PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

List otwarty

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 03 lutego 2013, 16:58

Przyznaj się na ulicy że jesteś ateistą , to zaraz będziesz okopany przez wnuczka i jego bandę jakiejś moherowej babci . I wszystko w imię wiary oczywiście.

Nie wiem gdzie ty mieszkasz ale na pewno nie w Polsce.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 03 lutego 2013, 18:05

Atylla pisze:
Przyznaj się na ulicy że jesteś ateistą , to zaraz będziesz okopany przez wnuczka i jego bandę jakiejś moherowej babci . I wszystko w imię wiary oczywiście.

Nie wiem gdzie ty mieszkasz ale na pewno nie w Polsce.

Mieszkam w super zajebistym kraju Polsce , gdzie czasami można spotkać jakiś debili , którym nie podoba się że istnieją niewierzący , homoseksualiści , niepisowcy , normalni kibice , a nie stadionowi chuligani , ludzie mądrzejsi od polityków , antydemokraci ( tak jak ja ) . Czyli Ci wszyscy , którzy uważają się za jakąkolwiek mniejszość w stosunku do ogółu .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 lutego 2013, 09:33

Ja tam nigdy nie zanotowałem takiej sytuacji.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 lutego 2013, 12:28

Ja też nie. Owszem, jest grupa idiotów która wiecznie szuka zaczepki z najmniejszego powodu(a nazwa jej zaczyna się na P) ale to margines społeczny.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 04 lutego 2013, 15:13

Ja tam nigdy nie zanotowałem takiej sytuacji.

Ja również. sececjonista, próbujesz na siłę jechać po kk bo masz jakieś prywatne fobie.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Re: List otwarty

Postautor: Jojo » 24 listopada 2016, 11:44

PŁK MAZGUŁA PO DONIESIENIACH NA TEMAT MACIEREWICZA: CO ZA SKANDAL NARODOWY, ZDRAJCA DEKADY?
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... jca-dekady
PŁK MAZGUŁA O GEN. BŁASIKU: PODPITY IGNORANT, PIESZCZOCH WŁADZY, WSPÓŁSPRAWCA KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ!
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... molenskiej
Płk Adam Mazguła dla naTemat: Jeżeli władza przekroczy granice, to wojsko może kiedyś stanąć w obronie konstytucji
http://natemat.pl/193027,plk-adam-mazgu ... onstytucji
Odważny facet, oby takich było więcej!
Aż dziw że jeszcze jest tym kim jest :?: a nie jest już byłym pułkownikiem
Obrazek
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: List otwarty

Postautor: Marchewa » 24 listopada 2016, 14:01

W Iraku facet był więc dekownikiem nie jest. Ale to rezerwista. Pewnie walczy o gwiazdki z wężykami w 2019 ;).
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „Opozycja”