PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Krzyż w Sejmie ???

Konstytucja jako ustawa zasadnicza; dobre i złe strony. Właśnie w tym miejscu możesz wykazać, że prawo w Polsce jest dobre lub złe. Odkryj luki prawne i zaproponuj własne rozwiązania.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 04 maja 2014, 00:31

NRohirrim pisze:Ty psie, to między innymi dzięki członkom mojej rodziny zawdzięczacie to, że w Rzeczpospolitej ateiści nie byli zaraz skazywani na neutralizację. No ale niektórym daj palec i dłoń mało, a i całą rękę wezmą, hm...

Wcześniej miałem wsadzić sobie ustawę w d... Teraz zostałem grzecznie nazwany najlepszym przyjacielem człowieka. Jak to się ma do Regulaminu forum, gdy użytkownik zwraca się do kolegi per "Ty psie"? Swoją drogą nie wiem komu mam podziękować za to, że jako ateista nie zostałem skazany natychmiast na neutralizację w Rzeczypospolitej. Coraz to ciekawsze teorie rozwijasz, kolego drogi. Na czym miałaby polegać owa neutralizacja ateistów i kto ją chciał zrealizować. Śmiało, proszę nas oświecić. Której to szlachetnej rodzinie my ateiści zawdzięczamy ocalenie?

Halo, co tu jest grane? dlaczego tu drzwi nie maja klamki? :lol:
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 maja 2014, 00:44

NRohirrim pisze:Jezus był ponad coś takiego jak narodowość.

Czyli historyczna postać żydowska..... nie miała narodowości.
Psychiatryk normalnie.

NRohirrim pisze:Tak, to prawda, że zdecydowana większość apostołów składała się także spośród osób wyrosłych w rodzinach żydowskich. Ale, albo - mimo to - żydzi jako tacy postanowili iść osobną drogą, bez świadectwa Jezusa; a sami żydzi odstąpili od ścieżki Boga i prześladowali chrześcijan jak i zresztą samego Jezusa.

To że dodatkowo wierzysz w prawdziwość żydowskich mitów to zupełnie inna kwestia.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 maja 2014, 00:52

Adi pisze:
NRohirrim pisze:Jezus był ponad coś takiego jak narodowość.

Czyli historyczna postać żydowska..... nie miała narodowości.

Proszę nie rozumieć tego jako przykładu, bo nie chcę tu obrażać Jezusa, ale tylko żeby wykazać głupotę pewnych ciasnych umysłów, wykażę się wspomnieniem nt. jednej z postaci historycznych: Napoleon mimo, że był Korsykaninem, został cesarzem Francuzów, a na dodatek wstrząsnął połową świata.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2014, 01:12 przez NRohirrim, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 maja 2014, 01:05

NRohirrim pisze:Proszę nie rozumieć tego jako przykładu, bo nie chcę tu obrażać Jezusa, ale tylko żeby wykazać głupotę pewnych ciasnych umysłów, wykażę się wspomnieniem nt. jednej z postaci historycznych: Napoleon mimo, że był Korsykaninem, został cesarzem Francuzów, a na dodatek wstrząsnął połową świata.

Ale co to ma do tego że historyczny Jezus był żydem?

Ja mam świadomość że jako błazna tego forum nie obowiązuje cię logika postów, ale to już psychiatryk do kwadratu.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 maja 2014, 01:10

Adi pisze:Ale co to ma do tego że historyczny Jezus był żydem?

Jak był żydem niby? Skoro nawet sam jednoznacznie wyraźnie uznał i zaznaczył, że miłość do Boga jest ważniejsza, niż do jego własnej ludzkiej rodziny wywodzącej się z jakichś tam żydowskich przodków.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 maja 2014, 01:22

NRohirrim pisze:Jak był żydem niby?

Normalnym żydem.

NRohirrim pisze: Skoro nawet sam jednoznacznie wyraźnie uznał i zaznaczył, że miłość do Boga jest ważniejsza, niż do jego własnej ludzkiej rodziny wywodzącej się z jakichś tam żydowskich przodków.

Czyli jak tomasz gross sobie uzna że miłośc do Jehowy jest ważniejsza od jego własnej trodziny to przestanie on byc żydem?

Z tego co się orientuję żydzi z założenia przekładają miłość do Jehowy nad rodziną

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 maja 2014, 01:37

Adi pisze:Z tego co się orientuję żydzi z założenia przekładają miłość do Jehowy nad rodziną

Z tego co się orientuję, to obecnie nie znajdziesz bardziej szowinistycznej nacji na świecie, uważających się za nie wiadomo kogo.

Czyli jak tomasz gross sobie uzna że miłośc do Jehowy jest ważniejsza od jego własnej trodziny to przestanie on byc żydem?

Może bez rzucania nazwiskami, ale raczej jesteśmy tymi i stajemy się tymi, kim sami chcemy być, w pierwszej kolejności, nie sądzisz?

Sęk w tym, że my jesteśmy tak słabi przez samych siebie, przez grzechy wynikające z naszych własnych wyborów, że nie jest to łatwa droga choćby w jakimś stopniu po części dorównać najbardziej umiłowanemu spośród dzieci Stwórcy

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 maja 2014, 01:48

NRohirrim pisze:Może bez rzucania nazwiskami, ale raczej jesteśmy tymi i stajemy się tymi, kim sami chcemy być, w pierwszej kolejności, nie sądzisz?

Nie sądzę. To że postanowisz być od dzisiaj mongolską tancerką nijak będzie się miało do stanu faktycznego.

NRohirrim pisze:Sęk w tym, że my jesteśmy tak słabi przez samych siebie, przez grzechy wynikające z naszych własnych wyborów, że nie jest to łatwa droga choćby w jakimś stopniu po części dorównać najbardziej umiłowanemu spośród dzieci Stwórcy

A to odnośnie czego?

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 maja 2014, 01:56

Jeżeli uważasz, że jesteś tym kim jesteś w dużej mierze dzięki własnym wyborom oraz własnej pracy nad tym, to życzę tobie powiedzenia. Ale jeśli uważasz, że tylko sytuacja cię tworzy (taką jaką zastałeś) i nic innego nie ma znaczenia, to mogę tobie jedynie przesłać wyrazy współczucia.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 maja 2014, 01:59

Jeśli twierdzisz że żyd uznający że miłość do Jehowy jest ważniejsza od rodziny przestaje być żydem, to mogę polecić jedynie młotek do puknięcia się w głowę.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 04 maja 2014, 02:06

Bóg przed nikim nie zamyka dostępu do swoje królestwa - to ludzie sami sobie to zamykają.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 maja 2014, 02:07

Tak, tak.

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 04 maja 2014, 04:52

Jezus urodził się w żydowskiej rodzinie, jako żydowski chłopiec został obrzezany, jego matka Maria była Żydówką, ale on Żydem nie był? Napoleon był korsykaninem, ale został cesarzem Francuzów. A Adolf Hitler był Austriakiem, a został kanclerzem Niemiec (i Niemców też).
Tylko co to ma do Jezusa Chrystusa, który był czystej krwi Żydem, chyba że uznamy Ducha Świętego na przykład za Amerykanina. To wtedy Jeszua byłby Amerykaninem żydowskiego pochodzenia.

Piszemy na nowo historię, Stary i Nowy Testament. Piszemy Ewangelię według NRohirrima! Podobno niektórzy historycy III Rzeszy lansowali teorię, że Jezus był synem Marii i rzymskiego legionisty, aby zaprzeczyć jego żydowskiemu pochodzeniu.

Czekamy na dalsze rewelacje o braku narodowości Jezusa. Jak już ktoś zrobił z siebie klauna, to będzie brnął dalej w swoje szalone teorie.

Aha, byłbym zapomniał o wielkim planie neutralizacji ateistów w III RP. Czekamy na szczegóły.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 04 maja 2014, 18:57

Szkoda, że go zbanowaliście bo chciałem spytać czy uważa Annę Grodzką za kobietę?
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 04 maja 2014, 19:28

Kuba pisze:Szkoda, że go zbanowaliście bo chciałem spytać czy uważa Annę Grodzką za kobietę?

Luzik. Możesz podążyć w ślad za nim.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „Prawo”