PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Wolność słowa

Konstytucja jako ustawa zasadnicza; dobre i złe strony. Właśnie w tym miejscu możesz wykazać, że prawo w Polsce jest dobre lub złe. Odkryj luki prawne i zaproponuj własne rozwiązania.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 11 stycznia 2014, 23:06

ElDario pisze:Wolnośc słowa a prawo do zasiłku to ta sama sprawa ?

Nie. Wolność słowa, wolnością słowa, a budowanie poparcia politycznego, na zwykłej nienawiści, to już poważna sprawa. Bardzo poważna.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 stycznia 2014, 23:09

Nie. Wolność słowa, wolnością słowa, a budowanie poparcia politycznego, na zwykłej nienawiści, to już poważna sprawa. Bardzo poważna.

I co wsadzisz go do więzienia ?
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 11 stycznia 2014, 23:13

ElDario pisze:I co wsadzisz go do więzienia ?

Nie. Za to takie pierniczenie uwidacznia, jakich idiotów mamy całkiem blisko siebie. Nie rozumiejących, jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą szerzenie nienawiści. Nawet tak płytkiej, bezsensownej i nieprawdziwej jak Cameruuna.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 stycznia 2014, 23:36

Scjalizm powoduje problemy które normalnie by nie istniały. Jakby nie było zasiłków nie było by gadki.

Nie. Za to takie pierniczenie uwidacznia, jakich idiotów mamy całkiem blisko siebie. Nie rozumiejących, jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą szerzenie nienawiści. Nawet tak płytkiej, bezsensownej i nieprawdziwej jak Cameruuna.

No widzisz. Więc ma prawo do tego aby takie coś wygadywać i nikt nie może mu tego zabronić. A o tym czy mówi źle czy dobrze w ogóle nie rozmawiamy i nie wiem czym się tak podniecasz. Wygadujesz bzdury które nie mają w ogóle żadnej merytorycznej wartości w tej dyskusji.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 12 stycznia 2014, 04:27

A co ma Cammeron do socjalizmu? Gdzie ty tu widzisz socjalizm?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 12 stycznia 2014, 09:26

ElDario pisze:Scjalizm powoduje problemy które normalnie by nie istniały. Jakby nie było zasiłków nie było by gadki.

Kameruun by sobie znalazł inny powód do budowania sobie poparcia, na prymitywnej nienawiści.
Cynik pisze:A co ma Cammeron do socjalizmu? Gdzie ty tu widzisz socjalizm?

Ten typ tak ma. Wszędzie widzi socjalizm. Nie wiem tylko, czy to tylko fobia, czy już choroba.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 12 stycznia 2014, 10:41

A co ma Cammeron do socjalizmu? Gdzie ty tu widzisz socjalizm?

Zasiłki socjalne to nie część socjalizmu ? buhahaha

Kameruun by sobie znalazł inny powód do budowania sobie poparcia, na prymitywnej nienawiści.

Myślę że to zwykła głupota jest traceniem poparcia a nie budowanie.

Ten typ tak ma. Wszędzie widzi socjalizm. Nie wiem tylko, czy to tylko fobia, czy już choroba.

Zasiłki socjalne to nie socjalizm :lol: Buahahaha

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 12 stycznia 2014, 11:28

Zasiłki socjalne to nie socjalizm!!!! Tym bardziej jeśli chodzi o dopłaty na dzieci.

Do jasnej cholery naucz się dzieciaku co to jest w ogóle cocjalizm!!

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 12 stycznia 2014, 11:39

Zasiłki socjalne to nie socjalizm!!!! Tym bardziej jeśli chodzi o dopłaty na dzieci.

Śmiało można mówić że jest to pomysł wpisany w tą ideologię.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 12 stycznia 2014, 11:46

Nie. Istniał już przed tą ideologią.

Każdy system ma cechy wspólne ale to różnice rozrozniaja systemy i przede wszystkim CEL!

Obecnie pomoc socjalna dla matek i ojców wychowujacych dzieci bierze się z tąd że ktoś tymi dziećmi musi się zająć i w tym czasie nie może pracować.

W socjalizmie celem było wyrównanie społeczeństwa pod względem materialnym przy wspólnej pracy dla dobra wszystkich w państwowych zakładach od gornie kierowanych.

Zatem CEL był zupełnie odmienny!

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 12 stycznia 2014, 11:47

marcinsz pisze:Zasiłki socjalne to nie socjalizm!!!! Tym bardziej jeśli chodzi o dopłaty na dzieci.

Buahahah. Weź mnie nie rozśmieszaj. :roll: :roll: :roll:

[ Dodano: Nie 12 Sty, 2014 ]
Nie. Istniał już przed tą ideologią.

Postulaty libertarian też istniały przed sformułowaniem tej ideologii.

W socjalizmie celem było wyrównanie społeczeństwa pod względem materialnym przy wspólnej pracy dla dobra wszystkich w państwowych zakładach od gornie kierowanych.

No, a tutaj jest wyrównanie możliwości równego wychowania.
Zatem CEL był zupełnie odmienny!

Cel jest ten sam - rozbicie struktur rodzinnych, lokalnych społeczności itp.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 12 stycznia 2014, 11:53

ElDario pisze:
marcinsz pisze:Zasiłki socjalne to nie socjalizm!!!! Tym bardziej jeśli chodzi o dopłaty na dzieci.

Buahahah. Weź mnie nie rozśmieszaj. :roll: :roll: :roll:

Nawet nie próbuje - wzbudzasz politowanie wiec próbuje tłumaczyć.

Że mi się za to dostanie - wiem, wiem że merytorycznie żaden jak ty się nie odniesie.

Cel jest ten sam - rozbicie struktur rodzinnych, lokalnych społeczności itp.

Że cooo?

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 12 stycznia 2014, 11:55

No właśnie się odniosłem. Jeżeli ktoś uważa że zasiłki socjalne nie są częścią socjalizmu jest albo kompletnym idiotą albo krętaczem.

Że cooo?

Rozbitym społeczeństwem łatwiej rządzić.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 12 stycznia 2014, 12:08

ElDario pisze:No właśnie się odniosłem. Jeżeli ktoś uważa że zasiłki socjalne nie są częścią socjalizmu jest albo kompletnym idiotą albo krętaczem.

Że cooo?

Rozbitym społeczeństwem łatwiej rządzić.

Ja uważam że to nie socjalizm, a nie że nie jest to częścią socjalizmu. Mówiłem że mi się dostanie - tu dostałem tylko dlatego że ktoś nie potrafi czytać. Trudno - czego się spodziewać?

Co do drugiej części twojej wypowiedzi to okrutnie zachodze w głowę jakim cudem łatwiej rządzić obecną rodziną (bo o niej mowa) od dzietnej rodziny bez środków do życia i na utrzymanie dzieci. Wydaje mi się że to właśnie ta druga opcja całkowicie da się omamic byle za jakakolwiek możliwość egzystencji.

Ale co tam - jeszcze nigdy nie słyszałem żadnego sensownego wytłumaczenia przez korwinowca problemu które sami tworzą własnymi postulatami. Ostatnio wręcz słyszałem o niewolnictwie, przymusowej prostytucji i innych pomysłach raczej z poza jakiejkolwiek ludzkiej kultury.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 12 stycznia 2014, 12:24

Nie. Istniał już przed tą ideologią. Każdy system ma cechy wspólne ale to różnice rozrozniaja systemy i przede wszystkim CEL!

Ja nie mówię że nie istniał , mówię że został wpisany w to. Tam cel był bardziej ideologiczny, wbrew wszelkim przeciwnościom na siłę wprowadzamy założenie równości każdego obywatele który ma być trybikiem systemu , obecnie ma to cel polityczny czyli wprowadzamy żeby ludzie nas wybrali. Żeby ludzie się nie buntowali że nic im nie dajemy. Tutaj jawnie damy , a tam pokryjomu zabierzemy. Tego nauczył społeczeństwo czas PRL'u.

Obecnie pomoc socjalna dla matek i ojców wychowujacych dzieci bierze się z tąd że ktoś tymi dziećmi musi się zająć i w tym czasie nie może pracować.

Kiedyś nigdy tego problemu nie było i go nie ma, to jest takie tworzenie go na siłę. Teraz są różnego typu żłobki , możemy kogoś zatrudnić do opieki. Poza tym takie zasiłki rozbijają jedność i ważność rodziny. Teraz zamiast rodziny mamy państwo i to jest złe.

Wróć do „Prawo”