PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kryśka Pawłowicz

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 08 marca 2014, 19:58

A ja lubię tę Kryśkę Pawłowicz. Niczego sobie kobitka i mówi z sensem, chociaż jak na polityka to trochę za szybko.

W mediach około rządowych przedstawiają ją jako dziwoląga ale jest to osoba wykształcona i nie taka wredna jak bufetowa.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 08 marca 2014, 20:03

Ziemkiewicz kiedyś napisał, że wybór między PO i PiS to jak wybór między mafią, a sektą. Porównanie bufetowej i Pawłowicz oddaje to w 100%.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 08 marca 2014, 20:12

NRohirrim pisze:Ziemkiewicz kiedyś napisał, że wybór między PO i PiS to jak wybór między mafią, a sektą. Porównanie bufetowej i Pawłowicz oddaje to w 100%.

Czytałem kiedys wywiad z Pawłowicz . Mówiła między innymi o bufetowej dlatego że były koleżankami z pracy.

Wynika z tego że bufetowa jest niezwykle wredna. Biorę poprawkę na to że tylko połowa tego co Pawłowicz powiedziała o bufetowej jest prawdą to mimo wszystko bufetowa jest wredna. Świństwa takiego jakie ona zrobiła Kryśce po prostu nie robi się.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 20:22

Piskorz, możesz zrobić małe porównanie, osiągnięć Pawełkowej i bufetowej?
Poproś Ojca Prowadzącego albo komisarza politycznego o wskazówki. Podyskutujemy sobie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 08 marca 2014, 22:10

Worek pisze:Piskorz, możesz zrobić małe porównanie, osiągnięć Pawełkowej i bufetowej?
Poproś Ojca Prowadzącego albo komisarza politycznego o wskazówki. Podyskutujemy sobie.

Tylko żeby za te , jak Ty to nazywasz 'osiągniecia " bufetowa nie poszła do ancla.

Rozwaliła kasę Warszawy.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 22:14

Piskorz pisze:Tylko żeby za te , jak Ty to nazywasz 'osiągniecia " bufetowa nie poszła do ancla.

A które?
Tylko proszę, sam pomyśl zanim poprosisz o pomoc Ojca Prowadzącego albo Komisarza Politycznego.
Piskorz pisze:Rozwaliła kasę Warszawy.

Mogę prosić o szczegóły? Akurat na czym, ale na liczeniu kasy, to bufetowa zna się jak mało kto.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 08 marca 2014, 22:19

Jak tam Kolego Piskorz, uciekasz od odpowiedzi w innym temacie? A chciales sobie merytorycznie porozmawiac.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 22:30

Merytorycznie? Nie z tymi kadrami, które go wspierają. Te są zbyt głupie na merytoryczną dyskusję.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 08 marca 2014, 22:37

Merytorycznie? Nie z tymi kadrami, które go wspierają. Te są zbyt głupie na merytoryczną dyskusję.

Dajesz sie troche poniesc nerwom Worku, i to w kilku watkach, on nie jest tego warty.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 22:41

Marek K. pisze:Dajesz sie troche poniesc nerwom Worku,

Nieprawda. Ponoszę się wyrachowanym cynizmem walki ze skończonymi idiotami, spamującymi te forum partyjnymi formułkami.
Marek K. pisze:i to w kilku watkach, on nie jest tego warty.

Nie robię tego dla niego.....

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 08 marca 2014, 22:46

Nieprawda. Ponoszę się z wyrachowanym cynizmem walki ze skończonymi idiotami, spamującymi te forum, partyjnymi formułkami.

To jak walka z wiatrakami, wiesz jak don quichotte na tym wyszedl.

Nie robię tego dla niego.....

Nie mam co do tego zadnych watpliwosci. Mnie czasami tez szlag trafia, jednak mysle, hej, rozpatruj to jako relaks :)

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 22:55

Marek K. pisze:To jak walka z wiatrakami, wiesz jak don quichotte na tym wyszedl.

Ten wiatrak ma jedną wadę. Jest skończonym idiotą, który nie ma za grosz własnego pomyślunku. Do tego czeka na wiatry ze wschodu.
A na poważnie Marek K., to zwykły spamer, którego zagłodzenie nic nie da.
Marek K. pisze:Nie mam co do tego zadnych watpliwosci. Mnie czasami tez szlag trafia, jednak mysle, hej, rozpatruj to jako relaks

Dlatego sprawdzam merytoryczną wiedzę jego Patronów w sukienkach. Do tej pory to nędza merytoryczna ale ..... czekam na lepszych. Może, jeśli ktoś kontroluje jego misję tutaj, popatrzy i oceni jej merytoryczność oddeleguje tutaj kogoś, mającego coś więcej w głowie poza ulotką wyborczą.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 08 marca 2014, 23:09

Może, jeśli ktoś kontroluje jego misję tutaj, popatrzy i oceni jej merytoryczność oddeleguje tutaj kogoś, mającego coś więcej w głowie poza ulotką wyborczą.

Biore to za zart, nasz Kolega jest przekrojem naszego spoleczenstwa, wie to, co chce wiedziec, racjonalne argumenty nie docieraja. Sama mysl. ze jest kontrolowany, wydaje mi sie byc smieszna. Po prostu, to co jest napisane w ND i GP to swietosc, jak dziesiec przykazan.

Nie dopatrywal bym sie tutaj wiekszych celow, nasz Kolega Piskorz jest tym, za kogo sie podaje...odsylam tu do Kolegi Piskorza poprzednich postow. Szczegolnie tych o "ciemnogrodzie".

WIARA Worek, WIARA, nic na to nie poradzisz.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 marca 2014, 23:21

Marek K. pisze:Biore to za zart, nasz Kolega jest przekrojem naszego spoleczenstwa, wie to, co chce wiedziec, racjonalne argumenty nie docieraja.

Coś ostatnio gadał o szkole i uczeniu się w niej.
Marek K. pisze:Sama mysl. ze jest kontrolowany, wydaje mi sie byc smieszna.

Zainspirował mnie jego wpis, w którym twierdził, że 80% tego forum to partyjni funkcyjni.
Marek K. pisze:Po prostu, to co jest napisane w ND i GP to swietosc, jak dziesiec przykazan.

No cóż. Ma swoich bożków.
Marek K. pisze:Nie dopatrywal bym sie tutaj wiekszych celow, nasz Kolega Piskorz jest tym, za kogo sie podaje...odsylam tu do Kolegi Piskorza poprzednich postow. Szczegolnie tych o "ciemnogrodzie".

Mamy tutaj, na tym marnym forum, miejscu nic nie znaczącym w bezmiarze internetowej otchłani, ludzi realizujących różne, sobie tylko znane cele. Aby się poczuć lepiej, aby poczuć się kimś ważnym, i takie tam.
Marek K. pisze:WIARA Worek, WIARA, nic na to nie poradzisz.

Nie jest mi to obce. Staram się tylko tą ulotkę wyborczą, Piskorza zmusić do myślenia, do ...... niemożliwego przez niego do uniesienia wysiłku, obrony własnych poglądów.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 09 marca 2014, 13:20

Marek K. pisze:Biore to za zart, nasz Kolega jest przekrojem naszego spoleczenstwa

Nie jestem Niemcem !!. A w ogóle to Szkopów uważam za zbrodniarzy tak samo jak Kacapów.

T. Jasudowicz

Wróć do „Politycy”