PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

"Patologia" PIS`u inne niedorzeczne sprawy.

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 13 stycznia 2015, 08:08

No cóż, wydaje mi się, że każde wystąpienie Hoffmana w TV będzie na korzyść PO. Zatem pytanie, w co gra Hoffman?
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 stycznia 2015, 10:07

odsłucham kawałek - całkowicie niewinny - zaś Olejnik sprawiała wrażenie nieprzygotowanej.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 13 stycznia 2015, 17:55

Co ona takiego piła na tej Ukrainie że trzyma ja do dzisiaj
"W obawie o bezpieczeństwo moje, moich współpracowników, osób odwiedzających moje biura poselskie, w związku z kampanią nienawiści i oszczerstw, jaka jest prowadzona w stosunku do mojej osoby, informuję że (...) 13 stycznia do Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola złożę kolejne dwa zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z art. 190 par. 1 Kodeksu Karnego (groźby karalne pozbawienia życia)" - napisała w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku posłanka PiS Małgorzata Gosiewska. Sprawa ma związek z wyjazdem parlamentarzystki na Ukrainę, który miał miejsce w święta.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=114279
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 13 stycznia 2015, 17:58

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=11427a

"W obawie o bezpieczeństwo moje, moich współpracowników, osób odwiedzających moje biura poselskie, w związku z kampanią nienawiści i oszczerstw, jaka jest prowadzona w stosunku do mojej osoby, informuję że (...) 13 stycznia do Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola złożę kolejne dwa zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa z art. 190 par. 1 Kodeksu Karnego (groźby karalne pozbawienia życia)" - napisała w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku posłanka PiS Małgorzata Gosiewska. Sprawa ma związek z wyjazdem parlamentarzystki na Ukrainę, który miał miejsce w święta.

Kolejna dawka urojeń. Tak jak pisałem, to się dzieje jak mali ludzie dostaną kęs władzy. Takam ważna, niszczyć mie chco! Ciekawe co dalej, smoki i jednorożce pewnie. Wygląda że to jedna z tych kobiet która uwielbia wir wokół własnej osoby, a że miernością nie potrafi go wywołać to wymyśla kolejne bzdury które by ją usprawiedliwiły. Ot, nieźle się z Przemkiem dobrali swojego czasu.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 13 stycznia 2015, 18:07

Czytałem, nieźle się uśmiałem :D
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 21 stycznia 2015, 09:16

"Nie mogłam powiedzieć, że piłam wino z biskupem"
Dziennikarz gazety zadzwonił do posłanki, podając się za pracownika biura ambasadora w Kijowie. Jak tłumaczył, do placówki dotarło oficjalne pismo o odznaczeniu Gosiewskiej Orderem Wolności. Przed przyznaniem tytułu strona ukraińska chciała jednak poznać szczegóły incydentu w Charkowie.

- Ja nie mogłam jednego argumentu użyć, który by tę sprawę bardzo wyjaśnił: przecież nocowałam w kurii biskupiej. I wyjeżdżałam od księdza biskupa. I tego argumentu nie używałam z wiadomych względów, żeby księdza biskupa w to wszystko, w ten cały brud nie mieszać - tłumaczyła posłanka.

Dziennikarz tabloidu dopytywał jednak o kwestię alkoholu. - Muszę odnotować, czy on był, czy go nie było. Jak mam napisać? - chciał wiedzieć. - Napisać, że nie było. No przecież nie powiem, że napiłam się wina z księdzem biskupem - przekonywała Gosiewska.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img

Każdy z nas jest człowiekiem...człowiek nie wielbłąd i napić się musi, nawet z biskupem. :wink:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: "Patologia" PIS`u inne niedorzeczne sprawy.

Postautor: Worek » 05 września 2015, 06:35

Obrazek

Piotruś obrońca idei Solidarności.
buahahahahahahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 05 września 2015, 08:12

"Oni stoją tam, gdzie stało zomo" - piękne. I jak tu nie powiedzieć źe solidarność to zbiorowisko cwaniaków i kombinatorów? Ten facet nie dość że nie ma moralnego prawa rządzić związkiem zawodowym, to wpisuje się w pisowski klimat partii byłych komunistów.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 05 września 2015, 08:17

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 września 2015, 09:00

To co robił w tym mundurze? Tak wyglądał trening komunistycznego komandosa?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 05 września 2015, 09:17

Komandos wśród przyjaciół. Może tak tą fotkę zatytułować.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 05 września 2015, 09:30

Jesli na tym zdjęciu jest on, to może zaczął swoją przygodę od MO. Później komandosi. Albo w odwrotnej kolejności. Jednak, byc może nie zomo.

Jansen21
Wójt
Wójt

Postautor: Jansen21 » 05 września 2015, 09:44

Worek pisze:To co robił w tym mundurze? Tak wyglądał trening komunistycznego komandosa?

Człowieku dałeś się nabrać na durnego mema i tyle. Przypomnij sobie zdjęcie esesmanów na którym rzekomo miał być kolejny dziadek premiera Tuska i które kolportowano na Śląsku przed wyborami. Przecież ten milicjant nawet nie jest podobny do przewodniczącego, a samo zdjęcie jest niewyraźne.

Jansen21
Wójt
Wójt

Postautor: Jansen21 » 05 września 2015, 09:45

Jojo pisze:Komandos wśród przyjaciół. Może tak tą fotkę zatytułować.

Trzeba być na 100% smutnym wałem aby na tym niewyraźnym zdjęciu zobaczyć przewodniczącego.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 05 września 2015, 10:21

Worek to jest akurat stary news choć foto robi wrażenie pokazując jak solidarność zatoczyła koło.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”