PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Polska Razem Jarosława Gowina

Jak przebiegają podziały polityczne w naszym kraju? Jakie partie są na czasie? Polemika na temat programów, stanowisk i działań partii politycznych w Polsce

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 20 grudnia 2013, 15:19

W dobrowolnym OC chodzi o to aby pokryć czyjeś straty, nie swoje i tym samym nie mieć długów i nie stracić np dobytku życia za chwilę nieuwagi za kierownicą. 

Także i w obecnym przymusowym ale ważniejsze jest jeszcze coś czego najwyraźniej ty pojąć nie potrafisz.

To odpowiedzialność, odpowiedzialność za to by móc w odpowiednim czasie i jak najlepiej zrekompensować straty, by nie być ciężarem, klopotem dla osoby i tak już pokrzywdzonej.

Rozumiem że ty masz to w dupie, ważniejsze jest zaoszczędzenie tych kilkaset złotych rocznie dlatego tak usilnie domagasz się dobrowolnych ubezpieczeń po prostu po to - by nie musieć płacić. . a w razie czego martwić ma się kto inny.

A takiemu ja ElDario, niepodarowalbym nawet gwoździa. Tym razem on dał dowód że najważniejszy dla niego jest on sam i to że wierzy że równie dobrze przeżyje za krzywy ryj, kosztem innych.

Jesteście poprostu żałośni.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 20 grudnia 2013, 15:58

marcinsz pisze:
Także i w obecnym przymusowym

W obecny przymusowym płacić muszą ci co nie mogą w ogóle jeździć więc jest kompletnie absurdalny i odjechany.

marcinsz pisze:
To odpowiedzialność, odpowiedzialność za to by móc w odpowiednim czasie i jak najlepiej zrekompensować straty, by nie być ciężarem, klopotem dla osoby i tak już pokrzywdzonej.

No błagam, większość wyszukuję jak najtańszego ubezpieczyciela aby tylko mieć OC a ubezpieczyciele celowo zaniżają szkody na maksa bo przecież nie tracą renomy.

Jesteś oderwany od rzeczywistości co najmniej jak Antoni.

marcinsz pisze:Rozumiem że ty masz to w dupie, ważniejsze jest zaoszczędzenie tych kilkaset złotych rocznie dlatego tak usilnie domagasz się dobrowolnych ubezpieczeń po prostu po to - by nie musieć płacić. . a w razie czego martwić ma się kto inny.

A ty celowo nie płacisz ubezpieczenia od alimentów, a jak zrobisz dziecko to potem martwić się będzie kto inny, jesteś podobnie żałosny.

Swoją drogą musiałem swego czasu bulić prawie 2000 rocznie OC za pojazdy którymi nie mogłem jeździć i tyle są warte wasze brednie o odpowiedzialności.

[ Dodano: Pią 20 Gru, 2013 ]
A tu proszę proszę, sami socjaliści zobaczyli że stary system to idiotyzm totalny i:

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Ida-z ... omosc.html

No i to jest słuszniejsza koncepcja, płacę OC w dobrej firmie bo moja dobra firma wypłaca MI odszkodowanie a nie komuś.
Wtedy jest mi obojętne czy sprawca ma OC czy nie, za to jak ja nie mam OC to tylko ja sam na tym tracę.

A nie patologia tak jak teraz, gdzie każdemu zależy aby należeć do najgorszej i najtańszej firmy.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 20 grudnia 2013, 17:27

Adi pisze:W obecny przymusowym płacić muszą ci co nie mogą w ogóle jeździć więc jest kompletnie absurdalny i odjechany.

To jest zupełnie inna para kaloszy. Na ten temat można porozmawiać. Chodź istnieje coś takiego jak zawieszenie rejestracji to jednak i tak nie załatwia to w pełni skali problemu - tu zgoda.

Adi pisze:No błagam, większość wyszukuję jak najtańszego ubezpieczyciela aby tylko mieć OC a ubezpieczyciele celowo zaniżają szkody na maksa bo przecież nie tracą renomy.

Jesteś oderwany od rzeczywistości co najmniej jak Antoni.

Zawsze masz prawo oddania pojazdu do serwisu i usuwać szkody bezgotówkowo i bez względu z jakiej firmy będzie ubezpieczenie.

To że ty masz takie a nie inne projekcje świata w swojej bani nie oznacza że są one rzeczywiste.

A ty celowo nie płacisz ubezpieczenia od alimentów, a jak zrobisz dziecko to potem martwić się będzie kto inny, jesteś podobnie żałosny.

A czy w tym przypadku istnieje natychmiastowe zobowiązanie w formie kwoty np. 6zio cyfrowej?
Adi czy ty jesteś zdrowy na umyśle próbując porównywać tak odmienne sprawy?

Adi pisze:No i to jest słuszniejsza koncepcja, płacę OC w dobrej firmie bo moja dobra firma wypłaca MI odszkodowanie a nie komuś.

Wtedy jest mi obojętne czy sprawca ma OC czy nie, za to jak ja nie mam OC to tylko ja sam na tym tracę.

A nie patologia tak jak teraz, gdzie każdemu zależy aby należeć do najgorszej i najtańszej firmy.

Kuźwa nawet przeczytać tekstu ze zrozumieniem nie potrafisz! a się tu wymądrzasz.

Z drugiej strony gratuluję głowy na karku - firmy wiedzą jednak jak podnieść składkę (i to nie byle jak) i wmówić klientowi że to dla jego dobra :)

Gratuluję! Więcej takich łosi co nie potrafią sami zadbać o swój interes - potrzebują do tego innych ale nieźle za to przy okazji i bulić!

Naprawdę im więcej piszesz tym bardziej utwierdzam się że mam do czynienia dosłownie... ach szkoda gadać.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 20 grudnia 2013, 17:57

marcinsz pisze:Zawsze masz prawo oddania pojazdu do serwisu i usuwać szkody bezgotówkowo i bez względu z jakiej firmy będzie ubezpieczenie.

To że ty masz takie a nie inne projekcje świata w swojej bani nie oznacza że są one rzeczywiste.

No własnie sam masz projekcje bo nie słyszałeś o czymś takim jak np stwierdzenia że np cena naprawy dwukrotnie przekracza wartość samochodu.

Albo sytuacje w których ubezpieczyciel zaniża wartość samochodu przed wypadkiem i zawyża wartość wraku czy też ubezpieczyciel obniża stawki za roboczogodziny.

Więc standardowo nie wiesz o czym piszesz i pleciesz androny.

marcinsz pisze:
A czy w tym przypadku istnieje natychmiastowe zobowiązanie w formie kwoty np. 6zio cyfrowej?
Adi czy ty jesteś zdrowy na umyśle próbując porównywać tak odmienne sprawy?

A co ma kwota teraz do rzeczy? Ale ok, twoim tropem idiotyzmu kupując wiatrówkę musiałbyś zapłacić obowiązkowe ubezpieczenie na to że możesz wybić niechcący komuś oko.

marcinsz pisze:
Kuźwa nawet przeczytać tekstu ze zrozumieniem nie potrafisz! a się tu wymądrzasz.

Z drugiej strony gratuluję głowy na karku - firmy wiedzą jednak jak podnieść składkę (i to nie byle jak) i wmówić klientowi że to dla jego dobra :)

Gratuluję! Więcej takich łosi co nie potrafią sami zadbać o swój interes - potrzebują do tego innych ale nieźle za to przy okazji i bulić!

No przecież wg bzdur które wypisujesz wychodzi że to ty jesteś łosiem który nie potrafi zadbać o swój interes więc potrzebuję do tego innych którzy wykupią oc.

Naprawdę im więcej piszesz tym bardziej utwierdzam się że mam do czynienia dosłownie... ach szkoda gadać.

Tutaj standardowe ad personam kłamcy i oszusta pozbawione jakichkolwiek argumentów, do czego nas przyzwyczaił.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 grudnia 2013, 18:24

chciałem coś napisać ale nadmiar kretynizmów mnie przerósł.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 16 lutego 2014, 07:12

Chcą wprowadzić liniowy podatek dochodowy. To wystarczy mi żeby życzyć im nikłego poparcia wyborczego, choć do tego i życzeń składać nie trzeba.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

Wróć do „Lewica - Centrum - Prawica”