PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kara za psucie Państwa

Konstruktywna czy krzykliwa? Czy w dobrym stylu patrzy na ręce władzy? Kto do niej należy i jak działa? Jakie są Twoje odczucia?

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Re: Kara za psucie Państwa

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 20:33

Worek pisze:Nie. Zrób to co każdy przyzwoity człowiek robi. Podeprzyj się źródłami.

Podparłem się. Masz namiar na źródło pierwotne.

Do tego:

http://niezalezna.pl/75627-w-1968-atako ... niemieckie

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 20:44

Nazgul pisze:Adi clue nie jedt to czy to prawda w tym przypadku czy nie. Tylko to że masz w dupue to czy to prawda. I wierzysz każdy gniot znaleziony w necie

Dla was każda informacja niekorzystna dla waszej platformy to z marszu gniot.

A to czy mam to gdzieś czy nie nijak ma się do faktów.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 13 lutego 2017, 21:14

Adi pisze:
Worek pisze:Nie. Zrób to co każdy przyzwoity człowiek robi. Podeprzyj się źródłami.

Podparłem się. Masz namiar na źródło pierwotne.

Do tego:

http://niezalezna.pl/75627-w-1968-atako ... niemieckie

W 20 min mogę stworzyć stronę internetową, która udowadnia że jesteś .......... w kropki możesz sobie wpisać dowolny zarzut.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 21:32

Dam Ci 40, stwórz i niech to będzie coś na miarę niezależna.pl

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 13 lutego 2017, 21:45

To akurat trudne nie będzie, tylko gdzie on znajdzie takich przygłupów jacy są na niezaleźnej do pisania w swoim portalu? ;)
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 13 lutego 2017, 21:59

Na wyborcza.pl. Niedługo plajtuje im gazeta więc z pewnością nie pogardzą ofertą.

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 13 lutego 2017, 23:02

Niesamowite...teraz sie nie dziwie, ze tu od lat tyle samo uzytkownikow, ok dziesieciu, administrator to idiota. Nazgul idzie w jego slady, Marchewa choc nie chce sie osmieszac, marcinisz stara sie, choc nie zna podstawowych faktow, ten jakis k. to ksztalcony jeszcze szkolony lewak, Cynik chyba najmadrzejszy...choc mozna z nim podyskutowac normalnie. Nie pisze o innych tzn, ze normalni... :) a jojo to ideologiczny przyklad leminga, pisze, wkleja byle co i sie cieszy... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 lutego 2017, 23:32

niezależna nie jest źródłem - źródło to nie portal internetowy przekazujący informacje chyba że badasz portale a nie inforacje w nich zawarte. zasadniczo w można się podeprzeć wywiadem , zwykłe informacje się do tego nie nadają.
http://tomaszewska.com.pl/gim.podzial.zrodel.pdf

Adi to jak nie możesz znaleść to na jakiej podstawie wierzysz? bo niezależna Ci napisała? a zadałeś sobie pytanie skąd ona to wie? Myślisz, ze koleżka co ma 15 min na napisanie posta polazł do archiwum i sprawdził? Wiesz jakie jest źródło? Poseł Giżyński. no to jak wierzymy Panu Posłowi? bo może się mylił, podkoloryzował, zełgał itp.?

Chodzi o to, że większość ludzi w necie ma zerowe umiejętności korzystania z niego, tj krytycznego podejścia do tego co czyta a bierze za prawdę to co pasuje do oglądu który mają albo z źródeł którym emocjonalnie ufają.

a tak na koniec - fakt pisania "antysemickich" a w istocie antyfrakcyjnychPZPR artykułów to fakt. Czy o tej treści, nie wiem. Tyle, że 99.9999999 nawet nie spróbuje tego potwierdzić tylko weźmie na wiarę jak Adi. mi to zajęło jak mówię 10min i zadanie inteligentnego pytania googlą.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 13 lutego 2017, 23:38

Nazgul pisze:niezależna nie jest źródłem - źródło to nie portal internetowy przekazujący informacje chyba że badasz portale a nie inforacje w nich zawarte. zasadniczo w można się podeprzeć wywiadem , zwykłe informacje się do tego nie nadają.
http://tomaszewska.com.pl/gim.podzial.zrodel.pdf

Lol! Pani Tomaszewska z LO w Swinoujsciu tak twierdzi? Ze źrodla historyczne to np. ulotki a nie portale? ...przez szacunek dla Pani Tomaszewskiej, nie posluguj sie jej podzialem, ktorego zupelnie nie pojmujesz, co wiecej uzywasz niewlasciwie i do informacji, ktore z tym nie maja nic wspolnego.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 lutego 2017, 23:51

Ja tak twierdzę, ten sam podział znajdziesz w dowolnym podręczniku na studia a i pewnie do liceum. Jest prawidłowy. Toteż go tu wkleiłem. skąd wiem? musiałem się go nauczyć.

niepodoba się? znajdź inny :)

powtórzę Ci żeby Ci się utrwaliło.

Adi to jak nie możesz znaleść to na jakiej podstawie wierzysz? bo niezależna Ci napisała? a zadałeś sobie pytanie skąd ona to wie? Myślisz, ze koleżka co ma 15 min na napisanie posta polazł do archiwum i sprawdził? Wiesz jakie jest źródło? Poseł Giżyński. no to jak wierzymy Panu Posłowi? bo może się mylił, podkoloryzował, zełgał itp.?
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 14 lutego 2017, 00:34

Nazgul pisze:
Adi to jak nie możesz znaleść to na jakiej podstawie wierzysz? bo niezależna Ci napisała? a zadałeś sobie pytanie skąd ona to wie? .

Czy celowo zgrywasz głupiego? Podałem źródło pierwotne dziennika łódzkiego, później podałem linki portali które o tym pisały, ale wszystko negujecie niczym sekta smoleńska prawdę o wypadku. Bo nic nie jest źródłem za wyjątkiem wyborczej.

Nawet na wikicytatach jest:

https://pl.wikiquote.org/wiki/Iwona_%C5 ... i%C5%84ska

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 14 lutego 2017, 01:11

Adi, sugerujesz że zwolnieni dziennikarze z wyborczej mają szansę na zatrudnienie u wydawcy Niezaleźnej?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 14 lutego 2017, 01:14

Nie ale szukałeś pro-PO-wskich przygłupów do swojego portalu, więc chyba tam najlepiej się zgłosić.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 14 lutego 2017, 09:17

Adi czy ty czytałeś te pierwotne źródło? Czy red. Niezależnej to czytał? Nie. To co mi po twoim podaniu?

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 14 lutego 2017, 11:24

A skąd wiesz co kto czytał i jakie to ma znaczenie co sobie ktoś stwierdzi że czytał?

Masz podane na tacy źródło cytatu, wystarczy.

Wróć do „Opozycja”