PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

POLITYK ROKU!!!

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
BloSs
Stażysta
Stażysta

Postautor: BloSs » 08 sierpnia 2006, 11:11

Marcinkiewicza akceptowalam do czasu... wystarczy poczytac jego bloga...

http://kmarcinkiewicz.blog.onet.pl/

To jest byly premier??? jego patetyczne bleblanie o milosci, przypisywanie sobie jakis kosmicznych zaslug... "skończ waść wstydu oszczędź" i tak powiem :?

Tak podsumowała "twórczość" expremiera pani Borowska:

"Pan p.o. Prezydenta Warszawy nie ustaje w uwodzicielskich zapędach.
Tym razem postanowił uwieść internautów przy pomocy blogu.
Przeczytałam pierwszy - jest długi i pretensjonalny.
To niemożliwe, aby taki skromny, dowcipny ("cieniasy" !) i błyskotliwy ("yes, yes, yes !") człowiek mógł to osobiście napisać!
Trzeba zmienić autora."

Awatar użytkownika
Corranh
Senator
Senator

Postautor: Corranh » 08 sierpnia 2006, 14:26

Ehhh dajcie spokoj z Marcinkiewiczem. Cale to jego premierowanie to tylko robienie dobrego wrazenia, wieczny optymizm cokolwiek by sie nie dzialo i przywlaszczanie sobie cudzych zaslug.
Pan stworzył ludzi, a Samuel Colt uczynił ich równymi.

Awatar użytkownika
Kerfi
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Kerfi » 08 sierpnia 2006, 14:42

Dla mnie politykiem roku jest Radek Sikorski...jedyny człowiek na właściwym miejscu z obecnym rządzie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 sierpnia 2006, 14:52

Niestety Marcinkiewicz i nie ma znaczenia jak bardzo sztuczny jest to obraz...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 08 sierpnia 2006, 15:09

A co takiego zrobił Sikorski? Poza paroma medialnymi występami w telewizji? I tym że traci władzę?
Yo, she-bitch! Let's go!

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 08 sierpnia 2006, 17:07

Wyrzucił Kozieja bo chciałostatecznie ukształtować Armię wg. wzorców amerykańskich a nie rosyjskich. Ale bliższa koszyla ciału a naszej armii sowieckie tradycje :(.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

lord_protector
Stażysta
Stażysta

Postautor: lord_protector » 10 września 2006, 23:43

Radek Sikorski jest na pewno ciekawym człowiekiem. Wykształcony, zamożny, obyty w świecie...ktoś taki w PISowskim rządzie jest faktycznie ewenementem. Szans na przebicie nie ma żadnych, nie w II PRL. Jest za mało "moherowy", no i żona nie-polka. Fuj !

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 września 2006, 10:45

Gorzej że ma brytyjskie obywatelstwo którego się nie zrzekł w momencie objęcia funkcji. Jest to moralnie dwuznaczne, i za to nie lubi go duża część PiSu.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Corranh
Senator
Senator

Postautor: Corranh » 11 września 2006, 17:34

Swoja droga strasznie glupio zrobil. Ministrem bedzie jeszcze moze z pol roku a aobywatelstwo poszlo w cholere...
Pan stworzył ludzi, a Samuel Colt uczynił ich równymi.

Grand17
Stażysta
Stażysta

Postautor: Grand17 » 28 grudnia 2006, 16:08

Nie czytałem wszystkich postów w tym dziale , ale postanowiłem się wypowiedzieć;] Według mnie Polska powinna dać szansę się wykazać Wojciechowi Olejniczakowi. Ta osoba jest godna uwagi i da się go słuchać. Jest zrównoważony i wie co mówi( nie rzuca słów na wiatr). Według mnie na miano polityka roku nie zasługuje żadna osoba z PiS-u. Mimo wszystko to każdy z tej partii tworzył pewną społeczność z hasłem "Tanie państwo". Nie będę wymieniał wszystkich czynników zaprzeczającym temu , ale właśnie dostałem informacje , ze od 1 stycznia wszystkim podniecie się cena czynszu. I to ma być coraz tańsze państwo?? Wiem , że tego nie da się zrobić z dnia na dzień , ale bez przesady...

Awatar użytkownika
baba Jaga
Starosta
Starosta

Postautor: baba Jaga » 28 grudnia 2006, 16:47

O jakis Ty biedaku niedoinformowany :( 11.07.2001 stracił moc przepis dotyczący czynszów regulowanych, na mocy orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego zresztą :wink: Natomiast wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 2 października 2002 r. sygn. akt K 48/01 został opublikowany w Dz. U. Nr 168 z dnia 10 października 2002 r. pod poz. 1383.a otworzył drogę podwyżkom, a Ty po pięciu latach jesteś zaskoczony :roll: przypomnę Ci jeszcze ze w latach 2001-2004 Premierem był Leszek Miller a Prezydentem Aleksander Kwaśniewski

Co do drugiej sprawy - Olejniczak nie rzuca słów na wiatr, czyli reprezentuje słowne i uczciwe ugrupowanie - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grand17
Stażysta
Stażysta

Postautor: Grand17 » 28 grudnia 2006, 17:01

Nie chodzi mi o zaskoczenie... Miałem na myśli to że w interesie polityków jest nie dopuszczenie do wzrostu cen. To PiS tak wiele mówił o tanim państwie, więc wreszcie niech zaczną robić coś w tą stronę. Bo jak na razie nic nie zrobili. Od dawna wszyscy spodziewali się podwyżek , a oni zamiast zadziałać to wolą "przeczekać" ...
"Quid, quid latine dictum sid - altum videtur"
"Cokolwiek po łacinie - brzmi mądrze"

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 28 grudnia 2006, 17:18

Wydaje mi się jednak że w "Tanim państwie" nie o czynsze chodziło.

Co do uczciwości Olejniczaka to jak dotąd udział we władzy miał skromny, więc i pokus niedużo. A czy nie rzuca słów na wiatr, polityk... :?: ;)

Gonzalez Suarez

zuikaku
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: zuikaku » 28 grudnia 2006, 18:45

W interesie politykow jest wzrost danin na rzecz wladzy, ktore placimy. Wzrost cen moze i jest jedna z dobrych metod.

Czyli teoria, ze
w interesie polityków jest nie dopuszczenie do wzrostu cen.

jest calkowicie sprzeczne z prawda.

Olejniczak ? Czym on sie rozni od reszty ? Zrownowazenie emocjonalne to przeciez zaden argument, bo w tej robocie ten warunek jest podstawowy.

Ze sie go "dobrze slucha" ? Chodzi chyba o dykcje :?:

No bo przeciez nie o tresc. Chyba, ze ktos lubi demagogie pod publiczke.

Grand17
Stażysta
Stażysta

Postautor: Grand17 » 28 grudnia 2006, 19:20

W interesie polityków jest to aby polepszali poziom życia w kraju zwykłych ludzi. Każdy nawet niewielki wzrost ceny czynszu "odbije" się na portfelach uboższych rodzin. W najbliższym czasie ceny żywności i innych rzeczy pójdą w górę i to może doprowadzić do tego , że niektórych rodzin nie będzie stać na opłacenie mieszkania. Bo jak myślicie?? Ludzie jeśli będą musieli wybrać, to zapłacą za mieszkanie jeśli nie będą mieli czego do garnka włożyć?? Może na ludziach o normalnym standardzie życia wzrost czynszu, gazu , prądu nie odbije się tak bardzo , ale uważam , że na rodzinach uboższych TAK.
"Quid, quid latine dictum sid - altum videtur"

"Cokolwiek po łacinie - brzmi mądrze"

Wróć do „Politycy”