PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Donald Tusk

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Donald Tusk

Postautor: Nazgul » 17 stycznia 2017, 12:53

Dziwisz się Bilu? Ludzie którzy nie są wyborcami jedynej prawdziwej partii Polski są wkurwieni naprawdę. Poziom chamstwa, buty, łgania i zwykłego złodziejstwa jest taki, że wywołuje coraz skrajniejsze reakcje. Wcześniej tak nie było i można było podchodzić jaltowo. Na wiecach PO były jakieś rachityczne oklaski co najwyżej jak się pojechało po Kaczorze. I tak PIS wyhodował sobie wyborcę antyPIS takiego samego jak wyborcę PISu.

takie to niestety poj...

i za to min. i za wiele, wiele innych rzeczy PIS powinien zostać po przegranych wyborach gruntownie, bez litości zaorany. i myślę, że dlatego PIS zrobi naprawdę "dużo", żeby władzy nie oddać kiedy mu słupki zaczną spadać. a zaczną bo są - jak sam widzisz bardzo nieudolni. i w dodatku jeszcze pokraczni z tym Maciarem, Misiewiczami itp. Czyli co będzie? czołowe starcie.

myślisz, że radykalizm od tego spadnie?

ja np. siedzę na profilach 2 pisowskich gazet. jedna to typowa gadzinówka. Druga po prostu łże jak pies a kilku art co tydzieńale przynajmniej umieją tam jakoś pisać. i z kim JA mam dyskutować?

a obrazek moim zdaniem ze Swastykami namalował propagandzista bez pojęcia. Oburza cię to? słusznie bo to kompletna bzdura. Tylko zauważ jedną konkretną sprawę: strona "liberalna" po prostu stwierdziła, że będąc w miarę fair i na poziomie po prostu przegrywa z kłamstwem i waleniem cepem. toteż wystruguje sobie własny. i nie znam powodu dla którego miałą by tego nie robić nawet jak mi się to nie podoba.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 17 stycznia 2017, 13:45

Ja uważam, że jakakolwiek sympatia do partii choćby z rozsądku albo antypatii do konkurencji, przysłania zwolennikom przewinienia tych, przy których postawili krzyżyk. Pewnie też mnie to dotyczyło albo ciągle dotyczy. Operacja Trybunał autorstwa PO, w kooperacji z samym TK była dla jej zwolenników w porządku, może ktoś napisał w Polityce artykuł że to "nieładnie". Co mamy dzisiaj, nie muszę rozwijać. Może dlatego forsuje symetrię. Według mnie, funkcjonujemy po prostu w realiach sporu politycznego, pełnego fauli, deliktów, (być może) precedensów, gangsterki partyjnej. Histeria każdej opozycji już mnie nie wzrusza po prostu. Tak się dochodzi do władzy i nie jest to bynajmniej z mojej strony jakaś pochwała cynizmu. Tak to po prostu wygląda. Może mnie historia osądzi, że nie brałem udziału w rozważaniach o kaczyzmie-faszyzmie wraz z obecną elitą profesorską, dla mnie to dziś jednak kompletny odlot. Widzę dziś walkę wysoko postawionych przedstawicieli status quo (także europejskiego) i osamotnionych (na szczytach) i licznych na dole - rewizjonistów. Widzę tę walkę, kilkunastoletnią ludów plemiennych, zamiennie pogardzających przegranymi. Przez kilka ładnych lat opozycyjny lud pisowski krzyczał o knowaniach z przywódcą innego państwa, dziś podziemny lud platformerski - o faszyzmie i dyktaturze. Lud partyjny z kolei, więzień tej estetyki w następstwie nie chodzi na spotkania, zaprzysiężenia, nie podaje ręki, okupuje stół prezydialny et cetera.

Staram się dystansować od polityków i Tobie też polecam. Ty widzisz dziś chamstwo, butę i złodziejstwo. Dostrzeż je też w poprzednich ośmiu latach. Czy ludzie są wk..wieni? Wk...wieni są ci, co byli wk...wieni na PiS zawsze. Można ich było ewentualnie pobudzić i to się stało. Wcześniej miałeś Komoruskiego, rudego zdrajcę. Teraz masz "wywieźć PiS do Oświęcimia i wytruć". Bardzo się kryguje w tym tekście, żeby pozostać grzeczny, wierzcie mi..

Przepraszam, argumentu że PiS raz zdobytej władzy nie odda nigdy - nie będę przyjmował. Wychodzi to poza mój poziom wyobraźni politycznej.

Co do ostatniego akapitu - zwolennik PiS odpowiedziałby Ci tak: zawsze to my mieliśmy być grzeczni, bo nam wolno mniej niż elitom, których nikt nie napiera, wewnątrz której nie ma jakiegoś minimalnego mechanizmu kontroli - teraz koniec. Będziemy tacy jak oni, bo Wyborczej się i tak nic nie będzie się podobało.

Wybacz formę. Pozdr,
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 18 stycznia 2017, 00:32

Bilu, ale zdroworozsądkowo:

Kiedy rządziła PO, PiS rościł sobie prawo do przewodzenia w komisjach śledczych, a te pajace jeszcze im ulegały, nie wiem czym były podyktowane decyzje.
kiedy rządzi PiS, zasłania się decyzją suwerena i nie ma zamiaru podzielić się komisjami, mediami ani Trybunałem. PO to przewidziało i dlatego wybrali sędziów wcześniej, co nie było niekonstytucyjne ale właściwie trudne do oszacowania. Kiedy PO PSL rządzili, PiS darł mordę jak im się naleźą media, komisje bo są opozycją. I ludzie w to uwierzyli. To jest dopiero hipokryzja władzy.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 18 stycznia 2017, 10:54

Bilu1939 pisze:
Przez takich ludzi jak Ty Jojo rzadko tu zaglądam. I tu znowu ugryzę się w język.

Jak już tak kiedyś zajrzysz to poczytaj sobie to:
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... watch.html
Głupotą jest Bilu wybielać to co Kaczyński robi.
PiSkorz ty też to przeczytaj i nie pieprz że :
Kaczyński jest politykiem światowego formatu
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 18 stycznia 2017, 12:30

Cynik, którą komisją śledczą przewodził poseł PiS w latach 2007-2015? Na szybko kojarzę trzech przewodniczących: Ryszard Kalisz (sprawa Barbary Blidy), Andrzej Czuma (komisja ds. nacisków) i Mirosław Sekuła (komisja hazardowa). Jeśli mówisz o podziale komisji stałych to wydaje mi się, że zwyczaj został zachowany - więcej, bardzo podobało mi się pozostawienie przez PiS Schetyny na stanowisku przewodniczącego Komisji Spraw Zagranicznych, bo powinien to być obszar współpracy władzy i opozycji, wolny od partykularnego interesu partyjnego (sytuacja idealna).

O sprawie operacji Trybunał w wykonaniu dwóch największych sił parlamentarnych już pisałem, więc nie będę się powtarzał. A hipokryzja władzy? To coś niezmiennego. PiS organizował wysłuchania publiczne w "naszym" PE o zagrożonej demokracji - dziś rezolucji w sprawach wewnętrznych Polski forsuje Platforma (ale, że tej łatwiej o wywołanie histerii bo jest bardziej brukselska to mamy, co mamy).
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 18 stycznia 2017, 22:58

Jojo pisze:
Bilu1939 pisze:
Przez takich ludzi jak Ty Jojo rzadko tu zaglądam. I tu znowu ugryzę się w język.

Jak już tak kiedyś zajrzysz to poczytaj sobie to:
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... watch.html
Głupotą jest Bilu wybielać to co Kaczyński robi.
PiSkorz ty też to przeczytaj i nie pieprz że :
Kaczyński jest politykiem światowego formatu

Daj mi odpowiednią kasę a ja ci załatwię esej na dowolny temat w każdej gazecie o zasięgu światowym . Oczywiście jeśli ma się znajomości to jest taniej . Czerska i Batory mogą oczywiście publikować po taniości .

Co się zaś tyczy Jarosława Kaczyńskiego to tak jak pisałem niewielu jest polityków tej klasy na świecie . Kanclerz Merkel składając wizytę w Polsce wyraziła chęć spotkania się z Kaczyńskim .

Zobacz co się dzieje w Polsce . Platforma , Nowoczesna , PSL naprzeciwko Kaczyńskiego to ........dzieciarnia . Dzisiaj Kornel Morawiecki w TVP Info powiedział że jak tak dalej pójdzie to PiS nie będzie miał z kim przegrać . I dodał , że smutne to ponieważ w demokratycznym kraju potrzebna jest konstruktywna opozycja .

Ale najbardziej smutne jest to , że gdyby PiS musiał dzisiaj oddać władzę to przejęłaby ją .....chuliganeria . I to jest dopiero dramat .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 18 stycznia 2017, 23:02

Dramat to jest zarówno sam PIS jak i jego "opozycja".

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 stycznia 2017, 00:38

W kwestii symetryzmu Bilu - odrzucam symetryzm bo:

1. JK i PIS posunął każdą patologię naszego partyjniactwa do ściany- nepotyzm, zawłaszczanie, kierowanie pieniędzmi, media. Wszystko jest na ścianie a najgorsze czasy np TVP za Kwiatkowskiego z SLD to jakiś wzór pluralizmu. TVP PO mieliśmy Wildsteina, Ziemca czy Pospieszalskiego - dziś mamy Pisowką wersję Russia Today tylko z mniejszą kasą i umiejętnościami walenia po łbie propagandą. PO "zawłaszczało państwo"? PIS zrobił to 5x szybciej 5x bardziej a symbol Jego to Misiewicz każący sobie salutować generałom i nazywać Panem Ministrem.
Zawsze był TKM, dziś jest TurbomegajapierdolęTKM w dodatku miernot a ludzie niezależni partyjnie nie mają szans.

2. Zupełnie nowa jakość w działaniach - żadna partia tak otwarcie nie łamała konstytucji, żadna partia nie niszczyła państwowych instytucji tak jak JK. Zręby nawet ułomne administracji zostały zaorane. Generałowie? albo się kłaniają Misiewiczowi albo właśnie wylecieli. Prokuratorzy? Ci co nie Ziobrą dostają "zielone placówki". Myślisz, że TK się podniesie po tym co zrobił Kaczyński? nie. nie podniesie się. Trybunał w PL jest skończony. ZA chwilę przyjdzie kolej na rzecznika praw obywatelskich, instytucje samorządowe, sądowe i niezależne już są grillowane. To państwo PIS uznaje jedno hasło - pełna władza w ręce JK. Wszędzie. Tu nie ma myśli o zmianie systemowej - tu trzeba wyrzucić ludzi układu i zastąpić ich naszym układem. Tyle, że instytucje państwa tego nie przetrwają. o szacunku ze strony obywateli nie wspomnę. im większy opór przed "dobrą zmianą" to znaczy, że świnie tym bardziej boli. Tym bardziej trzeba je zarzynać. Zero refleksji. Przyjdzie kiedyś opozycja do władzy i nie będzie już mogła trzymać takiego Kamińskiego w CBA do końca kadencji - będzie musiała wypalać żelazem ludzi PIS, powtórzyć blitzkrieg wywalania, nawet jak to osłoni konkursami czy innymi takimi. bo jedynym kryterium dla którego te 1000 i więcej jest na stanowiskach to WIERNOŚĆ JK. I co pomyślą sobie wyborcy PIS o tych instytucjach? że to ICH państwo?

3. Niszczenie ludzi. - Żadna władza nie niszczyła ludzi tak jak PIS. Musi być zniszczony LW, choć nic nie znaczy. Rzepliński odszedł? a co to ma za znaczenie? Trzeba go rozjechać ad personam bo a nuż będzie wrażym autorytetem. Przejadą po Twojej córce, synu, psie i chomiku. Przeciwstawiasz się władzy - jesteś ubekiem, pedofilem, złodziejem, zdrajcą. Nie jesteś dość gorliwy? masz opory? narzekasz po kątach? do widzenia - tu masz wypowiedzenie. Ludzie protestują? ok, postraszymy Policją. publikujemy zdjęcia kogo się da, może dadzą się zastraszyć. poszczujemy na kilka osób z NGOS, na jakiś sędziów, wychaczymy jakiegoś samorządowca. zrobimy z nich kozłów ofiarnych aby osłabić całą grupę.

a potem nagle święte oburzenie - no jakto obywatele RP krzyczą chamskie rzeczy i blokują wyjazd. Przecież tylko tydzień temu nazwaliśmy ich obrońcami ubeków, chołotą, puczystami, gorszym sortem itp. to nie wiem o co im biega. JK trwale zniszczył takie rzeczy jak konstruktywny dialog czy kultura walki politycznej. nawet jak to była hipokryzja na pokaz.

Nie dość - Partia a raczej jej Wódz nie oszczędza swoich - pREZYDENT jest regularnie upokarzany, co jakiś czas któryś z ministrów czy Beatka jest przeczołgiwana. Czabański myślał że dostał stanowisko? w 30s przekonał się, że dostał NIC. A przeciwstawisz się? kop w dupę? nie, będziesz ubekiem, zdrają bądź pedofilem. tyle, że za kilka miesięcy co by to na zemstę nie wyglądało.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 20 stycznia 2017, 23:34

Tusk to wyjątkowa szuja . Gdy w Sejmie zrobili ciamajdan to natychmiast przyleciał do Wrocławia .

Poza tym uważam , że ten typ musi trafić do więzienia .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 21 stycznia 2017, 00:06

Wyjątkowa. Tak wygrywać z Prezesem tyle razy. Nie godzi się. Ale żeby od razu sadzać?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 21 stycznia 2017, 00:39

Bilu1939 pisze:O sprawie operacji Trybunał w wykonaniu dwóch największych sił parlamentarnych już pisałem, więc nie będę się powtarzał. A hipokryzja władzy? To coś niezmiennego. PiS organizował wysłuchania publiczne w "naszym" PE o zagrożonej demokracji - dziś rezolucji w sprawach wewnętrznych Polski forsuje Platforma (ale, że tej łatwiej o wywołanie histerii bo jest bardziej brukselska to mamy, co mamy).

Piszesz tak jakby nie było realnych podsta do rozmów na temat praworządności w Polsce u naszych sąsiadów, piszesz tak jakby to PO takie rozmowy wywoływała. Takie jest Twoje zdanie? Czy tylko źle zrozumiałem?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 19 listopada 2017, 21:28

„Sprowadził krzyżaków, namawiał Polaków do jedzenia czarnych żelków Haribo i osobiście wykonał cięcie szablą obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej” – to on, Donald T.

Wszem i wobec jest znana niechlubna postać Donalda T. Część prawdy odsłania nam klip wybitnych dyplomatów z Prawa i Sprawiedliwości. Tylko ich niezwykła delikatność i szacunek do jednak, nominalnie, obywatela Polski, sprawia, że nie ujawniają nam całej prawdy. My jednak, jako typowi bolszewiccy internacjonaliści, nie mamy skrupułów i mówimy, jak było, jest i będzie z tym Donaldem.

Naiwny lemingu, znasz go pewnie tylko jako zdolnego piłkarza i poliglotę, miłego chłopaka od malowania kominów, co zawsze się w robocie podzielił blantem. Tymczasem w dziejach mało jest bardziej demonicznych postaci. Już od zarania naszej ojczyzny knuje i zwodzi, oszukuje i gwałci.

Od lat służy Niemcom. W imieniu Prus podpisał traktat rozbiorowy, germanizował rózgą dzieci z Wrześni, prowadził oddziały Wehrmachtu idące w 1939 r. na Warszawę, katował w UB „wyklętych”, strzelał do papieża i pluł wielokrotnie na hostię. Święty Stanisław i święty Wojciech obaj padli z jego reki. Od zawsze niszczył Imperium Lechitów, które bez takich jak on trwałoby do dzisiaj. W X wieku wybił denar ze swoim profilem po jednej i sierpem i młotem na drugiej i napisem w germańskim „nigdy więcej Polski”.

Przecież to on stał na czele kaszubskich hord, które zrównały z ziemią Sandomierz. Najbliższych przyjaciół dopuszczał do najcenniejszych skarbów swej prywatnej kolekcji – młotka, którym podczas oblężenia Głogowa przybijał do wrażych katapult polskie dzieci oraz sznura z paciorkami, którymi skusił Masława. Z margrabią Hodonem przeciw Mieszkowi na wyprawy chodził.

Sprowadził krzyżaków i oddał im ziemię chełmińską, namawiał Polaków do jedzenia czarnych żelków Haribo i to on osobiście wykonał cięcie szablą obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, kiedy ze Szwedami szedł szerzyć w Rzeczpospolitej islamizm i gender. Pod Wiedniem był po stronie Turków. Od tamtych czasów maluje oczy, jeździ na strusiu i nienawidzi Najświętszej Panienki. Przebrany za papieża odmówił międzynarodowej interwencji Kordianowi, ponieważ optymalna Polska to brak Polski, a szczęśliwy Polak to Polak pod knutem.

Uwodził św Faustynę, rozpijał polskich chłopów, pędził powstańców na Syberię poganiając ich jeszcze nahajką. Sprowadził homoseksualizm do Polski dosypując go do popularnego kebaba na dworcach. Grając na zniżkę na rynkach żyta i pszenicy doprowadził do upadku szlacheckich folwarków. Podstawiał nogę św. Barbarze. Napisał „Klątwę” temu zdegenerowanemu syfilitykowi Wyspiańskiemu. I „Nad Niemnem” Orzeszkowej, żeby dręczyć młodzież. – Henryk, słuchaj – powiedział któregoś dnia Sienkiewiczowi – a jakby ten Janko nie przeżył?

W Wersalu zadbał, by w naszych granicach nie znalazła się Cylicja i Faszoda. Był kierowcą Ribbentropa, gdy ten przyjechał do Moskwy dokonać nowych rozbiorów Polski. Śmiał się z przemówień prymasa Wyszyńskiego. Doprowadził Roosevelta do inwalidztwa, by ten w Jałcie nie miał siły wstawić się za naszą Najpiękniejsza Ojczyzną. W niejedną niedzielę przekonywał dziadków Adama Małysza o wyższości pism Marcina Lutra nad, jak według świadków mawiał, „papistowskim pierdololo”.

Wciąż ciepło wspomina szlaban, który 1 września 1939 wraz z kolegami podnosił w ramach szkolenia z solidarności międzynarodowej. Szlaban sam wykonał, zdemontował, a następnie przekazał Stasi. Niewielu wie, że po przetopieniu na pistolet posłużył później Ali Agcy. Jego pomysłem było nazywanie ulic imieniem obrońców Monte Cassino, ponieważ sam do nich należał.

Wyklętym przynosił do lasu kiełbasę z powpychanym tłuczonym szkłem, ślepe naboje, a potem donosił na nich na ubecję. Po tym jak w 1940 r. wykonywał wyroki w Katyniu, w 1944 r. zburzył Warszawę, w 1949 r. rozpoczął budowę Nowej Huty, żeby w 1953 r. zmienić nazwę Katowic na Stalinogród. Ładował broń milicjantom strzelającym w „Wujku”. Z Kiszczakiem wychylił niejedną wódkę. Po pracy, za darmo, był czarna teczką Tymińskiego, tak bardzo nienawidził Polski. To on grzebał w silniku Kubicy. Wynalazł tlenek węgla, żeby dusić Polaków. Znany i poważany na świecie hodowca brzóz.

Spiskując z hitlerowskimi dyplomatami chodzi w obcisłych skórzanych spodniach z rozporkiem z tyłu, sztybletach i kaszkiecie. Tak jak Stanisław August Poniatowski był kochankiem Katarzyny II, tak on od lat żyje z Angelą Merkel. Nieraz „żyje z nią” w przebraniu konia. Wiadomo kto jest tu dżokejką.

Generalnie jak Tusk idzie ulicą i widzi psa to zawsze go kopnie. Od jego spojrzenia kiśnie mleko, kobiety stają się bezpłodne, a zwierzęta wyjąc uciekają. Nienawidzi rodzin. Siada przy sikaniu. Od lat nie je mięsa. Kupuje w piekarni kajzerki. Fałszuje śpiewając hymn polski, a niemiecki śpiewa sam na głosy. Dzień zaczyna od filiżanki krwi Polaka doprawionej ziemią smoleńską. Satanista, hermafrodyta i kapitan wojsk lotniczych Korei Północnej.

Unikajcie go i dziękujcie Polsce, że jako jedyna stawiała opór tej zarazie, ratując Europę przed kolejnym Donaldem. Jarosław zbawia już nie tylko Polskę, ale i Europę. Dziękujemy najuniżeniej i najserdeczniej.

http://krytykapolityczna.pl/felietony/p ... arth-tusk/

Wróć do „Politycy”