PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nowoczesna - Niewiarygodna

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Re: Nowoczesna - Niewiarygodna

Postautor: Kowa1 » 17 listopada 2016, 22:38

Cynik pisze:Coś ty się chłopi tak czepił tego Petru, czemu nie ciśniesz gromami w ekonomistów krytykujących a biorących kasę z 500+? Jakiś kompleks Petru? Czy nacisnął B.Sz. na odcisk? A może jedna z jego przepowiedni się spełniła? ;)

Kto ten "chłopi" co się czepił i kogo ma cisnąć?

Ten kto bierze ten wspiera = jest za, a kto nie bierze kontestuje = jest przeciw. To proste kto ne rozumi do fajfra.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 17 listopada 2016, 23:14

Ja biorę i krytykuję, uważam że to marnotrawienie środków publicznych, ale skoro przysługuje to biorę. Ty byś nie wziął?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 18 listopada 2016, 07:05

Cynik (Moderator) pisze:Ja biorę i krytykuję, uważam że to marnotrawienie środków publicznych, ale skoro przysługuje to biorę.

I tym samym Cynik się przyznał do marnotrawienia środków publicznych czyli przypieczętował przynależność polityczną do ugrupowania marnotrawców.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 18 listopada 2016, 07:47

Cynik ich nie marnotrawi. he he
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 listopada 2016, 13:28

Cynik pisze:Ja biorę i krytykuję, uważam że to marnotrawienie środków publicznych, ale skoro przysługuje to biorę. Ty byś nie wziął?

Rozumiem to podejście ale troszkę inne standardy obowiązują polityka, w dodatku bogatego. To wtedy wiele mówi o nim.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 18 listopada 2016, 17:14

Jaka to różnica? Bo Kaczyński nie bierze? Państwo wszystkim podnosi podatki, argumentując to koniecznością zbierania na dodatki socjalne. Było powiedziane - dla każdej rodziny. PiS mógł ograniczyć tylko do tych najniżej zarabiających, tylko tam gdzie na głowę przypada max 600 zł. Problemu by nie było, prawda?

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 listopada 2016, 18:14

PIS wyraźnie powiedział żeby CI bogaci co to nie potrzebują po prostu się nie ubiegali. No i na pewno wielu bogatych tak zrobiło. No ale żołądki co poniektórych polityków co to najbardziej krzykliwie krytykują to rozwiązanie są nigdy nie dość nażarte, więc dochodzi własnie do takich żałosnych sytuacji.

Korwin może i doi unię by pozyskać fundusze na walkę z nią ale we własnym kraju emerytury nie pobiera bo jak tłumaczy jest człowiekiem zamożnym.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 18 listopada 2016, 21:25

Mam znajomych w administracji zajmującej się przydzielaniem 500+ i wierz mi że osoby bogate wypełniły podania bardzo skrupulatnie.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 listopada 2016, 23:13

100 procent bogatych w PL?

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 18 listopada 2016, 23:40

Hahaha tak, jak nas państwo łupi to odbieramy co nam się należy.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 listopada 2016, 08:35

A przynajmniej w taki sposób to sobie tłumaczycie, łącznie z R Petru.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 listopada 2016, 10:01

Oczywiście osoba zamożna w Polsce, tym bardziej jeśli z tym głupim programem się nie zgadza, powinna tym więcej czerpać z niego korzyści! Bo to ta osoba sponsoruje ten burdel! Przecież nie sponsoruje tego taki Adi co chwali się gdzie może, że żadnych podatków nie płaci.

Trzeba być moralną świnią, aby zmuszać osoby zamożne do sponsoringu programu 500+ którego jak wiadomo NIE CHCĄ i jednocześnie zarzucać im chamstwo jeśli z tego programu korzystają.

(Program 500+ pochłania niemal cały zysk państwa z podatku dochodowego!)

No tak to jest kiedy nieproduktywne cioty oczekują tylko tego, że ktoś za nich cos zrobi albo zapłaci.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 listopada 2016, 10:29

Czyli skoro płacę corocznie duży dochodowy a nie mam praw do 500 plus to mam moralne prawo sobie to odebrać od państwa w taki czy inny sposób.

Zabawne jak lewactwo które jest za redystrybucją nagle się bulwersuje jak aparat państwowy rozdaje pieniądze nie po ich myśli.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2016, 10:35 przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 19 listopada 2016, 10:34

Adi pisze:Czyli skoro płacę corocznie duży dochodowy a nie mam praw do 500 plus to mam moralne prawo sobie to odebrać od państwa w taki czy inny sposób.

A czy ja gdzieś pisałem, że możesz "coś odbierać " nie zgodnie z prawem, w wyniku matactwa czy oszustwa? Nie, tak postepują złodzieje i oszuści, normalny człowiek takim nie jest. Osobiście nawet o tym nie pomyślałem, a ty tak.

Skoro ty płacisz wysoki dochodowy (teraz płacisz jakiś czas temu twierdziłes z dumą że nic ie płacisz) - to masz pecha skoro nic innego w zamian ci nie przysluguje. Nawet wyremontowany chodnik.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 19 listopada 2016, 10:37

Bo jak rząd ukradnie 1000 zł a w zamian da 100 to już nie jest oszustwo bo zgodnie z prawem. Haha.

Wróć do „Opozycja”