoi kumple nie robią na mnie żadnego wrażenia.

Wprost przeciwnie, świadczą o ich bezradności, braku argumentacji, kalectwie umysłowym.

Wróć do „Władza”