PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Leonard Krasulski (czołgista)

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Leonard Krasulski (czołgista)

Postautor: Nazgul » 06 stycznia 2017, 21:26

przecież wiem ;)
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 06 stycznia 2017, 23:10

Chronologicznie:
Z wojskowego "zeszytu ewidencyjnego":

- 23 października 1969 - początek czynnej służby wojskowej,
- 5 stycznia 1970 - początek kursu podoficerskiego,
- 2 czerwca 1970 - awans na kaprala,
- 3 czerwca 1970 - koniec kursu podoficerskiego,
- 4 czerwca 1970 - wyznaczenie na stanowisko dowódcy drużyny ewakuacji ( domyślnie: medycznej),
Z Encyklopedii Solidarności:
- od 14 do 22 grudnia 1970 - rzekomo "uczestniczy w w demonstracjach i wiecach" w czasie grudnia'70 (sam sobie to dopisał czy dopisano mu?).
- 7 kwietnia 1971 - awans na starszego kaprala ( za odmowę uczestniczenia w pacyfikacji, czy za udział w zamieszkach po drugiej stronie ? ;) ),
- 8 października 1971 - powołanie do zawodowej służby wojskowej (po odbyciu zasadniczej służby wojskowej)
- 12 października 1971 - awans na plutonowego ( według Violetty Baran z wp.pl była to "degradacja" ;) http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... &_ticrsn=3

- 25 października 1971 - wyznaczenie na stanowisko szefa kompanii medycznej ( niektórzy mylą to stanowisko ze stanowiskiem dowódcy kompanii a to zwykły tzw. "rachmistrz gaciowy" jak to określają złośliwi, można rzec "podoficer do spraw gospodarczych w kompanii" .

- "Od 1975 kierownik działu administracyjnego w Zakładach Piwowarskich w Elblągu. " (Co oddelegowano go na cywilne stanowisko? - jeszcze był żołnierzem zawodowym).

- 14 lutego 1976 zwolnienie ze stanowiska służbowego szefa kompanii i degradacja do, jak się wówczas nazywało ten stopień, "szeregowca";
- 15 lutego 1976 pierwszy dzień w cywilu.

Chłopinie najwidoczniej bardzo zależało aby wymazać wojskową przeszłość z pamięci swojej i otoczenia.
"Misiu, chcesz kakao?" ;)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 stycznia 2017, 00:48

źródła?
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 07 stycznia 2017, 01:18

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 07 stycznia 2017, 09:12

PDT pisze:...
- 12 października 1971 - awans na plutonowego ( według Violetty Baran z wp.pl była to "degradacja" ;) http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... &_ticrsn=3

- 25 października 1971 - wyznaczenie na stanowisko szefa kompanii medycznej ( niektórzy mylą to stanowisko ze stanowiskiem dowódcy kompanii a to zwykły tzw. "rachmistrz gaciowy" jak to określają złośliwi, można rzec "podoficer do spraw gospodarczych w kompanii" .

- "Od 1975 kierownik działu administracyjnego w Zakładach Piwowarskich w Elblągu. " (Co oddelegowano go na cywilne stanowisko? - jeszcze był żołnierzem zawodowym).
...
Chłopinie najwidoczniej bardzo zależało aby wymazać wojskową przeszłość z pamięci swojej i otoczenia.

I to jest post! Odrazu widać że pyrlandia.
A co w odpowiedzi od elit forum?

Nazgul (Moderatrator) pisze:źródła?

Będzie tak jak pisałem tutaj ( viewtopic.php?p=275061#p275061 )

Kowa1 pisze:Domaganie się merytoryczności a po jej uzyskaniu rezygnacja i ucieczka ( marchewa zrejterowała z dalszej dyskusji ) - viewtopic.php?p=269335#p269335
viewtopic.php?p=275029#p275029

---

PDT pisze:Z Encyklopedii Solidarności:

1.Encyklopedia histori Solidarności obejmuje nawet 1975 a PeDeT (choć może i PeDeTka ) się dziwił (a)

PDT pisze:1978 Obrazek

2.Okazuje się że nie tylko Bolkowi i nie tylko SB fałszowało teczki nie tylko Bolek był wtyką.

Widać nikomu wiary dać nie można i nawet z połówką się tego nie rozkmini. Jedyna pewna konkluzja to sakramentalne i kultowe

Czym wy się różnicie ObrazekObrazek
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 07 stycznia 2017, 10:35

Odrazu widać że pyrlandia.

Nie utożsamiam się z Wielkopolską, moi antenaci pochodzą z Kresów.

1.Encyklopedia histori Solidarności obejmuje nawet 1975 a PeDeT (choć może i PeDeTka ) się dziwił (a)

Zdziwił się, jak już! A przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisałem? Co jest fałszem (?) - to:

14-22 XII 1970 uczestnik demonstracji i wieców w Stoczni Gdańskiej im. Lenina i Trójmieście. Od 1975 kierownik działu administracyjnego w Zakładach Piwowarskich w Elblągu.

- czy informacja, że był w wojsku?

Natomiast "1978" z pytajnikiem odnosił się do Ciebie, bo pisałeś, że wystąpiłeś z "Solidarności" w 1978 roku - ona w tym roku nie istniała.

Jesteś trzeźwy jak piszesz swoje posty?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 stycznia 2017, 11:25

atomiast "1978" z pytajnikiem odnosił się do Ciebie, bo pisałeś, że wystąpiłeś z "Solidarności" w 1978 roku
może chodziło o Zbowid? albo Towarzystwo przyjaźni Polsko Radzieckiej?

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 07 stycznia 2017, 12:25

http://www.leonardkrasulski.pl/biografia

Czy ktoś ma zrzutę z tej strony zanim zrobiło się zamieszanie wokół jego osoby? Niemożliwością jest aby jego warmińscy oponenci nie wyłapali wcześniej rozbieżności z biogramu na jego stronie a tym co napisano o nim w Encyklopedii Solidarności.
Ze strony Posła:
W 1976 roku został dyscyplinarnie zdegradowany oraz zgodnie z opinią MON wyrzucony z wojska za działalność niepodległościową.

Fakt.pl napisał:

Tak jak pisałem, dokumenty, które ujawnia Niezalezna.pl nie są dla nas nowe. Dlaczego ich nie publikowaliśmy? Bo od chwili ich przeczytania próbowaliśmy dociec, za co Krasulski został nagle zdegradowany w 1976 roku i wyrzucony z wojska. My już wiemy, dlaczego. Nie piszemy, bo dajemy panu posłowi szansę, by się do tego odniósł. Powinien to zrobić najpóźniej na dzisiejszej konferencji prasowej.

Postawiłbym 50 zł. w zakładzie bukmacherskim na to że nie zgadzały się w magazynie "zapasy wojenne" (tzw. "ZN") morfiny a 100 zł. na to, że notorycznie nie wiedział jaki powinien być stan żywionych na Izbie Chorych.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 07 stycznia 2017, 17:31

Kowa1 pisze:Działałem w solidarności i wypisałem się z niej w 1978

PDT pisze:"1978" z pytajnikiem odnosił się do Ciebie, bo pisałeś, że wystąpiłeś z "Solidarności" w 1978 roku

PDT pisze:A przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisałem?

No właśnie.

PDT pisze:Nie utożsamiam się z Wielkopolską, moi antenaci pochodzą z Kresów.

Moi antenaci pochodzą z Kiloni i Schwardzwaldu ale Polska ich przygarnęła w czasach faszyzmu i ja utorzsamiam się z Wielkopolską i z Polską, gdybym się nie utorzsamiał wyjechałbym do Niemiec, czego i PeDeTowi życzę.
Chyba że bardzikej utorzsamia się z ideałami multikulti akceptującymi odrębności: muzumańską, żydowską i innych nacji zamieszkujących na terenach obcych im historycznie.

PDT pisze:Jesteś trzeźwy jak piszesz swoje posty?

PeDecie nie idź drogą Nazgula, zawróć z niej puki czas albo będę się do Ciebie zwracał per okrąglak tym bardziej że.

PDT pisze:Czy ktoś ma zrzutę z tej strony zanim zrobiło się zamieszanie wokół jego osoby?

Nie doprowadzaj mnie do Kresu ... gogiel ma!

Obrazek
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 07 stycznia 2017, 18:12

Moi antenaci pochodzą z Kiloni i Schwardzwaldu ale Polska ich przygarnęła w czasach faszyzmu

Czyżby ramach Polenaktion?

PeDecie nie idź drogą Nazgula,

Chodzę własnymi drogami, zaś to co Ty piszesz jest wyrwane z kontekstu. Obawiam się się, że senator Klich, jaki by nie był, miałby coś fachowego do powiedzenia o Tobie.
Sprawia Tobie przyjemność manipulacja cytatami czy tylko tak dziwacznie postrzegasz świat?

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 07 stycznia 2017, 20:39

PDT pisze:Czyżby ramach Polenaktion?
...
Chodzę własnymi drogami, zaś to co Ty piszesz jest wyrwane z kontekstu. Obawiam się się, że senator Klich, jaki by nie był, miałby coś fachowego do powiedzenia o Tobie.
Sprawia Tobie przyjemność manipulacja cytatami czy tylko tak dziwacznie postrzegasz świat?

Jakbyś chodził włsnymi drogami to by Ci pisali że dziwacznie postrzegasz świat, zaufaj mi ci chodzący własnymi drogami tak mają, a Ty podążasz utartymi szlakami, min. Nazgula, insynuacji i pomówień.
Wyrwane z kontekstu było Twoje twierdzenie że: "pisałeś, że wystąpiłeś z "Solidarności" w 1978 roku" podczas gdy nigdy tak nie napisałem - to też przetarte, utarte a nawet wytarte szlaki ( i to przez jakie tuzy - Żakowski, Lis ) miast dać cytat pisać, w sposób błędny, co ktoś powiedział.
Również po szlakach przetartych przez innych podążasz pisząc o mojej manipulacji cytatami, pytając czy mi sprawia przyjemność, jednoczośnie nie dając żadnego dowodu i uzasadnienia tego że to była manipulacja = ja manipuluje cytatami.
Chciaż jednocześnie nobilituje mnie fakt twierdzenia że manipuluje cytatami w połaczeniu z innym Twoim wpisem ( i znowu utarte szlaki ) sugerującym w formie pytania ( i znowu utarte szlaki - "ja nic nie sugeruje ja tylko pytam" ) moją nietrzeżwość podczas pisania.
Skoro po pijaku tak zręcznie manipuluje cytatami to jaki geniusz musi ze mnie być na trzeźwo?
Tak mnie podjarałeś tą sugestią że chyba zdecyduje się na chwilę wytrzeźwieć, żeby sprawdzić własny geniusz.

I na koniec tak na poważnie ( potraktuj to co napisałem wcześniej z przymróźenim oka, ja tak samo potraktuje Twoje wcześniejsze sugestie na mój temat a zwłaszcza na temat moich antenatów - i zachowasz stanowisko ) jak chcesz analizować dziwaczne postrzeganie świata to faktycznie mam problem następującej natury.
W nato niema oficerów politycznych ale za to są wychowaczy, ups przepraszam to dawniej teraz społeczno-wychowawczy, niby to samo a jednak czyta się inaczej.
Czym różni się obecny oficer społeczno-wychowawczy od dawnego politycznego?

A gdybyś chciał doświadczyć rzeczywiście dziwacznego postrzegania świata to polecam: Platona, Dscartesa, Hegla, Junga ( Zgłębił naturę kobiety! ), tego Fryderyka któremu rzekła Zaratustra, a z rodzimych, dokładniej bardziej lokalnych, Schopenhauera ( Erystyka bardzo przydatne dla forowiczów ) czy też tego z Królewca co to miał niebo gwiaździste nad sobą - głowa mała.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 07 stycznia 2017, 20:45

Ale po co ta była ta przekora wcześniej? Tego nie dało się czytać.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 07 stycznia 2017, 22:26

Wychowawczy, oświatowo - wychowawczy, ds. społeczno - wychowawczych - w różnym czasie rożne nazwy. Raz wkomponowane w kadry innym razem wyodrębnione w odrębną służbę. Specyficzna jest w BV: " Führung".
W WP dyscyplina i kultura i coś takiego co pedagog w szkole. Funkcję Szarej Eminencji przejęli tzw. "supersierżanci".

Nie zaprzeczysz jednak, "solidarność" zamiast synonimu tego słowa to była prowokacja z twojej strony.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 08 stycznia 2017, 12:30

Prawdy i kłamstwa o przeszłości Krasulskiego
(....)
5. MON ujawnia dokumenty

W obronę partyjnego kolegi zaangażował się Antoni Macierewicz. MON ujawnił dokumenty z Archiwum Wojskowego w Toruniu. To cztery kartki z numerami 2, 7 (dopisane z boku 5) i... dwie z numerem 8. Gdzie są pozostałe strony? Nie wiadomo. Przede wszystkim wśród ujawnionych dokumentów nie ma tego, który opublikowaliśmy razem z artykułem. To zaświadczenie wystawione 5 marca 1976 r., a więc już po wyrzuceniu z armii, a dokumentujące przebieg służby Krasulskiego. To z niego pochodzi informacja, że od 4 czerwca 1970 r. Krasulski był żołnierzem zawodowym. Data 4 czerwca 1970 r. pokrywa z innymi datami w jego karierze wojskowej: 3 czerwca skończył podoficerski kurs sanitarny, a 4 czerwca został dowódcą drużyny ewakuacyjnej. Z dokumentów, które ujawnia MON wynika jednak, że do służby zawodowej miałby przejść 8 października 1971 r. Dlaczego MON nie ujawnił zaświadczenia, które opublikowaliśmy? Czyżby nie pasowało do historii o poborowym zmuszonym do wyjazdu na akcję, którą próbowano opowiedzieć pomijając słowa... samego posła, że odmówił wykonania rozkazu?
(....)
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... go/gjfes2r

Pytania do posła Krasulskiego:

Poniższe pytania kilka dni temu zadaliśmy Leonardowi Krasulskiemu. Bez odzewu. Wciąż liczymy, że na nie odpowie. Na pierwsze dwa może odpowiedzieć tylko on sam. Na ostatnie, jeśli nie zabierze głosu, odpowiemy na łamach Faktu.

1. Dlaczego przez kilkanaście lat działalności politycznej, pan – poseł kilku kadencji! – ukrywał i fałszował siedem lat swojego życiorysu?

2. Gdzie pan był w dniach 14 - 22 grudnia 1970 r.? Pański pułk tłumił protesty robotników. Pan twierdzi, że odmówił wyjazdu z nimi i został w koszarach. A jednocześnie nie reagował pan przez lata, gdy Instytut Pamięci Narodowej w "Encyklopedii Solidarności" umieścił pana jako uczestnika tamtych wydarzeń! Co pan robił w tamtych dniach?

3. Proszę ujawnić dlaczego w lutym 1976 r. został pan nagle zdegradowany i wyrzucony z wojska. Jak to się stało, że to co pan zrobił nie skończyło się sądem wojskowym. – To długa historia, kiedyś o tym porozmawiamy – mówił nam pan, gdy pisaliśmy artykuł. To jest ten ostatni moment.

PiS poucza posłów ws. Krasulskiego. Włos mu z głowy nie spadnie

Ktoś tu za dużo kręci???
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 08 stycznia 2017, 13:45

Kolejny mój post cudownie zniknoł ( Sprawdźcie viewtopic.php?p=273002#p273002 - ciekawe kto go usunął? Admoderacja powinna sobie zadać pytanie: kto z nas gula sobie tak z użytkownikami ) więc przywracam.

Kowa1 pisze:
PDT pisze:Ale po co ta była ta przekora wcześniej? Tego nie dało się czytać.

I znowu nie samodzielnie tylko Nazgulem a i inne Nazgulowe trendy ( pisanie pod wpływem ) zgodne

Nazgul (Moderatrator) pisze:Kowa, swoje prywatne frustracje i fobie wyładowuj gdzie indziej. i postaraj się nie pisać pod wpływem bo czytać się nie da.

Wsyępnie opowiem tak jak odpowiedziałem na insynuacje Nazgula:
Czytać się da, przecież przeczytałeś, a to że nie rozumiesz nie jest winą piszącego tylko czytającego.

Gdziekolwie się jest/funkcjonuje warto mieć własne myśli a nie kalki z ...... , telewizji, a już absolutnie nie z Nazgula!

Jojo pisze:PiS poucza posłów ws. Krasulskiego.

Marchewa (Administrator) pisze:Źródła [s]wykresów[/s] poproszę,

sorry ale strona forum nie realizuje kodów przekreślenia/wykreślenia
Jojo pisze:Ktoś tu za dużo kręci???

Ztym to się zgadzam z zastrzeżeniem że nie ktoś a wszyscy ( kasus Boniego ) i ostatecznie pojawia się kultowe
Czym wy się różnicie ObrazekObrazek
czyli sakramentalne Kukiz15

Apropos Kukiz - http://www.tvp.info/28524638/wolalbym-s ... -z-tuskiem
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Wróć do „Politycy”