PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kryśka Pawłowicz

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 03 października 2014, 12:16

Westwood, i nie zastosowałem. Polecałem Misia w Kropce, bo na początku programu kazał się tłumaczyć z wypowiedzi KP Jackowi Kurskiemu. Wypowiedź kretyńska i cholernie niezręczna. Tak jak "prezydent gdzieś poleci". Tylko zdecydujcie się, czy takie stwierdzenia zaliczacie do niezgrabnych (co w pierwszym poście wytknął Matiz), czy do życzenia śmierci. Tyle.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 03 października 2014, 12:21

teks był durny, bo durna jest Pawłowicz. no i tyle.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 03 października 2014, 12:45

Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 03 października 2014, 12:55

durni jest dużo, w PO, SLD, TR, PSL itp także.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 03 października 2014, 14:21

Oj Mateuszjkl tłumaczyć jak dziecku. Te daty 15,16, 17 to nie za ile lat, tylko chodzi o rok 2015, 2016, 2017.
Kryśka mówiła że do 2015 to Ewa może nie dożyć.

No nawet jeśli chodzi o rok ( nie znam wypowiedz ) to i tak to samo oznacza.

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 03 października 2014, 15:54

Bilu1939 pisze:Tylko zdecydujcie się, czy takie stwierdzenia zaliczacie do niezgrabnych (co w pierwszym poście wytknął Matiz), czy do życzenia śmierci. Tyle.

Jako bardzo chamskie i świadczące o kloacznym poziomie kultury ich autorów można określić powstałe po 10.04.2010 r. twory chorych umysłów, szydzących ze śmierci pary prezydenckiej (że wspomnę tylko o kaczce po smoleńsku. zimnym Lechu i krwawej Mary). Oceniam negatywnie cały dorobek polityczny ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale nie życzyłem mu śmierci przed 10 kwietnia 2010 r. i nie cieszyłem się z jego tragicznej śmierci po tej dacie.

Można mówić źle o Ewie Kopacz, można nazywać ją niezdarą, kłamczuchą, zerem, zarzucać jej hipokryzji, braku inteligencji i czego jeszcze dusza zapragnie, ale nie można życzyć jej śmierci. Bo Ewa Kopacz nie jest winna niczyjej śmierci i niczym sobie nie zasłużyła na takie traktowanie ze strony Krystyny Pawłowicz. Osoby takie jak Krystyna Pawłowicz powinny być dożywotnio pozbawione pełnienia funkcji publicznych.

Krystyna Pawłowicz nie zasługuje na obronę ze strony zwolenników PiS. Jest ona poważnym problemem dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Im prędzej Prezes pozbędzie się oszalałej z nienawiści chorej psychicznie posłanki (nie jestem psychiatrą, ale zaryzykuję diagnozy), tym większe szanse ma jego partia na odzyskanie popularności u niezdecydowanej części elektoratu.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 03 października 2014, 15:56

Westwood pisze:Im prędzej Prezes pozbędzie się oszalałej z nienawiści chorej psychicznie posłanki

Papcio Rydzyk się nie zgodzi.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 03 października 2014, 18:53

West, wydaje mi sie, że w zimnym Lechu chodziło o cos innego.

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 03 października 2014, 21:03

Worek pisze:Papcio Rydzyk się nie zgodzi.

Tak, niestety jest duże prawdopodobieństwo, że Oberprymas nie pozwoli wywalić na zbity pysk szalonej Kryśki. A Prezes nie może sobie pozwolić na stratę 2-3 milionów moherowych wyborców, gotowych pójść za Ojdyrem choćby do piekła.

Paw pisze:West, wydaje mi sie, że w zimnym Lechu chodziło o cos innego.

Być może chodziło o co innego, ale tego rodzaju szyderstwa pod adresem nieżyjącego prezydenta wybranego bądź co bądź w wolnych i demokratycznych wyborach, przy wszystkich jego przywarach, są co najmniej w bardzo złym guście.

Nie życzę posłance Krystynie Pawłowicz rychłej śmierci. Nie zrobiła mnie i nikomu innemu krzywdy. Z tego co mi wiadomo, nikogo dotychczas nie zabiła. Mam nadzieję, że jej Bóg, w którego tak bardzo wierzy, wyleczy jej chorą duszę i nauczy ją pokory, jak też wypełni jej zgorzkniałe serce tak bardzo deklarowaną przez katolików miłością do bliźniego.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 04 października 2014, 09:31

Uwierz mi West, los polityczny pani Pawłowicz leży mi na sercu, tak samo jak zeszłoroczny śnieg - ale to, jak najmniejsze nawet bzdury podnosisz do rangi skandalu jest co najmniej zabawne. Naprawdę widzisz tam życzenie śmierci PEK? Miller powiedział, że to nie było expose, tylko testament. Kolejny?
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 04 października 2014, 11:28

Wczoraj w lesie znalazłem gołębią obrączkę, zauważył to jeden grzybiarz i do mnie zagadał czy ją gdzieś odeślę. Powiedziałem, że zgłoszę przez internet ale to i tak nie ma większego sensu (obrączka z 1977), bo właściciel gołębia już dawno pewnie nie żyje.
Czy w tej wypowiedzi życzyłem śmierci właścicielowi tego gołębia poległego lata temu? Nie. Tak samo jestem pewien, że Pawłowicz nie życzyła także śmierci Ewie Kopacz. Naprawdę nie ma sensu doszukiwać się drugiego dna tam, gdzie go nie ma.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 04 października 2014, 15:54

Bilu1939, po Tobie się akurat nie spodziewałem, że zastosujesz argument typu "a u was to Murzynów biją". Pawłowicz jest chora psychicznie, z nienawiści i jej postawa nie licuje z tytułem dr hab. Tak nienormalnej osoby nie ma wśród polityków i dziennikarzy na obecnej scenie - Niesiołowski, Palikot, Ryfiński, Marzena Wróbel, Macierewicz, Sobecka, Terlikowski - to w porównaniu z szaloną Kryśką po prostu niesforne dzieciaki.

A gdzie O.G ? W końcu od podobnież jest najbardziej chamski,rasistowski i dodatkowo szowinista . Ah...No i przecież on , chce wywieszać socjalistów.

Ludzie pokroju Pawłowicz powinny mieć sądowy nakaz leczenia głupiego łba.Język tej kobiety jest chamski,prowokacyjny,naładowany złymi emocjami.Ławę sejmową ta baba myli z ławką pod chałupą wiejskiej rajfurki.Jeśli będziemy uważać,że takie zachowanie jest w polityce normalne, to przykładamy rękę do powszechnej akceptacji słownego buractwa jako jedynej formy komunikacji ze społeczeństwem.Poseł Niesiołowski także nie grzeszy zbytnią kulturą słowa.Jego wypowiedzi- to wypisz-wymaluj- teksty wypowiadane na rautach organizowanych w pustostanach przez meneli ze szklaną denaturatu w spracowanej łapie.

To polityka , a nie kółko różańcowe.

Można mówić źle o Ewie Kopacz, można nazywać ją niezdarą, kłamczuchą, zerem, zarzucać jej hipokryzji, braku inteligencji i czego jeszcze dusza zapragnie, ale nie można życzyć jej śmierci. Bo Ewa Kopacz nie jest winna niczyjej śmierci i niczym sobie nie zasłużyła na takie traktowanie ze strony Krystyny Pawłowicz. Osoby takie jak Krystyna Pawłowicz powinny być dożywotnio pozbawione pełnienia funkcji publicznych.

Krystyna Pawłowicz nie zasługuje na obronę ze strony zwolenników PiS. Jest ona poważnym problemem dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Im prędzej Prezes pozbędzie się oszalałej z nienawiści chorej psychicznie posłanki (nie jestem psychiatrą, ale zaryzykuję diagnozy), tym większe szanse ma jego partia na odzyskanie popularności u niezdecydowanej części elektoratu.

Prosta metoda niszczenia stabilności emocjonalnej.

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 04 października 2014, 16:22

Kuba pisze:Wczoraj w lesie znalazłem gołębią obrączkę, zauważył to jeden grzybiarz i do mnie zagadał czy ją gdzieś odeślę. Powiedziałem, że zgłoszę przez internet ale to i tak nie ma większego sensu (obrączka z 1977), bo właściciel gołębia już dawno pewnie nie żyje.
Czy w tej wypowiedzi życzyłem śmierci właścicielowi tego gołębia poległego lata temu? Nie. Tak samo jestem pewien, że Pawłowicz nie życzyła także śmierci Ewie Kopacz. Naprawdę nie ma sensu doszukiwać się drugiego dna tam, gdzie go nie ma.

Ja tu chyba czegoś nie rozumiem, Kuba. Na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że właściciel gołębia nie żyje? Jeśli obrączka gołębia była z 1977 roku, to założywszy, że w 1977 roku jego właściciel miał lat 20, 30 czy nawet 40, to dzisiaj miałby odpowiednio 57, 67 czy 77 lat i teoretycznie być wśród żywych. Gdyby obrączka gołębia pochodziła z 1927 roku lub wcześniej, można byłoby już z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że jego właściciel dzisiaj nie żyje, bo musiałby mieć 97 lub więcej lat, co jest już raczej bardzo mało prawdopodobnie.

Ale powyższe uwagi są tylko na marginesie i zgłosiłem je jedynie formalnie gwoli ścisłości. Mogłeś się zwyczajnie pomylić w obliczeniach, a mylimy się wszyscy, bo wszyscy coś robimy.
Chodzi mi zasadniczo o coś innego. Ty w rozmowie z grzybiarzem wyraziłeś przypuszczenie, że bliżej nieznany jemu i Tobie człowiek, najprawdopodobniej obecnie nie żyje. Mogę podać podobny przykład : mniej - więcej miesiąc temu rozmawiałem ze znajomym o mojej byłej nauczycielce z podstawówki. Zapytał mnie, czy widziałem ją ostatnio i co u niej słychać. Powiedziałem, że nie widziałem jej od dawna i wyraziłem przypuszczenie, że ta pani najprawdopodobniej nie żyje. Nauczycielka ta, gdy uczyła mnie w podstawówce wyglądała na dobrze po 60-ce i uwzględniając czas, jaki upłynął od ukończenia przeze mnie podstawówki, to kobieta ta, gdyby żyła, dobijałaby do setki, a nawet lekko ją przekraczała. Oczywiście nie życzyłem mojej dawnej nauczycielce śmierci, po prostu statystyka długości życia świadczy o tym, że osoby mające po 100 i więcej wiosen, należą do rzadkości. W Polsce żyje obecnie 2414 stulatków, a na świecie ok. 455000. (dane z Wikipedii)

Przypuszczenie, że ktoś nie żyje, bowiem powinien być w sędziwym wieku, nie ma nic a nic wspólnego z życzeniem tej osobie śmierci - to jest retrospekcja - wątpię, czy żyje, bo musiałby mieć ze 120 lat.

Zupełnie inną bajką jest sytuacja, w której dajmy na to Bilu1939 napisze na forum , że za rok, dwa albo trzy - a więc w latach 2015, 2016 lub 2017, rządy będzie sprawowało PiS i każdy Polak będzie posiadał po 2 samochody, dom i willę. A ja odpiszę Bilu1939: "Skąd Ty wiesz o tym co będzie za rok czy dwa, kiedy być może Ciebie na świecie nie będzie?
A wśród żywych może nie będzie też Twojego ukochanego Prezesa!"
Odczuwacie różnicę? Stwierdzić, że ktoś (chyba) obecnie nie żyje, a wyrazić przypuszczenie (ba, nawet nadzieję), że ktoś obecnie żywy, za dwa czy trzy lata wykituje. Jeśli nie widzicie różnicy, to współczuję.

Ale po co ja to wszystko piszę, kiedy za rok żaden z Was, Kuba, Bilu1939 nie będzie już na tym podobno gorszym ze światów? :lol:

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 07 października 2014, 08:03

MatiZ pisze:
Westwood pisze:były po 15 roku, 16, 17, kiedy być może już na świecie nie będzie pani Kopacz

Czyżby zdanie w stylu "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni?" Ciekawe ktoryz PRowców platformy to wychwyci. :twisted:

Zdanie stworzone przez chorych PISowcow powtarzane przez kompletnych ignorantow.

Nie jesteś tu od dziś MatiZ aby nie wiedzieć jaka jest historia tego zdania.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 04 listopada 2014, 11:35

Pawłowicz odpowiada Kopacz: "Unijna szmata" to ocena. Mam do niej konstytucyjne prawo
"Nie wiem jednak, dlaczego Pani Kopacz odbiera mi prawo do wolnej oceny spraw i rzeczy związanych z rakiem unijnej integracji i centralizacji w obecnym kształcie. Słowo 'szmata' oznacza brudny materiał. Określenie 'unijna szmata' (brudny materiał z unijną symboliką) nie jest przecież wulgaryzmem, lecz ostrą, mocną, symboliczną oceną tego, co jest w moim własnym odczuciu skutkiem neokolonialnej w efekcie obecności Polski w tej organizacji" - pisze Pawłowicz.
http://wyborcza.pl/1,75478,16909681,Paw ... cena_.html

Pani Kryśko reasumując to, to co pisze Niesiołowski to też tylko ocena.
Pawłowicz postrzega konstytucję jako rzecz gwarantującą prawo do bycia chamem.
Co do niej to nazwanie jej szmatą jest obraźliwe(dla szmaty), mnie ona bardziej mopa przypomina.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Wróć do „Politycy”