PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ryszard Jerzy Petru

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Ryszard Jerzy Petru

Postautor: Nazgul » 27 stycznia 2016, 15:43

ano. Brak dowodów jest najważniejszym dowodem :)
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 stycznia 2016, 15:50

Wiadomo że jego ojciec był hilterowskim najeźdzcą, jeśli nie wyjawi szczegółow musi liczyć się z opiniami że był zbrodniarzem.Skoro nie protestuje wnioski wysuwają się same.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 stycznia 2016, 15:55

Niesamowite. młody mężczyzna z Niemiec w latach 1939-45 służący w wojsku. Toż to przecież niebywałe na tamte czasy, musi się faktycznie liczyć z najgorszym. Tak, to faktycznie te PRZYPADKI skreśla na co najmniej 10 pokoleń.

Mnie też się same wnioski wysunęły co do twojej błyskotliwej dedukcji oraz sprawności rozumowania.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 stycznia 2016, 16:05

Tak się składa że akurat to wojsko to greneralnie zbrodniczy najeźdzcy a służenie w ss czy którejś bardziej zbrodniczej jednostce wehrmachtu raczej chwały nie dodaje, podobnie jak ukrywanie tożsamości.

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 27 stycznia 2016, 16:12

Nazgul nareszcie pisze z sensem.
ano. Brak dowodów jest najważniejszym dowodem :)

Rzeczywiście brak dowodów zaprzeczających jakoby ojciec naszego przyjaciela nie był kapitanem SS uwiarygadnia te wszystkie dokumenty które mówią o tym ż ojciec "naszego przyjaciela" był kapitanem

Na razie pokazywane są dowody które mówią ,że pan Shulzc na czapce wojskowej miał ciekawe znaki ( trupie czaszki) .. , nikt ich nie skarży w świetle obowiązującego prawa zawierają prawdę .
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2016, 16:16 przez kajzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Pisze jak Jest...!!

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 stycznia 2016, 16:13

Tak, to na pewno wielka straszliwa tajemnica.

Mam pytanie? Przeprosiłeś już wszyskie kobitki, które Twój starszy i dziadek klepnął w tyłek? Bo mi wyszło, że za to odpowiadasz, panie się skarżą, jak nic skażą Cię za molestowanie.

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 27 stycznia 2016, 16:15

Piszesz
Niesamowite. młody mężczyzna z Niemiec w latach 1939-45 służący w wojsku. Toż to przecież niebywałe na tamte czasy, musi się faktycznie liczyć z najgorszym.
O ile pamiętam do SS brano ochotników.. Być kapitanem to już rzadkość i ci kapitanowie SS zazwyczaj byli kanaliami.

Z całym szacunkiem Ty nic nie rozumiesz prawa.. Molestowanie czy publiczne oczernianie , kłamstwo to trzeba udowodnić ..

Ty stosujesz workiem zaasdę które nie ma nic wspólnego z dobrym obyczajem
Wasza jest taka : jest moja mojsza jest najmojsza i basta..!!
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2016, 16:21 przez kajzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Pisze jak Jest...!!

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 stycznia 2016, 16:19

No widać wielka skoro tyle pytań o to i żadnej odpowiedzi.

Nazgul pisze:
Mam pytanie? Przeprosiłeś już wszyskie kobitki, które Twój starszy i dziadek klepnął w tyłek? Bo mi wyszło, że za to odpowiadasz, panie się skarżą, jak nic skażą Cię za molestowanie.

No i sobie wyimaginowałeś jakieś skazywanie. Tu trzeba jedynie pokazać prawdę, by było powszechnie wiadomio że przewodniczący PE to syn np ss-mana czy innego zbrodniarza a nie robić jakieś tajemnice.

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 27 stycznia 2016, 16:30

Adi to tylko nazgul woerk i marchewa usilnie przeczą temu.. Sam zainteresowany woli nawet nie podejmować tematu nie chodzi o to forum ..Bo zdaje sobie sprawę ,że z tego z brudnego nie wyssano..A tak tak zapytam. Czy nasi ww. moderatorzy to na etacie u Shulca czy jak..??
Pisze jak Jest...!!

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 stycznia 2016, 17:28

Może za bardzo pośpiesyłeś się przedstawiająć jedną z hipotez za fakt, ale to żaden powód do bana, no chyba że faktycznie się jest na usługach PO/UE gdzie Schulz to jakaś święta krowa.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 27 stycznia 2016, 19:12

kajzer pisze:Adi to tylko nazgul woerk i marchewa usilnie przeczą temu.. Sam zainteresowany woli nawet nie podejmować tematu nie chodzi o to forum ..Bo zdaje sobie sprawę ,że z tego z brudnego nie wyssano..A tak tak zapytam. Czy nasi ww. moderatorzy to na etacie u Shulca czy jak..??

Powinieneś skończyć mówić jeśli masz odrobinę przyzwoitości w sobie. Kłamiesz.

Pierwsze kłamstwo, na które nie odpowiedziałeś:

Cynik: Kajzer, a czym ci Petru zawinił że nazywasz go zdrajcą?

Kajzer: Mnie osobiście niczym nie zawinił. Ale człowiek , który szczuje na państwo polskie za granicami. naszego kraju. Jest zdrajcą W ostatnim z wywiadów w TVN Walesa potępił tych co donoszą na Polskę A Wałęsa nie jest sympatykiem PiS.

Nie wiem skąd takie informacje że Petru donosił do UE na Polskę?
O cholera już chyba wiem, czytasz NAGŁÓWKI a nie TREŚĆ. Podła manipulacja prawicowego portalu:

http://wpolityce.pl/swiat/274277-donos- ... -jest-duza

Czytaj:
"Podobne spotkanie zaplanował - z władzami frakcji liberałów - Ryszard Petru, który jedzie we wtorek do Brukseli. Lider Nowoczesnej na konferencji prasowej w Sejmie podkreślał, że „o Polsce za granicą trzeba mówić dobrze lub milczeć” i że on sam będzie „uspokajał” kolegów z zagranicy."

Gdzie tu widzisz jakiś donos ze strony Petru do cholery?

Kłamstwo drugie

"Myślisz że komisarze UE i PE oglądają polskie media Wyborczą TVN i sami tak od siebie.. Oni działają bo są bombardowani donaksami przez ludzi PO i Petru. PO .."

Nie ma czegoś takiego jak komisarze UE i PE.
Komisarzami nazywamy ludzi wchodzących w skład KOMISJI EUROPEJSKIEJ.
Źródło: https://ec.europa.eu/commission/2014-2019_pl

Skąd KOMISJA EUROPEJSKA wie o sytuacji w Polsce?

"Zostaliśmy poinformowani przez szefostwo naszej frakcji, że razem z socjalistami i liberałami chcą zadać Komisji pytanie (w sprawie sytuacji w Polsce - PAP). Determinacja władz frakcji jest duża, żeby do takiego pytania i debaty doprowadzić" — powiedział w poniedziałek PAP szef delegacji PO w PE Jan Olbrycht.

Do jaki FRAKCJI w PARLAMENCIE EUROPEJSKIM należą członkowie PO? Do Europejskiej Partii Ludowej - skrót EPL.

Skąd więc frakcja EPL wie o sytuacji w Polsce?

Politycy rozmawiają ze sobą, szczególnie jeśli należą do jednej frakcji, nie sądzisz????

Dlatego komisarze wcale nie muszą oglądać TVN i wyborczej żeby wiedzieć iż coś jest na rzeczy.

Kłamstwo trzecie

Kajzer - "Za link
http://wirtualnapolonia.com/2016/01/21/ ... otografia/
Marchewa gdzie dowody ,że to nieprawda..?? Twoje ostrzeżenie mam w głębokim poważaniu.!!
Marchewa ja kiedyś za prawdę siedziałem w wiezieniu .
POzdrówka ."

To jest mój drogi KARL SCHULZ - masz rację parszywa przestępcza gęba. Ale jest poważne ALE ALE ALE
Ojcem Martina Schulza jest

ALBERT SCHULZ.
ALBERT SCHULZ.
ALBERT SCHULZ.
ALBERT SCHULZ.
ALBERT SCHULZ.

.

Kłamstwo czwarte

" Tego na 100 procent nie wiem za materac nie robiłem. A Facet po 50 w moim wieku bez problemu może mieć dzieci . A Tak podają źródła i nasze i niemieckie trudno im nie dawać wiary. Mam dawać wiarę w to co pisze np. pan Marchewa a niby dlaczego..??"

Podajesz źródła do KARLA SCHULZA a nie prawdziwego ojca:
ALBERT SCHULZ.
ALBERT SCHULZ.
ALBERT SCHULZ.
ALBERT SCHULZ.

"
Ja tu nie stawiam też podaje linki . A jakimi dowodami dysponujesz ,że nie był kapitanem SS szefem w obozie gestapo etc. Jak na razie żadnymi."

Takimi z Wikipedii między innymi o których mówią że ALBERT SCHULZ był lokalnym policjantem i socjalistą.

Dobra nie chce mi się...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 27 stycznia 2016, 19:16

i dobrze bo nie warto.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 27 stycznia 2016, 19:28

Ale Kajzer lezy i kwiczy. Celna punktacja.

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 27 stycznia 2016, 20:45

A dlaczego ja mam wierzyć WIkipedii ?? A nie portalowi który podałem..??? Wikipedia dla mnie musi być wiarygodna ., w Stylu nazgula s świadectwo urodzenia !!
ANO o Wikipedi wiem nie od dzisiaj.. Nic nowego nie podajesz .. Nie ma żadnego dementi Wikipedia jest pisana przez zwykłych ludzi . Tak normalnie każdy może edytować Wikipedie .. Wiki jest kopalnią wiedzy dla "bula Komorowskiego " nie dla mnie..
ALBERT SCHULZ. - zaskarż te wszystkie inne portale co podają to co ja podaję .. To wtedy dam wiarę temu co piszesz i to po wyrokach sadu..
Pisze jak Jest...!!

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 27 stycznia 2016, 21:31

Piszesz
Nie ma czegoś takiego jak komisarze UE i PE.
Lol dalej piszesz
Komisarzami nazywamy ludzi wchodzących w skład KOMISJI EUROPEJSKIEJ.

Nie potrafisz zrozumieć coś linijka wcześniej sam napisałeś czy jak.. No chyba że piszesz na wspomaganiu!!
Kuzwa nie ośmieszaj się !! Takie rzeczy to "bulu " pisz
Pozdrawiam
Pisze jak Jest...!!

Wróć do „Politycy”