PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ostatnie wypowiedzi Prezesa Jarka

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Ostatnie wypowiedzi Prezesa Jarka

Postautor: Worek » 27 września 2010, 08:48

Przez weekend byłem zajęty tylko i wyłącznie swoją rodziną a dzisiaj sobie poczytałem co to za nowe wieści w naszym miodem i mlekiem płynącym kraju niesie internet i wpadłem na wypowiedzi Prezesa Jarka. Cokolwiek zaskakujące. A może nie.

"Nie podam ręki ani Komorowskiemu ani Tuskowi"

No cóż. To czy się podaje rękę przeciwnikowi czy nie to fairplay jak i elementarna kultura. Prezesowi Jarkowi, jak widzę, te pojęcia są obce.

"Myślę, że Kościół jest w tej chwili karany przez establishment za to, że większość duchowieństwa była — jak się zdaje — po mojej stronie w kampanii prezydenckiej. Establishment chce powiedzieć Kościołowi: „Nie macie prawa być po stronie naszych przeciwników”. Może niektórzy biskupi po prostu bardziej obawiają się takiej kampanii? Cała sprawa to była przemyślana prowokacja."

Muszę się zgodzić z Prezesem Jarkiem, że KK w Polsce to siła polityczna. Zgadzam się z nim również, że poparł on w większości Prezesa Jarka. Pocieszające jest to, że mimo tak olbrzymiego aparatu propagandowego przerżnął wybory. Z drugiej strony skoro to była prowokacja to po cholerę PiS dał się w to wmanewrować i tańcował jak mu Komorowski zagrał. Trochę to dla mnie nielogiczne i kłóci się z pojęciem geniuszu politycznego Prezesa Jarka. Myślę, że obie strony grały w tą grę na maksa z nadzieją na pogrążenie przeciwnika i obie wygrały. PO pokazało prawdziwą twarz PiS a PiS umocnił swój betonowy elektorat. Która strona jest bardziej winna? Żadna.
Chociaż z drugiej strony brak pomnika przez pałacem fiksujący Prezes Jarek płazem nie puści.

"— Jeśli Komorowski wywiadem prasowym celowo sprowokował tę awanturę, to PiS się w nią ochoczo zaangażowało, choćby listem Zbigniewa Ziobry w obronie krzyża.
— Mam niewielkie zaufanie do intelektu pana Komorowskiego, więc nie bardzo wiem, co chciał w ten sposób zrobić — mówi Kaczyński."

Czyli Komorowski jest głupi. Prezes Jarek na postawione pytanie powiedział w swoim stylu - pomidor. Wuzetka jak żywa.

"NEWSWEEK: Kto ją wymyślił (kampanię)?
JAROSŁAW KACZYŃSKI: Sztab. Dokładnie jego część. Ja byłem w potwornym szoku po śmierci brata – nic gorszego w życiu nie mogło mnie spotkać. Musiałem brać bardzo silne leki uspokajające, co też miało swoje skutki. Już 10 kwietnia, dosłownie w godzinę po katastrofie, dostałem w szpitalu takie środki. Ja nigdy w życiu przedtem podobnych leków nie brałem, w związku z tym zadziałały na mnie niezwykle silnie."

Gdyby nie był oszołomiony drug'ami to by dopiero w cuglach wygrał. Jak widzę klakierzy zrobili swoje i pokazali winnych porażki. Strzelił sobie Prezes Jarek w stopę tym bredzeniem ale to w sumie dobrze.

"NEWSWEEK: Czemu nie udało się panu zwyciężyć?
JAROSŁAW KACZYŃSKI: Ja w tej chwili abstrahuję od tego, czy strategia wyborcza była dobra, czy nie – choć większość naszych badań pokazuje, że była zła i nic nie przyniosła. Wygląda na to, że zmiękczanie mojego wizerunku kompletnie nic nie dało, a tylko zdemobilizowało nasz twardy elektorat. Niczego nie chcę ostatecznie przesądzać, bo w takich sprawach jest to trudne. Ale na pewno w trakcie kampanii doszło do wielu poważnych błędów."

Tu ma chłopina rację. Beton PiSowski mógł się poczuć odrobinę zdezorientowany potulnym zachowaniem Guru. W końcu walenie po pysku i okłamywanie jest naturalnym trybem pracy Prezesa Jarka.
Czy nic nie przyniosła? Szkoda gadać.

Generalny wniosek z tego co ostatnio wygaduje Prezes Jarek jest bardzo optymistyczny. Z takim przywództwem ta partia jest skazana na bycie wieczną opozycją miotającą się bezsilnie wokół Prezesa. Do tego marną merytorycznie i nie mającą silnych podstaw w samorządach. Równia pochyła prowadząca na polityczny śmietnik.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 27 września 2010, 10:13

Worek pisze:"Nie podam ręki ani Komorowskiemu ani Tuskowi"

Był już taki jeden co to nogę chciał podawać :lol:
Worek pisze:Chociaż z drugiej strony brak pomnika przez pałacem fiksujący Prezes Jarek płazem nie puści.

Z tym bym odpuścił i poczekał - W którymś wątku Rohirrim dał wypowiedź korygującą to. Mam nadzieję że się Kaczyński wywiąże z tego co mówił.

O reszcie szkoda aż gadać. Teoria chaosu. A zwalanie na leki to już troszkę śmieszne jest. Ciekawe czy biedny w ogóle wiedział w czym i po co startuje.
Jednak w ogóle nie żal mi Poncyliusza i Kluzik-Rostkowskiej, jeśli mowa o wyborach. Ci ludzie odwalili kawał dobrej roboty, sądzę że wynik byłby dużo gorszy gdyby nie oni, a mimo to z uśmiechem przyjmują na siebie kalumnie Kaczyńskiego który chyba nie zdaje sobie sprawy że to był dobry kierunek. Nie wiem, znowu leki? Ci ludzie nie mają totalnie honoru i poczucia własnej godności, są szmaceni za świetnie wykonaną pracę, spowodowanie bowiem że aż tylu łyknie przemianę Kaczyńskiego to mistrzostwo. Tak więc niech spuści ich w klozecie, ku przestrodze innym.

EDIT:
"Dziennikarze zapytali prezesa, czy powtórzyłby teraz hasła, które wypowiadał w trakcie kampanii wyborczej, np. że Józef Oleksy to polityk lewicy. - Ja czasem w polityce żartuję, nawet jeśli jestem przygnębiony - odpowiedział Kaczyński. - Powiedzenie, że to polityk lewicy starszo-średniego pokolenia, było takim żartem. Niczym więcej - dodał. "

To albo polityka albo żarty i grabki w piaskownicy, panie prezesie...
Ostatnio zmieniony 27 września 2010, 11:00 przez MatiZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
polityczny-kier
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polityczny-kier » 27 września 2010, 10:56

Co do ręki, jakoś się nie dziwię. Gdyby ktoś twojego brata publicznie poniżał, atakował i krytykował w sposób taki jak to mieli w zwyczaju koledzy Komorowskiego i Tuska, zapewne też nie kwapił byś się do podania ręki.

Niesiołowski, Palikot, Sikorski, Komorowski - wszyscy jadą na tym samym wózku - wózku przekroczenia granicy swobodnej wypowiedzi osoby publicznej.

„On popada w bełkot. Dla mnie to polityczny nieboszczyk. Umie tylko krytykować. Rządził dwa lata i pokazał co potrafi. Kaczyński to człowiek obrzydliwy. - powiedział wicemarszałek Sejmu.”

„Zawsze jest ten sam Kaczyński, hipokryta dążący do władzy za wszelką cenę, obłudny, zakłamany, obrzydliwy. Co mamy dyskutować o Kaczyńskim, czy jest o kim?”

„Rząd trzech k: kłamstwo, kołtuństwo i kolesiostwo „

„To mały zakompleksiony oraz mściwy człowiek, niegodny sprawowania urzędu prezydenta Polski. Kompromituje siebie i wszystkich dookoła - mówił wicemarszałek w TVN24. Jest oburzony sytuacją i stwierdził, że nigdy nie zachowałby się tak jak prezydent. „

To tylko kilka wypowiedzi Niesiołowskiego, reszty chyba nie muszę cytować ?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 27 września 2010, 11:16

polityczny-kier pisze:Co do ręki, jakoś się nie dziwię. Gdyby ktoś twojego brata publicznie poniżał, atakował i krytykował w sposób taki jak to mieli w zwyczaju koledzy Komorowskiego i Tuska, zapewne też nie kwapił byś się do podania ręki.

Polityka to nie pole do osobistych animozji. Poza tym nie zgadzam się, że Lechu był jakoś nadmiernie poniżany. Atakowanie i krytyka są normalne w polityce i nie ma się na co obrażać. Zresztą druga strona nie była jakoś specjalnie dłużna.

polityczny-kier pisze:Niesiołowski, Palikot, Sikorski, Komorowski - wszyscy jadą na tym samym wózku - wózku przekroczenia granicy swobodnej wypowiedzi osoby publicznej.

Tak jak napisałem wcześniej obie strony nie szczędziły sobie razów więc użalanie się nad PiSem to delikatnie mówiąc naciąganie prawdy.

polityczny-kier pisze:„On popada w bełkot. Dla mnie to polityczny nieboszczyk. Umie tylko krytykować. Rządził dwa lata i pokazał co potrafi. Kaczyński to człowiek obrzydliwy. - powiedział wicemarszałek Sejmu.”

No i?

polityczny-kier pisze:„Zawsze jest ten sam Kaczyński, hipokryta dążący do władzy za wszelką cenę, obłudny, zakłamany, obrzydliwy. Co mamy dyskutować o Kaczyńskim, czy jest o kim?”

Szczera prawda, której nie widzą tylko jego wyznawcy.

„Rząd trzech k: kłamstwo, kołtuństwo i kolesiostwo „

No i?

polityczny-kier pisze:„To mały zakompleksiony oraz mściwy człowiek, niegodny sprawowania urzędu prezydenta Polski. Kompromituje siebie i wszystkich dookoła - mówił wicemarszałek w TVN24. Jest oburzony sytuacją i stwierdził, że nigdy nie zachowałby się tak jak prezydent. „

No i znowu szczera prawda.

polityczny-kier pisze:To tylko kilka wypowiedzi Niesiołowskiego, reszty chyba nie muszę cytować ?

Zdecydowanie nie musisz. W 100% zgadzam się z Niesiołowskim i nie widzę aby te wypowiedzi w jakikolwiek sposób Kaczyniaka poniżały. PO ile to w ogóle możliwe.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 27 września 2010, 11:34

polityczny-kier - Polityka to nie smarowanie się po główkach, zarówno PiS jak i PO ostro po sobie jechali i jadą. Nie usprawiedliwiam tego, obie strony przesadzają, ale taka już jest nasza polityka, która bardziej przypomina piaskownicę wypełnioną bachorami. Jak JK obraża się na wszystkich w koło z tego powodu, że rzekomo tłamszony jest on i jego biedna partia, to może zwyczajnie się do tego nie nadaje? Sam jedzie po bandzie równo, więc niech nie zgrywa zapłakanego świętoszka.
Swoją drogą prawdziwym staje się hasło : "W nagrodę uścisk dłoni prezesa" :lol:

Awatar użytkownika
Charlotte Corda
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Charlotte Corda » 27 września 2010, 11:44

MatiZ,a kto Ci powiedział,że pan prezes Jarosław Kaczyński się obraża na wszystkich ? TVN24?
Przede wszystkim trzeba sobie dać spokój z pierdołami,które przekazują w TV i radio ,bo to jest papka dla owieczek .Realnych faktów tam nie podaje się,po to,żeby owieczki radośnie beczały i myślały ,że ich dotychczasowy baca ,to groźny wilk.

Awatar użytkownika
polityczny-kier
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polityczny-kier » 27 września 2010, 11:50

Ale przyznacie mi rację, że tych razów więcej zadawał obóz PO. Z resztą jak można w ogóle to porównywać, wypowiedzi Palikota były skandaliczne. Jakoś nie widzę tutaj równości w wypowiedziach.

Tak polityka, to nie miejsce do głaskania się po głowie - pełna zgoda. Powinna być również pełna zgoda, jeśli chodzi o poziom wypowiedzi. Zachowanie barier moralnych, szacunek do drugiego człowieka i wewnętrzna kultura osobista. Nazywanie prezydenta alkoholikiem to chyba nie popis wyżej wymienionych.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 27 września 2010, 12:13

polityczny-kier pisze:Ale przyznacie mi rację, że tych razów więcej zadawał obóz PO.

Nie przyznam. Tą polityczną bijatykę sprowokował PiS zaraz po wygranych wyborach w 2005 roku i tak mamy do dziś. Nie chce już mi się przypominać epitetów Marcinkiewicza, Dorna, Ziobry czy innego Brudzyńskiego.
Nie widzę jakoś specjalnie powodów aby któraś z tych partii była bardziej "zasłużona" w zadawaniu razów.

polityczny-kier pisze:Z resztą jak można w ogóle to porównywać, wypowiedzi Palikota były skandaliczne.

Tak jak Dorna, Brudzińskiego czy Hofmana.

polityczny-kier pisze:Jakoś nie widzę tutaj równości w wypowiedziach.

Dla mnie jest po równo.

polityczny-kier pisze:Tak polityka, to nie miejsce do głaskania się po głowie - pełna zgoda. Powinna być również pełna zgoda, jeśli chodzi o poziom wypowiedzi. Zachowanie barier moralnych, szacunek do drugiego człowieka i wewnętrzna kultura osobista. Nazywanie prezydenta alkoholikiem to chyba nie popis wyżej wymienionych.

Prezes Jarek nazwał Komorowskiego "głupkiem" i Cię to kompletnie nie bulwersuje. Dystansu trochę.

Awatar użytkownika
polityczny-kier
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: polityczny-kier » 27 września 2010, 12:16

Komorowski, powiedział w pewnym wywiadzie chyba dla rzepy, choć nie jestem pewien - musiałbym poszukać. Ci którzy głosują na PiS też są głupkami, w identycznym sensie jak wypowiedź Kaczyńskiego - nie dosłownie lecz z odniesieniem do inteligencji. Ten kto głosuje na Komorowskiego jest inteligenty, kto nie ...

Tak mówić o inteligencji w przenośni, a o alkoholu wprost - nie ma różnicy faktycznie.

(Do tego, że Kaczyński jest winien wszystkiemu już się przyzwyczaiłem)

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 27 września 2010, 12:18

Charlotte Corda pisze:MatiZ,a kto Ci powiedział,że pan prezes Jarosław Kaczyński się obraża na wszystkich ? TVN24?
Przede wszystkim trzeba sobie dać spokój z pierdołami,które przekazują w TV i radio ,bo to jest papka dla owieczek .Realnych faktów tam nie podaje się,po to,żeby owieczki radośnie beczały i myślały ,że ich dotychczasowy baca ,to groźny wilk.

Nie oglądam telewizji, nawet nie posiadam telewizora. Wiadomości czerpię z internetu. Wódki z Jarosławem nie piłem i nie znam go, więc informacje o nim posiadam z tego co wyczytam. Chyba że każde wiadomości ukazujące go w negatywnym świetle to papka dla owieczek i lemingów, a wszystkie wypowiedzi są fałszywe?

polityczny-kier - Ostatnio JK powiedział (wybacz ale też nie chce mi się przeglądać stron informacyjnych) że ci którzy głosowali na stronę przeciwną są otumanieni i nie rozumieją jego wizji. A co do "przenośni" - kolejne "semantyczne nadużycie" i "pani mnie nie zrozumiała"? No proszę Cię...
I co, będziemy się teraz przerzucać co kto na kogo powiedział? Fakty są takie że obie strony leją szambo aż miło, tyle że to PiS płacze jaki jest ciemiężony.

Awatar użytkownika
Charlotte Corda
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Charlotte Corda » 27 września 2010, 12:21

Worek pisze:Prezes Jarek nazwał Komorowskiego "głupkiem" i Cię to kompletnie nie bulwersuje. Dystansu trochę.

Gdzie tak powiedział/napisał?Cytat poproszę .

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 27 września 2010, 12:22

MatiZ pisze:I co, będziemy się teraz przerzucać co kto na kogo powiedział? Fakty są takie że obie strony leją szambo aż miło, tyle że to PiS płacze jaki jest ciemiężony.

PiS się trochę zachowuje jak dziecko w piaskownicy. Leje wszystkich równo grabkami po łbach a jak ktoś mu odda to zalewa się łzami.

Awatar użytkownika
Charlotte Corda
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Charlotte Corda » 27 września 2010, 12:25

Worek pisze:
MatiZ pisze:I co, będziemy się teraz przerzucać co kto na kogo powiedział? Fakty są takie że obie strony leją szambo aż miło, tyle że to PiS płacze jaki jest ciemiężony.

PiS się trochę zachowuje jak dziecko w piaskownicy. Leje wszystkich równo grabkami po łbach a jak ktoś mu odda to zalewa się łzami.

Tutaj nie chodzi o to,kto leje kogo po łbie i za co,tylko chodzi o to,że PO nie wspiera polskiej gospodarki,ani polskich rodzin.
Za to co parę miesięcy mamy kolejne genialne pomysły,typu;kastrowanie pedofilii,wprowadzenie euro,waloryzacja kwotowa emerytur.Na pewno na Boże Narodzenie Tusk obieca każdemu działkę na Księżycu.
A ciemny naród wyje z radości.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 27 września 2010, 12:27

Charlotte Corda pisze:
Worek pisze:Prezes Jarek nazwał Komorowskiego "głupkiem" i Cię to kompletnie nie bulwersuje. Dystansu trochę.

Gdzie tak powiedział/napisał?Cytat poproszę .

Proponuję przeczytać ten wątek jeszcze raz uważnie zamiast zadawać głupie pytania.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 27 września 2010, 12:29

Charlotte Corda pisze:Tutaj nie chodzi o to,kto leje kogo po łbie i za co,tylko chodzi o to,że PO nie wspiera polskiej gospodarki,ani polskich rodzin.

W takim razie niech opozycja przestanie przypominać marny kabaret i zacznie o tym mówić, a nie wciąż o pomniku, Smoleńsku, niechęci do prezydenta i premiera. Bo to akurat prawda, zapętlili się strasznie i pozwalają rządowi na nieróbstwo. Niech zaczną rzeczową dyskusję i przedstawią poważne propozycje, i nie na łamach prasy w stylu "A PO znowu..." tylko bezpośrednio do rządu. Niech to w końcu ma ręce i nogi i będzie opozycją której zależy na naszym kraju a nie na wojenkach i bezprecedensowym dorwaniu się do władzy.

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”