PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Piotr Gliński

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 października 2012, 19:51

no tak, tylko po co. nie zauważyłem dużych kolejek do swojego 1. a specjaliści tego typu pakietach kosztują 15zł ekstra za wizytę. po za tym pakiet nie jest chyba rodzinny za tą cenę. to nie jest aż tak zielone, oni doskonale wiedzą, że cena 300zł za rok to cena dla zdrowego człowieka co przyjdzie do nich 2 razy z pierdołami.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 08 października 2012, 20:01

Nazgul pisze:no tak, tylko po co. nie zauważyłem dużych kolejek do swojego 1. a specjaliści tego typu pakietach kosztują 15zł ekstra za wizytę. po za tym pakiet nie jest chyba rodzinny za tą cenę. to nie jest aż tak zielone, oni doskonale wiedzą, że cena 300zł za rok to cena dla zdrowego człowieka co przyjdzie do nich 2 razy z pierdołami.

Nuzgul , no wiadomo że tak . Z tym , że ja to rozpatruje w kontekście dobrego moim zdaniem pomysłu dopłat do wizyt . Faktycznie masz rację , można sobie iść na jakiś czas i dopłacić te 15 zł , ale również można sobie wykupić ubezpieczenie na trochę szerszy wachlarz usług . Wszystko również zależy jak wynegocjujesz umowe ubezpieczeniową .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Ignac
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Ignac » 09 października 2012, 19:05

Proponuję zastąpić slogan "strajk włoski" sloganem "strajk lekarski" ew. "strajk sędziowski".
Słyszałem o tych dopłatach do wizyt , nie lepiej babcię zepchnąć ze schodów w przychodni ?

Albo zrobić progi na pół metra wysokie :)
Ostatnio zmieniony 11 października 2012, 10:41 przez Ignac, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę o usunięcie mojego profilu z tego forum.Mam gdzieś Worka , to zwykły wydrwisz jest.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 09 października 2012, 19:51

Idea tych dopłat polegała na tym, by ograniczyć liczbę wizyt u lekarza starszych ludzi z każdą pierdołą, wykorzystujących czas (koszt) lekarza przeznaczony dla chorych pacjentów.

Ignac
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Ignac » 09 października 2012, 20:01

Jaki jest koszt lekarza , zdaję sobie sprawę , dzisiaj mówi się o konieczności sprywatyzowania szpitala dziecięcego w Prokocimiu , następny po CZD i CZMP. Słyszałeś że lekarze (ordynatorzy) wystawiają faktury do NFZ na ponad 100 tyś za miesiąc ? Jak myślisz o ile trzeba podnieść składki żeby mogła funkcjonować państwowa służba zdrowia ?

Ile będzie kosztował system obrachunkowy dla gotówki zbieranej od pacjentów ?

Tak jak przy płatniku ? Tanio na wejściu i drogo w utrzymaniu ?
Proszę o usunięcie mojego profilu z tego forum.Mam gdzieś Worka , to zwykły wydrwisz jest.

Awatar użytkownika
Audiotele_RM
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Audiotele_RM » 14 października 2012, 22:58

Kaczyński kłamie. Prof.Gliński to tylko przykrywka. Kandydat PiS na premiera jest tylko 1. Niby fajna idea(jak we Włoszech). Nam drugi Monti potrzebny nie jest

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 15 października 2012, 19:26

Paw pisze:Idea tych dopłat polegała na tym, by ograniczyć liczbę wizyt u lekarza starszych ludzi z każdą pierdołą, wykorzystujących czas (koszt) lekarza przeznaczony dla chorych pacjentów.

Więc jestem za . Przy okazji powrotu z Kosowa pisałem o perypetiach na komisji lek. gdzie starsi ludzie z przychodni robili sobie dom debat społecznych i przychodzili do lekaża bo im się w domu nudziło.

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Ignac
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Ignac » 16 października 2012, 21:11

Myślę że jest potrzeba porozmawiania z lekarzami, czy oni kupują to dziadostwo. Wiem że nie.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 06 listopada 2012, 12:08

Wielką niespodzianką był dzisiejsza audycja w radio RMF. Oto prof. Piotr Gliński, kandydat PiS na premiera rządu technicznego w Kontrwywiadzie RMF FM powiedział: - Po publikacji o trotylu na pokładzie Tu-154 dynamika spraw politycznych przyspieszyła i merytoryka zaszła na drugi plan. To, że Jarosław Kaczyński mówił o zamachu i zamordowaniu w Smoleńsku 96 osób, burzy nasz pomysł na merytoryczną kampanię. Ja pod tezą o zamachu się nie podpisuję.

Prof. Gliński ma nadzieję, że w PiS wrócą do "merytorycznej dyskusji". - Atmosfera się uspokaja. Jarosław Kaczyński nie codziennie formułuje tezy o zamachu - powiedział. Zaznaczył jednocześnie, że nie ma żalu do prezesa PiS, że formułuje tezy o zamachu. - On ma inny dystans do sprawy Smoleńska niż ja. Kwestia Smoleńska nie została wyjaśniona. Jarosław Kaczyński może podchodzić do sprawy emocjonalnie - tłumaczy Gliński.

Coś mi się wydaje, że to już koniec Glińskiego jako kandydata PiS na premiera.

http://www.fronda.pl/a/kandydat-pis-na- ... 23390.html
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 listopada 2012, 16:26

kolejny zdrajca i sprzedawczyk (wg. JK i jego wyznawców). na miejscu PO, PJN, SP już wysyłam bym do niego delegacje z propozycjami współpracy.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 06 listopada 2012, 20:12

A czy on nie znał prezesa?

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 06 listopada 2012, 20:19

Paw pisze:
A czy on nie znał prezesa?

Musiał znać , skoro przystąpił do tego " projektu " . Bo chyba nie kupował by kota w worku ( sorry Worek tak mi się skojarzyło :grin: )

Teraz zapewne będą szukali jak wyjść z opresji medialnej po tych ostatnich rewelacjach . No chyba , że przez Glińskiego sam JK chce załagodzić sprawę .

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 06 listopada 2012, 20:24

sececjonista pisze:Musiał znać , skoro przystąpił do tego " projektu " . Bo chyba nie kupował by kota w worku ( sorry Worek tak mi się skojarzyło :grin: )

Luzik. Dobre porównanie.

sececjonista pisze:Teraz zapewne będą szukali jak wyjść z opresji medialnej po tych ostatnich rewelacjach . No chyba , że przez Glińskiego sam JK chce załagodzić sprawę .

Albo wywalą Glińskiego, albo zakneblują Kaczyniaka. PiaR.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Audiotele_RM
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Audiotele_RM » 07 listopada 2012, 17:10

Widzicie? Za tydzień będzie nowy kandydat PiS na premiera. Pseudonim: Jan Kowalski, a prawdziwe imię: Jarosław Kaczyński.

Oni są chorzy...
WOLNOŚĆ DLA JULII! JANUKOWYCZOWI DZIĘKUJEMY!

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 25 stycznia 2013, 12:58

Staczamy się. Najwyższy czas aby PiS wysunęł kandydaturę prof. Piotra Glińskiego na premiera i aby Profesor powołał gabinet cieni. Byłaby to jakaś alternatywa dla upadającej gospodarki.

http://niezalezna.pl/37706-glinski-rzad ... -problemow
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Wróć do „Politycy”