PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Radziu Sikorski

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 sierpnia 2011, 17:37

Kowa1 pisze:Panie Worek ujawnia Pan publicznie informacje o danych dotyczących użytkownika portalu do których ma Pan dostęp jako administrator portalu. Czy Pan Panie "dobry" administrator zdaje sobie sprawę że to przestępstwo.

Proszę rozwiń ten wątek i poproszę też o informację gdzie takie dane mogę znaleźć w phpBB w wersji używanej przez nas tutaj, ok?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 10 sierpnia 2011, 17:39

Przecież to że używa FireFoxa i ja też i Worek też widać w prawym dolnym rogu każdego posta, mało tego widać jeszcze jaki system :grin:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 10 sierpnia 2011, 17:41

Za "patriotę" Cię mogę pochwalić, ale za "nie umią" odesłałbym Cię do podstawówki. Co do nawiasów jest taka regulacja.

Nawiasy dosuwamy do ujętego w nie tekstu, tak więc drugi przytoczony w pytaniu zapis jest błędny.
Nawiasem mówiąc (oj, za dużo w tej odpowiedzi nawiasów!), błędne jest także sformułowanie „przed i po nawiasie” (powinno być „przed nawiasem i po nim”).
— Mirosław Bańko, PWN

Źródło: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10526

A teraz do rzeczy. Nie zauważyłem, żeby nasi politycy jeździli do Moskwy po rady. Co do wizyt w Brukseli to przypomnę Ci, że naród postanowił wstąpić do UE (Polacy zdecydowali tak w referendum) więc wspólna polityka europejska i wizyty w Brukseli są następstwem tej decyzji. Nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie. W przeciwieństwie do Ciebie uważam się za patriotę, kocham ten kraj z jego wszystkimi słabościami, które mnie doprowadzają do szewskiej pasji. Najłatwiej jest wszystko krytykować. Po Twoich zaledwie 21 postach widzę, że różnimy się tak zasadniczo, że kompromisu nie osiągniemy. Jedyne co, to możemy się kulturalnie różnić.
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 sierpnia 2011, 17:42

Lolek00 pisze:Przecież to że używa FireFoxa i ja też i Worek też widać w prawym dolnym rogu każdego posta, mało tego widać jeszcze jaki system :grin:

Permanentna inwigilacja.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 10 sierpnia 2011, 19:00

Lolek00 pisze:... widać w prawym dolnym rogu każdego posta, mało tego widać jeszcze jaki system
No to wdupiłem i to nieźle czas posypać głowę popiołem. Nieuwaga kosztuje.
Dobrze że chociaż nie jestem we wdupianiu osamotniony.
Worek pisze:... poproszę też o informację gdzie takie dane mogę znaleźć w phpBB w wersji używanej przez nas tutaj, ok?
Lolek00 pisze:... widać w prawym dolnym rogu każdego posta ...
:razz:
Lolek00 pisze:Za "patriotę" Cię mogę pochwalić, ale za "nie umią" odesłałbym Cię do podstawówki. Co do nawiasów jest taka regulacja.
Faktycznie jest ja jednak zostanę przy swoim bo mi z kolei źle się czyta teksty "uciśnione" nawiasami - potraktujmy to jako odwet na poprawnie piszących.
Nie należy się tak sztywno trzymać i wgapiać w tą poprawność bo bez to umykają niuanse treści. Dla mnie jedni nie umieją a inni nie umią to zależy od tego jak ich oceniam. Czy dla ciebie Optymista jest to zrozumiałą i akceptowalną formą wyrazu.
Optymista pisze:Nie zauważyłem, żeby nasi politycy jeździli do Moskwy po rady.
Może po prostu za krótko żyjesz? Ja zauważałem. Ba nawet to bili ci sami co dziś są bardzo pro Unijni. Charakter ma się jeden.
Optymista pisze:Co do wizyt w Brukseli to przypomnę Ci, że naród postanowił wstąpić do UE (Polacy zdecydowali tak w referendum) więc wspólna polityka europejska i wizyty w Brukseli są następstwem tej decyzji. Nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie.
Odwoływanie się do mondrości narodu czy narodów podlegających presji nie jest zbyt rozsądne.
Obrazek
Ja przypomnę że w dużej mierze społeczeństwo kierowało się nadzieją że "wreszcie ci z Unii, i unijne przepisy, zrobią tu porządek". Czasami to się nawet częściowo sprawdza - umowa gazowa z Rosją.
Optymista pisze:Po Twoich zaledwie 21 postach widzę, że różnimy się tak zasadniczo, że kompromisu nie osiągniemy. Jedyne co, to możemy się kulturalnie różnić.

Optymista pisze:Miałem ochotę merytorycznie odnieść się do tego, co wyżej napisałeś, ale po ostatnim zdaniu ochota mi przeszła. Szkoda pisania.
To dobrze że nie jesteś krową.
Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości co do sformułowań zawsze można zapytać oczywiście informując jak Ty to rozumiesz.

[ Dodano: Wto 23 Sie, 2011 ]
Minęło trochę czasu i Optymista okazał się osobą zbyt optymistycznie podchodząca do swoich możliwości merytorycznej dyskusji - nie zapytał ( przypomnę miał przed pytaniem przedstawić jak on to rozumie - chyba nie rozumie wcale ).

A ja w tak zwanym międzyczasie dokopałem sie do jednej ze swoich starych wrzutek obrazująych "determinacje" i wiarę uczestników powstania warszawskiego - tutaj ( kwitesensja - idzemy na śmierć bez żadnych szans ).
Wspaniałe przedwojenne ( kapitalistyczne ) iedee - posyłania ludzi na śmierć.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 24 sierpnia 2011, 14:40

Radosław Sikorski beszta swojego 9-letniego syna, Tadeusza, w obecności innych za nieznajomość liczby państw z UE...

Tadziu, a ci państwo wygrali konkurs wiedzy o Europie. Jestem ciekaw, czy ty byś wygrał - zagadnął syna Sikorski.

W końcu ojciec zapytał: "ile jest państw w Unii Europejskiej?". Co odpowiedział Tadeusz - nie wiadomo. Wiadomo jednak, że minister spraw zagranicznych ostro zbeształ syna. - Dwója! Lufa! Zero! Za burtę wylatujesz. Nie masz prawa tu być - oświadczył Radosław Sikorski.

http://www.tvn24.pl/-1,1715007,0,1,siko ... omosc.html

Kamera nie wyłapała, czy to był jakiś żart Sikorskiego, czy było "na poważnie". Ale dla mnie wystarczy zdanie: "Jestem ciekaw, czy ty byś wygrał" wypowiedziane wobec syna...

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 24 sierpnia 2011, 18:27

Brytyjska "zimna" szkoła wychowania. Swoją drogą co on tu jeszcze robi powinien już od paru lat siedzieć w szkole z internatem.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 24 sierpnia 2011, 18:32

wakacje.... :) 32 lata zobowiązują....
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 24 sierpnia 2011, 19:15

Za to mamusia ma bardzo gorącą krew. :smile:

:lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2011, 20:22 przez gazda, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 25 sierpnia 2011, 08:53

Teraz Radek stara się obrócić to w żart :wink:

Tadziu protestuje, ma 10 lat. Chwała Bogu, że ma lepsze poczucie humoru niż niektórzy dziennikarze.

http://twitter.com/#/sikorskiradek
11 hours ago via web

Łaszcz
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Łaszcz » 26 sierpnia 2011, 08:38

Mam nadzieje że za wycieczkę syna ( w końcu on nie wygrał tego konkursu) przynajmniej zapłacił z własnej kieszeni.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Re: Radziu Sikorski

Postautor: PiSkorz » 28 października 2015, 17:56

Sikorski o ośmiorniczkach : Jedzenie drogich kolacji na koszt podatnika to część pracy ministra .

http://www.wprost.pl/ar/523866/Sikorski ... -ministra/

Z tego i innych zachowań polityków Platformy Obywatelskiej jasno wynika że nastąpiła całkowita degrengolada tych ludzi . To już jest moralność śmiecia . Dobrze że Polacy w końcu opamiętali się i wyrzucili to barachło .

Przypomnę tylko że Julka Pitera ścigała Pisowca za zapłacenie rachunku za dorsza bodajże było to 8,60 złotych .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 października 2015, 17:58

Piskorz nie zauważył ze pis wygrał i dalej na froncie. Taki los trolla...
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 28 października 2015, 18:22

PiSkorz pisze:Sikorski o ośmiorniczkach : Jedzenie drogich kolacji na koszt podatnika to część pracy ministra .

http://www.wprost.pl/ar/523866/Sikorski ... -ministra/

Z tego i innych zachowań polityków Platformy Obywatelskiej jasno wynika że nastąpiła całkowita degrengolada tych ludzi . To już jest moralność śmiecia . Dobrze że Polacy w końcu opamiętali się i wyrzucili to barachło .

Przypomnę tylko że Julka Pitera ścigała Pisowca za zapłacenie rachunku za dorsza bodajże było to 8,60 złotych .

Przypomnę czego dotyczył raport Pitery:

Julia Pitera ujawniła swój raport o wydatkach ekipy PiS dokonywanych za pomocą kart.

- Pieniądze (na cele prywatne dokonywane z kart -red.) wydatkowane były przykładowo na m.in. zakup dorsza za 8,16 zł "celem kontroli gatunku ryb i ich świeżości, oraz przedstawienie odpowiednim władzom wyniku testu", lub na spinki do mankietów za 619,65 zł, "na cele reprezentacyjne Ministra Polaczka", albo 2x Grants i 2 herbaty w Szpulce o godz. 23.29 za 32 zł, jako "poczęstunek Ministra Woźniaka", opisy merytoryczne wydatków na upominki w UKIE nie pozwalają na ustalenie adresata upominku ani celu wydatku (...) - to fragment raportu ze szczegółowym wyliczeniem prywatnych wydatków.

- Szczególne wątpliwości co do zasadności budziły zakupy typu: pled wełniany na kwotę 1200 zł, biżuteria na kwotę 2.379 zł, krawaty na kwotę 300 zł, kosmetyki na kwoty: 776 zł, 520 zł, 290 zł; zakupy w sklepach sieci EMPiK na kwoty: 359 zł, 305 zł, zakupy w sklepie "Almidecor" na kwoty: 360 zł i 218 zł. Przedmiotowe wydatki były dokonane przez pana Tomasza Nowakowskiego, podsekretarza stanu w MRR i stanowiły 18% jego wszystkich wydatków kartą służbową - czytamy dalej w raporcie.

Politycy komentują raport Pitery

Politycy koalicji i opozycji spokojnie i krytycznie oceniają raport przygotowany przez minister Julię Piterę, a dotyczący wykorzystania kart kredytowych w organach administracji rządowej w latach 2006-2007.

Kontroli poddano 17 ministerstw oraz Kancelarię Premiera. Z dokumentu wynika m.in., że istniały "potencjalne nieprawidłowości" w zakresie nadzoru nad wykorzystaniem służbowych kart kredytowych, a także, iż dochodziło do przypadków płacenia kartami za wydatki, których służbowy charakter był "mało prawdopodobny lub wręcz wykluczony".
(...)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pitera-w ... erii/bgldk

Było tego więcej niż Dorsz. I były wątpliwości, czy pled wełniany 1200 zł, biżuteria 2.379 zł, krawaty 300 zł, kosmetyki 776 zł, 520 zł, 290 zł, ... były zakupami o charakterze służbowym.

Inna sprawa z obiadami Sikorskiego za 1352 zł. To było służbowo, choć drogo. A jednak pryszcz w stosunku do Dorsza&drobiazgi nabywanych za służbowe pieniądze przez członków PiS.

http://www.fakt.pl/polityka/ile-wydali- ... 71888.html

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 28 października 2015, 20:42

Były minister wywołał reakcję doradcy Andrzeja Dudy. Marek Magierowski zamieścił w odpowiedzi pod wpisem Sikorskiego zdjęcie biletu PKP Intercity z Warszawy do Katowic, który opiewał na kwotę 49 zł. "Serdecznie pozdrawiam z pociągu do Katowic. Podróż służbowa, 2. klasa" - dodał Magierowski. (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/radoslaw-sikorski-i ... 926,s.html

Zastanawiam się czy Marek Magierowski, doradca Andrzeja Dudy, będzie jeździł II klasa służbowo przez 5 lat. Czy to raczej chwilowy kaprys świeżaka, co znudzi mu się po kilku miesiącach i zasmakuje w ośmiorniczkach i w I klasie?

Wróć do „Politycy”