PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

REALNE osiągnięcia rządu Donalda Tuska

Jak przebiegają podziały polityczne w naszym kraju? Jakie partie są na czasie? Polemika na temat programów, stanowisk i działań partii politycznych w Polsce

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 marca 2013, 19:07

Przypomnę Ci że do tej pory rządziły partie z paktu w magdalence. SLD, AWS (PO), PIS
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 28 marca 2013, 19:28

Przypomnę Ci że do tej pory rządziły partie z paktu w magdalence. SLD, AWS (PO), PIS

I ty się w którymś wątku chwaliłeś, że umiesz myśleć! I to w dodatku podobno "logicznie". :lol:

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 marca 2013, 19:33

Masz coś konstruktywnego do powiedzenia czy będziesz tylko marudzić ?
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 28 marca 2013, 20:15

A co jest kreatywnego w tym steku bzdur, które tak ochoczo nam tu prezentujesz? "Kreacja nowej historii"?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 marca 2013, 20:19

obawiam się, że mamy diametralnie różne oceny tego czym była magdalenka.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 28 marca 2013, 20:28

Ale ocena nie może ignorować faktów, zdarzeń, ówczesnej sytuacji, mocy, znaczenia i możliwości "stron". Bo wtedy nie jest już oceną, a tylko wyrazem chciejstwa i własnych fobii.
Mogę zrozumieć, że brak osobistych doświadczeń i obserwacji może utrudniać ocenę, ale robić z niej karykaturę nie wypada.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 marca 2013, 22:56

A co jest kreatywnego w tym steku bzdur, które tak ochoczo nam tu prezentujesz? "Kreacja nowej historii"?

Ale to nie jest żadna nowa historia bo każdy kto ma olej w głowie i obracał się w odpowiednim towarzystwie o tym wie.

Ale ocena nie może ignorować faktów,

Fakt jest taki że przy władzy byli do tej pory spadkobiercy paktu w magdalence.

zdarzeń,

Zdarzeniem było spotkanie w Magdalence, a okrągły stół to była farsa.

Mogę zrozumieć, że brak osobistych doświadczeń i obserwacji może utrudniać ocenę, ale robić z niej karykaturę nie wypada.

Ale ja to wszystko wiem, ja znam ludzi którzy byli bliisko w tamtych czasach Geremka, Radzewicza, ja wiem jaka była sytuacja, ja wiem co planowało SB podkładając teczki, ja wiem kim był Macierewicz.

Awatar użytkownika
Kfiatek
Wójt
Wójt

Postautor: Kfiatek » 29 marca 2013, 09:15

Atylla pisze:Ale to nie jest żadna nowa historia bo każdy kto ma olej w głowie i obracał się w odpowiednim towarzystwie o tym wie.
Bardzo prawdopodobne, że ktoś, kto ma w głowie olej zamiast mózgu i obracał się w "odpowiednim towarzystwie", takie ma widzenie świata. Tylko to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Atylla pisze:Fakt jest taki że przy władzy byli do tej pory spadkobiercy paktu w magdalence.

No to oświeć mnie na czym polegał ten "pakt w Magdalence" i kto spoza niego do władzy się nie załapał?

Atylla pisze:Ale ja to wszystko wiem, ja znam ludzi którzy byli bliisko w tamtych czasach Geremka, Radzewicza, ja wiem jaka była sytuacja, ja wiem co planowało SB podkładając teczki, ja wiem kim był Macierewicz.

Dla mnie bomba. To może podziel się tą swoją wiedzą, czy jak zwykle - "wiem, ale nie powiem"?

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 29 marca 2013, 12:56

Bardzo prawdopodobne, że ktoś, kto ma w głowie olej zamiast mózgu i obracał się w "odpowiednim towarzystwie", takie ma widzenie świata. Tylko to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Doskonała samokrytyka.

No to oświeć mnie na czym polegał ten "pakt w Magdalence" i kto spoza niego do władzy się nie załapał?

Już pisałem nie będę się powtarzał.

Dla mnie bomba. To może podziel się tą swoją wiedzą, czy jak zwykle - "wiem, ale nie powiem"?

Po co mam sie dzielić jak tylko ze wszystkiego szydzisz i obrażasz ludzi. Równie dobrze mógłbym porozmawiać z kotem, da to taki sam efekt.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 30 marca 2013, 22:50

pośrednio dotyczy to i rządów Tuska , jak i wszystkich poprzednich ekip.

http://finanse.wp.pl/kat,104596,title,P ... omosc.html
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Awatar użytkownika
Mjolner
Wójt
Wójt
Postautor: Mjolner » 30 marca 2013, 23:26

Magdalenka - kolaboracja z komunistami. Za to jest tylko jedna kara. Wiecie jaka...

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 31 marca 2013, 19:11

Mjolner pisze:Magdalenka - kolaboracja z komunistami. Za to jest tylko jedna kara. Wiecie jaka...

Wiemy. Wysłuchiwanie od tych którzy przez całe lata 80 te siedzieli cicho ze jest się zdrajcą.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 01 kwietnia 2013, 10:28

Mjolner pisze:Magdalenka - kolaboracja z komunistami. Za to jest tylko jedna kara. Wiecie jaka...

Rozumiem że ty byś zrobił inaczej ?to były takie czasy że dobrze że działo się to bez rozlewu krwi. To były czasu gdzie komuchy mogły jeszcze 10 lat sie utrzymać za pomocą siły. Jedyne co Wałęsa powinien zrobić to zamach stanu w 93 i powiesić 10 komunistów. Nic więcej.

[ Dodano: Pią 05 Kwi, 2013 ]
http://zus.pox.pl/pit/bedzie-podatek-za ... o-auta.htm

Kolejne super osiągnięcie tego kretyńskiego rządu.

bojesiespac
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: bojesiespac » 11 kwietnia 2013, 20:41

Ale który Wałęsa? Ten agent?
Moje przemyślenia.
Bojesiespac.pl

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 11 kwietnia 2013, 20:56

Masz 22 lata i wiesz kto i jakim agentem był ?

Wróć do „Lewica - Centrum - Prawica”