PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

REALNE osiągnięcia rządu Donalda Tuska

Jak przebiegają podziały polityczne w naszym kraju? Jakie partie są na czasie? Polemika na temat programów, stanowisk i działań partii politycznych w Polsce

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 05 stycznia 2013, 13:43

No jak nie ma piłkarza na europejskim poziomie jak ma co najmniej kilku. Tylko jak grają razem to jakoś nie wychodzi. Ale mówiłem - pomijam kompromitację naszej drużyny. Pisałem o samej organizacji, która wypadła dobrze. A w porównaniu z Ukrainą wzorowo.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 05 stycznia 2013, 14:03

Piskorz pisze:
Kuba pisze:Sukcesem na pewno - mimo wszystko - jest organizacja Euro 2012. Pomijam tu występ naszych orłów, ale organizacyjnie choć z pewnymi brakami daliśmy radę.

Ty chyba na pieniądzach się nie znasz ? Kraj który nie ma ani jednego piłkarza na dobrym poziomie europejskim porywa się na tak gigantyczną imprezę. Finał jest taki że nie osiagnęliśmy nic poza ogromnym zadłużeniem i ogromnymi kosztami jakie trzeba będzie dowalać do stadionów - kolosów.

Gdybyśmy dziś zburzyli te stadiony to przynajmniej na przyszłość uniknęlibyśmy kosztów ich utrzymania.

Znów wracasz do tego samego tematu? Jak Ci ostatnio o tym napisałem szczegółowo, to żeś podwinął ogon i się więcej nie odezwał. Teraz widzę, że inny temat i znów się powtarzasz z tymi samymi idiotycznymi pomysłami o zburzeniu stadionów. Echhh :)

[ Dodano: Sob 05 Sty, 2013 ]
Jeśli chodzi o taki szybki rachunek, to wśród nazwijmy to sukcesów Tuska widzę:

1) Rozbudowę infrastruktury transportowej w Polsce.
2) Odebranie części przywilejów emerytalnych mundurowym - ustawa emerytalna.
3) Budowa gazoportu w Świnoujściu celem dywersyfikacji dostaw gazu.
4) Euro 2012

Minusów jest niestety znacznie więcej..
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
johnek932
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: johnek932 » 05 stycznia 2013, 16:06

Euro napewno było sukcesem organizacyjny, tylko co nam z tego przyszlo skoro nie ma spodziewanego zysku. Stadiony to inna sprawa, której powinna moim zdaniem przyjrzeć się prokuratura.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 05 stycznia 2013, 16:20

Niedoróbki kończą się w sądach. Chyba Wrocław pozwał niemieckich wykonawców za "usterki".

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2013, 16:22

johnek932 pisze:Euro napewno było sukcesem organizacyjny, tylko co nam z tego przyszlo skoro nie ma spodziewanego zysku.

Wizerunkowy - nie do przecenienia.

johnek932 pisze:Stadiony to inna sprawa, której powinna moim zdaniem przyjrzeć się prokuratura.

I co tam Twoim zdaniem zobaczy?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 stycznia 2013, 16:37

Optymista pisze:Rozbudowę infrastruktury transportowej w Polsce.

Co to znowu za dziwadło językowe? Dzieci to możesz tym straszyć ale ja taki jezyk mam głęboko w d....

Nie tak rozbudowali jak rozkradli...
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 05 stycznia 2013, 16:43

Piskorz pisze:

Co to znowu za dziwadło językowe? Dzieci to możesz tym straszyć ale ja taki jezyk mam głęboko w d....

Jednego zdania prostego nie potrafisz zrozumieć? A może nie wiesz co to infrastruktura transportowa? Oj szkoda mi Ciebie. Zero merytoryki, zero umiejętności samodzielnego myślenia, a tylko pustosłowie.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 stycznia 2013, 16:57

Optymista pisze:
Piskorz pisze:

Jednego zdania prostego nie potrafisz zrozumieć? A może nie wiesz co to infrastruktura transportowa? Oj szkoda mi Ciebie. Zero merytoryki, zero umiejętności samodzielnego myślenia, a tylko pustosłowie.

Coś Tobie powiem . Szkoła jest po to żeby nauczyć człowieka jasnego, klarownego i niezagmatwanego wyrażania myśli. Niedoścignionym przykładem może być prof. Wł. Tatarkiewicz.

Ty jesteś na etapie językopieprzenia.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 05 stycznia 2013, 16:59

Sformułowanie: infrastruktura transportowa jest dla Ciebie zbyt trudne do zrozumienia? Nic tylko Ci współczuć.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 stycznia 2013, 17:43

Optymista pisze:Sformułowanie: infrastruktura transportowa jest dla Ciebie zbyt trudne do zrozumienia? Nic tylko Ci współczuć.

Ty mi nie współczuj tylko nie kłam. Jaka infrastruktura transportowa?? Polne dróżki na których bez przerwy zabijają się ludzie bo albo dochodzi do zderzenia czołowego albo facet wali w drzewo i też ginie.

Ty sam jesteś jak ta INFRASTRUKTURA.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
johnek932
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: johnek932 » 05 stycznia 2013, 18:41

Worek pisze:
johnek932 pisze:Euro napewno było sukcesem organizacyjny, tylko co nam z tego przyszlo skoro nie ma spodziewanego zysku.

Wizerunkowy - nie do przecenienia.

johnek932 pisze:Stadiony to inna sprawa, której powinna moim zdaniem przyjrzeć się prokuratura.

I co tam Twoim zdaniem zobaczy?

Ale ludzi tym sukcesem wizerunkowym ludzi w Polsce nienakarmimy. Nie wiem co zobaczy prokuratura, jednak koszty powstania np. Narodowego sa zaskakująco wysokie.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2013, 19:08

johnek932 pisze:Ale ludzi tym sukcesem wizerunkowym ludzi w Polsce nienakarmimy.

Jeśli przyjedzie do nas więcej turystów? Ku temu właśnie służy okazywanie pozytywnego wizerunku.

johnek932 pisze:Nie wiem co zobaczy prokuratura, jednak koszty powstania np. Narodowego sa zaskakująco wysokie.

Rozumiem, że masz wystarczającą wiedzę aby takie koszty ocenić?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 stycznia 2013, 19:18

Worek pisze:Rozumiem, że masz wystarczającą wiedzę aby takie koszty ocenić?

Jaja jak berety. Worek 2 X 2 = 4. Amerykę odkrył Kolumb nie wysilaj się. . . kuźwa. :lol: :lol:

T. Jasudowicz

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 05 stycznia 2013, 19:20

Jaja jak berety. Worek 2 X 2 = 4

To w Twojej podstawowce tego Cie nauczyli? Respekt!
A moze tak bardziej merytorycznie sie wypowiesz, czy jednak przerasta to Twoje mozliwosci?

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 stycznia 2013, 19:33

Marek K. pisze:A moze tak bardziej merytorycznie sie wypowiesz, czy jednak przerasta to Twoje mozliwosci?

A wypowiem się , wypowiem merytorycznie czemu nie.

Najpierw Stadion Narodowy miał kosztować bodajże 800 mln zł , potem 1,2 mld zł a na końcu prawie 2mld zł to coś mi tutaj nie gra a do tego jeszcze nóż w kieszeni mi się otwiera gdy widzę że na murawie trwają zawody w piłkę wodną. :lol:

T. Jasudowicz

Wróć do „Lewica - Centrum - Prawica”