PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

KACZOR jest cool

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Re: KACZOR jest cool

Postautor: Anubis » 13 września 2017, 22:45

Oj tam, Einstein swego czasu też nie był orłem w szkole ;).

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 14 września 2017, 07:20

To że kaczor orłem nie był (nie jest) to mało istotne,
bawi mnie to kto mu pomógł do następnej klasy przejść, a nie był to byle nauczyciel tylko stołeczny kurator później później członek KC PZPR i minister oświaty.
To pokazuje w jakim otoczeniu od najmłodszych lat się obracał i co go kształtowało ,zresztą to otoczenie zbytnio się nie zmieniło, nadal kaczor komuchami się otacza.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 14 września 2017, 15:27

Czerwona arystokracja jak widać.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 21 września 2017, 12:43

Do wyznawców pislamu takiej okazji nie możesz przepuścić!!!!!
http://allegro.pl/ziemia-po-ktorej-chod ... 79848.html
Obrazek
opis:
W ostatnich dniach byłem w Warszawie. Był tam nasz prezes, który coś tam gadał (już nie pamiętam), po skończeniu przemowy i całego wydarzenia, wziąłem woreczek foliowy i zabrałem ziemię, po której chodził.

kiedyś była taka oferta ale ziemia przebija!
http://p2.sfora.pl/01ba9064e38f66560cfea677b20ed798.jpg

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 października 2017, 08:26

Wczoraj Kaczor mówił że nie zna prawdy o Smoleńsku, że prawdę dopiero poznamy, lub nie poznamy!
( zostało jeszcze jeszcze 6 odcinków tego serialu trzymającego ciemny lud w napięciu )
a przez 90 miesięcy pieprzył że już dochodzi, że był zamach a winowajcy to Tusk, Komorowski i zdaje się Putin.
To jak to w końcu???

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 11 października 2017, 21:29

Jojo pisze:Wczoraj Kaczor mówił że nie zna prawdy o Smoleńsku, że prawdę dopiero poznamy, lub nie poznamy!
( zostało jeszcze jeszcze 6 odcinków tego serialu trzymającego ciemny lud w napięciu )
a przez 90 miesięcy pieprzył że już dochodzi, że był zamach a winowajcy to Tusk, Komorowski i zdaje się Putin.
To jak to w końcu???

Tak to w końcu będzie że Tusk będzie oskarżony o zdradę Polski . Ja pisałem o tym już 7 lat temu na tym portalu zaraz po katastrofie smoleńskiej . Pisałem również że Tusk absolutnie nie nadaje się na polityka. Pisałem również że to jest chłoptaś do biegania za piłką .

Dzisiaj widać jasno że jest to polityk ale ...niemiecki .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 08 listopada 2017, 10:53

Prezes ma miękkie serce do swoich komuchów!
Nagłe skrócenie odsiadki skazanego za wyłudzenia VAT

W lutymRzeczpospolita" opisała, jak Służba Więzienna z Łodzi chciała się przypodobać prezesowi PiS, który interweniował w sprawie skazanego za wyłudzenia VAT Zbigniewa D.
Osadzony w ZK w Garbalinie D. napisał list do posła Jarosława Kaczyńskiego żaląc się na jednostkę. Wpływowy polityk się ujął uwierzył, że D. źle znosi rozłąkę" z żoną. Nie wiedział, że żona i jego córki nawet nie są wpisane do systemu jako osoby bliskie.
Przez dwa miesiące odsiadki skazany napisał kilkanaście skarg twierdził, że ma znajomości w świecie polityki", szefa PiS nazwał „wielkim Polakiem", a siebie zwolennikiem tej partii.W przeszłości D. był w PZPR i płockim SLD.
Pisma z podpisem prezesa PiS postawiły na baczność Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi. D. w tydzień przeniesiono bliżej domu do ZK we Włocławku. Powód:konieczność zmiany środowiska". Ale D. nadal był niezadowolony. Skarżył się wychowawcy (jest notatka), że jednostka jest polityczna i bardzo wrogo nastawiona do obecnie rządzących".
http://www.rp.pl/Sadownictwo/311079899- ... a-VAT.html

Teraz to nie Prezydent o ułaskawieniu decyduje , ale PiS-poseł!
(Tylko patrzeć jak zostanie prezesem państwowej spółki lub wiceministrem odpowiedzialnym za ściągalność VAT-u. :lol: )

Wróć do „Politycy”