PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Fakt oczywisty

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

waluwa32
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 12:29
Lokalizacja: Małopolska

Fakt oczywisty

Postautor: waluwa32 » 16 lutego 2016, 15:09

Tylko idiota nie jest w stanie zmienić swojego zapatrywania w szerokim tego słowa znaczeniu pod wpływem zmian jakie niesie rzeczywistość w ciągłym rozwoju. Pamiętam z czasów okupacji przed każdym filmem wyświetlany Wochen schau, poprzedzony kilkoma taktami specjalnych dźwięków muzycznych i wyświetlaniem orła. Na jednym z nich przemówienie Hitlera „Wier miissen wiegen” i okrzyk jawoh her Hitler oraz skandowanie tłumu. Rzecz miała miejsce kiedy losy wojny zaczęły być oczywiste.
Takie same zjawisko obserwujemy obecnie podczas marszów protestacyjnych KOD stąd jedyny wniosek, ludzie biorący w nich udział, jak określiłem na wstępie to idioci. Zauważyć to również można w wypowiedziach telewizyjnych różnych polityków, gdyż nie zauważyłem aby któryś z nich potrafił się wypowiedzieć, przynajmniej jeden raz, a upłynęło już sporo czasu od czasu objęcia władzy przez PIS, że jakaś zmiana wprowadzona bądź zapowiedziana do wprowadzenia uzyskała akceptację. Wszystkie te wypowiedzi zawierają wyłącznie krytykę stąd uznać ich można tylko za idiotyczne, wypowiedziane bez jakiejkolwiek analizy. Do tak wypowiadających się polityków należą głównie Petru, Scheinfeld, Neumann, Schetyna, oraz bardzo wielu innych z partii opozycyjnych.
Apeluję więc – przebudźcie się bo naród was potępi !
Jeżeli interesuje was jak wasze wypowiedzi ocenia naród, proponuję na zakończenie takich programów jak: TVP info, Minęła dwudziesta i inne, uruchomić przez parę minut do prowadzącego głośny telefon aby zainteresowani mogli się wypowiedzieć. Jestem przekonany, że wszyscy politycy z opozycji by protestowali przeciw wprowadzeniu takich zmian. Piszę to pod rozwagę rządzących.
PIS wygrał te wybory nie dla tego, że przeprowadził skutecznie kampanię wyborczą , wręcz przeciwnie, gdyby była prowadzona rozsądnie to byłby uzyskać większość konstytucyjną.
Naród was odrzucił nie za źle prowadzoną kampanię wyborczą a jedynie za waszą działalność doprowadzającą państwo do totalnego bałaganu we wszystkich dziedzinach, sądownictwie, prokuraturze, administracji państwowej,degradacją rodzimego przemysłu i handlu oraz brakiem troski o dobra narodowe głównie ziemię rolną jak również inne.
waluwa32

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister
Posty: 3927
Rejestracja: 05 lipca 2013, 16:08
Lokalizacja: Śląsk Rybnik

Re: Fakt oczywisty

Postautor: Jojo » 13 maja 2016, 10:28

Kiepsko
Wzrost gospodarczy poniżej oczekiwań
PKB liczony w cenach stałych roku poprzedniego wzrósł realnie w I kw. 2016 r. o 3,0 proc. - podał w piątek Główny Urząd Statystyczny w tzw. szybkim szacunku PKB. To mniej niż oczekiwali analitycy i resort rozwoju.
Gorzej od oczekiwań
- Te dane są dużo gorsze od oczekiwań, są bardzo słabe. Nawet powiedziałbym, że przyczynią się do silniejszego osłabienia złotego - jeszcze przed decyzją agencji ratingowej Moody’s, bowiem wzrost na poziomie 3 proc. w pierwszym kwartale jest naprawdę rozczarowujący - komentował Rafał Sadoch z Noble Option

- Pamiętajmy, że w ostatnich trzech miesiącach 2015 roku Polska rozwijała się w tempie 4,3 proc. Zatem ostatnie dane pokazują, że początek 2016 roku jest bardzo słaby pod względem koniunktury w Polsce. Spowolnienie tempa wzrostu do 3 proc. może de facto oznaczać, że RPP powróci do cyklu obniżek stóp procentowych. Rada komunikowała już, że być może cięcia stóp procentowych będą kontynuowane, jeśli wzrost gospodarczy ulegnie osłabieniu - ocenił ekonomista.
Złoty to odczuje
- Dane wskazują na to, że polski złoty powinien się w ciągu dzisiejszego dnia osłabić - przestrzegał Sadoch.

- Negatywnie zaskoczyły nas inwestycje. To już widać po danych o produkcji budowlano-montażowej. Widać, że na początku 2016 roku źródło dopływu środków z UE było zdecydowanie niższe. Inwestycje infrastrukturalne wyraźnie przyhamowały w I kwartale. I one są głównym czynnikiem, które przyczyniły się do wyhamowania rozwoju gospodarczego - mówił ekonomista.
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/pkb-w-pie ... 43355.html

Jak myślisz PiSkorku...dzięki komu tak mamy?
Pomogę Ci odpowiedzieć!
to dzięki nieudacznikom z PISu i kaczej polityki!
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26668
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: Fakt oczywisty

Postautor: Nazgul » 13 maja 2016, 18:53

Waluwa, nie prokuruj bez sensu nowych tematów. nie jesteśmy słupem ogłoszeniowym Twojego bloga. następne wrzutki bez dyskusji wylecą do kosza.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister
Posty: 3929
Rejestracja: 20 maja 2011, 14:04
Lokalizacja: Chotomów

Re: Fakt oczywisty

Postautor: kaminiak33 » 13 maja 2016, 18:58

waluwa32 pisze:Takie same zjawisko obserwujemy obecnie podczas marszów protestacyjnych KOD stąd jedyny wniosek, ludzie biorący w nich udział, jak określiłem na wstępie to idioci.


Obrazek chyba worek tego jeszcze nie czytał :lol:

Co do tych "spacerów" , wolno im po mimo braku u nas demokracji i totalnej inwigilacji :twisted:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów


Wróć do „Władza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość