PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Radoslaw Sikorski w Salonach Empik

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 28 lutego 2014, 20:12

Jojo, dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu o mokrych snach. Zrównujesz byty, których zrównywać nie można. To kompromituje ich autora. A wiek jest jak najbardziej prawdziwy, ale wybacz, z demonów o których zaraz zaczniesz mi prawić mogę się tylko śmiać :wink:
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 28 lutego 2014, 20:14

Jojo pisze:!Bilu1939 jeżeli twój wiek jest prawdziwy , to co ty możesz wiedzieć o rządach PISu.

Wie wystarczająco dużo abym go szanował.
Bywa, że różnię się z nim w sprawach fundamentalnych, to ten małolat ma więcej w głowie, niż niejeden "dorosły" na tym forum.
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2014, 20:18 przez Worek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 28 lutego 2014, 20:16

marcinsz pisze:
Socjalista z Niemiec już raz rządził Polską . Nazywał się Adolf Hitler. 

Przede wszystkim... narodowiec, nacjonalista... nie zapomnij dodać.

Przede wszystkim był socjalistą. Nacjonalizm sam w sobie nie jest konkretną ideologią, może być uzupełnieniem jakieś. Może być narodowy liberał, narodowy demokrata, narodowy konserwatysta.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 28 lutego 2014, 20:19

Czy ja wiem? Ja jako narodowy solidarysta sądzę, że kładę równy nacisk zarówno na kwestie narodowe jak i solidarnościowe.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 28 lutego 2014, 20:23

Hitlerowski socjalizm miał gówno wspólnego z całą znaną historią hitlerowskich Niemiec. Bez pojęć narodowosciowych i nacjonalistycznych nigdy nie powstały by znane hitlerowskie Niemcy.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 28 lutego 2014, 20:31

NRohirrim pisze:Czy ja wiem? Ja jako narodowy solidarysta sądzę, że kładę równy nacisk zarówno na kwestie narodowe jak i solidarnościowe.

Narodowy socjalista.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 28 lutego 2014, 20:31

Worek pisze:!Bilu1939

Wie wystarczająco dużo abym go szanował.
Bywa, że różnię się z nim w sprawach fundamentalnych, to ten małolat ma więcej w głowie, niż niejeden "dorosły" na tym forum.

Nie mówię że mało wie. Ale jego źródłem o rządach PISu jest internet, a nie własne doświadczenie życiowe.
Bo nikt mi nie powie że w wieku 10 lat kogoś interesuje polityka.
( a tyle mniej więcej miał gdy rządził Jarek)
To tak jakby ktoś mnie zapytał jak mi się żyło za czasów Gomółki.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 28 lutego 2014, 20:32

Hitlerowski socjalizm miał gówno wspólnego z całą znaną historią hitlerowskich Niemiec.

Bo ty tak powiedziałeś ?

Bez pojęć narodowosciowych i nacjonalistycznych nigdy nie powstały by znane hitlerowskie Niemcy.

Gdyby nie socjalistyczne hasła, to Hitler nigdy nie doszedł by do władzy bo nie pozyskałby lumpen proletariatu i zdemobilizowanych żołnierzy.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 28 lutego 2014, 22:19

Przede wszystkim był socjalistą. Nacjonalizm sam w sobie nie jest konkretną ideologią, może być uzupełnieniem jakieś. Może być narodowy liberał, narodowy demokrata, narodowy konserwatysta.

Jest ideologią , zwiększania roli rządu w życie każdego człowieka. I to jeszcze tą najbardziej perfidną bo jawnie ingerującą w sprawy łóżkowe kowalskiego.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 28 lutego 2014, 22:37

Jojo pisze:o tak jakby ktoś mnie zapytał jak mi się żyło za czasów Gomółki.

Za Gomółki wcale się Tobie nie żyło .

Żyłeś za czasów Gomułki.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 28 lutego 2014, 22:42

ElDario pisze:
NRohirrim pisze:Czy ja wiem? Ja jako narodowy solidarysta sądzę, że kładę równy nacisk zarówno na kwestie narodowe jak i solidarnościowe.

Narodowy socjalista.

Ekhm... napisałem wyraźnie :wink: Tak więc proszę nie przemieniać moich słów - narodowy solidarysta.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 28 lutego 2014, 23:02

Czyli narodowy socjalista.

Solidaryzm oznacza dobrowolną pomoc. A nie pod przymusem państwa.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 28 lutego 2014, 23:59

ElDario pisze:Gdyby nie socjalistyczne hasła, to Hitler nigdy nie doszedł by do władzy bo nie pozyskałby lumpen proletariatu i zdemobilizowanych żołnierzy.

To tak samo jak z Tuskiem. Gdyby Tusk przed wyborami powiedział że przedłuży wiek emerytalny do 67 lat dla mężczyzn i kobiet to nigdy nie wygrał by wyborów ponownie.

Oszustwa Tuska i Hitlera są w gruncie rzeczy bardzo podobne . Bazują na naiwności biednych ludzi.

T. Jasudowicz

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 01 marca 2014, 00:06

Tak samo jak Kaczyńskiego. Wszystkich socjalistów mam w dupie.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 01 marca 2014, 00:17

ElDario pisze:Tak samo jak Kaczyńskiego. Wszystkich socjalistów mam w dupie.

Wszystkich to byś tam nie zmieścił :lol: . Widzisz jaki Ty mądry jesteś . Wspomniałeś o Kaczyńskim.

Kaczyński zapowiedział że powróci do starego systemu [65 ,60] i teraz Tusk przegra najbliższe wybory. To jest pewne jak amen w pacierzu.

A w związku z tym że Polska jest parapaństwem złodeziejskim to może u nas zaistnieć przypadek ukraiński . Po prostu Tusk ucieknie.

Jeżeli by jednak nie uciekł to wówczas może mieć zastosowanie sentencja : kto kradnie ten ma na plecach ZK.

Dobranoc Darek.

T. Jasudowicz

Wróć do „Politycy”