PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czy Polska Lewica, na pewno chce władzy?

Jak przebiegają podziały polityczne w naszym kraju? Jakie partie są na czasie? Polemika na temat programów, stanowisk i działań partii politycznych w Polsce

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 23 kwietnia 2014, 16:47

Natymiast, zauważ że ja napisałem że maksymalnie w poszczególnych krajach partie libertariańskie są w stanie MAKSYMALNIE zdobyć 10-20% (W Szwecji będzie to 10%, w Polsce 15% a w Szwajcarii 20% naprzykład.)
ok pokaż taki przykład - np z krajów które wymieniłeś.
KNP domaga się tylko wolności - w tym wypadku wolności od PODATKÓW, co oznacza że jak zarobisz 4000 zł, to dostaniesz do ręki 4000 zł, a nie jak dzisiaj 2200 zł. Oczywiście, będziesz musiał z własnej kieszani opłacić fundusz emerytalny i zdrowotny. Chyba że nie chcesz.
no własnie to jest populizm dla niedoinformowanych. nie dostanę bo i tak będę musiał płacić podatek emerytalny i szereg innych a mój wspaniały skok zarobków zeżre inflacja i koszty kupienia na rynku tego co mam dziś za mniejsze pieniądze (np. służby zdrowia) itp. itd... [ oczywiście pytaniem otwartym jest dlaczego ktoś nagle ma mi płacić 4000zł netto skoro za tą samą pracę załadowałem się 2900 z hakiem. "bo to moja" wypłata? no cóż to idź gdzieś gdzie dadzą Ci te 4tys netto na rękę synku.]

Populista Mikke obiecuje ciemnemu ludowi, że nagle dostanie "100.000 mln" . cóż tego, że nie dostanie. Ciemny lud to kupuje.
A czy TV pokazuje cokolwiek innego o Korwinie ? Ja mówi o podatkach albo prawie ?
Stara się. co z tego gdy Korwin mówi o tym, że sperma przekazuje postawy życiowe albo "wszyscy kradną, to oczywiste".

Czytają in internet.
ano. Gdyby czytali Angorę to byliby mądrzejsi.

Poparcie Korwina to nie kwestia wieku, tylko kwestia odbioru informacji. Dlatego też Korwin ma tak duże poparcie w Internecie.
zgadzam się. gimbaza umie klikać po netach. przeczytanie książki to dla nie za dużo. i dlatego kiedy życie uczy ich na studiach a potem w praktyce następuje proces mądrzenia.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Lewica - Centrum - Prawica”