PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nowoczesna - Niewiarygodna

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Nowoczesna - Niewiarygodna

Postautor: Worek » 04 stycznia 2017, 07:04

Do Piotrowicza czy tego gościa który pacyfikował w wojsku strajki i reszty komuchów w PiS jak mam się zwracać PiSkorz, per bracie? Nie zostawmy to do czego są przyzwyczajeni. TOWARZYSZE.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 04 stycznia 2017, 07:32

I jak tu nie napisać że komuchy zrobiły sobie w PiSie bezpieczną przystań? Tak Kaczyński walczy z komunizmem? Na komuchu czapka gore! Sam wie kogo ma w szeregach partii więc zakłada że ich koledzy z UB jak nie są w PiS to muszą być w innych partiach. I kto tu oszukuje suwerena?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 05 stycznia 2017, 06:22

Cynik (Moderatrator) pisze:I jak tu nie napisać że komuchy zrobiły sobie w PiSie bezpieczną przystań?

Temu się płyta zacięła ( tak nie pisać że to jest temat o nowoczesnej a nie o pisie i robisz oftop modku od siemu boleści po linii partyjnej bezkarny ) więc go jeszcze raz marchewą.

Worek (Administrator) pisze:Na razie najwięcej aparatu komunistycznego schowało się w PiS.

A poprawny nieoftopowy tekst zaczynam tutaj.

Niewiarygodność nowoczesnej potwierdzili i przewodniczący Petru i wiceprzewodnicząca Lubnauer.
Ona powiedziała niepolitycznie prawdę a on musiał to prostować własnym kosztem po to by ukryć rzeczywistość.

Znam sytuacjie i osoby który wykonywały o wiele dłuższe loty na krótsze okresy wizyty, dosłownie paru godzin, bo pewne rozmowy prowadzi się tylko osobiście.

Jakiż to atrakcji noworocznych można doświadczyć w portugalii przez dwa dni dodatkowo płacąc kupe kasy za przelot?

Pani Lubnauer nieopatrznie w panice powiedziała prawdę - lecieli tam służbowo bo:
Nowoczesna straci milionowe dotacje przez błąd w rozliczeniu.
Co to ma wspólnego z wizytą w Portugalii?
Jerónimo Martins SGPS, S.A. – portugalskie przedsiębiorstwo będące właścicielem między innymi sieci
handlowej Biedronka. ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Jer%C3%B3nimo_Martins )

I na tym polega niewiarygodność którą potwierdzili kolejne sprzedawczyki.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2017, 06:34

Kowa odkrył spisek Petru i Biedronki. Mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu. Żałość i trwoga.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 05 stycznia 2017, 08:36

Kowa, głupolu! W kraju PUCZ, a czołowi politycy na urlopach! Prezydent kraju w którym wg właściciela rządzącej partii jest PUCZ jeździ jak niby nic na nartach. No i co z tego że Petru, Swetru,Rychu był na sylwestra za granicą? A gdzie bawiła wierchuszka PiSu?

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 05 stycznia 2017, 17:43

Cynik (Moderatrator) pisze:Kowa, głupolu! W kraju PUCZ, a czołowi politycy na urlopach! Prezydent kraju w którym wg właściciela rządzącej partii jest PUCZ jeździ jak niby nic na nartach. No i co z tego że Petru, Swetru,Rychu był na sylwestra za granicą? A gdzie bawiła wierchuszka PiSu?

"A u was biją mużynów !"
Jak opozycja robi pucz to niech stoi na barykadach a nie wysyła Swerta z atrybutem przetargowym ( Joaśka widocznie niezła w tym jest ) wzorem kijowego przywódcy KOD-u ( ten jeżdził do Brukseli po wsparcie które później sam, jako przywódca, wydał na siebie, jako szefa firmy doradczej dopradzającej KOD-owi co ma dalsze konsekwencje - są faktury jest dochód jest tytuł dla komornika alimentacyjnego ) knuć przeciw własnemu państwu dla własnego interesu z wyzyskiwaczami.

Worek (Administrator) pisze:Kowa odkrył spisek Petru i Biedronki. Mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu. Żałość i trwoga.

Żonaty swetru pojechał z zamężną Aśką prywatnie świętować nowy rok do "słynącej" z imprez noworocznych Portugalii. Obejżyj sobie raport pelikana http://www.cda.pl/video/12060774 w trakcie lotu między krzesłem a glebą może to zajęcie dla muzgu zamortyzuje mu upadek.

Dodatkowo wnoszę do administratora Worka o samoukaranie ( dodatkowo także ukaranie moderatora Cynika ) za złośliwe i uporczywe, pomimo wielu interwencji, przekręcani niku użytkownika Kowa1.

Przypominam że za żekome przekręcanie ników ( żekome ponieważ pisałem tak jak były wyświetlane na forum pod awatarami ) administrator Worek wraz z resztą komitetu wsparcia ukarał mnie półrocznym zbanowaniem.

Ot taka dmuchana admoderacyjna demokracja forum obrońców demokracji.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 06 stycznia 2017, 01:11

W ramach samoukarania założyłem sobie cliche na udo i pobiczowałem się mentalnie, w ramach pokuty przejrzałem ponownie wystąpienie p.o. Prezydenta RP oraz njusy z dnia w portalach political-fiction wsieci.pl, wpolityce.pl i wgospodarce.pl. A także jako dopełnienie obejrzałem ponownie zajawkę filmu Smoleńsk i program Warto Rozmawiać.

Za to wnioskuję o ukaranie Kowy1 za gwałt i znęcanie się. Dopuściłeś sie gwałtu i powinieneś ponieść karę.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 06 stycznia 2017, 01:29

Kowa1 ja cię błagam, przestań traktować polską ortografię niczym tanią dziwkę.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 06 stycznia 2017, 01:39

Worek pisze:Do Piotrowicza czy tego gościa który pacyfikował w wojsku strajki i reszty komuchów w PiS jak mam się zwracać PiSkorz, per bracie? Nie zostawmy to do czego są przyzwyczajeni. TOWARZYSZE.

Towarzyszy to szukaj raczej w PONowoczesnej i u Kodziarzy. Z tekstów które piszesz wnoszę że już tak bardzo nie jesteś zafascynowany lewactwem . To dobry kierunek !. Tak trzymaj!!
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 06 stycznia 2017, 06:56

Dawaj, którzy to.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 stycznia 2017, 21:03

Rysiu to jakaś porażka. Nie dość, że poszedł do IV rzędnego kapciowego Prezesa negocjować, nie dość, że poszedł bez Schetyny to jeszcze nic nie uzyskał. No ale teraz już każdy wie, że wystarczy Rysia porządnie stuknąć aby zaczął być miękką frytą bo mu "sondaże poleciały"
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 09 stycznia 2017, 21:20

A z dobrych wiadomości na dzisiaj - jednego komucha mniej na tym padole. Już wiem skąd ten smog - od wczoraj w piekle kotły trzymali pod parą.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 09 stycznia 2017, 22:20

jednego komucha mniej na tym padole.

A co, Kaczynskiego nie bedzie???

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 stycznia 2017, 00:42

Niet, kot mu zdechł. .
.

Dobry katolik notkin :D
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Opozycja”