PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Leonard Krasulski (czołgista)

Jednostki wybitne, a może perfekcyjni manipulanci? Kto jest najlepszy, a kto najgorszy w opinii internatów? Kim się chwalisz, a kogo się wstydzisz? Porozmawiajmy o konkretnych osobach...

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Re: Leonard Krasulski (czołgista)

Postautor: PDT » 08 stycznia 2017, 16:11

Kowa1 pisze:(...)
( potraktuj to co napisałem wcześniej z przymróźenim oka, ja tak samo potraktuje Twoje wcześniejsze sugestie na mój temat a zwłaszcza na temat moich antenatów - i zachowasz stanowisko )
(...)

Odebrałem to jako propozycję wzajemnego odpuszczenia sobie przytyków ad personam i może tego się trzymajmy tym bardziej, że akceptuję tą sugestię.
Dawno na tym forum nie nie było wracam i widzę, że istnieje tu jakiś konflikt. Nie znam genezy tego ale proszę nie aby nikt próbował przekonania mnie do opowiedzenia się po jednej stronie ani zarzucał mi sympatyzowania z jakąkolwiek ze stroną.

Ja chcę wrócić do osoby Krasulskiego z jego upublicznionych akt czytamy m. in że powołano go do służby zawodowej 8 października 1971, że 12 października tegoż roku został mianowany na plutonowego ( na święto tzw. "LWP"), że 14 lutego 1976 został z wojska wykopanym ze zdegradowaniem z plutonowego do szeregowca ( bo tak nazywano wówczas stopień szeregowego a słowo "szeregowy oznaczało wcześniej żołnierza niebędącego oficerem) ale zaraz, zaraz ale dlaczego nie z sierżanta przecież powinien 12 października 1974 względnie w 1975 ale także 12 października w co jednak wątpię. Miał stanowisko szefa kompanii logistycznej zaszeregowane dla podoficera zawodowego a to zgodnie z pragmatyką wojskową która z korektami od 30 września 1970 do 30 czerwca 2004 oznaczało, że nie ma znaczenia czy na nie wyznaczało się plutonowego czy starszego sierżanta sztabowego czy też kogoś o stopniu pośrednim między wymienionymi. To może oznaczać że już na półtorej roku przed dyscyplinarnym usunięciem z wojska został uznany za czarną owcę i nie mogła to być polityka bo odstrzelili by nie później 1974 roku - innymi słowy musiał być jako, żołnierz zawodowy miernotą do potęgi entej lub totalnie niewygodny w środowisku wojskowym. W 1990 roku podobnie odstrzelono szefa kompani czołgów, także plutonowego, w 20 Dywizji Pancernej - za bajzel w jego obowiązkach.
Inna sprawa, obywanie wcześniejszej zasadniczej służby wojskowej w pobliżu miejsca zamieszkania to był przywilej dostępny wówczas dla nielicznych to także może dawać do myślenia.
Dodając do tego rzekomy udział w zamieszkach w grudniu'70 oraz pracę w administracji cywilnego zakładu pracy w 1975 roku czyli w czasie kiedy według upublicznionych akt był w wojsku dochodzimy do wniosku, że zachował się jak filmowy Jan Piszczyk w obozie jenieckim dla podchorążych który przypisał sobie pewne zasługi.
"Misiu, chcesz kakao?" ;)

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 08 stycznia 2017, 17:44

Bardzo upraszamy o niedokarmianie trolla.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 08 stycznia 2017, 20:16

PDT pisze:Odebrałem to jako propozycję wzajemnego odpuszczenia sobie przytyków ad personam i może tego się trzymajmy tym bardziej, że akceptuję tą sugestię.
Dawno na tym forum nie nie było wracam i widzę, że istnieje tu jakiś konflikt. Nie znam genezy tego ale proszę nie aby nikt próbował przekonania mnie do opowiedzenia się po jednej stronie ani zarzucał mi sympatyzowania z jakąkolwiek ze stroną.

Cynik (Moderatrator) pisze:Bardzo upraszamy o nie dokarmianie trolla.

PeDeT szkoda Twojego zachodu napracujesz się a Twoja praca zostanie podsumowana jednym zdaniem pjedyńczo niedorozwiniętym albo skasowana - patrz mój poprzedni post.
Informacje o Krasulskim są niespójne i podawane wybiórczo - więc ewidentnie jest coś na rzeczy.
Niestety maccartyzm istnieje i nie jest to polski wynalazek i nikt nie przebije Edgara Hoovera.

Na forum nie ma konfliktu tylko admoderacja wychowana na Powskich metodach walki politycznej już tak działa a ja im tylko to uświadamiam.

Niestety PiS przez 7 lat chudych doświadczał na sobie tej metody i mał czas dobrze się jej nauczyć i docenić skuteczność.
Teraz bierze rewanż i umacnia w społeczeństwie te złe nawyki tym razem u swojego elektoratu.

A PO, która ( podobnie jak w przypadku trybunału konstytucyjnego ) zasiała wiatr i teraz zbiera burze, wraz z inną opozyczją ryczy baranim głosem że im się krzywda dzieje.

np. Szopka noworoczna - Zarzuty, które zawarto w skargach dotyczyły: "wulgarnych, rasistowskich, dyskryminacyjnych, ksenofobicznych, nawołujących do nienawiści treści" oraz tego, że "audycja była żenująca, obrzydliwa", a także dot. poziomu uwłaczającego telewizji publicznej.

każy może sprawdzić oglądając szopkę w muzeum - https://vod.tvp.pl/28434108/szopka-w-muzeum

.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 08 stycznia 2017, 22:33

Dodając do tego rzekomy udział w zamieszkach w grudniu'70 oraz pracę w administracji cywilnego zakładu pracy w 1975 roku czyli w czasie kiedy według upublicznionych akt był w wojsku dochodzimy do wniosku, że zachował się jak filmowy Jan Piszczyk w obozie jenieckim dla podchorążych który przypisał sobie pewne zasługi.

Rzeczowa analiza. Albo Nikodem Dyzma. Bardziej chodzi o to, iż jego współkoledzy z wojska z tamtego okresu są pozbawiani emerytur pod postacią działalności w zorganizowanym ugrupowaniu przestępczym, kiedy on sam dostępuje aktu łaski na podstawie posłowania jedynej słusznej partii tudzież innych zasług.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 08 stycznia 2017, 22:42

PeDeT szkoda Twojego zachodu napracujesz się a Twoja praca zostanie podsumowana jednym zdaniem pjedyńczo niedorozwiniętym albo skasowana - patrz mój poprzedni post.

Ale ja mam dupie ten fakt że się nie tolerujecie. Nie tylko Wy czytacie moje posty.
Albo Nikodem Dyzma.
Stawiałbym na nierozgarniętego nepota który przegrał tak jak przestępca którego rozzuchwaliło i zarazem zgubiło poczucie bezkarności.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 09 stycznia 2017, 11:01

PDT pisze:Ale ja mam dupie ten fakt że się nie tolerujecie. Nie tylko Wy czytacie moje posty.

Ty nie przeceniaj tego forum, wiesz ile osób czyta tutaj posty? Dowiedział byś się ale kolejny mój post ( Reklama WOŚP Owsika na Chomiku - viewtopic.php?p=275107#p275107 ) cudownie i bezszelestnie zniknął. Przywracam ( viewtopic.php?p=275145#p275145 ) sprawdź ilu przeczyta, chyba że znowu cudownie zniknie.
Nie chodzi kto kogo toleruje tylko jakie są metody działań politycznych poszególnych elektoratów - to forum polityczne!

Cynik (Moderatrator) pisze:Rzeczowa analiza. Albo Nikodem Dyzma. Bardziej chodzi o to, iż jego współkoledzy z wojska z tamtego okresu są pozbawiani emerytur pod postacią działalności w zorganizowanym ugrupowaniu przestępczym, kiedy on sam dostępuje aktu łaski na podstawie posłowania jedynej słusznej partii tudzież innych zasług.

Człeku miej litość, "jego koledzy ... pozbawieni emerytur", ty powineneś pisać scenariusze do fimów grozy ala Hitchcocka a nie posty na poślednim forum. Jego koledy nie byli ubekami i nie mają super wysokich emerytur i nikomu emertury nie zabrano tylko uniejszono do średniej około 2-3 tys. Ja to bym bardzo chciał żeby mi zabrano moją emeryture i dano taką średnią 2-3 tys!
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 09 stycznia 2017, 11:25

Nie chodzi kto kogo toleruje tylko jakie są metody działań politycznych poszególnych elektoratów - to forum polityczne!

Czyli Towarzystwo Wzajemnej Adoracji fanatyków politycznych uważających za dogmat subiektywne stanowisko danego lidera politycznego? Ja chciałem podzielić się poglądami na temat Posła który ma budzącą pewne wątpliwości wojskową przeszłość i gdzie mogę coś nie nieco skomentować bo znam wojskowe klimaty a obie strony na jego temat niejednokrotne piszą bzdury a nie potrafią starannie przeanalizować tego co z jego akt wojskowych opublikował MON ( nb. Misiewicz "nieumyślnie" "wbił nóż w plecy" Krasulskiemu - fachowiec od siedmiu boleści z tego Bartka).

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 11 stycznia 2017, 11:25

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 stycznia 2017, 11:55

I dlatego milczał w sprawie degradacji,
pis takich przyjmuje z otwartymi rękami. Poseł Pięta też kradł.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 11 stycznia 2017, 12:38

Trzeba przyznać,jak pisałem wcześniej, że Poseł ma fantazję niczym filmowy Jan Piszczyk w obozie jenieckim dla podchorążych i nawet podobnie został zdemaskowany. ;)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 11 stycznia 2017, 19:33

On ten Spityt ukradł aby osłabić PRL!
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 11 stycznia 2017, 20:00

Czyli jak jak miał powiedzieć pewien pop: "Synu jak w kołchozie kradniesz to nie grzech". Zdaje się, że podobną postawę reprezentują nasi bliskowschodni ... "Bracia" w wierze w tego samego abrachamicznego Boga i nie tylko w kwestiach własności ale także obyczajności i prawa do życia. Obłęd czy zwykła hipokryzja broniona tzw. "argumentami do nieśmiałości"?

Wielu jego wyborców odwróci się od niego argumentując:

Ten Leonard to jest cham,
Miał spirytus, wypił sam

;)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 11 stycznia 2017, 20:42

Nie pie.,.. kowa andronów, Pelikanie. :D
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 11 stycznia 2017, 20:50

Kowa :?:

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 12 stycznia 2017, 06:54

A był tu taki, na szczęście puścił bąka i się zwinął.

Wróć do „Politycy”