PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kukiz 2015

Jak przebiegają podziały polityczne w naszym kraju? Jakie partie są na czasie? Polemika na temat programów, stanowisk i działań partii politycznych w Polsce

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Ile przetrwa Kukiz 2015

1 rok
3
43%
2 lata
1
14%
3 lata
0
Brak głosów
do końca kadencji
3
43%

Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Kukiz 2015

Postautor: Marchewa » 13 listopada 2015, 11:45

Nowy rekord poseł wystąpił z partii już na pierwszym posiedzeniu. W tym tempie nie doczekają końca roku.

Janusz Sanocki - ten, który przed chwilą złożył wniosek o krótkie obrady w piątek - nie jest posłem klubu Kukiz'15.

- Decyzją klubu Ruchu Kukiz'15, poseł Sanocki nie wszedł w skład klubu parlamentarnego, chodziło o niedostosowanie do ogólnie przyjętych zasad współpracy, Sanocki jest zasłużony w walce na rzecz JOW-ów, natomiast ma duże trudności we współpracy z innymi osobami, w związku z tym taka żółta kartka została mu pokazana przez cały klub - powiedział w piątek PAP Jakub Kulesza, rzecznik klubu. Stało się to jeszcze przed złożeniem kuriozalnego wniosku formalnego. Gdy Sanocki prosił o wcześniejsze zakończenie prac Sejmu w piątek, był już posłem niezrzeszonym

Jak zauważył Jakub Kulesza, nie ma obowiązku wchodzenia do klubu parlamentarnego, ani przyjmowania do niego każdej osoby startującej z komitetu Kukiz'15. Kulesza zastrzegł, że to nie jest decyzja ostateczna; nie wykluczył przyjęcia Sanockiego do klubu Ruchu Kukiz'15 w przyszłości.

http://wyborcza.pl/relacje/1,126862,191 ... misje.html
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Kukiz 2015

Postautor: Kuba » 14 listopada 2015, 13:03

Teraz wszyscy mówią, że to kuriozalny wniosek, ale na początku lat 90. na porządku dziennym były wnioski formalne o przerwanie posiedzenia, bo jacyś posłowie spieszą się na ostatni pociąg ;)
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 14 listopada 2015, 13:21

Dlaczego sprawy organizacyjnie mają być nieważne i śmieszne? Banda idiotów.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 14 listopada 2015, 13:32

Celem ruchu było wprowadzenie do sejmu świeżej krwi a podejście JOWowców promuje posła ponad partią. W K'15 nie będzie pewnie obowiązywać żadna szczególna dyscyplina. Nawet jakby pod koniec kadencji wszyscy skończyli jako bezpartyjni nie będzie to pewnie jakoś bardzo godzić w założenia projektu. Kukizowi nie chodziło o kolejną wodzowską partię.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 14 listopada 2015, 13:43

Jak ci narodowcy (którzy bez pożytecznego idioty Kukiza mają w zasadzie pomijalne poparcie) to ma być świeża krew to ja dziękuję postoję.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 14 listopada 2015, 13:50

Lolek00 pisze:Celem ruchu było wprowadzenie do sejmu świeżej krwi a podejście JOWowców promuje posła ponad partią. W K'15 nie będzie pewnie obowiązywać żadna szczególna dyscyplina. Nawet jakby pod koniec kadencji wszyscy skończyli jako bezpartyjni nie będzie to pewnie jakoś bardzo godzić w założenia projektu. Kukizowi nie chodziło o kolejną wodzowską partię.

K15 , oni jedyni nie biorą szmalu z budżetu i chociażby za to mają u mnie plus :D

a czego dokonają i ile przetrwają się okaże...
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 14 listopada 2015, 15:08

Marchewa myślę że oboje nie znamy ludzi Kukiza a jeśli już kogoś to większości nie.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 14 listopada 2015, 15:11

Marchewa pisze:Jak ci narodowcy (którzy bez pożytecznego idioty Kukiza mają w zasadzie pomijalne poparcie) to ma być świeża krew to ja dziękuję postoję.

To już twoja sprawa. Głosuj dalej na PO jeśli chcesz być perfidnie oszukiwany. A i jeszcze jedno, narodowców u kukiza jest niestety tylko trzech. Wiem, że wyborcza bredziła, że narodowców u kukiza jest 25 proc. ale czego można się spodziewać po tym brukowcu?
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 15 listopada 2015, 15:11

Marchewa pisze:Jak ci narodowcy (którzy bez pożytecznego idioty Kukiza mają w zasadzie pomijalne poparcie) to ma być świeża krew to ja dziękuję postoję.

Pożytecznego tak hmm ale dlaczego idioty ?

nie zgadzam się we wszystkim z nim , ale ogólnie też chce zmian , ale czy "beton" pozwoli mu coś zrobić np z tym

Zniesienie progu referendalnego , jego partia chce rozbić „partiokratyczno-urzędniczą arystokrację”. – Dopóki nie napiszemy nowej konstytucji i nowego prawa"

O tego trzeba zacząć inaczej , nic się nie zmieni , rządzić będą "pożyteczni idioci" z takie czy innej partii...

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 16 listopada 2015, 17:04

kaminiak33 pisze:

Pożytecznego tak hmm ale dlaczego idioty ?

nie zgadzam się we wszystkim z nim , ale ogólnie też chce zmian , ale czy "beton" pozwoli mu coś zrobić np z tym

Zniesienie progu referendalnego , jego partia chce rozbić „partiokratyczno-urzędniczą arystokrację”. – Dopóki nie napiszemy nowej konstytucji i nowego prawa"

O tego trzeba zacząć inaczej , nic się nie zmieni , rządzić będą "pożyteczni idioci" z takie czy innej partii...

aaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno odnośnie tego porąbanego prawa , które teraz mamy...

Pisałem kiedyś o kupnie telefonów przez Alegro , dwa tys w plecy , chociaż złodziej przyznał się do tego , tylko co mnie po tym , że zarobili wszyscy policja , prokurator , sędzia który wydał wyrok a w nim że zobowiązuje złodzieja do zwrotu kasy + odsetki , teraz do tych 2ch tys przyszło mi dorzucić 2wie stówy dla komornika , który stwierdził że nie ma z czego odebrać kasy...

zostałem z wyrokiem sądu którym mogę wytrzeć se... albo oprawić go w ramki

mam nadzieję że ten "pożyteczny idiota" jak nazwałeś Kukiza , ma na myśli zmianę takiego prawa , które teraz pewnie chce żebym wynajął adwokata , który w tym wszystkim jeszcze nie zarobił...

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 16 listopada 2015, 19:12

Twór Kukiza to swego rodzaju eksperyment. Tu raczej chodziło o wpuszczenie do sejmu różnych ludzi, którzy chcieli zaistnieć w polityce, a mieli za małe poparcie, aby dostać się samemu. Stąd też szły zaproszenia na listy do wszelkiego rodzaju działaczy z różnych środowisk. Dlatego zapewne nie ma programu, aby każdy mógł w zasadzie działać samodzielnie. Kukiz dał im tylko poparcie.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 17 listopada 2015, 16:39

Inaczej mówiąc Kukiz był sposobem na ominięcie progu wyborczego. Jestem pewien, że wśród osób przypadkowych wprowadził także sporo wartościowych osób. Na razie jest zbyt wcześnie by to oceniać, po ich działaniach poznamy na ile się to sprawdzi.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 22 lutego 2016, 18:20

Nawet jakby pod koniec kadencji wszyscy skończyli jako bezpartyjni nie będzie to pewnie jakoś bardzo godzić w założenia projektu.

Przepraszam, ale od kiedy Kukiz'15 ma jakiekolwiek założenia? Nawet ich bełkot o JOW'ach ciężko tym nazwać bo brak w ich narracji na ich temat jakichkolwiek merytorycznych argumentów.
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Wróć do „Lewica - Centrum - Prawica”