PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nowoczesna - Niewiarygodna

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Nowoczesna - Niewiarygodna

Postautor: Adi » 19 listopada 2016, 10:38

marcinsz pisze:Skoro ty płacisz wysoki dochodowy (teraz płacisz jakiś czas temu twierdziłes z dumą że nic ie płacisz) - to masz pecha skoro nic innego w zamian ci nie przysluguje. Nawet wyremontowany chodnik.

Dlatego właśnie raczej muszę sobie wyrównać :D

To chyba rozsądne i sprawiedliwe , co? :lol:

Mam nadzieję że nie będziesz płakał i biadolił jak to PIS wprowadza wciąż nowe haracze, bo przecież to wszystko dla "wspólnego dobra" za którym optujesz. Choć raczej obstawiam że będziesz dalej takim samym hipokrytą jak Bankowy Ryszard.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 listopada 2016, 11:38

Życie na koszt innych nigdy nie jest, ani sprawiedliwy, ani moralnie słuszny.
Oszustwa podatkowe w tym szara strefa to przestępstwo karne. Normalne oszustwo.

Ludzie uprawiający powyższą politykę "moralną" zawsze będą "ZA" takim programom (nie wliczając tych dla których taka pomoc jest faktycznie konieczna). Mnie osobiście obrzydza, iż takich w Polsce są właśnie miliony, ale takie są fakty, takie jest poparcie społeczne dla tego programu.

Adi pisze:Mam nadzieję że nie będziesz płakał i biadolił jak to PIS wprowadza wciąż nowe haracze, bo przecież to wszystko dla "wspólnego dobra" za którym optujesz. Choć raczej obstawiam że będziesz dalej takim samym hipokrytą jak Bankowy Ryszard.

Oczywiście, że będę. Bo jestem przeciw uprawianiu tak bezmyślnie socjalnej polityki finansowej jaką uprawia PIS. I nie nazywaj nikogo hipokryta. Dlaczego tlumaczylem wcześniej. Możesz jedynie twierdzić, że faktycznie ci ludzie powinni utrzymywać bezpośrednio innych. Ale wtedy to ty jesteś tylko hipokryta.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 listopada 2016, 11:54

marcinsz pisze:Życie na koszt innych nigdy nie jest, ani sprawiedliwy, ani moralnie słuszny.

Jak może płacenie dużego dochodowego i nie otrzymywanie niczego w zamian być życiem na koszt innych, bo do tego się odnosimy?

Schizoidalność twoich myśli przekracza pewien standardowy próg absurdu.

marcinsz pisze:Oszustwa podatkowe w tym szara strefa to przestępstwo karne.

Tak, za rządów twojego ukochanego PO krawcowa co to mając 1300 dochodu nie chciała opłacać 1300 dużego zusu była przestępczynią i oszustką.

Teraz wreszcie to jest naprawiane.

marcinsz pisze:
Oczywiście, że będę. Bo jestem przeciw uprawianiu tak bezmyślnie socjalnej polityki finansowej jaką uprawia PIS.

Oooo, ale jak ktoś inny krytykował bezmyślną politykę socjalną PO to już był be. Hipokryzja dosłownie się wylewa :lol:

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 listopada 2016, 13:26

Adi pisze:
marcinsz pisze:Życie na koszt innych nigdy nie jest, ani sprawiedliwy, ani moralnie słuszny.

Jak może płacenie dużego dochodowego i nie otrzymywanie niczego w zamian być życiem na koszt innych, bo do tego się odnosimy?

Schizoidalność twoich myśli przekracza pewien standardowy próg absurdu.

Rozumiem, że próbujesz nawiązać dyskusje na poziomie podłogi. Ja uważam, że jeżeli czegoś nie jesteś w stanie zrozumieć - nie dyskutuj. Przeciętna osoba bez trudu zrozumie, że powyższe moje zdanie nie dotyczy osób płacących wysokie podatki bo z automatu się to wyklucza.

Adi pisze:
marcinsz pisze:Oszustwa podatkowe w tym szara strefa to przestępstwo karne.

Tak, za rządów twojego ukochanego PO krawcowa co to mając 1300 dochodu nie chciała opłacać 1300 dużego zusu była przestępczynią i oszustką.

Teraz wreszcie to jest naprawiane.

Nikt o zdrowych zmysłach, kto szacuje swój UTARG w okolicach 1300zl nie będzie zakładał działalności. Istnieja inne formy zatrudnienia jak umowa o dzieło czy podobne.

PIS kombinuje tylko tyle, aby to inni, czyli Ci którzy płacą wysokie podatki, płacili jeszcze więcej i opłacało tej hipotetycznej pani ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, chorobowe, rentowe. Oczywiście nawet to rozwiązanie dla hipotetycznej pani będzie i tak kompletnie nie oplacalne

No ja rozumiem, że należysz do grupy która sądzi, że im więcej się im daje za nic, a więcej zabiera tym co prubują własną pracą, własnymi siłami zarobić i się utrzymać jest jak najbardziej wporzadku. A poprostu to nie jest w porządku. Po za tym kompletnie niszczy gospodarkę.

Koniec dyskusji, nie mam zamiaru tłumaczyć rzeczy oczywistych których i tak nie zrozumiesz. Gdybyś potrafił to rozumieć, nie chciałbyś pieniędzy od nikogo i potrafiłbys zapłacić to, co się należy.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 listopada 2016, 13:35

marcinsz pisze:Rozumiem, że próbujesz nawiązać dyskusje na poziomie podłogi. Ja uważam, że jeżeli czegoś nie jesteś w stanie zrozumieć - nie dyskutuj. Przeciętna osoba bez trudu zrozumie, że powyższe moje zdanie nie dotyczy osób płacących wysokie podatki bo z automatu się to wyklucza.

Więc kogo masz na myśli pisząc o tych co żyją na koszt państwa?

marcinsz pisze:
Nikt o zdrowych zmysłach, kto szacuje swój UTARG w okolicach 1300zl nie będzie zakładał działalności.

W takim razie sam sobie strzeliłeś gola, bo wychodzi że krawcowa co zarabia 1300 może albo być przestępczynią i oszutką albo nie być o zdrowych zmysłach i zgodnie z obowiązkiem zarejestrować działalność.

:lol:

marcinsz pisze: Istnieja inne formy zatrudnienia jak umowa o dzieło czy podobne.

Krawcowa nie może zgodnie z prawem pracować na umowę o dzieło więc jakie podobne?

Konkrety proszę.

marcinsz pisze:No ja rozumiem, że należysz do grupy która sądzi, że im więcej się im daje za nic, a więcej zabiera tym co prubują własną pracą, własnymi siłami zarobić i się utrzymać jest jak najbardziej wporzadku. A poprostu to nie jest w porządku. Po za tym kompletnie niszczy gospodarkę.

Dokonałeś przeniesienia własnych poglądów na mnie. Ja jestem przeciw redystrybucji, ty jesteś za.

marcinsz pisze:Koniec dyskusji, nie mam zamiaru tłumaczyć rzeczy oczywistych których i tak nie zrozumiesz. Gdyb
yś potrafił to rozumieć, nie chciałbyś pieniędzy od nikogo i potrafiłbys zapłacić to, co się należy.

Czyli tym samym przyznałeś że piszesz kompletne brednie których nie umiesz obronić. Powiesz jeszcze tym krawcowym co to nie potrafią zapłacić 100 utargu państwu że też są za głupie na twoje forumowe rewelacje. Haha

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 19 listopada 2016, 18:58

Adi, do czego ty zmierzasz? Chcesz obśmiać Petru? Bogatych? Bo udowadniają jaki bubel PiS wyprodukowało? Kto tworzy miejsca pracy - państwo czy przedsiębiorcy? Jak państwo to witaj w socjaliźmie, ja przenoszę firmę do Czech. Jak przedsiębiorcy to weź pod uwagę źe to na nas chce PiS przenieść utrzymywanie swoich obietnic. Tylko nie zdziw się, jak na złość biznes zacznie uciekać z kraju a ty będziesz bez pracy. Pomyśl zanim zaczniesz znów ideologicznie wskazywać jaki to nieuczciwy pan X bo robi coś zgodnie z prawem ale moralnie według ciebie nie ma mandatu. A jak chcesz możesz zapłacić moje podatki, nie obrażę się, ale nie sądzę byś miał tyle pieniędzy.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 listopada 2016, 19:10

Cynik pisze:Adi, do czego ty zmierzasz? Chcesz obśmiać Petru? Bogatych? Bo udowadniają jaki bubel PiS wyprodukowało?

To że PIS wyprodukowało bubel to jedno, to że Bankowy Ryszard to zwykły pazerny hipokryta to drugie.

Cynik pisze:Kto tworzy miejsca pracy - państwo czy przedsiębiorcy? Jak państwo to witaj w socjaliźmie, ja przenoszę firmę do Czech. Jak przedsiębiorcy to weź pod uwagę źe to na nas chce PiS przenieść utrzymywanie swoich obietnic.

A czy ja się odnoszę do 500 plus i PIS?
Dla mnie to szkodliwy populistyczny program potrzebny im by wygrać wybory. Co więcej przypuiszczam że nowoczesna czy PO będą obiecywać utrzymanie 500 plus, by wygrać kolejne.

Cynik pisze: Tylko nie zdziw się, jak na złość biznes zacznie uciekać z kraju a ty będziesz bez pracy. Pomyśl zanim zaczniesz znów ideologicznie wskazywać jaki to nieuczciwy pan X bo robi coś zgodnie z prawem ale moralnie według ciebie nie ma mandatu. A jak chcesz możesz zapłacić moje podatki, nie obrażę się, ale nie sądzę byś miał tyle pieniędzy.

Do czego się odnosisz? W którym momencie ja popieram 500 plus? Bo to temat o nowoczesnej a nie 500 plus.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 listopada 2016, 21:26

Adi pisze:
Cynik pisze:Adi, do czego ty zmierzasz? Chcesz obśmiać Petru? Bogatych? Bo udowadniają jaki bubel PiS wyprodukowało?

To że PIS wyprodukowało bubel to jedno, to że Bankowy Ryszard to zwykły pazerny hipokryta to drugie.

Zaraz mnie szlag trafi! Skoro zabraniasz korzystac z programu człowiekowi który wbrew własnej woli łozy na ten program kasę, to chyba jesteś ostro szurniety! Zabron mu jeszcze chodzić po chodnikach bo te zapewne wybudowano dla biedaków za bogacza pieniadze, niech bogacz jeździ tylko drogą, tam biedni nie jeżdżą.

Adi pisze:
Dla mnie to szkodliwy populistyczny program potrzebny im by wygrać wybory. Co więcej przypuiszczam że nowoczesna czy PO będą obiecywać utrzymanie 500 plus, by wygrać kolejne.

Oczywiście, że będą! Bez tego nie wygrają wyborów bo sierot liczących na ten program w Polsce jest za dużo. Tak samo jak nietkna kasy na księży. PIS nigdy nie powinien z tym programek wyskakiwac i dokładnie o tym wiedzą. Wyskoczyli bo nadal wierzą w wygraną z poparciem konstytucyjnym, po zmianie Konstytucji spokojnie program będą mogli uwalic czy dowolnie zmodyfikować. Nie będzie już im ten problem potrzebny. Sieroty i tak już nie będą miały głosu.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 listopada 2016, 21:27

marcinsz pisze:
Adi pisze:

Zaraz mnie szlag trafi! Skoro zabraniasz korzystac z programu człowiekowi który wbrew własnej woli łozy na ten program kasę, to chyba jesteś ostro szurniety! Zabron mu jeszcze chodzić po chodnikach bo te zapewne wybudowano dla biedaków za bogacza pieniadze, niech bogacz jeździ tylko drogą, tam biedni nie jeżdżą.

Adi pisze:

Oczywiście, że będą! Bez tego nie wygrają wyborów bo sierot liczących na ten program w Polsce jest za dużo. Tak samo jak nietkna kasy na księży. PIS nigdy nie powinien z tym programem wyskakiwac i dokładnie o tym wiedzą. Wyskoczyli bo nadal wierzą w wygraną z poparciem konstytucyjnym, po zmianie Konstytucji spokojnie program będą mogli uwalic czy dowolnie zmodyfikować. Nie będzie już im ten problem potrzebny. Sieroty i tak już nie będą miały praw głosu.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 19 listopada 2016, 23:07

Heh brakuje nam partii zdrowego rozsądku, która rozpiżdży burdel z wiejskiej, pozamyka Ziobrę, Kaczyńskiego i spółkę w stosownym miejscu na kilka lat za łamanie prawa. Ani Ciacho ani nikt z cyrku na wiejskiej nie są zainteresowani tym aby zrobić porządek. Ale jak mi państwo da dopłatę do samochodu elektrycznego to też wezmę, Teslę kupię, najdroższą możliwą. Bo czym się róźnię wobec prawa od bezrobotnego utrzymującego 6 dzieci?

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 20 listopada 2016, 00:40

marcinsz pisze:Zaraz mnie szlag trafi! Skoro zabraniasz korzystac z programu człowiekowi który wbrew własnej woli łozy na ten program kasę

Ja nie zabraniam Bankowemu Rysiowi wyciągać łapsk po 500 plus, tak samo nikt nie może nikomu zabronić oceniać postawy Bankowego Rysia.

marcinsz pisze:
Oczywiście, że będą! Bez tego nie wygrają wyborów bo sierot liczących na ten program w Polsce jest za dużo. Tak samo jak nietkna kasy na księży. PIS nigdy nie powinien z tym programek wyskakiwac i dokładnie o tym wiedzą. Wyskoczyli bo nadal wierzą w wygraną z poparciem konstytucyjnym, po zmianie Konstytucji spokojnie program będą mogli uwalic czy dowolnie zmodyfikować. Nie będzie już im ten problem potrzebny. Sieroty i tak już nie będą miały głosu.

To że głosująca większość to idioci to akurat nie wina PIS-u.

Założę się że Bankowy Rysio tuż przed wyborami zmieni diametralnie podejście do 500+, wszak władza ważniejsza niż przekonania.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 27 listopada 2016, 08:40

Cynik (Moderator) pisze:Hahaha tak, jak nas państwo łupi to odbieramy co nam się należy.

Złupiony bidoku przecież jako pełną gębą europejczyk zawsze możesz się przenieść do Francji kraju o ugruntowanym twoim ulubionym kapitalizmie. Tam się dopiero uhahasz pełną gębą, Włśnie im tam podnoszą podatki, wydłużają tydzień pracy i wiek emerytalny będziesz mał to co popierasz - jak u boga za piecem. A jaki będziesz miał komfort psychiczny - zakazano tam publikacji uśmiechniętych dzieci z zespołem dauna żeby nie dołować tych którzy zdecydowali się takich wyskrobać.
No chyba że tam nagle, jak to mówi były stróż żyrandola w chareakterystyczny dla niego fornalski sposób, "prawda walnie cie cepem w łeb".

U fornalskiego, mającego teraz dużo czasu na edukacje, widać istotny rozwój. Dawniej powiedziałby: Cep ma to do siebie że uderza prawdą do łba.

Cynik (Moderator) pisze:pozamyka Ziobrę, Kaczyńskiego i spółkę w stosownym miejscu na kilka lat za łamanie prawa.

No jak to mówi kolejny geniusz języka polskiego, za "legalny zmach stanu" i jako "z założenia inteligentny" modrator napewno mnie poprzesz.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 listopada 2016, 10:07

A dlaczego to ja mam się przeprowadzać? Czemu nie ty, do Rosji, której standardów nam tu wprowadzanych przez PiS tak żarliwie bronisz? Włącznie z wymyślaniem historyjek jak ta o zakazie publikacji zdjęć :) Tak, popieram TWÓJ wyjazd, weź ze sobą kolegów.

A teraz może cos o tym rzekomym zakazie, zanim kolejny teoretycznie inteligentny prawiczek co za szybko wstanął z kolan j gwiazdki zobaczył coś wypłodzi:

Polacy znaleźli problem, którego nie ma. O co chodzi z zakazem zdjęć uśmiechniętych dzieci z zespołem Downa?

Niektóre z polskich mediów są oburzone zakazem publikowania wizerunku uśmiechniętych dzieci z zespołem Downa. Taka decyzja rzekomo miała zapaść we Francji. Problem w tym, że płomienne nagłówki odgrzewają temat sprzed dwóch lat, a sprawa dotyczy jednego filmu.

Polski internet obiegła wieść o zakazie publikowania zdjęć uśmiechniętych dzieci z syndromem Downa we Francji. TVP stwierdziło nawet, że to cenzura, a TV Republika poszła dalej i obwieściła "kompromitację lewicy" i "nowożytne barbarzyństwo".

"Rada Stanu (najwyższy organ francuskiego sądownictwa) uznała, że publikacja uśmiechniętych buziek dzieci z Zespołem Downa jest niewłaściwa, ponieważ takie wyrażanie szczęścia 'prawdopodobnie narusza spokój sumienia kobiet, które legalnie dokonały innych osobistych wyborów" – czytamy w opisie programu, którego gośćmi byli Kaja Godek i dr Kazimierz Szałata.

Odgrzewany kotlet sprzed dwóch lat
Czemu francuski rząd postanowił decydować kto może się uśmiechać? Otóż problem w tym, że… nie postanowił. Krzyk w mediach wzbudziła sprawa spotu "Dear Future Mom", który faktycznie musiał zniknąć z francuskiej telewizji. Decyzję podjął nie rząd, tylko Conseil supérieur de l'audiovisuel, odpowiednik naszej KRRiT, a doszło do tego w 2014 roku.

Obarczana winą Rada Stanu odrzuciła prośbę Fundacji Jerome’a Lejeune’a o ukaranie i cofnięcie decyzji CSA za nadużywanie władzy. To zresztą nie koniec sprawy, bo fundacja zapowiedziała już odwołanie do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Nagrodzony w Cannes film "Dear Future Mom" nagrano przed prawie trzema laty z okazji Światowego Dnia Zespołu Dawna. Materiał przedstawiał młode osoby z tą przypadłością, które opowiadały o swoim codziennym życiu. Adresatkami ich historii są kobiety, spodziewające się dzieci. Wiadomość, którą chcą przekazać jest prosta: "My też możemy być szczęśliwi". We Francji, gdzie 96 proc. ciąż z tą chorobą jest przerywanych, nabiera to dodatkowej wymowy.

Nie zakazali, tylko odrzucili apelację
Od 21 marca do 21 kwietnia wyświetlany był na kilku francuskich stacjach, a na YouTube odnotował ponad 5 mln odsłon. Dopiero 25 czerwca CSA przesłała do telewizji pismo z ostrzeżeniem, by nie emitować tego materiału w paśmie reklamowym. Jednocześnie CSA twierdzi, że nie doszło do cenzury, wyjaśnia, że materiał, po którym dotarło wiele skarg, nie spełniał zasad użyteczności publicznej, a swoje pismo traktuje jako prośbę.

Według CSA, film spełnia zadanie, jako forma przeciwdziałania stygmatyzacji osób niepełnosprawnych, ale jako materiał skierowany wprost do przyszłych matek, nie przedstawia pełnego kontekstu sprawy. W wyjaśnieniu pojawia się także kwestia podkreślona przez TV Republikę. Zdaniem instytucji, materiał może powodować także zaburzenia u kobiet, które decydują się na przerwanie ciąży po stwierdzeniu choroby.

Czy był jednak odgórny zakaz publikowania jakichkolwiek zdjęć uśmiechniętych osób z zespołem Downa, którego trzeba się teraz sztywno trzymać? Nic takiego!

Źródła: http://natemat.pl/195185,katolickie-med ... olem-downa

A tutaj tłumaczenie - co prawda elektroniczne- skargi wniesionej przez Fundację Jerome'a Lejeune'a. Ale jak znasz "lewacki" to znaczy francuski, na końcu masz linka do oryginału. Jest teź w artykule pod linkiem powyźej:
Decyzja Rady Państwa na wideo DEAR FUTURE MOM: Ukryj mnie to wydaje się szczęśliwe dziecko z zespołem Downa

Rada Stanu odrzuciła prośbę Fondation Jérôme Lejeune karania Wyższej Rady Audiowizualnej na cenzurę film Drogi Przyszłe mamy.

Przesłanie filmu będzie miała dwuznaczny cel, ponieważ kieruje ciężarną kobietę tylko z tego powodu, że ten ostatni ma możliwość aborcji jej dziecka z zespołem Downa, aż do końca ciąży, i że nie może być mowy o wpływanie a priori lub dać złe sumienie później.

Jean-Marie Le Mene, prezes Fundacji Jérôme Lejeune, "To jest pojedyncza koncepcja życia ludzkiego, jak umieścić na tej samej płaszczyźnie, jego zachowania i zniszczenia, tak jakby te dwa akty miały taką samą wartość. Rzeczywiście, doświadczenie pokazuje, że kobiety, które rodziły się dzieci z niepełnosprawnością nie żałuje wybrawszy życie. Jednak ci, którzy wybrali inaczej wyraźnie cierpi na jakąś formę winy. Stąd decyzja przez CSA, aby uniknąć ich widok dzieci z zespołem Downa szczęśliwym. W związku z tym decyzja Rady Państwa wykonuje partię rozważyć swobodę wypowiedzi osób z zespołem Downa musi kłaniać się prawa do aborcji ".

Ambicją przyszłej Drogi mama była po prostu przynieść pozytywne przesłanie o zespole Downa, że ​​nikt nie ma prawa odmówić zdolności do szczęścia.

To dlatego Jérôme Lejeune Fundacja wyraża żal tej decyzji, co prowadzi do pogorszenia znieczulenia świadomości na temat istotnego problemu eugeniki, od 96% w okresie prenatalnym wykrywany dzieci z zespołem nie przeżyje tej polityki zwalczania.

Jerome Lejeune Fundacja nie zrezygnować. Po profesora Jérôme Lejeune, kontynuuje swoją misję, by bronić życia i godności osób z niepełnosprawnością intelektualną pochodzenia genetycznego. Zapowiedziała, aby przejść do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w obronie wyraz szczęścia ludzi z zespołem Downa bez cenzury.

Źródło: https://www.fondationlejeune.org/decisi ... risomique/

Jak widzisz ktoś czegoś nie zrozumiał i puścił głupstwo dalej. Będziesz dalej takie plotki powtarzał Kowa1, bez sprawdzenia źródeł, to oficjalnie przypnę ci łatę głupola.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 listopada 2016, 11:15

Cynik dużo inteligentniejsi od kowy red do rzeszy i win sprawiedliwości też tym pojechali.

To dokładnie ten sam mechanizm co przy poslance costam-pieluch.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 listopada 2016, 13:30

Nie do końca ten sam mechanizm, ale spierać się nie zamierzam bo Pielucha napisala to w gazecie i można dokładnie przeczytać. Jak widzisz po reakcji Kowy1 coś jest na rzeczy, jak mi się nie podoba co robią z moim krajem to mam sobie wyjechać. Cyniczne gnojki dorwały się do władzy i poprzez swoich głupkowatych klakierów wmawiają nam rzczywistość jaką sami widzą bądź starają się nam zafundować. Chciałbym się mylić i móc powiedzieć że to pierwsze. Ale niestety, widać że Kaczyński trafił na podatny grunt ludzi rozgoryczonych, kierując prosto w objęcia narodowego socjalizmu.

Wróć do „Opozycja”