PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nowoczesna - Niewiarygodna

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Re: Nowoczesna - Niewiarygodna

Postautor: Kowa1 » 27 listopada 2016, 13:42

Cynik (Moderator) pisze:A dlaczego to ja mam się przeprowadzać? Czemu nie ty, do Rosji, której standardów nam tu wprowadzanych przez PiS tak żarliwie bronisz? Włącznie z wymyślaniem historyjek jak ta o zakazie publikacji zdjęć :)

Logika i prawda Cynika żywcem zdjęta z lisa.

Mnie sie tu tera podoba, sam twierdzisz że PiS wprowadza standardy Rosji to po co ja mam szukać gdzieś w Rosji tego co mam na miejscu. To Cynik powinien się wybrać w miejsce które dla niego lepsze.
Polecam tę Francje, tam mu się zgodzi i lisia logika i przy okazji sprawdzi ( wpierw musi jeszcze sprawdzić mój poprzedni tekst TUTAJ ( klikaj w pomarańczowe ) i znaleźć w nim fragment w którym piszę o "publikacji zdjęć" - to pozwoli mu stwierdzić że lisieje ) co jest z tym zakazem publikacji dokładnie tego

okropnego spotu którego "Francuskie władze, powołując się na skargi telewidzów o rzekomo "szokującym" charakterze klipu, zdecydowały o zakazie jego emisji." Tylko wnosząc z jego cytatów musi się a zaliż podciągnąć po francusku - może też ma dylemat Bukartyka tyle że po francusku.
Tylko się pośpiesz to jeszcze się załapiesz na świąteczne szopki bez atrybutów religijnych - to już nawet w Rosji większa swoboda pod tym względem. I kto wie czy Cynik sam nie będzie musiał zmienić kierunku i tam właśnie ostatecznie spiendralać przed muzłumaninami. Jak znowuy wygra Merkel i wystosuje kolejne zaproszenia to ma jak w banku

Nazgul (Moderator) pisze:Cynik dużo inteligentniejsi od kowy red do rzeszy i win sprawiedliwości też tym pojechali.

Niczym nie jeżdżę, siedze w domu, mam grype za to od Nazgula jedzie mocno ......

Jestem Kowa1 ( z dużej litery - nik własny ) Moderator Nazgul kolejny raz mmnie obraża i poniża.

Bzczynność administracji w tej kwestji jest tendencyjna jak wszelkie działania decydentów tego forum.

Chyba nie pozostaje mi nic innego w walce o swoje prawa niż Obrazek
Tylko że Obrazek słuchaj 01 min 33 sek

UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 listopada 2016, 19:41

Złupiony bidoku przecież jako pełną gębą europejczyk zawsze możesz się przenieść do Francji kraju o ugruntowanym twoim ulubionym kapitalizmie. Tam się dopiero uhahasz pełną gębą, Włśnie im tam podnoszą podatki, wydłużają tydzień pracy i wiek emerytalny będziesz mał to co popierasz - jak u boga za piecem. A jaki będziesz miał komfort psychiczny - zakazano tam publikacji uśmiechniętych dzieci z zespołem dauna żeby nie dołować tych którzy zdecydowali się takich wyskrobać.
No chyba że tam nagle, jak to mówi były stróż żyrandola w chareakterystyczny dla niego fornalski sposób, "prawda walnie cie cepem w łeb".

Wystarczy to jak dla mnie. Głupol i manipulant to tylko komplementy a tymi nie zamierzam ciebie obdarowywać. Powinieneś orbitować już koło słońca, tylko się nie sparz.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 28 listopada 2016, 18:32

Cynik pisze:Wystarczy to jak dla mnie. Głupol i manipulant to tylko komplementy a tymi nie zamierzam ciebie obdarowywać. Powinieneś orbitować już koło słońca, tylko się nie sparz.

Ale żeś mi odpowiedział na temat, składnie i merytoprycznie do bólu odnosząc się do każdej z moich wątpliwości i do każdego zarzutu z mojego porzedniego postu. Jeszcze nikt i nigdy tak mnie nie zdruzgotał intelektualnie na przestrzeni mojej mocno ponad półwiecznej egzystencji. Chyba popaddnę w najgłębszą rozpacz, depresje i wystąpie z wnioskiem o odebranie mi wszelkich tytułów, nagród i odznaczeń z dodatkowym wnioskiem o scedowanie ich na Ciebie w trybie nadzwyczajnym podobnym do tego w jakim Michnik otrzymał "Alumno bene merenti" dla wibitnie zasłużonych dla instytucji która go nadaje w obszarze działań tej instyttucji. Michnikowi nadał UAM ( specjalnie dla Cynika - Uniwersytet Adama Mickiewicza ) instytucja naukowa która powinna doceniać tym odznaczeniem wybitne osiągnięcia naukowe. Np. osiągnięcia honorowane tytuami naukowymi ( jaki tytuł naukowy ma Pan Michnik ) i osiągnięcia w obszarze obejmowanym przez dziedzinę w której posiada ten naukowy tytuł ( np. odkrycia, publikacje naukowe docenione przez świat a conajmniej przez polskie środowisko naukowe .. itp - jakie osiągnięcia naukowe... zapomnijmy, jakie poublikacje naukowe i w jakiej dziedzinie obejmowanej zakresem nauki UAM ma Pan Michnik ? - nikt nie wie łącznie z nim samym. )
Cynik rozpoznaje w Tobie Nezależnego który chce udowodnić że torf jest lepszy od miedzi.
Człeku wyżej od wacka nie podskoczysz. Jak zauważyłeś napisałem "torf lepszy od miedzi" a nie od złota czy pltyny. Ja znam swojem miejsce w szeregu ( realne, nie dymane finansowo czy politycznie ) i godzę się z tym że Teslą nie jestem ( osobiście bardziej doceniam niż Einsteina ze względu na teorię niciągłości pól ) to i Ty się opogódź z własną pozycją i miast marnotrawić czas na pierdoły na forach edukuj się. Masz u mnie darmowe korepetycje aby chciej.

A admoderatory ( nie można tu ominąć moderatora Cynika ) w kwestii nastawnia na i obrazy mojej osoby ani nie kwakły.

GRATULACJE dla tego demokratycznego wtorowiska - nie napisałem środowiska bo opóźnione co najmniej o jeden dzień - ten boży, w sześć stworzył świat!

Ups jakże mogłem tak niedocenić stwórcę - WESZECHŚWIAT stworzył, gdzie on sam wtedy był ? HGW>
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Benon
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Benon » 03 stycznia 2017, 00:59

”Wirtualna Polska”

Rysiek na Maderze – Aśka na ogierze

Od sześciu króli Ryszard na wyspie Madera
Joannę krasawicę sadza na ogiera.
Warując w Sejmu sali
Tyranów miał obalić,
Lecz później to uczyni – bo brykać chce teraz.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 stycznia 2017, 06:04

A Maliniak na nartach. buahahahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 03 stycznia 2017, 08:49

Tylko tym razem zimóweczki świeżo ze sklepu...
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 stycznia 2017, 09:04

No ale, o dziwo, Maliniak jako pierwsza głowa w tym kraju ma mniej do powiedzenia niż Petru. Taka sytuacja.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 03 stycznia 2017, 10:25

Co nie zmienia faktu że Rysiu dał... czy tez raczej Rysiowi dano. Otwiera to też pytania o "kompetencje" posłanek "N" i to jak były testowane. Choć może przesadzam w złośliwościach ;) I tak przedkładam faworytę Rysia nad faworyty prezesa.

Gonzalez Suarez

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 03 stycznia 2017, 11:49

Marchewa pisze:Co nie zmienia faktu że Rysiu dał... czy tez raczej Rysiowi dano. Otwiera to też pytania o "kompetencje" posłanek "N" i to jak były testowane. Choć może przesadzam w złośliwościach ;) I tak przedkładam faworytę Rysia nad faworyty prezesa.

Co prawda to prawda. Joaśka to co by tu nie mówić ...zdrowa jednostka . Ciekawe tylko czy Ryśka żonie przypadnie do gustu . Ktoś z internautów napisał na tę okoliczność nawet wierszyk

Gdy ciamajdan w Sejmie trwa
Rysiu wszystko w du...ie ma
Rzuca wszystko to w cholerę
Leci z qu...wą na Maderę.

Pozytywne w tym wszystkim jest to że 500+ działa chociaż Rysiek był tej ustawie przeciwny . Problem jest innego rodzaju . Gdyby tak wszyscy poszli na całość to mam wątpliwości czy budżet wytrzyma . Coś mi się wydaje że bez nowelizacji by się nie obyło .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 03 stycznia 2017, 12:21

Żeby tak proporcję złapać Poseł Zbonikowski z nieodległego mi Włocławka to i żonce potrafi przylać i kochanicę do skrobanki zmusić. Ostatnio znowu PiS przyjął go w swoje szeregi. Bo czemu nie.

Tyle dna moralnego towarzyszu.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 03 stycznia 2017, 12:52

PiSkorz byle by Rysio w Maderze rynku nie obrzygał tak jak to zrobił Hofman w Madrycie ;) (na służbowym wyjeździe)
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Jansen21
Wójt
Wójt

Postautor: Jansen21 » 03 stycznia 2017, 13:31

Worek pisze:A Maliniak na nartach. buahahahahahaha

Ale przynajmniej nie z cudzą żoną.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 stycznia 2017, 13:34

No tak, mógł pojechać z leśnym ruchadełkiem.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 03 stycznia 2017, 14:00

Fakt, Kopaczowa lubi podróże.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 04 stycznia 2017, 00:34

Marchewa pisze:Żeby tak proporcję złapać Poseł Zbonikowski z nieodległego mi Włocławka to i żonce potrafi przylać i kochanicę do skrobanki zmusić. Ostatnio znowu PiS przyjął go w swoje szeregi. Bo czemu nie.

Tyle dna moralnego towarzyszu.

Tylko , że o Zbonikowskim wie wąskie grono ludzi a o Ryśku i Joaśce trąbi cały świat . Poseł Jakubiak Kukiz15 w TV Info powiedział że chłoptaś ten naraził kobietę z którą był na niebezpieczeństwo . Dodał jeszcze że przed wojną taki "dżentelmen" strzeliłby sobie w łeb .

Jeżeli chodzi o dno moralne to ja upatrywałbym je po stronie PO , Kodziarzy , N i ubecji . Robią wszystko aby rozwalić Polskę . Zwrotu towarzysz używaj raczej do w/w opozycji totalnej .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Wróć do „Opozycja”