PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Janusz Palikot

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Ender
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Ender » 26 lipca 2011, 10:34

Pianie o honorze w kontekście Palikota to duże nieporozumienie.
Palikot nie ma żadnych zahamowań w celu realizacji swojego ego.
Co u polityka może i nie jest negatywne ale pisanie honorze to już gruba przesada.
Przyjęcie Tymochowicza jest znamienne. Tak działa Palikot, również w biznesie.

Otwock, zbiórka krwi.
Wpadają ludzie/przydupasy Palikota i "pytają się czy ludzie wpuszczą bez kolejki SAMEGO Palikota". Ludzie się nie zgodzili. Palikot krwi nie oddał.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 27 lipca 2011, 18:54

Palikot to debil i tylko debil może na niego głosować. :smile:
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 27 lipca 2011, 21:31

Nie ma to jak siła argumentów. Ale jak to mawiają gazdo człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka...
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 27 lipca 2011, 22:27

Marchewa pisze:Nie ma to jak siła argumentów.

Siła argumentów? :smile: Tylko mi nie mów że nie zauważyłeś że on jest debilem. Ja jak go słucham to przecieram oczy, uszy i zastanawiam się czy to naprawdę poseł RP powiedział.

Marchewa pisze: Ale jak to mawiają gazdo człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka...

Też tak sadzę, dlatego cywilizowani ludzie raczej nie zagłosują na Palikota i POmyleńców. :smile:
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
German
Starosta
Starosta

Postautor: German » 30 lipca 2011, 18:04

Zapraszamy na konferencję prasową Ruchu Palikota, na której Janusz Palikot osobiście przedstawi zawartość ’’białej księgi’’ wyjaśniającej przyczyny katastrofy smoleńskiej. Konferencja odbędzie się w niedzielę 31 lipca o godz. 14.15 przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu 48/50.

Zapewne będzie to jakiś happening, szczerze wątpię aby Palikot zajmował się na poważnie Katastrofą Smoleńską.

http://palikot.blog.onet.pl/Biala-ksieg ... 32254243,n

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 31 lipca 2011, 02:04

Heppening?To raczej kampania wyborcza. Te lewackie ścierwa robią sobie jaja z tragedii ludzkiej. Wszystko po to żeby było tylko o nim głośno bo inaczej nie zdobędą tych 5%. Palikot powiedział kiedyś że - ,,tylko wtedy możesz dać sobie radę, gdy krew i sperma będą ciekły ci po twarzy". Ten cytat tylko dowodzi że Palikot jest sprzedajną, lewacką dziwką. Mam nadzieję że zjeby od Palikota nie wejdą do Sejmu i nie będą kompromitowały Polski.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 31 lipca 2011, 10:51

Gazda powstrzymaj swój knajacki język i naucz się dyskutować na poziomie cywilizowanym.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
German
Starosta
Starosta

Postautor: German » 31 lipca 2011, 13:19

Nie było mnie parę miesięcy i widzę że na tym forum coraz częściej widać tego typu prostackie wypowiedzi. Marchewa radzę karać częściej ostrzeżeniami bo dobre forum przeradza się w miejsce do wywalania frustracji przez grupkę niedowartościowanych troli.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 31 lipca 2011, 17:08

Wiesz wybory idą ;)

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
German
Starosta
Starosta

Postautor: German » 14 sierpnia 2011, 14:21

Doda twarzą kampanii wyborczej Janusza Palikota?

http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/ar ... ikota.html

Klamot88
Wójt
Wójt

Postautor: Klamot88 » 23 marca 2014, 22:00

Palikot się pali ...
niestety nie ze wstydu wcale, ale pali się jego wizerunek ...
a to wszystko co jeszcze posiadał .....
Kiedyś wierzyłem i w Palikota i samemu Palikotowi
wielokrotnie potem, /gdy się zawiodłem/ ostrzegałem, że nigdy w swoim ani zawodowym ani prywatnym życiu nie spotkałem człowieka tak obłudnego i cynicznego.
Tak nieludzko i wrednie traktującego innych ludzi, swoją własną żonę, swoich byłych przyjaciół ... nie mówiąc o ludziach którzy mu pomagali i w niego wierzyli ale .... gdy w pewnym momencie okazywali się dla niego w danej chwili nieużyteczni ...... traktował jak śmieci .....
Potrafi co prawda pięknie i przekonująco /sam przecież go w tym szkoliłem/ mówić o obłudzie, hipokryzji i zakłamaniu innych, sam niestety wspinając się na jego wyżyny.
Czym jest Europa Plus, jak nie szczytem hipokryzji, synekur rozdawanych starym działaczom w zamian za poparcie dla niego samego ?
"Najpierw trzeba zbudować zaufanie z takimi ludźmi, udzielić im realnej pomocy, a potem w naturalny sposób być ich negocjatorem. A to była nieprawdopodobna, kapitalna szansa."
Przykro mi, ponieważ wiele idei, wiele pomysłów było bardzo trafnych, bardzo perspektywicznych ...
Nawiasem mówiąc jestem rozczarowany, ponieważ Palikot okazuje się duuuuuużo głupszy niż jego własny wizerunek a na to nie ma lekarstwa.
Spotkałem się z nim kilka dni temu, po dłuższej przerwie w towarzystwie Andrzeja Rozenka, którego bardzo szanuję i lubię.
Namawiałem Palikota po przyjacielsku w imię sentymentu do przeszłości - by zaryzykował i zaproponował kampanię do Europarlamentu bez hipokryzji - tak powszechnej ...
Śmiał się, nie zrozumiał .......
To co jest "piękne" w całej sprawie to zbiorowe oburzenie innych polityków wszelkiej maści, którzy robią dokładnie to samo .... codziennie, kreując się na świętych kaznodziei z poczuciem wyższości moralnej ....
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 10729.html
https://www.facebook.com/ptymochowicz

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 23 marca 2014, 22:08

Pa, Janusz!
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 25 marca 2014, 11:31

To co Palikot powiedział głośno (o kreowaniu wizerunku) to inni politycy czynią po cichu.
Po co pojechał prezes na Ukrainę? aby się pokazać zaistnieć w mediach. Bo przecież co on mógł zrobić dla Ukrainy?.. nic jako opozycjonista. Kto z nim chciał i o czym rozmawiać.
To samo chciał Palikot w Sejmie zrobić, pokazać się pogadać i nic więcej, ale telewizje by go pokazały jak to na sercu leży mu sprawa niepełnosprawnych.
A taki P. Duda po co tam pojechał? co on ma do zaoferowania . Może chce im oddać trochę swojej kasy! ma z czego.
To ok. 11 tys zł. Do tego samochód z kierowcą do dyspozycji, dwa służbowe mieszkania - w Gdańsku i Warszawie, fundusz reprezentacyjny
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w ... nId,968677

Po prostu była okazja aby się pokazać.
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 26 marca 2014, 01:20

Ot i Palikot zwrócil kolejny raz uwagę na dziwne zachowania u boku władzy czy wykorzystywanie o walkę o władzę. Poszkodowani: rodzice niepełnosprawnych dzieci. A mto namącił? Wygląda źe Solidarna Polska. Nie można mieć do Palikota pretensji, akurat to powiedział co inni myślą. A kto narobił tym ludziom nadzieję?
Ale sami zobaczcie jedną sprawę. Jak idą górnicy to wystarczy że podpalą parę opon, potrząsną płotem i kasa państwowa jest. Jak poszły pielęgniarki - Kaczyński wtedy premier nie był skory do rozmów w ogóle. A teraz poseł Mularczyk mami ludzi i tak juź poszkodowanych przez los w imię swoich korzyści politycznych. To nie jest uczciwe. Państwo co prawda powinno dawno już załatwić tę sprawę, ale jakoś więcej jest innych wydatków po drodze.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Politycy”