PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

POLITYK ROKU!!!

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 09 listopada 2004, 00:17

To co On robi tutaj na liście :P? No dobra, chyba się trochę pogubiłem. Idę Ziobrę przeniosę gdzie indziej ;-).
Wierzę w racjonalne ujęcie konserwatyzmu oraz jego pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Konserwatywny Liberał :).

Awatar użytkownika
bisqp
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: bisqp » 09 listopada 2004, 21:35

Marek Borowski prowadzi!!!! JEST DOBRZE :) :)
Gdyby cała ludzkość z wyjątkiem jednego człowieka sądziła to samo i tylko
ten jeden człowiek był odmiennego zdania, ludzkość byłaby równie mało
uprawniona do nakazania mu milczenia, co on, gdyby miał po temu władzę, do
zamknięcia ust ludzkości.

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 09 listopada 2004, 22:05

Dobrze lub niedobrze - zależy kogo o to zapytasz. Ja jestem jednak średnio zachwycony... :roll:.
Wierzę w racjonalne ujęcie konserwatyzmu oraz jego pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Konserwatywny Liberał :).

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 10 listopada 2004, 02:43

Panowie. Spokojnie :!:
Test plebiscyt nie skutkuje objęciem przez zwycięzcę żadnego stanowiska. No chyba, że komuś bardzo zależy, żeby jego ulubiony polityk trochę się dowartościował uściskiem dłoni Naczasa ;)

Gość

Postautor: Gość » 10 listopada 2004, 11:01

Animavilis - dlaczego reklamujesz program Pospieszalskiego ?

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 10 listopada 2004, 12:40

Chce to reklamuje. Pewnie lubi.

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 10 listopada 2004, 16:44

A co, nie wolno mi :P? Mamy demokrację zarówno w kraju jak i na forum ;-). Poza tym nie reklamuję niczego a jedynie wyrażam własne zdanie na rozmaite tematy. Nie moja wina, jeśli ktoś inny myśli podobnie :-). Może to on raczej mnie papuguje, co? Nie przyszło Ci to do głowy Młody Socjalisto ;-)?

Gość

Postautor: Gość » 10 listopada 2004, 17:04

Animavilis pisze:A co, nie wolno mi :P? Mamy demokrację zarówno w kraju jak i na forum ;-). Poza tym nie reklamuję niczego a jedynie wyrażam własne zdanie na rozmaite tematy. Nie moja wina, jeśli ktoś inny myśli podobnie :-). Może to on raczej mnie papuguje, co? Nie przyszło Ci to do głowy Młody Socjalisto ;-)?

Nie przyszło.

Pytałem powaznie bo to jeden z najbardziej nieobiektywnych programów publicystycznych jaki ogladałem.

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 10 listopada 2004, 17:19

Nie moja wina, że przedstawiciele lewicy (np. Szyszkowska) się tam strasznie kompromitują swoimi wypowiedziami :-). Może wybierajcie innych? A więc poważnie - lubie ten program :P. Ale się nie dziwię Tobie, że Ty nie lubisz :-). W końcu Wasi przedstawiciele wypadają tam zazwyczaj kiepsko to i się nie dziwię, że masz uraz :-). A może to zmowa konserwatystów i dają występowac tylko tym głupszym?? Ostatnio była np. Magdalena Środa, nowy pełnomocnik do spraw równego statusu :-). Jeśli nie umieja jakoś bronic własnych przekonań to czyja to jest wina? A może oni im potem w trakcie montażu wstawiają jakiś fałszywe słowa, których tak naprawde nie wypowiedzieli? No i publika podstawiona, oczywiście z obu stron siedząca :-). Każdy ma "nagrane" teksty i tylko je głosi. A jak się czasem mało nie pobiją i każdy krzyczy to jest to tylko taka zmyła, która ma stwarzać pozory autentycznej dyskusji :-). Czy to dlatego jest nieobiektywny? Ale z drugiej strony ktoś inny obejrzy i powie, że się kompromituje prawica... tak też wielu uważa :-). Więc myślę, że mamy względną równowagę i do każdego widza czy uczestnika co innego przemawia. W tej kwestii punkt widzenia zależy przewaznie od punktu siedzenia i każdy sam wyciga wnioski i zawsze stanie po czyjejś stronie. Gdzie więc brak obiektywizmu? Każdy powie co myśli a każdy widz sam sobie to wszystko już musi poukładać.
W każdym razie ja ze swoich reprezentantów (jeśli mogę się tak wyrazić o ludziach, którzy mają poglądy mi bliskie?) jestem zadowolony i dlatego ogólnie i z programu. Poza tym zawsze jest jakiś ciekawy temat. Oczywiście to tylko moja opinia i nie zmuszam nikogo by uważał tak samo jak ja :-). Uważam jednak, że aby wyrobić sobie zdanie na temat tego programu to każdy sam powinien go obejrzeć przynajmniej choć raz i min. dlatego taka sygnaturka :-). Wiesz dlaczego jeszcze? Bo mało kto w ogóle o nim słyszał... i ja sam dopiero niedawno go odkryłem (przypadkiem). Program jak każdy inny wg mnie. Tylko że mało znany. Ani nie reklamują ani co a ja uwazam, że jest wartościowy i warty bliższemu przyjrzeniu się. Oczywiście (jeszcze raz podkreslam) to tylko moja prywatna opinia. Wy jesteście oczywiście na NIE i mam tego świadomość :P.

Dobra, nie będe już pisął na ten temat a jeżeli już koniecznie chchecie to założe jakiś osobny wątek czy poszuakjmy bardziej odpowiedniego ;-).

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 11 listopada 2004, 20:03

Bardzo proszę przenieść dyskusję o programie Pospieszalskiego do działu MEDIA!
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
Animavilis
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Kontaktowanie:

Postautor: Animavilis » 13 listopada 2004, 03:55

Temat przeniosłem w inne miejsce, mam nadzieję, że Administrator będzie kontent. A jeśli nie to oczywiście możemy przewalić go jeszcze indziej. Nie ja tutaj rządzę i oczywiścię podporządkuję się władzy odgórnej.

Wracając więc do własciwego tematu to wydaje mi się, że i tak w drugiej turze wygra kandydat prawicy ;-). Łacznie Rokita i Ziobro chyba będą mieli większosć nad Borowskim. Oczywiście jesli nie dojdzie do żadnych manipulacji ;-). A jeśli chodzi o Borowskiego to uważam, że ze wszystkich kandydatów lewicy to ustępuje jedynie Oleksemu i Nałęczowi. Z całej lewicy największym szacunkiem darzę własnie Józefa Oleksego. Dlaczego? Otóż to On pierwszy zauważył, że z lewicą źle się dzieje. On pierwszy próbował coś z tym zrobić. A potem dopiero Borowski... i od razu uciekł z tonącego okrętu zamiast zostać i reformować! A Oleksy został, jest prawdziwie wierny swojemu ugrupowaniu i za to go podziwiam! Poza tym umie wszystko i zdarzało się przecież, że chciano go równoczesnie umieścić na kilku różnych funkcjach. Jest po prostu niezastąpiony! A uciekienierów to nijak nie potrafię jakoś szanować :?. To była jednak perfidna akcja, żeby tak załatwić dawnych kolegów tylko po to, żeby zabrać ich głosy sobie. Jednak plan jak na razie średnio się udaje bo SLD w sondażach jednak prowadzi. Ciekawe czy głupio będzie Borowskiemu, kiedy SLD wejdzie a "borówki" nie? Albo kiedy żadna z partii nie wejdzie? Ale i tak uważam Borowskiego w sumie za mądrego faceta... chociaż ostatnio się waham, szczególnie po obejrzeniu programu Wojewódzkiego z Markiem Borowskim właśnie. Niestety tak jak się tam zachowywał to raczej wątpię aby zyskał u mądrych ludzi i u tych, co zajmują się polityką na poważnie. Lubię program Wojewódzkiego i jego samego również ale to co robi godpodarz programu i jest OK to raczej nie przystoi parlamentarzyście... ba, i to nie byle jakiemu tylko byłemu marszałkowi i przewodniczącemu SDPL! Niestety ale mógł się spodobac tylko podejrzanej młodzieży stojącej pod monopolowym w spodniach z krokiem w kostkach lub świecących dresach. Tacy to mówią o nim od tamtej pory że jest "cool i spoko", itp. Ale czy to jest konkretny elektorat, który może być pomocny i na ktorym warto bazowac? Jego zachowanie było niepoważne i dlatego mówię NIE Markowi Borowskiemu. Oczywiście każdy sam go osądzi po swojemu, niemniej ja swoje zdanie własnie wyraziłem. Dla mnie "mistrz" na lewicy to Józef Oleksy... i to On poiwnien tutaj być zamiast Borowskiego bo ewidentnie bardziej na to zasłużył....

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 23 listopada 2004, 11:20

ADMIN: Głos niezaliczony. Użytkowni elvis244 ma taki sam numer IP jak użytkownik Najmenik na forum POLITYKA.ORG.PL. Nie jest to zgodne z regulaminem serwisu, jak również z regulaminem tego konkursu. Porszę o kontakt i wyjaśnienie wszelskich wątpliwości z Administratorem

Jestem pod wrazeniem skrupulatnosci. Uczciwe wybory w internecie. No, no... Gratuluje Adminowi porzadku "w papierkach".

superplum
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: superplum » 24 grudnia 2004, 15:15

Moim zdaniem Lech Kaczyński przez 2 lata zrobił naprawde dużo efekty widac. Aby coś załatwić nei trzeba płacic oficjalnie a potem pod stołem 2 razy tyle. teraz wystarczy ten pierwszy elemnt. Uczciwosć przede wszystkim no i umiejetność rzadzenia. Kolejny polityk to pani bo ich brak było panii Hubner naprawde godnie reprezentuje w Europie Polske poztym była wizytówka rzadu leszka millera. Dlaczgeo???? bo była jedyna kompetentna tam osoba.

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 24 grudnia 2004, 16:18

superplum pisze:Moim zdaniem Lech Kaczyński przez 2 lata zrobił naprawde dużo efekty widac. Aby coś załatwić nei trzeba płacic oficjalnie a potem pod stołem 2 razy tyle. teraz wystarczy ten pierwszy elemnt. Uczciwosć przede wszystkim no i umiejetność rzadzenia. Kolejny polityk to pani bo ich brak było panii Hubner naprawde godnie reprezentuje w Europie Polske poztym była wizytówka rzadu leszka millera. Dlaczgeo???? bo była jedyna kompetentna tam osoba.

O dziwo, zgadzam się z Tobą w ocenie tych dwóch osób. Prezydentowi Kaczyńskiemu sporo się zarzuca, ale wciąż sondaże poparcia społecznego wskazują ok. 40 %. To ważny fakt, szczególnie że PiS już oficjalnie mówi, że jako kondydata w wyborach prezydenckich wystawi własnie jego. Co do drugiej osoby, to chyba nikt nie może zaprzeczyć, że pani Hubner była matka chrzesną naszego wstąpienia do Unii.

superplum
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: superplum » 25 grudnia 2004, 13:42

Dlaczgeo o dziwo ?????Kolejnym dobrym kandydatem by był przewodniczacy Prawa I Sprawedliowsci Jarosław Kaczyński. Wielke ciekawych pomysłow mi. Komisja Prawdy I Sprawiedliwosći zmainy konstytucjii w sprawie społdzielini mieszkaniowyc rezygancji z 13 dla parlamentarzystów, reforma słuzb specjalnych zmiana tragicznej refermy adminstracyjenej, no i przedewsztkim zmian kodeksu. A w przysłosci plan na minsterstwo zdrowia i finansów
polityka to krystaliczne figuranctwo, ale do czasu

Wróć do „Politycy”