PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ryszard Jerzy Petru

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Ryszard Jerzy Petru

Postautor: Nazgul » 25 kwietnia 2016, 20:56

Słaba obrona Petru takim argumentem. Kempa,Ziobro byli już w PiSie i każdy ich z tego kojarzy.
słaba?
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-euro ... Id,1405449
To polecam co Ziobro mówił o Kaczyńskim.

to jest dopiero SPAD. Tacy ludzie jak Kurski, Ziobro, Bielan, Kempa najpierw odżegnywali się od Kaczyńskiego, opowiadali o jego zamordyzmie i dyktaturze a kiedy okazało się, że skończy się państwowa pensja a nic oprócz żarciem z państwowego żłobu się nie umie to się poszło i pocałowało po nogach (oby tylko po nogach) o łaskę. Kurski tak się palił (kredyt i alimenty ma do spłacenia), że aż zdradził Zbysia i ska zanim Ci się dogadali całą swoją kanapą.

więc proszę Cię, Kaczyński zawsze i bez skrupułów wykupywał spady z innych partii (vide Lipiński - Beger) i jednocześnie mówił, żę jak ktoś z jego klubu wychodzi to:

Jeśli ktoś opuszcza zaraz po wyborach partię, z której list kandydował, wprowadził swoich wyborców w błąd. Jeśli do tego łamie zupełnie jasne, wprost sformułowane zobowiązanie podjęte podczas konstytuowania się klubu i tworzy nowy klub - to jego niewiarygodność jest całkowita. I to rzuca cień na całą prawicę. Tworzy kolejny element syndromu: niewiarygodność, niepowaga. Czyli jeszcze jeden mechanizm szkodzenia, mechanizm klęski
- JK o Ziobrystach.

Czysta, niczym nie skażona hipokryzja i kalizm.

W w/w przypadku Petru to zwykłe oszustwo wyborcze
Znam lepsze - tutaj dwa świetne Jakbym konferencji KODu sluchał ...heheheh.

JK
Jeśli Lech Kaczyński zostanie prezydentem, ja nie będę premierem.

no i ta słynna ustawa frankowa Dudy która miała być w 100 dni...

no i bonus JK z " Jak Michnik z Kaczyńskim"
Czy ja (…) mówię, że umowa Okrągłego Stołu była zła? Przecież ja siedziałem przy Okrągłym Stole. (…) Dla mnie Okrągły Stół był uzasadniony dlatego, że na jesieni 1988 r., w oparciu o tak zwane komitety założycielskie, nie udało się odtworzyć Solidarności w warunkach nielegalności; czyli, krótko mówiąc, nie udało się stworzyć dużej siły politycznej bez jej legalizacji.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 26 kwietnia 2016, 15:05

Nie no Nazgul, sam wiesz że odwracasz kota ogonem, próbując skierować temat na PiS. Sprawa jest o ten tweet chociażby, Petru sam mówił że nie będzie brał spadów, a jest jak jest. Nie widziałem takiej deklaracji u Kaczyńskiego. Jeśli jest to on też zrobił swoich wyborców w bambuko, ale to w sprawie Ryszarda nie ma znaczenia.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 26 kwietnia 2016, 20:46

A gdzie! wykazuję Kalizm. Kalizm i jeszcze raz Kalizm do entej potęgi.

a Rysia mam gdzieś zasadniczo.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Politycy”