PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Wszystko co macie przeciwko Donaldowi Tuskowi!

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

karO
Wójt
Wójt

Postautor: karO » 06 lipca 2010, 22:24

sindbad pisze:Badanie przyczyn katastrofy lotniczej wymaga czasu to nie jest wypadek samochodowy.

ale żeby ten czas był dobrze wykorzystany trzeba robić cokolwiek, nie chować prawdy pod dywan i nie lekceważyć wszystkiego,co popadnie w imię " pojednania polsko-ruskiego" , czy
w imię " teraz mamy ważniejsze sprawy", czy nawet w imię " przeciw Kaczyńskiemu".

allkoow
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: allkoow » 06 lipca 2010, 22:27

No kurcze, o co wam chodzi z tym chowaniem prawdy?

irenalodz
Stażysta
Stażysta

Postautor: irenalodz » 06 lipca 2010, 22:27

mowilam o klamstwach odnosnie katastrofy smolenskiej
1. godzina katastrofy-manipulacja
2 zeznania kontrolerow lotu
3. stenogramy
nie ma miejsca zeby wszystko wyliczac, odnosze wrazenie ze cokolwiek sie pojawi na temat smolenska jest klamstwem a donald tusk i jego ekipa przyklaskuja temu

karO
Wójt
Wójt

Postautor: karO » 06 lipca 2010, 22:37

tak, też to zauważyłam, każda nowa informacja,która pokazywałaby jakieś uchybienia czy problemy są uważane za spisek czy informacje nieprawdziwe.
Natomiast albo słyszymy,że jest wszystko w porządku albo czas bezczynności.
Miesiąc po katastrofie miałam wrażenie jakby nagle katastrofa Smoleńska nie miała miejsca, nagle wszystko ucichło i w mediach i w śledztwie.
Mieliśmy możliwość powołać międzynarodową komisję- nie zrobiliśmy tego.
Mieliśmy prawo domagać się oryginałów stenogramów - nie zrobiliśmy tego.
Kiedy w końcu zaczniemy coś robić?
do rządu wciąż napływają wnioski, a Tusk odpowiada nieustannie: " nie ma potrzeby".

paulinalodz
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: paulinalodz » 06 lipca 2010, 22:40

donald tusk jest naszym premierem i jeszcze jakis czas bedzie, do jego obowiazkow nalezyochrona naszego panstwa i domaganie sie prawdy, kto ma wystapic o oryginal stenogramow jak nie przedstawiciel naszego rzadu??

allkoow
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: allkoow » 06 lipca 2010, 22:46

A skąd wiesz, że prokuratura tymi stenogramami nie dysponuje? Ja jako zwykły obywatel nie muszę mieć dostępu do takich informacji.

paulinalodz
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: paulinalodz » 06 lipca 2010, 22:54

mysle ze nie dysponuje a jesli juz kazdy obywatel powinien znac prawde, nie zyjemy na kubie czy w korei ze mamy utrudniony dostep do informacji i dostajemy tylko przekaz ten pozytywny, nie wywolujacy dyskusji. jak Ty bedac POlakiem mozesz nie chciec poznac prawdy? wytlumacz mi to???

karO
Wójt
Wójt

Postautor: karO » 06 lipca 2010, 23:04

nie dysponuje. Same rodziny ofiar mają ,jako osoby uprzywilejowane dostęp do śledztwa i materiałów zgromadzonych przez prokuraturę, a oni mówią,że nic nie wiedzą.
Ja nie chcę by z katastrofą Smoleńską stało się to samo ,co z Katyniem.

allkoow
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: allkoow » 06 lipca 2010, 23:09

paulinalodz pisze:POlakiem

Nie "PiSz" tak, dobrze?
Nie mówię, że nie chcę poznać prawdy. Ale nie doszukuję się teorii spiskowych. Jeśli fachowcy stwierdzili, że to był wypadek, to czemu mam twierdzić, że to był zamach.

karO
Wójt
Wójt

Postautor: karO » 06 lipca 2010, 23:15

fajnie,ale jeszcze nic nie jest do końca stwierdzone,a śledztwo prowadzone jest mocno nierzetelnie.
powiedz mi: jak ktoś coś powie- to ty tak wszystko łykasz na wiarę?

allkoow
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: allkoow » 06 lipca 2010, 23:21

Nie, nie łykam na wiarę, ale nie próbuję wszędzie widzieć spisków. Wątpię, żeby ktoś grzebał w stenogramach (albo w nagraniach). A tam nie zauważam "momentu zamachu"... Poza tym, co najważniejsze - życia tym ludziom nikt nie wróci. To oni są tutaj najważniejsi i według mnie to jest brak szacunku jeśli teraz inni kłócą się o to, co robić w ich sprawie.

karO
Wójt
Wójt

Postautor: karO » 06 lipca 2010, 23:59

a czy ja grzebię spisek?zamach ? ja chcę prawdy. każda informacja- nawet ta o złym stanie samolotu,czy o podawaniu błędnych danych jest przeze mnie brana pod uwagę- a przez rząd- nie jest. Rozumiem,że życia i czasu nie da się cofnąć- ale dla niektórych PRAWDA jest istotna i ważna.

maribot
Senator
Senator

Postautor: maribot » 07 lipca 2010, 00:01

każda informacja- nawet ta o złym stanie samolotu,czy o podawaniu błędnych danych jest przeze mnie brana pod uwagę- a przez rząd- nie jest.

A od kiedy to rząd prowadzi śledztwo?

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 07 lipca 2010, 00:39

Karo prawdę już dostałeś ale nie jesteś w stanie jej zaakceptować. Prawda jest taka - ten samolot nie powinien w tych warunkach tam lądować, pilot nie powinien podchodzić niezależnie co mu ktoś mówi za uchem czy przez głośnik.
Zszokowany jestem tym doszukiwaniem się jakichś tajemnic i zamachów, sprawa jest logicznie oczywista. Dlaczego pomimo że samochody są coraz bezpieczniejsze, jest więcej poduszek, gwiazdek, stref zgniotu - jednak ludzie giną. Giną, bo kierowcy zbyt ufnie podchodzą do techniki i przeceniają swoje umiejętności. Z pogodą nie da się wygrać, to jest ponad nami. No a do tego Pospieszalski i jego bastion antyrządowy, to jakaś paranoja. Jak rząd może śledztwo prowadzić? Karo rozsądku człowieku.

http://wybory.gazeta.pl/wybory/10,10697 ... nckim.html
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

karO
Wójt
Wójt

Postautor: karO » 07 lipca 2010, 05:48

Cynik pisze:Karo prawdę już dostałeś ale nie jesteś w stanie jej zaakceptować. Prawda jest taka - ten samolot nie powinien w tych warunkach tam lądować, pilot nie powinien podchodzić niezależnie co mu ktoś mówi za uchem czy przez głośnik.
Zszokowany jestem tym doszukiwaniem się jakichś tajemnic i zamachów, sprawa jest logicznie oczywista. Dlaczego pomimo że samochody są coraz bezpieczniejsze, jest więcej poduszek, gwiazdek, stref zgniotu - jednak ludzie giną. Giną, bo kierowcy zbyt ufnie podchodzą do techniki i przeceniają swoje umiejętności. Z pogodą nie da się wygrać, to jest ponad nami. No a do tego Pospieszalski i jego bastion antyrządowy, to jakaś paranoja. Jak rząd może śledztwo prowadzić? Karo rozsądku człowieku.

Cynik

i wszystko jasne.

Wróć do „Opozycja”