PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Leonard Krasulski (czołgista)

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Leonard Krasulski (czołgista)

Postautor: Worek » 05 stycznia 2017, 22:24

PiSkorz pisze:...

Przykłady.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 05 stycznia 2017, 22:27

Po Piotrowiczu, Krasulskim, Zbonikowskim nie umiem sobie wyobrazić sytuacji która dla PiS stanowiłaby problem. Ot partia ludzi skrajnie amoralnych.

Przy okazji łgarzu jak tam lista prokuratorów i czołgistów z PO i Nowoczesnej?
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 06 stycznia 2017, 01:03

PiSkorz, czy Brudziński napisal ci tę listę? Mozesz ją tu wrzucić?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 06 stycznia 2017, 01:47

Jaki słaby jest ten rząd ,wiem o tym ,ale jaka słaba musi być opozycja ,aby wcześniej takiego gówna nie wyciągnąć .
A oni śpiewają ,,precz z ..." ten pan takżę?
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 06 stycznia 2017, 01:57

Jaki słaby jest ten ten rząd ,wiemy o tym ,ale jaka słaba musi być opozycja ,aby wcześniej takiego gówna nie wyciągnąć .
A rządzący śpiewają ,,precz z komuną..." ten pan także?
Walczyą z komuną ,ale czasem warto ... rzucić wzrokiem za plecy. Ponoć siedzi za Jerrym .

Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 06 stycznia 2017, 03:03

Dwa razy ci się wysłało.
Opozycja i rząd, nieudolnośc i amatorszczyzna. Chyba politycy już wymarli. Teraz są sami pozoranci.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 06 stycznia 2017, 03:28

Wiem podwoiłem się.Słabość z grubszego czasu nieobecności.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 06 stycznia 2017, 14:10

Jaki on czołgista? W zasadniczej służbie wojskowej zrobili z niego dowódcę drużyny ewakuacji czym była ta drużyna ewakuacji ? - dowódca, kierowca jeden dwóch sanitariuszy i samochód oznakowany znakami Czerwonego Krzyża.
W zawodowej służbie był "gaciowym" na Izbie Chorych i odpowiadał za to aby żołnierze z personelu Izby Chorych oraz jej pensjonariusze mieli co jeść, w co się ubrać, i nie żyli w brudzie - za to między innymi odpowiada(ł) szef kompanii medycznej i nie mylić tej funkcji z funkcją dowódcy . Mógł mieć na stanie medyczne zapasy na wypadek wojny w tym także narkotyki przeznaczone dla celów medycznych. Intuicja podpowiada mi, że z LWP wykopali go za to, że było manko w tym co miał na stanie.
"Misiu, chcesz kakao?" ;)

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 06 stycznia 2017, 15:06

Nie wiem jak było, czym we wojsku był, ale powiedział że odmówił udziału w pacyfikacji Wybrzeża i został w koszarach :shock:
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 06 stycznia 2017, 15:21

odmówił udziału w pacyfikacji Wybrzeża i został w koszarach

No tak i z tego powodu awansowano go cztery miesiące później na starszego kaprala a później przyjęto by go do służby zawodowej. Jaka armia na świecie posyła łapiduchów do boju? Nie dajmy się zwariować.

Najśmieszniejsze dla mnie jest to że w tej całej medialnej nagonce Krasulski oberwał od swoistego "fire brothers" ze strony MON. Kiepskich "dobra zmiana" ma "gebelsów". Ale co tam ważne że "ciemny naród to kupuje".

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 06 stycznia 2017, 17:29

Marchewa (Administrator) pisze:Pewnie że walczyłeś, na wszelki wypadek na froncie domowym zapewne i po kilku głębszych.

Marchewa i nazgul to jedno i to samo.

Worek (Administrator) pisze:Stawiam na ten drugi model. PiS to partia ludzi, którzy zbyt późno zorientowali się, że im się czerwone koryto kończy.

Czerwone koryto dzięki grubej kresce i działaniom POprzedników PO których polityki PO jest kontynuatorem się nie skończyło i teraz dopiero PiS je kończy.
Gdyby nie dramatyczne zrywy rzeczywistej frakcji antynacyjnej władców wcale by nie dało radę tego skończyć - przypomnę że Wałęsa ( wtyka nacji ) chciał jako aktualny prezydent RP w rosji podpisać dokument o exterytorialności baz rosyjskich na terenie Polski. Stanowcza postawa Olszewskiego to uniemożliwiła za co mu Wałąsa zgotował przewrót nocnej zmiany.

Cynik (Administrator) pisze:Obawiam się Worku że trafiłeś w sedno. Nie chcieli ich nawet w SLD.

No i znowu towrzystwo wzajemnego wsparcia łączy swe zapendy owcze w stada wzajemnej aprobaty.

Żeczywiście nie walczyłem doprowadzenie do etapu walki stanowi o głupocie strony - Pis prez lata plantowania, mimo wielu prowokacji, nigdy nie dprowadził do stanu walki jaki teraz jest udziałem PO i innej tatalnej opozycji.

Działałem w solidarności i wypisałem się z niej w 1978 jak zobaczyłem:
- jak ludzie strajkują od 12-15 i potem zostają po godzinach od 15-18 żeby można było napisać że brali udział i żeby gospodarki tymi strajkami totalnie nie rozpierniczyć.
- jak przewodniczący okręgu odrzuca wszytkie wnioski i forsuje trasę marszu strajkowego tak żeby marsz można było zamknąć w kotle. A w tym kotle, z bezpiecznej odległości przy momocy megafonu zza pleców młodego mięsa armatniego w pierwszych szeregach nawołuje do sturmu na szpaler MO. Zeby podsycać radykalizm i nastrój walki.
Miałem składany transparent, złożyłem go schowałem do torby, poszedłem w przeciwległy narożnik kotła , podszedłem do szpaleru MO, powiedziałem przepraszam i mnie przepuścili.
- jak elity solidarności uw łaszczały się na majątku publicznym w okresie przekształceń a przewodniczący regionu nie robił nic żebu pomóc ludziom.
13 lat pracowałem w samopomocy chłopskiej i byłem świadkiem jak przez te 13 lat pracownicy pracowali w godnych warunkach młody kierownik dorobił się skromnej wili. I jak po okresie przekształceń przez 3 lata pracownicy pracowali we włsnych ubranich a zimą bez jakiegokolwiek ogrzewania a ten sam kierownik dorobił się kolejnych trzech wili fulwypas.

Admoderacja tego forum należy albo do mięsa armatniego albo do kadry kierowniczej obecnej opozycji, tak w jednym wypadku jak i w drugim wpadku są absolutnie niewiarygodni.

PS
Antycypując - spokojnie za aktywność awans zapewne cie nie minie.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 06 stycznia 2017, 18:22

Działałem w solidarności i wypisałem się z niej w 1978 jak zobaczyłem:

1978 Obrazek

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 06 stycznia 2017, 20:04

Kowa, poszukaj sobie jakiegos specjalisty. Powaznie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 06 stycznia 2017, 20:29

Krasulki, Kryże, Piotrowicz. Pasuje.

Jeden strzelał, drugi oskarżał, trzeci osądzał. Trzeba znaleźć jakiegoś TW i jakiegoś zomowca i będzie komplet.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 06 stycznia 2017, 21:16

Nie strzelał . Miał w wojsku ciepłą posadkę i śmiał się że "dekle" to frajerzy a on "złapał Pana Boga za nogi". Tylko dlaczego kłamano z tym, że uczestniczył w grudniu'70 skoro w tym czasie "dowodził" sanitarką.

Wróć do „Politycy”