PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Reforma sądownictwa a tematy zastępcze

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Re: Reforma sądownictwa a tematy zastępcze

Postautor: Adi » 25 lipca 2017, 10:33

Atylla pisze:Jak jesteś ograniczony umysłowo to trudno że nie rozumiesz.

Na odwrót -, musiałbym być ograniczony umysłowo by ten bełkot rozumieć.

Atylla pisze:I nadal chcesz kogoś przekonać tą farsą ? Daj sobie na luz z takimi bzdurami.

Nie muszę, znalazłem i wkleiłem tekst źródłowy, ciotko:)

Atylla pisze:Zgadza się. Typowym przykładem jest nasz forumowy orzeł Adi. Przecież tacy jak on nie odróżniają władzy ustawodawczej od sądowniczej. On ma pretensje do sędziów że skazują za posiadanie trawy. Po prostu kompletne dno intelektualne.

To że ciotka Atylla nie rozumie tekstu czytanego, to tylko przykład na to że kobiety jednak generalnie do polityki się nie nadają.

Pisałem wyraźnie że przy tak idiotycznym prawie kwestia kliki jaka w danym czasie rządzi sądami ma w praktyce dużo mniejsze znaczenie dla obywatela.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 25 lipca 2017, 11:10

Panowie. Przesadzacie z inwektywami. Trochę dystansu poproszę.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 25 lipca 2017, 12:34

Atylla pisze:
PiS miał podnieść, ale był krzyk ostatnio i nie podniósł.

Bzdura kompletna. Stworzyli podatek bankowy. Podnieśli ZUS dla przedsiębiorców. Podatków od paliwa nie podnieśli bo w paliwie już jest 50% podatków. Ale nie tracą czasu. Niedługo wejdzie podatek wodny. Potem może abonament węglowy, abonament RTV, akcyza na piwo bóg wie co jeszcze.

Obniżył za to wiek emerytalny

Tyle że wolałbym juz poprzedni system, tzn 67/67 a nie 65/60 bo to niezgodne z konstutucją i niesprawiedliwe.
posting.php?mode=quote&f=57&p=279359#
i nie wpuścił muzułmańskich imigrantów

PO też nie wpuściła. Za to PIS wpóściło ponad milon Ukraińców w tym mnóstwo banderowców.

Przy 500+ chociaż liczba urodzeń wzrosła

Nie wzrosła. Ten program to kompletna porażka. Nawet wg wyliczeń PISu miałobyć ok 50 tyś urodzeń więcej. Co oznacza że jedno dziecko kosztuje nas 800 tyś zł.

My raczej żyjemy krócej niż na zachodzie więc nie powinniśmy mieć tak wysokiego wieku emerytalnego.

Dopóki nie zlikfiduje się wcześniejszych emerytur to nadal będzie lipa. Nie widzę powodu dlaczego kobieta ma pracować krócej o 5 lat a policjant o 10.

Szczecin jest duży, a duże miasta są bogatsze, reszta to okolice Szczecina.

Jak w każdym województwie. Ale co to ma do rzeczy ?

S3 to też tylko Świnoujście, Szczecin i okolice.

Bzura kompletna. Zobacz na mapie, S3 idzie wzdłuż całego województwa na południe Polski. Łączy się z A2.

A między tym to tłuczenie się jednym pasem w kolejce za cieżarówką 70 km/h.

Jakbyś miał elementarne pojęcie to byś wiedział że za stan dróg krajowych nie odpowiada województwo tylko państwo. Nie jest winą województwa że włodarze ze stolicy olewają peryferie.

Wcześniej jeszcze były radary w każdej pipidówie, jako źródło utrzymania gmin.

Zgadza się. A dzięki komu ? To PIS utworzył takie przepisy w 2007 r. Przepisy zniesione dopiero na koniec drugiej kadencji POPSL.

Po pierwsze PO nie zdążyło wpuścić muzułmanów, bo przegrało wybory. PO jak i PiS jednym głosem gadali w sprawie Ukrainy (trzeba było w ogóle się nie wtrącać), więc i tak i tak by byli. Jeśli chodzi o emerytury - to niech zrobią system 65/65, bo w zasadzie to system emerytalny to w gdzieś w 75% utrzymywanie kobiet - żyją średnio z 10 lat dłużej i 5 lat szybciej mają emeryturę.

Odnośnie S3:
Obrazek

Droga idzie od Szczecina pionowo w dół, a to tylko zachodnia krawędź województwa (wiec to określiłem jako Szczecin i okolice).

Wracając do tematu - Duda zawetował 2 z 3 ustaw, więc powinien być już spokój. A tymczasem dalej opozycja i lewicowi działacze podburzają tłum na ulicach, bo nie było 3 weta. To prezydent ma być od spełniania wszystkich żądań opozycji i kierowanego przez nich tłumu. Bo mam wrażenie, że tu już nie chodzi o demokracje i sądy, tylko o siłowe obalenie rządu. PO tak chce do władzy, ze nawet nie chce czekać do kolejnych wyborów :roll: .

motomaniak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: motomaniak » 25 lipca 2017, 12:55

ja tam nie widze chęci obalania rzadu, jakbym nie patrzył i w jakiej stacji. Narracja na tvp jest taka sugerująca że to rodzi się majdan. Protestujacy od poczatku chcięli 3x veto i to się nie zmieniło.

nie ma co tutaj doszukiwać sie spisków. Ludzie protestowali i bardzo dobrze, bo coś nei tak było z tymi ustawami skoro Prezydent ich nie podpisał. Wyszło na to że ludzie mięli rację, a jakby nie było protestów to te złe ustawy by przeszły. Było tak już nie raz, PiS liczy że mu się na drapane uda, wrzucą na szybko coś co by im się przydało, i szybko chcą przegłosować, ale dziś ludzie nie są już tacy naiwni. Tak było z ustawami o aborcji, pomysłach na podwyżki w rządzie, opłatą paliwową. Wrzucają coś licząc że się uda

teraz tvp staje na głowie zeby przekuć porażkę rządu w porażkę opozycji, ale w moich oczach to telewizja wyszła na głupka, bo 2 tygodnie obrażała inwektywami protestujących, wyzywjąc od barbarzyńców itp., a się okazało że to oni mieli rację :)

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 25 lipca 2017, 15:48

Na odwrót -, musiałbym być ograniczony umysłowo by ten bełkot rozumieć.

że nie rozumiesz prostego zdania bo jedno słowo jest źle napisane to tylko świadczy o tobie.

Nie muszę, znalazłem i wkleiłem tekst źródłowy, ciotko:)

Z którego jasno wszystko wynika. Twoje wykręcanie kota ogonem nic nie zmienia.

To że ciotka Atylla nie rozumie tekstu czytanego, to tylko przykład na to że kobiety jednak generalnie do polityki się nie nadają.

Jesteś takim matołem że nawet nie zauważyłeś że jestem facetem ?

Pisałem wyraźnie że przy tak idiotycznym prawie kwestia kliki jaka w danym czasie rządzi sądami ma w praktyce dużo mniejsze znaczenie dla obywatela.

Tak tak hahaha. No już przestań bo to się robi już nudne jak flaki z olejem.

Po pierwsze PO nie zdążyło wpuścić muzułmanów,

No i w czym problem. Nie wpuścili.
PO jak i PiS jednym głosem gadali w sprawie Ukrainy (trzeba było w ogóle się nie wtrącać)

Schetyna nie jeździł na Ukraine jak Kaczyński.
Obrazek

, więc i tak i tak by byli.

To tylko twoje nie potwierdzone niczym zdanie.

Jeśli chodzi o emerytury - to niech zrobią system 65/65, bo w zasadzie to system emerytalny to w gdzieś w 75% utrzymywanie kobiet - żyją średnio z 10 lat dłużej i 5 lat szybciej mają emeryturę.

A mundurówka i górnicy ? Idą 10 lat szybciej na emeryturę. Oprócz tego warunki szkodliwe - 60 lat. Zasiłek przedemerytalny 60 lat. Jak jest tyle przywilejów to nie dziwota że trzeba dla reszty podnieść wiek. Jak nie zrobi się sprawiedliwego wieku dla wszystkich to dalej będzie patologia.

Droga idzie od Szczecina pionowo w dół, a to tylko zachodnia krawędź województwa (wiec to określiłem jako Szczecin i okolice).

Ta droga w dół ma jeszcze ponad 80 km. Dla ciebie 80 km to jest okolica :lol: Po za tym idzie także na północ za Goleniów.

Wracając do tematu - Duda zawetował 2 z 3 ustaw, więc powinien być już spokój.

Jak spokój ? Nie wiadomo co będzie dalej.

A tymczasem dalej opozycja i lewicowi działacze podburzają tłum na ulicach, bo nie było 3 weta.

Jakoś nikomu nie przeszkodzało jak PISowcy podburzali tłum na ulicach za rządów POPSL. A teraz to nagle wielkie oburzenie.

To prezydent ma być od spełniania wszystkich żądań opozycji i kierowanego przez nich tłumu.

Przedewszystkim ma stać na straży konstytucji i prawa. A te ustawy były sprzeczne z konstytucją po za tym zawierały błędy legislacyjne.

Bo mam wrażenie, że tu już nie chodzi o demokracje i sądy, tylko o siłowe obalenie rządu. PO tak chce do władzy, ze nawet nie chce czekać do kolejnych wyborów :roll: .

Każdy chce dojść do władzy co w tym dziwnego. Jakby PIS nie chciało przedterminowych wyborów :D

Narracja na tvp jest taka sugerująca że to rodzi się majdan.

A Daj Pan spokój z tym TVP. Tam wróciła komuna. Urban klaska uszami jak widzi co się tam dzieje.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 25 lipca 2017, 17:32

Hoho komuna malo powiedziane. Cenzura i manipulacja jakiej za komuny nie widziano.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 25 lipca 2017, 20:02

Tyle że za komuny każdy wiedział że to partyjna propaganda. A dzisiaj nie każdy się orientuje o co chodzi.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 25 lipca 2017, 23:01

Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Najnowszy sondaż:

PiS 35%-(+4)
PO 21%-(-8)
Kukiz'15-11% (+2)
N-10% (+6)

PIS zyskuje, PO traci. Ludzie maja powyżej uszu waszych stadionowych zadym.

http://fakty.interia.pl/polska/news-naj ... Id,2421320
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 26 lipca 2017, 05:27

Poproszę o link do sondażu, w którym PO ma 29% a .N 4%.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 26 lipca 2017, 08:45

To że w TVP Info podają zawyzone wyniki dla PISu w cale mnie nie dziwi. Niektórzy to naprawde są omamieni przez propagandę Kurskiego. Jest lepsze niż propaganda Goebbelsa i Urbana.

http://ewybory.eu/sondaz-kantar-millwar ... 2-07-2017/
PIS 32%
PO 23%
N. 10%
K'15 8%

http://fakty.interia.pl/prasa/news-gw-z ... Id,2421014
PIS 33%
PO 23%
N. 9%
K'15 10%

ZP PIS przegrywa już z PO+N. Za dwa lata jak tak dalej pójdzie będa mięli mniej od Kukiza. Możliwe że ten dogada się z PADem i przejmie elektorat PISu, chociaż w sumie za głupi na to jest ale trzeba przyznać że taka możliwośc istnieje. Widać także że Gowina coś ruszyło przy tym głosowaniu. Jako jeden z nielicznych głosujących nie bił brawo a był zdruzgotany. Może się opamięta, wszak wygląda na najbardziej rozsądnego w tym cyrku. Kaczyński stracił kontrole nad wydarzeniami. On żyje w innej rzeczywistości.

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 26 lipca 2017, 17:24

Atylla pisze:

Z którego jasno wszystko wynika.

Jasno wynika że jesteś tchórzliwą manipulantką bez jaj która nie potrafi się przyznać że zmyśla zarówno swoje tezy jak i cudze ;)

Musiałabyś wpierw udowodnić że wbrew wszelkiej logice miałem na myśli to co sobie ubzdurałaś a nie to co miałem na myśli żeby w ogóle pytać o dowód na to.

Atylla pisze:Jesteś takim matołem że nawet nie zauważyłeś że jestem facetem ?

Kolejna twoja bajka, facet bez jaj to nie facet ;)

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 26 lipca 2017, 18:27

Musiałabyś wpierw udowodnić że wbrew wszelkiej logice miałem na myśli to co sobie ubzdurałaś a nie to co miałem na myśli żeby w ogóle pytać o dowód na to.

Nie interesuje mnie co na myśli ma taki dewiant jak ty. Oceniam to co piszesz. A wykręcanie kota ogonem ci nic nie da.

Kolejna twoja bajka, facet bez jaj to nie facet ;)

Marek K faktycznie miał racje. Dyskusja z tobą nie ma kompletnie żadnego sensu. To kopanie się z koniem.

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 26 lipca 2017, 20:14

Atylla pisze:Oceniam to co piszesz. A wykręcanie kota ogonem ci nic nie da.

Ocena forumowej krętaczki nie ma tu żadnego znaczenia.

Potrafisz udowodnić swoje idiotyczne tezy i bzdurne statystyki ? Nie potrafisz

Potrafisz udowodnić że napisałem tezę którą sobie sam zmyśliłeś? Nie potrafisz.

Więc jesteś kłamliwą krętaczką i odwracanie kota ogonem faktycznie ci nic nie da.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 26 lipca 2017, 23:03

Atylla pisze:
Po pierwsze PO nie zdążyło wpuścić muzułmanów,

No i w czym problem. Nie wpuścili.
PO jak i PiS jednym głosem gadali w sprawie Ukrainy (trzeba było w ogóle się nie wtrącać)

Schetyna nie jeździł na Ukraine jak Kaczyński.
Obrazek

, więc i tak i tak by byli.

To tylko twoje nie potwierdzone niczym zdanie.

Jeśli chodzi o emerytury - to niech zrobią system 65/65, bo w zasadzie to system emerytalny to w gdzieś w 75% utrzymywanie kobiet - żyją średnio z 10 lat dłużej i 5 lat szybciej mają emeryturę.

A mundurówka i górnicy ? Idą 10 lat szybciej na emeryturę. Oprócz tego warunki szkodliwe - 60 lat. Zasiłek przedemerytalny 60 lat. Jak jest tyle przywilejów to nie dziwota że trzeba dla reszty podnieść wiek. Jak nie zrobi się sprawiedliwego wieku dla wszystkich to dalej będzie patologia.

Ta droga w dół ma jeszcze ponad 80 km. Dla ciebie 80 km to jest okolica :lol: Po za tym idzie także na północ za Goleniów.

Schetyna wtedy był na peryferiach partii, raczej był szykowany do wyrzucenia z partii przez Tuska. No tak mundurówką i górnikami mogliby się zająć.
Co do województwa - ciagle tylko Szczecin i Szczecin, poza nim i jego okolicami widzisz tylko swój Kołobrzeg. A reszta wójewodźtwa to już gdzieś. A tam jest właśnie bieda.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 lipca 2017, 00:39

Tam były pegeery. Czego oczekujesz od tamtych terenów? Przyjedzie Broszka i sypnie kasą? Tak nie będzie nawet w najczarniejszych snach liberałów.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Władza”