PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

KACZOR jest cool

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

KACZOR jest cool

Postautor: PiSkorz » 16 stycznia 2011, 11:40

No i mamy problem.Poważny problem. "Przyjaciele"wzięli się za łby. Tak jest gdy coś buduje się na obłudzie. Tytusek oszust i łgarz jest kaputt. A tak biedak ufał przyjaciołom ze wschodu... Wazeliniarz. Faryzeusz. A Kaczor triumfuje. Jest to jedyny poważny polityk w Polsce. Reszta to plewy. O mało nie został prezydentem i to w kraju na wskroś przeżartym złodziejstwem. Przecież tutaj wszystko jest złodziejskie. Ukraść można wszystko, począwszy od urzędów centralnych do gminy. Wszystko obsadzone jest w sposób złodziejski- po znajomości. Matoły opanowały ministerstwa, województwa, powiaty, gminy...wszędzie matoły. Można skończyć studia wieczorową porą i mieć tytuł magistra. Można nie mieć szkoły średniej a skończyć studia. Trzeba tylko zapłacić. Jesteśmy narodem obłudników. Większość pracowała w okresie marksizmu- leninizmu. Zarobek miesięczny składał się z wypłaty i z tego co się ukradło z zakładu. Tak było przez 50 lat i większość nie potrafi odróżniać dobra od zła. Tusk po objęciu władzy zaczął ścigać tych, co walczyli ze złodziejstwem. To jest władza przyjazna złodziejom. Około 80% więźniów w zakładach karnych głosowało za Komorowskim. Swój popiera swego, ale tak długo być nie może. Za wszystko trzeba będzie kiedyś zapłacić. My, którzy chowamy głowy w piasek i idziemy na łatwiznę zapłacimy rachunek, który wystawią nam złodzieje. Zgadzałeś sie na złodziejstwo tzn. pośrednio kradłeś. To teraz płacz i płać. Nie ma że boli i to już niedługo.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 16 stycznia 2011, 13:26

Ale o coś ci w ogóle chodzi czy przeczytałeś "Ulissesa" i testujesz pisanie strumieniem świadomości?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 16 stycznia 2011, 13:46

Tak, to pierwszy rząd ścigający tych, którzy walczyli z przestępczością. Coś niebywałego. To straszny rząd, gdzie ten co ma wgląd w korespondencję Tuska popełnia samobójstwo. To zemsta grubej kreski.

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 16 stycznia 2011, 15:23

Platformy mam tak dość, że nawet pisać nie chce mi się jak bardzo :cry:
SLD do takiej załamki mnie nie doprowadziło przez obie swoje kadencje w 20 leciu III RP.
PO to czyste zło! I jeszcze ten bredzący bez sensu Komorowski jako gratis od tej partii :shock:
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 16 stycznia 2011, 21:55

boze złamałes na tym premierowi serce...
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 16 stycznia 2011, 23:49

Chyba tobie :lol:
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 17 lutego 2011, 00:45

Proponowałbym wlepienie ostrzeżenia założycielce tematu za obrażanie narodu polskiego. A przynajmniej przyglądanie się kolejnym tematom rzeczonej, swoją drogą niebywałych.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 18 lutego 2011, 07:49

NRohirrim88 pisze:Proponowałbym wlepienie ostrzeżenia założycielce tematu za obrażanie narodu polskiego. A przynajmniej przyglądanie się kolejnym tematom rzeczonej, swoją drogą niebywałych.

Ja jednak proponowałbym kontr-argumenty wcześniej. Dlaczego się nie zgadzasz z tą opinią?
Niestety, taka jest prawda, że przymykamy oko na nieuczciwość, że człowiek który zgłosi kradziez czy przestępstwo to kapuś, a nasz rząd dla większości to lepszy nieuczciwy jak stojący na straży prawa. Bo czym jest prawo dla "liberałów" jak nie przeszkodą?

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 18 lutego 2011, 10:04

ANNA_FS pisze:Można nie mieć szkoły średniej a skończyć studia
sądząc po stylówie, to znasz to z praktyki, z tym, że ja strzelałbym raczej w brak podstawówki. kolego/koleżanko, szanuj innych użytkowników i wyrażaj się jasno.

w temacie (o ile cokolwiek dobrze zrozumiałem), to nie widzę, aby rząd tuska był jakoś bardziej przyjazny "złodziejom" niż jakikolwiek inny do tej pory. chyba, że dasz jakieś konkretne przykłady.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 18 lutego 2011, 12:26

Wszyscy źli tylko my "Tarcza Nadziei" reszta to złodzieje przecież i po sowieckie tumaństwo. Kto nie z nami ten "komunistyczna nomenklatura" :lol:
Vivat et res publica et qui, illam regit

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 12 kwietnia 2011, 20:01

Clint Eastwood pisze:
ANNA_FS pisze:Można nie mieć szkoły średniej a skończyć studia
sądząc po stylówie, to znasz to z praktyki, z tym, że ja strzelałbym raczej w brak podstawówki. kolego/koleżanko, szanuj innych użytkowników i wyrażaj się jasno.

w temacie (o ile cokolwiek dobrze zrozumiałem), to nie widzę, aby rząd tuska był jakoś bardziej przyjazny "złodziejom" niż jakikolwiek inny do tej pory. chyba, że dasz jakieś konkretne przykłady.

Gdy ja chodziłem do podstawówki, to wtedy jeszcze trzeba było się uczyć, nie to co dziś. Przepycha się tumanów z kalsy do klasy, aby się ich pozbyć. A ty kolego wydaje mi się, że później ode mnie chodziłeś do podstawówki.
Gdyby Polska była normalnym krajem to ze względu na aferę hazardową rząd tuska już dawn przeszedłby do historii i byłoby po herbacie.
I jeszcze jedna rada. Jest stare rzymskie powiedzenie: Niech świnia nie poucza Minerwy
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 12 kwietnia 2011, 21:15

ANNA_FS pisze:[(...) Gdyby Polska była normalnym krajem ...
Już Ciebie pytałem TUTAJ (Wto 05 Kwi, 2011), Co to jest ten "normalny kraj"? Jak to pojecie definiujesz. Nie odpowiedziałeś. W linku, który tutaj podałem, snuliśmy różne domysły, ale bez Ciebie zboczyliśmy na manowce :wink:. Pomożesz w końcu? Czy dalej mamy błądzić? Odpowiedz na to pytanie.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 12 kwietnia 2011, 21:19

Gdyby Polska była normalnym krajem to ze względu na aferę hazardową rząd tuska już dawn przeszedłby do historii i byłoby po herbacie.

Idąc tym trybem po aferze starachowickiej i Rywina podać do dymisji musiałby się Miller. Kaczyński jak tylko ujawnił aferę gruntową. Strasznie szybko zmienialibyśmy Premierów i rządy.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 12 kwietnia 2011, 21:48

Może wprowadźmy japońskim zwyczajem honorowe samobójstwo. .... tylko, kto by wtedy rządził w naszym kraju?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
MrYachoo
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: MrYachoo » 12 kwietnia 2011, 22:01

Cholera.. Czy tylko ja nie rozumiem treści tego tematu?

Wróć do „Politycy”