PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Reforma sądownictwa a tematy zastępcze

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Reforma sądownictwa a tematy zastępcze

Postautor: Adi » 24 lipca 2017, 10:38

Atylla pisze:Naprawdę sądzisz że na takie głupoty kogoś nabierzesz ?

:D Mam świadomość że zawsze znajdzie się idiota który kompletnie wbrew wszelkiej logice zdania będzie wiedział lepiej ode mnie co miałem na myśli.

Atylla pisze:Aż trudno uwierzyć. Gdzie, w wariatkowie ?

To całkiem prawdopodobne ale nie wiem skąd piszesz.

Atylla pisze:
I tak zapłacą i tak zapłacą.

Jeśli ktoś uważa że zapłacić więcej to to samo co zapłacić mniej, to jest idiotą i nie dziwne że nie rozumie sensu sondażu;)

Atylla pisze:Bzdura kompletna.

Też tak uważam dlatego jestem pewny że chcieli wpuszczać muzułmanów bo tak im kazali mocodawcy z Niemiec.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 24 lipca 2017, 11:13

No i Adrian zawetuje dwie z trzech ustaw.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 24 lipca 2017, 11:22

Jeszcze jedno VETO to może zostanie Prezydentem, a nie Adrianem ;)

została jeszcze ta która daje duże kompetencje Ziobrze. :cry: Zbycho nadal jednoosobowo będzie mógł wymienić wszystkich prezesów sądów powszechnych,
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 24 lipca 2017, 12:45

Mam świadomość że zawsze znajdzie się idiota który kompletnie wbrew wszelkiej logice zdania będzie wiedział lepiej ode mnie co miałem na myśli

Weź już lepiej nie udawaj że myślisz. To dla ciebie pojęcie całkowicie abstrakcyjne. Myślący Adi to to samo co niedźwiedź jedzący łyżką.

To całkiem prawdopodobne ale nie wiem skąd piszesz.

To kompletnie nie ma znaczenia.

Jeśli ktoś uważa że zapłacić więcej to to samo co zapłacić mniej, to jest idiotą i nie dziwne że nie rozumie sensu sondażu;)

Tylko kretyn może pisać takie bzdury. Myśli że pieniądze w budżecie są z nieba :lol: :lol: :lol:

Też tak uważam dlatego jestem pewny że chcieli wpuszczać muzułmanów bo tak im kazali mocodawcy z Niemiec.

No i kolejna bzdura Adiego. Weź się już lepiej napij i idź spać bo cały czas wypisujesz bzdury bez potwierdzenia jak jakiś matoł. Podaj dowód na to że PO chciała wpuszczać muzułmanów bo tak kazali im mocodawcy z niemiec. Tylko proszę cię, nie pisz już że to twoja opinia której nie musisz udowodniać albo że co innego miałeś na myśli

No i Adrian zawetuje dwie z trzech ustaw.

Szkoda że nie trzech. Ale i tak chciałem pogratulować Panu Prezydentowi bo się tego nie spodziewałem. Zawsze to jakiś krok ku normalności. Tylko też nie wiadomo co się stanie z ustawą po konsultacjach.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 24 lipca 2017, 13:11

Atylla pisze:Weź już lepiej nie udawaj że myślisz. To dla ciebie pojęcie całkowicie abstrakcyjne. Myślący Adi to to samo co niedźwiedź jedzący łyżką.

Ja naprawdę rozumiem że jesteś ofiarą życiową i jedynym linią obrony może być tępe ad personam, ale jeśli uważasz że wiesz lepiej co miałem na myśli wbrew logice postu, to to udowodnij.

Atylla pisze:Tylko kretyn może pisać takie bzdury. Myśli że pieniądze w budżecie są z nieba :lol: :lol: :lol:

Tylko kretyn to może uważać że większe podatki to to samo co mniejsze podatki a następnie nie rozumieć dlaczego nie rozumie sensu sondażu :lol:

Atylla pisze: Podaj dowód na to że PO chciała wpuszczać muzułmanów bo tak kazali im mocodawcy z niemiec. Tylko proszę cię, nie pisz już że to twoja opinia której nie musisz udowodniać albo że co innego miałeś na myśli

Przecież piszę wyraźnie że albo PO chciała wpuszczać muzułmanów bo tak im nakazali mocodawcy z Niemiec albo PO to idioci którzy celowo robili proimigrancką kampanię medialną żeby sobie przegrać wybory a osobiście jestem pewny opcji nr 1.

Dalej przeinaczasz moje wypowiedzi i żądasz dowodów na własne bzdurne wymysły, nie potrafiąc jednocześnie w żaden sposób udowodnić własnych kretyńskich tez które wypisujesz.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 24 lipca 2017, 17:44

Ja naprawdę rozumiem że jesteś ofiarą życiową i jedynym linią obrony może być tępe ad personam, ale jeśli uważasz że wiesz lepiej co miałem na myśli wbrew logice postu, to to udowodnij.

Przecież to ty mnie zaczęłeś wymyślać od idiotów więc czego oczekujesz ? Sam piszesz bzdury z których póxniej nie wiesz jak wybrnąc hahaha

Tylko kretyn to może uważać że większe podatki to to samo co mniejsze podatki a następnie nie rozumieć dlaczego nie rozumie sensu sondażu :lol:

To czy TVP jest finansowane z abonamentu czy z budżetu nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Chyba że dla matołów z TVP, bo dla obywateli to żadna różnica.

Przecież piszę wyraźnie że albo PO chciała wpuszczać muzułmanów bo tak im nakazali mocodawcy z Niemiec albo PO to idioci którzy celowo robili proimigrancką kampanię medialną żeby sobie przegrać wybory a osobiście jestem pewny opcji nr 1.

No to podaj dowody na to że Niemcy kazali przyjmować muzułamnów bo narazie wypizujesz frazesy bo:
Po pierwsze nigdzie nie jest napisane że musimy przyjmować muzułmanów
Po drugie wiesz co to jest Schengen i jaką rolę ma RE ? Jak nie to wygoogluj, napij się mineralki i wróc jutro.

celowo robili proimigrancką kampanię medialną żeby sobie przegrać wybory

Nie robili takiej kampani.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 24 lipca 2017, 17:58

Atylla pisze: Sam piszesz bzdury z których póxniej nie wiesz jak wybrnąc hahaha

Jak na razie to ty wypisujesz kompletnie brednie których w żaden sposób nie potrafisz później udowodnić a potem przeinaczasz moje wypowiedzi których w dodatku nie rozumiesz i oczekujesz że ja będę udowadniał tezy które sobie sam ubzdurałes :lol:

Atylla pisze:
To czy TVP jest finansowane z abonamentu czy z budżetu nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Chyba że dla matołów z TVP, bo dla obywateli to żadna różnica.

:lol: Jedynie dla Atylli z forum polityka to żadna różnica czy będzie płacić więcej podatków czy mniej.

Atylla pisze:
o że Niemcy kazali przyjmować muzułamnów bo narazie wypizujesz frazesy bo:
Po pierwsze nigdzie nie jest napisane że musimy przyjmować muzułmanów
Po drugie wiesz co to jest Schengen i jaką rolę ma RE ? Jak nie to wygoogluj, napij się mineralki i wróc jutro.

Sugerujesz że PO to zwykli idioci którzy celowo robili proimigrancką kampanię medialną żeby sobie przegrać wybory? Być może ;)

Atylla pisze:

Nie robili takiej kampani.

Nie, wcale :D

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 24 lipca 2017, 19:01

:lol: Jedynie dla Atylli z forum polityka to żadna różnica czy będzie płacić więcej podatków czy mniej.

Ahahaha. Udowodniłeś jakim jesteś geniuszem hahaha. :lol: :lol:

Sugerujesz że PO to zwykli idioci którzy celowo robili proimigrancką kampanię medialną żeby sobie przegrać wybory? Być może ;)

Nie robili takiej kampanii.

Nie, wcale :D

No to udowodnij.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 24 lipca 2017, 19:25

Atylla pisze:Ahahaha. Udowodniłeś jakim jesteś geniuszem hahaha. :lol: :lol:

Raczej jakim idiotą jest mój interlokutor ;)

Atylla pisze:No to udowodnij.

Akurat tobie nikt nie musi niczego udowadniać bo sam nie udowodniłeś swoich wcześniejszych idiotycznych tez, ale dla reszty:

"Kopacz: przyjmiemy uchodźców, bo to nasz obowiązek, test na przyzwoitość "

"Kopacz na sejmowej debacie o imigrantach: Nie straszcie Polaków! "Jeśli odwracamy się od tych, którzy potrzebują pomocy, to moralnie i mentalnie wypisujemy się z UE!"

I tak dalej i tak dalej.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 24 lipca 2017, 20:21

Sam tego nie udowdniałeś bzdurnych tez więc czego oczekujesz ?

I gdzie tu jest mowa o muzułmańskich imigrantach ?! Po za tym gdzie ta medialna proimigrancka kampania bo ja nie widzę w tych słowach tego.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 24 lipca 2017, 21:01

Atylla pisze:Sam tego nie udowdniałeś bzdurnych tez więc czego oczekujesz ?

Nie rozumiem tego bełkotu, to po polsku?

Atylla pisze:I gdzie tu jest mowa o muzułmańskich imigrantach ?! Po za tym gdzie ta medialna proimigrancka kampania bo ja nie widzę w tych słowach tego.

A ja nie widzę problemu że akurat ty nie widzisz bo zadałem sobie trud i znalazłem swoją wypowiedź:

Motomaniak pisze: Zmienienie wybierania z sędziów z kliki sędziowskiej, na klikę partyjną.

Adi pisze:No więc dla przeciętnego obywatela nic się nie zmieni, zmieniamy jeden syf na drugi syf.

Widać wyraźnie że napisałem "zmieniamy jeden syf na drugi syf" w kontekście wypowiedzi motomaniaka nt klik.

Czyli stwierdzenie "sądy to syf" które kazałeś udowadniać sam sobie zmyśliłeś.

Tym samym jesteś zwykła cipką bez honoru, która nie dosyć że zmyśla własne tezy to jeszcze zmyśla tezy innych.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 24 lipca 2017, 23:12

Sądy nie są "syfem" tylko naprędce konstruowane prawo, pisane na kolanie przed posiedzeniem sejmu. Ale podoba mi się - im większy laik tym więcej ma do powiedzenia w temacie :) Idę komentować opery, no nie widziałem ani jednej ( wolę operetki) ale na pewno robi to ze mnie specjalistę. :D
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 24 lipca 2017, 23:23

Jednak Prezydent sie pisowi postawil. Sciema, czy faktycznie przejrzal na oczy?

Atylla, odpusc sobie kopanie sie z koniem. To nie ma sensu. Adi ma swoja wizje swiata i "argumentacji", i nic tego nie zmieni.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 25 lipca 2017, 07:46

Nie rozumiem tego bełkotu, to po polsku?

Jak jesteś ograniczony umysłowo to trudno że nie rozumiesz.

Widać wyraźnie że napisałem "zmieniamy jeden syf na drugi syf" w kontekście wypowiedzi motomaniaka nt klik.

I nadal chcesz kogoś przekonać tą farsą ? Daj sobie na luz z takimi bzdurami.

Tym samym jesteś zwykła cipką bez honoru, która nie dosyć że zmyśla własne tezy to jeszcze zmyśla tezy innych.

A ty jesteś gnojem który wymyśla bzdury a potem nie daje na to dowodów. No jasne. Dalej przekonuj ludzi że "sądy to syf" a "klika sądowa to syf" to nie to samo.

I jak z tymi dowodami że PO robiła proimigrancką kampanie.

Sądy nie są "syfem" tylko naprędce konstruowane prawo, pisane na kolanie przed posiedzeniem sejmu. Ale podoba mi się - im większy laik tym więcej ma do powiedzenia w temacie

Zgadza się. Typowym przykładem jest nasz forumowy orzeł Adi. Przecież tacy jak on nie odróżniają władzy ustawodawczej od sądowniczej. On ma pretensje do sędziów że skazują za posiadanie trawy. Po prostu kompletne dno intelektualne.

Jednak Prezydent sie pisowi postawil. Sciema, czy faktycznie przejrzal na oczy?

Po wczorajszym orędziu nie mam wątpliwości że to tylko pragmatyzm polityczny. Za dużo jest sprzeciwu z wielu stron. Dalej pierdzielił o tym jak wspaniała jest dobra zmiana itp. Niby ma swoje dwie ustawy zrobić za dwa miesiące. A co ważne, Kamiński i spółka staną przed sądem.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 25 lipca 2017, 09:56

Atylla pisze:Zgadza się. Typowym przykładem jest nasz forumowy orzeł Adi. Przecież tacy jak on nie odróżniają władzy ustawodawczej od sądowniczej. On ma pretensje do sędziów że skazują za posiadanie trawy. Po prostu kompletne dno intelektualne.

Do dobry przykład.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „Władza”