PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Wolność słowa

Konstytucja jako ustawa zasadnicza; dobre i złe strony. Właśnie w tym miejscu możesz wykazać, że prawo w Polsce jest dobre lub złe. Odkryj luki prawne i zaproponuj własne rozwiązania.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 10 października 2013, 10:29

Adi pisze:O tym że "obrażanie" i "poniżenie" to czyste relatywizmy nie wspomnę, bo np islamistów obrażają europejskie dyskoteki , więc przestań wymyślać na siłę idiotyzmy bo to z wolnością nie ma nic wspólnego.

No i wolność słowa umożliwia im wyrażenie właśnie takiego własnego zdania publicznie. Dokładnie tak samo jak Tobie wobec Islamistów czy homoseksualistów.

Natomiast zdziwieniem dla mnie chodź nie zaskoczeniem jest fakt że nie potrafisz zrozumieć czym jest odpowiedzialność za słowa mimo faktu iż przedstawiasz się tu jako dorosły facet. Nie zaskoczeniem bo wielokrotnie dawałeś tu przykłady oderwania Twojej osoby od życia w społeczeństwie.

Nie wiem w ogóle czy ty rozumiesz wypowiedź publiczną, czym ona jest i co się z tym wiąże. Nazywasz wszystko idiotyzmem ale przecież nie pozwolisz mi przedstawiania publicznie spreparowanych faktów na twoje skłonności pedofilskie - choćby przeze mnie tylko urojone.

Okażesz się pełną gębą hipokrytą lecz nie wiem czy to zrozumiesz. Zrozumiesz natomiast bez problemu że moje wypowiedzi szkodziłyby właśnie Twojej osobie i za wszelką cenę będziesz dążył do zamknięcia mi ust, ba.. znajdziesz nawet paragraf i będziesz obstawał aby taki właśnie paragraf broniący Ciebie istniał.

Czyli dokładnie będziesz obstawał dokładnie za tym - co teraz nazywasz idiotyzmem.

No cóż... właśnie taką odpowiedzialność bierzesz właśnie teraz za swoje słowa które wypowiadasz w tym wątku. Odpowiedzialność taką że to słowa gówno warte, wskazujące Twoją hipokryzję, ograniczenia w sposobie myślenia, wskazujące że ma się do czynienia z człowiekiem pod jakimś względzie ułomnym. No trudno - inny wniosek nie przychodzi mi na myśl.

ponad pisze:Chyba że chcesz napisać coś o żydach , oczywiste jest to że pisząc o żydach , że są żydami naruszasz ich ,,wolność" . Nazgulowe hipokryzyjne pierdy .

Jeszcze nikt nie dostał tu reprymendy za wskazanie faktu że ktoś jest żydem, natomiast za fakt że ktoś jest "zły" bo jest żydem. Subtelna różnica. A że ktoś nie ma jaj się przyznać albo nie rozumie co sam pisze - tym gorzej dla niego samego.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 10 października 2013, 10:55

marcinsz pisze:No i wolność słowa umożliwia im wyrażenie właśnie takiego własnego zdania publicznie.

Dokładnie, WYRAŻANIE ZDANIA.

marcinsz pisze:Dokładnie tak samo jak Tobie wobec Islamistów czy homoseksualistów.

No nie ,wobec homo , żydów czy mahometa już nie można.

marcinsz pisze:Natomiast zdziwieniem dla mnie chodź nie zaskoczeniem jest fakt że nie potrafisz zrozumieć czym jest odpowiedzialność za słowa mimo faktu iż przedstawiasz się tu jako dorosły facet.
Nie wiem w ogóle czy ty rozumiesz wypowiedź publiczną, czym ona jest i co się z tym wiąże. Nazywasz wszystko idiotyzmem ale przecież nie pozwolisz mi przedstawiania publicznie spreparowanych faktów na twoje skłonności pedofilskie - choćby przeze mnie tylko urojone.
Okażesz się pełną gębą hipokrytą lecz nie wiem czy to zrozumiesz. Zrozumiesz natomiast bez problemu że moje wypowiedzi szkodziłyby właśnie Twojej osobie i za wszelką cenę będziesz dążył do zamknięcia mi ust, ba.. znajdziesz nawet paragraf i będziesz obstawał aby taki właśnie paragraf broniący Ciebie istniał.

Wielokrotnie pisałem że wolność słowa kończy się na imiennej obrazie niepublicznej osoby fizycznej, więc nie wymyślaj farmazonów.

marcinsz pisze:Czyli dokładnie będziesz obstawał dokładnie za tym - co teraz nazywasz idiotyzmem.

No cóż... właśnie taką odpowiedzialność bierzesz właśnie teraz za swoje słowa które wypowiadasz w tym wątku. Odpowiedzialność taką że to słowa gówno warte, wskazujące Twoją hipokryzję, ograniczenia w sposobie myślenia, wskazujące że ma się do czynienia z człowiekiem pod jakimś względzie ułomnym. No trudno - inny wniosek nie przychodzi mi na myśl.

No to wyszło że już kompletnie nie wiesz co wypisujesz bo akurat osobiście mam w gdzieś co o mnie sądzisz i co mi przypisujesz na forum internetowym na które wchodzę z własnej woli i moja wolność nijak ma się do tego co "Marcinsz" sobie wymyśli na mój temat więc skończcie wymyślać idiotyzmy.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 10 października 2013, 13:32

Adi pisze:No nie ,wobec homo , żydów czy mahometa już nie można.

To jest wyłącznie projekcja twojej głowy, oczywiście bzdurna. Nigdzie nikt Ci nie zakazuje wyrażania zdania na temat powyższych tematów dopóki nie łamiesz prawa (np. nie nawołujesz do wojen itp. itd) ale to tyczy nie tylko powyższych tematów.

Zakaz masz w krajach Islamskich a żaden kraj europejski takim nie jest.

Adi pisze:No to wyszło że już kompletnie nie wiesz co wypisujesz bo akurat osobiście mam w gdzieś co o mnie sądzisz i co mi przypisujesz na forum internetowym na które wchodzę z własnej woli i moja wolność nijak ma się do tego co "Marcinsz" sobie wymyśli na mój temat więc skończcie wymyślać idiotyzmy.

Aż niewiarygodne jak twój umysł jest płytki. To co napisałem to przykład, natomiast media tak cię opisujące wyłącznie na podstawie jakiegoś donosu mogą zdziałać wiele złego w Twoim życiu czy to cię obchodzi czy nie.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 10 października 2013, 14:10

marcinsz pisze:To jest wyłącznie projekcja twojej głowy, oczywiście bzdurna. Nigdzie nikt Ci nie zakazuje wyrażania zdania na temat powyższych tematów dopóki nie łamiesz prawa (np. nie nawołujesz do wojen itp. itd) ale to tyczy nie tylko powyższych tematów.

Oczywiście że nie mogę publicznie wyrażać ocen negatywnych nt żydów czy homo, bo grożą za to paragrafy. Nawet strony www z takim treściami są szybko blokowane, więc przestań wymyślać bzdury

marcinsz pisze:Zakaz masz w krajach Islamskich a żaden kraj europejski takim nie jest.

Świadczy o tym kara dla Dody która zgodnie z własnym sumieniem odparła na pytanie pt co sądzi o Biblii. Jedno i to samo.

marcinsz pisze:
Aż niewiarygodne jak twój umysł jest płytki.

Ja doskonale zdaje sobie sprawę że inwektywy to bezradność i brak argumentów.

marcinsz pisze: To co napisałem to przykład, natomiast media tak cię opisujące wyłącznie na podstawie jakiegoś donosu mogą zdziałać wiele złego w Twoim życiu czy to cię obchodzi czy nie.

No mogą, mogą sobie także same wymyślać takie oskarżenia co zresztą robią.
Jak ktoś ma parcie być osoba publiczną musi się z tym liczyć i albo sam tym manipulować
albo nie.

Jaki to ma związek z meritum, nie wiem.Wymyślasz na siłę jakieś brednie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 października 2013, 14:24

śmieszne jest to, że adi nawet nei wiesz, że to co napisałem nie odnosi się do paragrafów karnych a Twojego poczucia. skoro nazywanie cie pedofilem ci nie przeszkadza, to w żaden sposób nie łamie wolności słowa i karane nie jest. jeśli przeszkadza to jest od tego (prawo).
jak zwykle po prostu nie pojmujesz zasad a potem odnosisz się do iluzji jaką sobie wymyślisz.
ogólnie, bo na forum nie pozwolę, wiec proszę więcej bez takich porównań.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 10 października 2013, 14:34

Nazgul pisze:śmieszne jest to, że adi nawet nei wiesz, że to co napisałem nie odnosi się do paragrafów karnych a Twojego poczucia. skoro nazywanie cie pedofilem ci nie przeszkadza, to w żaden sposób nie łamie wolności słowa i karane nie jest. jeśli przeszkadza to jest od tego (prawo).
jak zwykle po prostu nie pojmujesz zasad a potem odnosisz się do iluzji jaką sobie wymyślisz.
ogólnie, bo na forum nie pozwolę, wiec proszę więcej bez takich porównań.

No to skoro tak to sam wypisujesz bzdury, bo jeśli nie nazwał mnie imiennie to generalnie mogę mu nagwizdać prawem.

O tym że to nie ja wymyśliłem ten kretyński przykład nie wspomniawszy.

Doprawdy, żałosne i niskie jest to w co brniecie.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 października 2013, 14:39

Z wolności słowa mogą być zadowoleni jedynie lewacy i wszelkiego autoramentu zboczeńcy. Oni mają nieokreślony dostęp do telewizji.

Gdy kilkadziesiąt zboczeńców wyjdzie na ulice Warszawy demonstrować swoje dewiacje to telewizje okołorządowe będą prześcigały się w podawaniu tej wiadomości ale gdy na Jasnej Górze zbierze się 100 000 ludzi to cicho sza.

Media okoołorządowe włącznie z radiem służą do sterowania masami a mówiac dokładniej do OGŁUPIANIA LUDZI.

Ponad 2,5 mln podpisało się aby TV TRWAM otrzymała tylko jedno miejsce na multipleksie i nic.

NIE BO NIE. Taką mamy wolność słowa w Polsce.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 10 października 2013, 14:45

Piskorz pisze:Ponad 2,5 mln podpisało się aby TV TRWAM otrzymała tylko jedno miejsce na multipleksie i nic.

Przecież dostali swoje jedno miejsce.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 10 października 2013, 14:50

Piskorz pisze:Z wolności słowa mogą być zadowoleni jedynie lewacy i wszelkiego autoramentu zboczeńcy. Oni mają nieokreślony dostęp do telewizji.

No to sam zaprzeczyłeś sobie, bo skoro tylko lewacy mogą nadawać lewackie programy to nie ma wolności słowa.

Piskorz pisze:Gdy kilkadziesiąt zboczeńców wyjdzie na ulice Warszawy demonstrować swoje dewiacje to telewizje okołorządowe będą prześcigały się w podawaniu tej wiadomości ale gdy na Jasnej Górze zbierze się 100 000 ludzi to cicho sza.

Może dlatego że 100.000 ludzi na Jasnej Górze nie blokuje Warszawy, no i są mniej medialni jakby.

Piskorz pisze:
Media okoołorządowe włącznie z radiem służą do sterowania masami a mówiac dokładniej do OGŁUPIANIA LUDZI.

Zapomniałeś dopisać że jak władzę miał PIS to media okołorządowe służyły do edukacji ludzi i głosiły prawdę.

Piskorz pisze:NIE BO NIE. Taką mamy wolność słowa w Polsce.

No przecież nie chcesz wolności słowa więc powinieneś byś zadowolony.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 10 października 2013, 15:10

Adi pisze:Oczywiście że nie mogę publicznie wyrażać ocen negatywnych nt żydów czy homo, bo grożą za to paragrafy. Nawet strony www z takim treściami są szybko blokowane, więc przestań wymyślać bzdury

Jak pojmiesz różnicę pomiędzy wyrażaniem zdania a obrażaniem kogoś, oskarżaniem, prześladowaniem, nawoływaniem do nienawiści itp. itd. będziemy mogli porozmawiać.

Obecnie dla Ciebie wolność słowa oznacza wszystko włącznie z powyższymi czynami.

To jest chore i prymitywne.

Jaki to ma związek z meritum, nie wiem.Wymyślasz na siłę jakieś brednie.

Nie dziwię się że nie wiesz skoro nie potrafisz zauważyć różnicy. Mniej więcej zachowujesz się w tym przypadku jak daltonista.

Piskorz pisze:Ponad 2,5 mln podpisało się aby TV TRWAM otrzymała tylko jedno miejsce na multipleksie i nic.

Wypisujesz kolejny raz bzdury trolu forumowy. TV TRWAM nie dostało za pierwszym razem koncesji ponieważ nie spełniało warunków formalnych, nie ma to absolutnie nic wspólnego z jakością wolności słowa w Polsce.

Wiesz o tym, a jednak dalej kłamiesz!

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 10 października 2013, 15:21

marcinsz pisze:Jak pojmiesz różnicę pomiędzy wyrażaniem zdania a obrażaniem kogoś,

Jako że wszystko może kogoś obrazić to takiej różnicy nie ma.

Absurd nr1.

marcinsz pisze:oskarżaniem

No to każda negatywna opinia jest oskarżeniem o jakieś cechy negatywne.

Absurd nr 2.

marcinsz pisze:prześladowaniem

Wyrażanie opinii to żadne prześladowanie.

Absurd nr 3.

marcinsz pisze: nawoływaniem do nienawiści itp. itd. będziemy mogli porozmawiać.

Nie będziemy mogli bo to co wypisujesz nie ma żadnego sensu.

marcinsz pisze:
Obecnie dla Ciebie wolność słowa oznacza wszystko włącznie z powyższymi czynami.

To jest chore i prymitywne.

Chore i prymitywne to jest orzekanie o tym o kim, o jakich grupach czy o jakich religiach można pisać źle a o kim nie.

Idąc Twoją logiką katolicy w kościołach codziennie obrażają i prześladują słownie Bóstwo satanistów i na odwrót.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 10 października 2013, 16:30

marczisz gadanie Adim jest tak samo skuteczne jak z piskorzem.
zaraz ci porówna mandat z ze spaleniem na stosie bo to i to robiło państwo.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 października 2013, 16:55

marcinsz pisze:ypisujesz kolejny raz bzdury trolu forumowy.

W przeciwieństwie do TROLA MOSKIEWSKIEGO to rzeczywiście są bzdury.

Trol moskiewski będzie zawsze trolował za prawdą moskiewską . Taki jest jego interes i za to mu płacą.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 10 października 2013, 17:07

Wielu ludzi wręcz walczy o to aby prawo wolności słowa było dużo silniejsze aniżeli prawo ochrony osób o których się pisze. Bo oczywiście oba prawa są jak najbardziej ze sobą powiązane.

Taką osobą jest np. Tomasz Sakiewicz, wydawca i główny redaktor Gazety Polskiej ściśle powiązany z PIS.

Adi z tego co pisze domaga się tego samego - bagatelizacji prawa ochrony osób i grup na których temat się pisze.

Pytanie tylko w jakim celu? Czy rzeczywiście chodzi o Wolność Słowa? Ja wątpię.

Pisma Sakiewicza oczerniaja osoby by je dyskredytowac, piszą kłamstwa, historie nie stworzone... przegrywają w sądach i stąd to "rozczarowanie" prawem do rzekomej "Wolności słowa"

Natomiast user taki jak Adi ma cały bagaż problemów z własną osoba, nienawidzi muzułmanów, homoseksualistów, Żydów, obcokrajowców. Zarzuca że wolność słowa nie działa bo nie może wprost odreagowywac swoich flustracji... w zasadzie własnych problemów ze sobą których inni mają te jego problemy najnormalniej w świecie w dupie!

Normalny, czy uczciwy człowiek w swym fachu na co ma narzekać?

[ Dodano: Czw 10 Paź, 2013 ]
Piskorz pisze:
marcinsz pisze:ypisujesz kolejny raz bzdury trolu forumowy.

W przeciwieństwie do TROLA MOSKIEWSKIEGO to rzeczywiście są bzdury.

Wiem, wiem... dobrze że chodź przyznajesz.

Buhahhaaaaaa

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 października 2013, 17:24

Nazgul pisze:marczisz gadanie Adim jest tak samo skuteczne jak z piskorzem.
zaraz ci porówna mandat z ze spaleniem na stosie bo to i to robiło państwo.

Spalenie na stosie........ opanuj się człowieku. To było tak dawno że nie wiadomo czy to w ogóle było.

Dzisiaj jest XXI wiek.

T. Jasudowicz

Wróć do „Prawo”