PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

REALNE osiągnięcia rządu Donalda Tuska

Jak przebiegają podziały polityczne w naszym kraju? Jakie partie są na czasie? Polemika na temat programów, stanowisk i działań partii politycznych w Polsce

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
johnek932
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: johnek932 » 05 stycznia 2013, 19:39

To nie ja mam oceniać, jednak 2mld zł to kolosalna suma. Do tego dołożmy koszty, które ponosimy na jego utrzymanie. Turyści zobaczymy czy przyjadą, póki co na sukcesie euro więcej straciliśmy niż udało się zyskać, nie zmienia to faktu, że impreza taka w Polsce byla potrzebna.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 stycznia 2013, 19:47

johnek932 pisze:To nie ja mam oceniać, jednak 2mld zł to kolosalna suma. Do tego dołożmy koszty, które ponosimy na jego utrzymanie. Turyści zobaczymy czy przyjadą, póki co na sukcesie euro więcej straciliśmy niż udało się zyskać, nie zmienia to faktu, że impreza taka w Polsce byla potrzebna.

Za 2 mld mielibyśmy ok. 50 km autostrady a tak mamy g..o.

A to tylko jeden stadion.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 05 stycznia 2013, 20:20

Płacimy o około 10% mniej za gaz. Ale to raczej bardziej zasługa postępowania antymonopolowego wszczętego przez UE niż negocjacje cen przez Polskę, choć i te miał na pewno wpływ.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 stycznia 2013, 20:46

Malory pisze:Płacimy o około 10% mniej za gaz. Ale to raczej bardziej zasługa postępowania antymonopolowego wszczętego przez UE niż negocjacje cen przez Polskę, choć i te miał na pewno wpływ.

A to czasem nasz rząd nie darł ryja o takie postępowanie?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 06 stycznia 2013, 13:22

Realne osiągnięcia rządu Donalda Tuska poznamy po zakończeniu jego działalności . Wysyp "osiągnięć" będzie tak ogromny że świat otworzy gały ze zdziwienia. Przypomnę tylko że zaraz po przejęciu rządów od PiS Platforma zrobiła hucpę z dorszem i popsutymi laptopami.

Może ten Stadion Narodowy w końcu do czegoś się przyda.

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 06 stycznia 2013, 13:25

Piskorz pisze:Może ten Stadion Narodowy w końcu do czegoś się przyda.

Na masowe egzekucje?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 06 stycznia 2013, 13:33

Worek pisze:
Piskorz pisze:Może ten Stadion Narodowy w końcu do czegoś się przyda.

Na masowe egzekucje?

Donek lubi grać w piłkę to miałby wyśmienite warunki. Nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu.

T. Jasudowicz

Xsaav
Stażysta
Stażysta

Postautor: Xsaav » 21 lutego 2013, 21:26

Realnym osiągnięciem Tuska jest to, że nic nie osiągnął. Narobił długów, nakłamał i nic nie zrobił. Głosowałem na niego i to był błąd.

Accepted
Starosta
Starosta

Postautor: Accepted » 21 lutego 2013, 21:35

Xsaav pisze:Realnym osiągnięciem Tuska jest to, że nic nie osiągnął. Narobił długów, nakłamał i nic nie zrobił. Głosowałem na niego i to był błąd.

Czy ty w 2007 nie miałeś 17 lat:)
Pozdrawiam,
Accepted

Xsaav
Stażysta
Stażysta

Postautor: Xsaav » 21 lutego 2013, 21:42

Accepted pisze:
Xsaav pisze:Realnym osiągnięciem Tuska jest to, że nic nie osiągnął. Narobił długów, nakłamał i nic nie zrobił. Głosowałem na niego i to był błąd.

Czy ty w 2007 nie miałeś 17 lat:)

Wiem, że dwa razy byłem na wyborach w swoim życiu i raz glosowałem w wyborach prezydenckich na Komorowskiego, a w tym drugim przypadku nie pamiętam, ale wiem, że też na PO - mogłem coś pomieszać.

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 21 lutego 2013, 22:10

Jeżeli piszę coś o rządzie z którym się nie zgadzam i jasno to deklaruje , to przynajmniej staram się opisywać fakty . A o zadłużaniu była już mowa na tym forum wielokrotnie , więc nie powielaj bzdur . Na zadłużenie wpłynęło wiele czynników . A co do ludzi to proponuję mieć pretensje o nieświadomość długu do wszystkich rządów po 89r.
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 22 lutego 2013, 14:44

"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 04 marca 2013, 15:26

Jezus, Papież i Tusk płyną łódką po rzecze. łódka zaczyna tonąc, więc Jezus wstaje i mówi:
- to ja idę.
Tusk:
- ja też.

dochodzą do brzegu,

J: - słuchaj a co z papieżem?

T: Jak kto co? utonął! -

J: to ty mu nie powiedziałeś gdzie pod wodą są kamienie po których szliśmy?

T: Jakie kamienie :?:
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

PDT
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PDT » 27 marca 2013, 08:05

"Misiu, chcesz kakao?" ;)

Wróć do „Lewica - Centrum - Prawica”