PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Leszek Miller

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Racjonalista
Stażysta
Stażysta
Posty: 3
Rejestracja: 31 października 2011, 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Leszek Miller

Postautor: Racjonalista » 31 października 2011, 20:29

Jestem z młodego pokolenia i w czasach rządów Leszka Millera nie interesowałem się polityką, ale teraz kiedy został wybrany na szefa klubu parlamentarnego SLD chciałbym wyrobić sobie o nim opinię. Na wikipedii niestety tylko suche fakty kiedy sprawował takie a takie stanowisko i w której partii działał. Chciałbym dostać trochę merytorycznych faktów o jego działalności politycznej (reformy) oraz o tym, jakie macie o nim zdanie i dlaczego.

-reforma UOP'u - powołanie ABW i Agencji Wojskowej,
-Traktat Akcesyjny do UE
-przystąpienie do koalicji antyterrorystycznej (Irak)
-stracił władzę przez afery starachowicką i Rywina, jednak nie był w nie bezpośrednio zamieszany, a przynajmniej nic mu nie udowodniono.

Wróć do „Politycy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości