PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Krzyż w Sejmie ???

Konstytucja jako ustawa zasadnicza; dobre i złe strony. Właśnie w tym miejscu możesz wykazać, że prawo w Polsce jest dobre lub złe. Odkryj luki prawne i zaproponuj własne rozwiązania.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

bytrek
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: bytrek » 06 maja 2014, 04:49

Worek pisze:
bytrek pisze:ale z jakiego problemu oni się śmieją? Co to za problem? Chłop przebiera się za babę. I po co? Przecież i tak nikt tego ruszy.

To właśnie nazwałem bezmyślnym prymitywizmem.
Mogę zrozumieć, że ona to nie wasza bajka ale to co robicie jest dnem dna.

Nie rozumiem, stwierdzam fakt, facet przebiera się za kobietę i to ja jestem tym złym? To się przecież nie miesić w mojej głowie. Na jakim świecie my żyjemy? Powiedziałem coś złego w jego kierunku?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 06 maja 2014, 05:46

bytrek pisze:Nie rozumiem, stwierdzam fakt, facet przebiera się za kobietę i to ja jestem tym złym? To się przecież nie miesić w mojej głowie.

Dlatego to co wypisujesz na ten temat jest dnem moralnego dna. Jesteś zbyt prymitywny aby ci się w głowie pomieściło, coś czego nie jesteś w stanie zrozumieć. Przyzwoity człowiek, jest przynajmniej w stanie tolerować to czego nie rozumie. Nabijanie się z tego i trywializowanie "facet przebiera się za kobietę" jest kompletnym brakiem empatii i buraczeniem spod budki z piwem w jakieś wiosce potarganej.
bytrek pisze:Na jakim świecie my żyjemy?

W świecie, w którym inność nie jest powodem do śmiechu.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 06 maja 2014, 05:54

Anubis pisze:
Najbardziej skrajny przypadek doprowadził do czegoś takiego:
http://m.interia.pl/interia-tv/video,vId,1464737

Trzeba być naprawdę chorym na umysle, aby uznać to za normalne.

Według mnie trzeba być również chorym na umyśle, by uwierzyć w niektóre tzw. fakty, podane w tym njusie. Po pierwsze - nie wierzę, by sąd w Nowej Południowej Walii uznał tego faceta, czy babę za osobę rodzaju nijakiego. To kłóci się nie tylko z prawami natury i ustawami, ale też ze zdrowym rozsądkiem. Żaden sąd w żadnym normalnym kraju nie może wydać takiego nienormalnego orzeczenia. Przecież jeśli tak rozumować dalej, jutro ja mogę się zgłosić do jakiegoś polskiego sądu i zażądać, aby uznano mnie za świnkę morską, trzynaste wcielenie Buddy albo za rycerza Jedi. Nie można uznać kogoś za osobę bez płci, za osobę rodzaju nijakiego. Ja się pytam - co ma między nogami ten cały (ta cała) Norrie? Ptaszka z workami, czy wargi sromowe i łechtaczkę? A może jedno i drugie?

Nie dajmy się zwariować, to zwykła kaczka dziennikarska. Ja chciałbym zobaczyć orzeczenie australijskiego sądu. Stawiam butelkę złocistego płynu pochodzącego z ojczyzny Norri`ego przeciwko flaszce wina marki wino, że takiego orzeczenia nie ma.

A w ogóle prosiłbym o zwrócenie uwagi na tytuł wątku. Tu mowa o krzyżu sejmowym, a nie o Annie Grodzkiej, Bęgowskim, genderze, hermafrodytach, czy o tanich sensacyjkach, jakoby sąd w - było nie było - demokratycznym kraju, wydał orzeczenie, że ktoś nie jest ani babą ani chłopem.

Proszę o przeniesienie dyskusji do innego działu i o pastwienie się tam nad posła/nka/mi polskiego Sejmu. :lol:
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 06 maja 2014, 12:51

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 06 maja 2014, 13:25

No a to?

Jadłem akurat i prawie wyplułem steka na klawiaturę. Ostrożnie z tym.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 07 maja 2014, 18:32

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komisja-etyki-ukarala-Pawlowicz-za-nazwanie-flagi-UE-szmata,wid,16586850,wiadomosc.html

Krystyna omc profesor Pawłowicz łaskawa była nazwać flagę Unii Europejskiej "szmatą". Dostała za ten wybryk surowa karę w postaci zwrócenia uwagi od komisji etyki poselskiej.
To najlżejsza kara - można ukarać nieetycznego posła czy posłankę zwróceniem uwagi, upomnieniem albo naganą. Pawłowicz niewiele się przejęła decyzją komisji.

- Unia Europejska to nie państwo, więc ściereczka nie korzysta z ochrony jak flaga. To nie jest flaga, to taka ściereczka z gwiazdkami. W naszym kraju jest wywieszana z naruszeniem przepisów - dodała Pawłowicz. Jak podkreśliła, ustawa o godle, barwach i hymnie RP wyraźnie mówi, że polska flaga ma być traktowana w wyjątkowy sposób, zapewniający jej szacunek. - Oznacza to, że nie można w jej najbliższym otoczeniu eksponować innych przedmiotów - podkreśliła Pawłowicz. Poinformowała ponadto, że przygotowała ws. flagi unijnej interpelację do premiera.

Nigdzie nie ma zapisu zabraniającego eksponować innych przedmiotów w najbliższym otoczeniu polskiej flagi narodowej. Jest taki zapis:

Art. 15 Godło i barwy Rzeczypospolitej Polskiej są umieszczane, a hymn Rzeczypospolitej Polskiej wykonywany lub odtwarzany w sposób zapewniający im należną cześć i szacunek.

Według Pawłowicz w pobliżu polskiej flagi nie można eksponować innych przedmiotów. Zwłaszcza szmaty symbolizującej Unii Europejskiej. Można natomiast eksponować symbol przedstawiający Żyda przykutego do dwóch desek, przecinających się pod kątem prostym.
Symbol ten można nawet przypiąć do polskiej flagi narodowej, nikt nawet nie zaprotestuje, chyba że jakiś Palikot czy inny Ryfiński lub Kotliński. Unijnej szmaty nie broni nawet Senyszyn z kulawą nogą. Chamskie prostackie posłanki są bezkarne w Sejmie klerykalnej skatolizowanej Polski.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 07 maja 2014, 19:50

Westwood pisze:Nigdzie nie ma zapisu zabraniającego eksponować innych przedmiotów w najbliższym otoczeniu polskiej flagi narodowej. Jest taki zapis:

Sierp i młot, bądź swastyka też będą w deseń?
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 maja 2014, 20:09

ponad pisze:Sierp i młot, bądź swastyka też będą w deseń?

Nie dla tych, którzy rozumieją znaczenie tych symboli.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 07 maja 2014, 20:30

Worek pisze:Nie dla tych, którzy rozumieją znaczenie tych symboli.

Więc wypadałoby, odróżnić też znak krzyża, od kilkunastu gwiazdek .
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.

Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 08 maja 2014, 08:21

ponad pisze:
Worek pisze:Nie dla tych, którzy rozumieją znaczenie tych symboli.

Więc wypadałoby, odróżnić też znak krzyża, od kilkunastu gwiazdek .

No i co, jak się odróżni ? Czym gwiazdki są gorsze od krzyża lub na odwrót?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 maja 2014, 10:10

Westwood, zaraz nasz niezwykle błyskotliwy użytkownik ponad, wyjedzie Ci, że swastyka to symbol berberyjskich zbieraczy poziomek i, w imię pamięci tychże zbieraczy, nie powinna być zabroniona.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 08 maja 2014, 10:34

W takim razie skoro krzyż nie może wisieć w sejmie, to tym bardziej areola z gwiazd która symbolizuje 12 apostowłów nie może wisieć obok polskiej flagi. Przecież to jawny symbol religijny, co zresztą potwierdził sam autor projektu flagi.

Ale hipokryzja, podwójne standardy i dziwactwo lewaków nie zna granic.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 maja 2014, 11:00

Pierdu, pierdu. Naciągasz, naginasz i bredzisz bez sensu.
Akurat dla mnie, krzyż nie powinien wisieć w Sejmie, co pewnie jeszcze bardziej dowodzi mojego lewactwa. Flaga EU jak najbardziej, jesteśmy członkiem tej organizacji a dokładniej, EU to my.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 08 maja 2014, 11:09

Pierdu, pierdu.

Argumenty godne dyskusji (w piaskownicy).
Akurat dla mnie, krzyż nie powinien wisieć w Sejmie, co pewnie jeszcze bardziej dowodzi mojego lewactwa.

Nie.

Flaga EU jak najbardziej, jesteśmy członkiem tej organizacji a dokładniej, EU to my.

Więc jesteś zakłamanym to szpiku kości hipokrytom. Jesteśmy także członkiem założycielem innych organizacji. Dlaczego nie ma ich flag ?

[ Dodano: Czw 08 Maj, 2014 ]
Pierdu, pierdu. Naciągasz, naginasz i bredzisz bez sensu.

Co naciągam ? Co naginam ?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 08 maja 2014, 11:16

ElDario pisze:Więc jesteś zakłamanym to szpiku kości hipokrytom. Jesteśmy także członkiem założycielem innych organizacji. Dlaczego nie ma ich flag ?

Są. Jesteśmy członkiem NATO i flagi sojuszu wiszą tam gdzie powinny wisieć.
Chcesz zawieszać sobie flagi wszystkich organizacji, których Polska jest członkiem, to na Boga wieszaj sobie. Możesz się nimi obwiesić cały ale zrobisz z siebie co najwyżej idiotę.

Wróć do „Prawo”