PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kara za psucie Państwa

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Kara za psucie Państwa

Postautor: szyderca » 13 lutego 2017, 17:49

Worek pisze:Fakty poproszę a nie pierniczenie Korwina.

Na swojej prywatnej stronie internetowej Mirosław Dakowski napisał: "Po dwudziestu latach od ujawnienia agenturalnej działalności Michała Boni (TW Znak, nr. rej. 54 946) - przypomniał sobie o tym tak delikwent, jak i jego kolega z KLD i rządu Bieleckiego - Donald Tusk. Czy nie jest groźne desygnowanie na premiera człowieka z takimi zanikami pamięci? D. Tusk mówi, że Boni "powinien odpracować swe błędy" (w rządzie), "a jest zdolny"... Jakżeż zdolny w finansach był "Dziad" z Wołomina, niestety już nie odpracuje. Ale są żołnierze „Baraniny", też zdolni, panie Kandydacie... Czy nam odpracują?" (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 38956.html

Wiesz worek, wstyd mi za ciebie. Masz człowieku honor? O co ja pytam...Boni sam sie do wszystkiego przyznał...i nawet przeprosił.

Źródło poproszę.

Ukończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 1972–1981 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W PRL wraz z mężem, Jerzym Katarasińskim, pracowała w "Dzienniku Łódzkim" oraz "Głosie Robotniczym", organie Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W latach 80., po wystąpieniu z partii, działała w opozycji; miała zakaz wykonywania zawodu dziennikarza. W stanie wojennym została na krótki czas internowana (od 13 do 16 grudnia 1981).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Iwona_%C5 ... i%C5%84ska

ty to wszystko tak serio? prowadzisz forum polityczne a twoja wiedza jest zwyklego leminga?
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2017, 17:51 przez szyderca, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 17:50

Worek pisze:
szyderca pisze: Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.

Źródło poproszę.

https://dorzeczy.pl/16370/Lista-PZPR-ow ... wicze.html

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 lutego 2017, 17:58

Lol. Źródło panowie. A nie z dupy opinie i powtarzane pierdolety. Nie ma w teczce Boniego donosów. Ha i kto musi być na czele listy? Rzeplinski. Bo to mobilna lista. A potem biegusiem zagłosować na Piotrowicza. W internecie to ja też sobie klocka mogę z listą zrobić. A Ci co te gówna kolportują przecież mają za niskie iq żeby sprawdzić cokolwiek albo w dupie mają jaka jest prawda.

katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=BO&katalogId=3&subpageKatalogId=3&pageNo=1&nameId=4460&osobaId=75270

Po nie ma się czego wstydzić bo to nie jest partia inkwizycji antypzpr jak Pis któremu Pzpr przeszkadza tylko u przeciwnika.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 18:02

Odniośnie czego? Kariera w PZPR to jest na wikipedii nawet.

A co do antysemityzmu naszej posłanki PO to chociażby:

"Gdzie byliście, wy, ideolodzy i praktycy syjonizmu, którzy próbujecie oszukać własne i świata sumienie, co uczyniliście dwadzieścia parę lat temu, by nas uratować? W swoim brudnym zacietrzewieniu łączycie się pod znakiem gwiazdy Dawida, tej samej gwiazdy, z którą my wchodziliśmy do komór gazowych (...) Naprawiacze i weryfikatorzy historii spod znaku syjonizmu, obrzucając Polskę błotem zapomnieli o jednym. To błoto nie ich brudzi, lecz ich samych.
Źródło: Tym, którzy zapomnieli. Syjonizm – aktywność i bierność, „Dziennik Łódzki”, maj 1968, cyt. za: Maciej Marosz, Antysemityzm i legitymacja, „Gazeta Polska”, 9 kwietnia 2008, s. 8.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 lutego 2017, 18:06

Gazeta Polska.

Jak ktoś prosi o źródło to nie wklejaj partyjnej gadzinowki.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 18:16

Jak rozumiem jedynie Wyborcza jest słuszna. Zajrzyj sobie zatem do dziennika łódzkiego.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 13 lutego 2017, 18:18

szyderca pisze:W latach 1944–1992 (do końca obowiązywania ustawy z okresu PRL) przyznano 3 541 694 Krzyże Zasługi

Co z tego, ile Krzyży Zasługi przyznano w czasach PRL? Co to ma do rzeczy? Liczy się to, że zdaniem zwierzchników z PRL-owskiej prokuratury Piotrowicz był prokuratorem "pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym", a powierzone mu obowiązki "wykonywał prawidłowo".
szyderca pisze:Poinformował, że Stanisław Piotrowicz nie prowadził sprawy dotyczącej księdza z Tylawy, a był przełożonym prowadzącego sprawę prokuratora.

I co - czy Piotrowicz ukarał albo zdegradował prokuratora prowadzącego sprawę proboszcza z Tylawy? Czy raczej go chwalił, promował i umożliwiał mu awanse?
Piotrowicz ogłosił powody umorzenia sprawy proboszcza z Tylawy, czyli poparł tę decyzję. Już samo to go dyskwalifikuje. Podobnie jak sprawa Antoniego Pikula, opinia wystawiona przez zwierzchników, otrzymanie odznaczenia, bycie członkiem Egzekutywy PZPR, niszczenie TK, zaprzeczanie podpisania aktu oskarżenia Pikula i skrajna antypatia, jaką okazuje wszystkim, którzy wypominają jego przeszłość, a także wszystkim nie-PiS-owcom. I wyśmiewanie wszystkich, którzy kwestionują jego kompetencje. W dodatku ma czelność mówić, że ktośtam nie ma moralnego prawa do czegoś.

Ci, którzy głosowali na Piotrowicza w wyborach parlamentarnych, to półgłówki.
szyderca pisze:Powiedz mu to w twarz..

Zrobiłbym to, gdybym go kiedyś zobaczył na żywo. Oraz spoliczkowałbym go.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 lutego 2017, 18:25

Adi źródło poproszę.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 lutego 2017, 18:26

Żaden z nich nie widział dokumentów IPN i gówno wie na ten temat. Ja, Worek odgrzebywałem historię swojej rodziny w archiwach IPN, tak centralnych jak i lokalnych archiwach państwowych i żaden blog, żaden Korwin nie jest dla mnie autorytetem bez podpierania się źródłami.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 18:32

Worek pisze:Adi źródło poproszę.

Dziennik Łódzki”, maj 1968, cyt. za: Maciej Marosz,

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 lutego 2017, 18:36

I co mam z tym zrobić? Dawaj linka do tej rewelacji. No chyba, że masz skan tego numeru to dawaj go na forum.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 lutego 2017, 18:42

Słuchaj ja nie mam problemów. Może to i prawda. Tylko ja nie będę dyskutowal z rewelacjami gp który ogłosił a już ze 3 razy zamach w Smoleńskiu na trzy różne wykluczajace się powody. Źródłem tej wieści jest były poseł gizynski i jakoś nikt tego nie zdołał zweryfikować.

Co do posłanki to wyszła z PZPR w SW i poszła do "S".

Ps. Znalezienie odpowiedzi Katarasinskiej zajęło mi 5 min. I mnie to w sumie przekonuje jak i okoliczności dalszego życia. Onet. Można?

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 18:50

Worek pisze:I co mam z tym zrobić? Dawaj linka do tej rewelacji. No chyba, że masz skan tego numeru to dawaj go na forum.

Jakbym podał skan nr-u to byś powiedział że to fake w photoshopie.

Jeśli nie dowierzasz mimo podania źródła to sobie odszukaj w źródle. Jak znajdziesz że to nieprawda trzeba będzie encyklopedie zmieniać a i sama posłanka będzie mogła wytoczyć proces o zniesławienie.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 lutego 2017, 19:03

Adi pisze:
Worek pisze:I co mam z tym zrobić? Dawaj linka do tej rewelacji. No chyba, że masz skan tego numeru to dawaj go na forum.

Jakbym podał skan nr-u to byś powiedział że to fake w photoshopie.

Jeśli nie dowierzasz mimo podania źródła to sobie odszukaj w źródle. Jak znajdziesz że to nieprawda trzeba będzie encyklopedie zmieniać a i sama posłanka będzie mogła wytoczyć proces o zniesławienie.

Nie. Zrób to co każdy przyzwoity człowiek robi. Podeprzyj się źródłami.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 lutego 2017, 19:12

Adi clue nie jedt to czy to prawda w tym przypadku czy nie. Tylko to że masz w dupue to czy to prawda. I wierzysz każdy gniot znaleziony w necie już nie mówiąc o tym, iż jeden przypadek nie ma nic do reszty czy to że art. z 68 r ma się nijak do ścigania opozycjonistów i do brniecia jakieś pierdoly partii antykomunistow z rodowodem z ak tylko z prok z PZPR.

Wróć do „Opozycja”