PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Radziu Sikorski

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
chomiczos
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: chomiczos » 02 sierpnia 2011, 18:00

Lolek00 pisze:Sikorski chce chyba robić za jakiegoś celebrytę oprócz pełnienia funkcji.. te jego tweety.

Też się zastanawiam o co w tych wystąpieniach "Radka" chodzi ... czy to jakaś wewnątrz partyjna rozgrywka, próba sił, czy jakiś inny lans ... bo chyba o jedynkę na liście partyjnej się martwić nie musi ?

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 sierpnia 2011, 18:10

Może marzy mu się premierostwo ... :grin: kiedyś...
Vivat et res publica et qui, illam regit

kondracik
Stażysta
Stażysta

Postautor: kondracik » 02 sierpnia 2011, 18:12

Zapewne wielu z was zastanawia się dlaczego niektórym uwodzenie przychodzi z taką łatwością. Jeśli też chcielibyście umieć przyciągać uwagę płci przeciwnej to polecam skorzystanie z kursów uwodzenia prowadzonych przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Sam skorzystałem z ich oferty i kursu Alpha Male i naprawdę jest to świetna sprawa. Uczą podejścia do kobiet i pewności siebie. Naprawdę warto skorzystać, pełen profesjonalizm, mają pozytywne opinie i wysokie oceny – zajrzyjcie na ich stronę www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 02 sierpnia 2011, 18:15

Są w internecie miejsca w których takie lipne kursy miały by wzięcie - a ten bot wybrał to forum -_-'
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 09 sierpnia 2011, 13:38

kondracik pisze:Zapewne wielu z was zastanawia się dlaczego niektórym uwodzenie przychodzi z taką łatwością. Jeśli też chcielibyście umieć przyciągać uwagę płci przeciwnej to polecam skorzystanie z kursów uwodzenia prowadzonych przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Sam skorzystałem z ich oferty i kursu Alpha Male i naprawdę jest to świetna sprawa. Uczą podejścia do kobiet i pewności siebie. Naprawdę warto skorzystać, pełen profesjonalizm, mają pozytywne opinie i wysokie oceny – zajrzyjcie na ich stronę www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Nie wiem czy admin zaspał czy to forum jest takie liberalne - proszę admina o odzew bo może się tu zagnieżdżę z reklamami co drugi post.

Do brzegu.

Nie wiem dlaczego jak polityk powie coś używając mózgu a klepiąc powszechne prawdy lub rozsyłane SMS-ami partyjne wzory wypowiedzi to od razu znajduje się na cenzurowanym.

Może obywatel ( forumowicze ) nie potrafią myśleć mózgiem a jedynie telewizją i jak coś nie wpasowuje się w slogany to im się nie zgadza nie nakłada i nie umiejąc wyjść poza te ramy reagują skargą.

No to teraz będziecie się dopiero skarżyć.

Popieram Sikorskiego a Bur-Komorowski powinien być sądzony za zbrodnie przeciw ludzkości, i jeśli miał świadomość że przeciw uzbrojonej po zęby armii wysyła dzieci uzbrojone w dwie ręce i młodzieńczo głupie wielkie serce do walki to powinien dostać czapę za te 16000 poległych żalnierzy a jak nie miał to czapę za 160000 cywili.

A co do braku pomocy Rosjan to przypomnę że AK ( kapitaliści ) byli dla ruskich takim samym wrogiem jak Hitlerowcy. Kto z Was czytelnicy pomaga wrogowi ???????????

A precyzyjniej

Kto z Was czytelnicy pomaga wrogowi w walce z samym sobą ???????????

Oczywiście nikt. Ale Pomóc jednemu naszemu wrogowi w jego walce z drugim naszym wrogiem - no czemu nie.
Pouczę że nie jest korzystne pomaganie silniejszemu i większemu naszemu wrogowi w walce ze drugim słabszym i mniejszym naszym wrogiem.
Kto nie wie dlaczego ( odmiennie niż w innych przypadkach kiedy zazwyczaj proszę o pytanie po którym oferuje pomoc ) niech nie pyta bo się ośmieszy.

Najwidoczniej w tamtym okresie Ruskie mniejszy, słabszy, okupowany i wyniszczony kraj, a dokładniej jeszcze mniej bo jego kapitalistyczny odłam, uważały za większego wroga od całkiem jeszcze jarej III Rzeszy.
I raczej nie chodziło tu o Kraj jako Kraj, ba którego wtedy praktycznie nie było, raczej bardziej o nacje.

Dygresja - przypomnę tu zbrojną akcje Turcji na Kurdów Irackich i bierność USA które sprawowało wtedy faktyczną władzę w Iraku i było odpowiedzialne za obronę jego granic i obywateli bez względu na ich etniczne pochodzenie. Czy dziś USA jest obwinianie za jego bierność ?? ( Silniejszy ma zawsze racje ).

W obliczu ówczesnych działań Rosji ( Czy ZSRR - ci sami ludzie, obywatele/towarzysze i mentalność ) przychodzi jedynie docenić mądrość Jarka i głupotę Donka.

PS
Przy pisaniu tego naszła mnie dziwna acz nieodparta refleksja skojarzeniowa: III Rzesza - III RP.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 09 sierpnia 2011, 14:25

Bur-Komorowski
masz fajny podpis - stosuj go :)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 09 sierpnia 2011, 16:53

Nie rozumiem - wyjaśnij bliżej.

co mam stosować lub do czego twoim zdaniem się nie stosuje ? Bo zachętę do sosowania zrozumiałem jako wątpliwość w stosownie czegoś. Czego ??

Dla ułatwienia sam sprecyzuje wymowę mojego podpisu.
Jak wynika z Historii ( od Brutusa, przez Klaudiusza, Chrystusa, Borgie, Radziwiła, Lenina ... ) historia dziejów jest spiskowa. Kto używa argumentu "spiskowa teoria dziejów" jako mającego podważać dane dywagacje - to kiep i nieuk.

Ja nigdy nie stosuje takiego argumentu bo jak uczy właśnie historia - niema rzeczy niemożliwych. W moim odbiorze i z mojego doświadczenia życiowego perwersja ludzka jest nieograniczona i im bardziej nieprawdopodobne wydają się informacje tym bardziej należy poświęcać im nich uwagę.
Nie dalej jak dzisiaj w nocy oglądałem film na temat intryg USA i GB w roponośnych krajach Afryki.

PS
Taka drobna dygresja na koniec, pewnie nikt nie zrozumie, dla pomocy użyje hasła reklama.
Szampony przeciwłupieżowe oczyszczają skórę głowy ... głównie z włosów.
Wyciągnijcie ludki z tej dygresji wnioski, ja wyciągnąłem w czas i choć włosy mam rzadkie to jednak mam. A było na granicy. Kto jet zainteresowany niech napisze na PW lub PM - nie oswoiłem się z tym forum i nie wiem jaka jest stosowana nomenklatura.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 09 sierpnia 2011, 18:08

I znowu Radosław walnął jak stary w kalesony.Pojechał do Afganistanu na spotkanie "po latach" . Z weteranem afgańskim sobie pogwarzył owszem. Nie umknęło to jednak uwadze rosyjskiego ambasadora przy NATO który zadał w internecie pytanie ; ilu Rosjan zabił ? Zawsze twierdziłem, że ten chłopak za dużo oleju w głowie to nie ma. I co może nie mam racji?
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 09 sierpnia 2011, 20:06

ANNA_FS pisze:Nie umknęło to jednak uwadze rosyjskiego ambasadora przy NATO który zadał w internecie pytanie

A to pierwszy taki wybryk tego pana?

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 09 sierpnia 2011, 20:16

Kowa1 pisze:Nie rozumiem - wyjaśnij bliżej.

A o to idzie, że nazywał się BÓR-Komorowski. Sam na początku myślałem że chodzi o naszego Komora i że to przytyk do ortografii Jaśnie Nam Panującego ;)
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 sierpnia 2011, 14:44

Bór- jaka znajomość historii taka i języka ojczystego. prawdziwy patriota :)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 10 sierpnia 2011, 15:47

A kto Ci powiedział że ja patryjota jestem.
Być patriotą narodu który daje się wodzić za nos, którego elity ( te dobre POwskie lub SLDowskie nie te złe PiSowskie ) jak nie jeżdżą po wskazówki do Moskwy to do Brukseli, którego świadomi i nowocześni POprawni przedstawiciele nie umią prowadzić merytorycznej dyskusji bez uprzedzeń w to miejsce stosują metody czepiactwa do ortografii dyslektyka i dodatkowo mylą znajomość historii ze znajomością pisowni historycznych nazwisk to tak jakby zakochać się w modliszce.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 10 sierpnia 2011, 16:52

Kowa1, zanim wciśniesz "Wyślij" sprawdź to co napisałeś. W dysleksję nie wierzę, w lenistwo przed zajrzeniem do słownika jak najbardziej tak. A jeśli już do słownika z półki Ci się nie chce zaglądać, to skopiuj tekst do Worda i zobacz co Ci tam podkreśli. Mnie osobiście ortografy mocno kują po oczach stąd moja prośba.

P.S.
I jeszcze jedna wskazówka. Gdy piszesz coś w nawiasie, to nie wstawia się spacji. (Przykład) a nie ( Przykład ). Moje uwagi nie są spowodowane złośliwością. Po prostu źle się czyta to, co piszesz. :razz:
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 sierpnia 2011, 17:00

Optymista pisze: W dysleksję nie wierzę, w lenistwo przed zajrzeniem do słownika jak najbardziej tak

Kowa1 używa firefoxa, w którym to jest już addon słownika. Biorąc pod uwagę taką olbrzymią dogodność dla wszystkich dyslektyków i leniuchów - "lenistwo" to bardzo wyrozumiałe wytłumaczenie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 10 sierpnia 2011, 17:28

I znowu o dupie Maryni - dyskusja zastępcza. Wygląda że poza ortografią we wszystkim się ze mną zgadzacie. A no i poza interpunkcją. zastanawiam się co jeszcze może stanąć na drode przejścia do merytorycznej dyskusji.

Optymista jeeśli karcisz mnie za pierwszego "patryjota" to nie powinieneś zapominać pochwalić mnie za drugiego "patriotą". Kiedy mi właśnie źle się czyta słowa wciśnięte w nawiasy. Są jakieś regulacje ?? bo ja jakoś wprost nie znajduje ( http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629858 ) chociaż przyznaje że w przykładach nawiasy "piją" słowa. Jesteś pewien że to nie upierdliwość i ucieczka o właściwego wątku.

Panie Worek ujawnia Pan publicznie informacje o danych dotyczących użytkownika portalu do których ma Pan dostęp jako administrator portalu. Czy Pan Panie "dobry" administrator zdaje sobie sprawę że to przestępstwo.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Wróć do „Politycy”