PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

I nikt mu nie powie że czarne jest czarne, a białe jest biał

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

I nikt mu nie powie że czarne jest czarne, a białe jest biał

Postautor: wodnik » 29 czerwca 2012, 18:40

Wśród powszechnych w Europie i na świecie głosów zachwytu dla Polski za wzorową organizację EURO 2012, stwierdzeń o dokonanym przez nas skoku cywilizacyjnym, euforii na temat piękna naszego kraju i gościnności Polaków, dał też głos a jakże - prezes PiS.
- Otóż Jarosław Kaczyński powiedział, że EURO 2012 skończyło się dla Polski kompletną klęską.
Oczywiście nie miał na myśli wyników naszej drużyny, bo na piłce nożnej się po prostu nie zna, tylko wielki ogólnonarodowy wysiłek w przygotowania do mistrzostw.
Po prostu oczewidnoje i niewierojatnoje jak mawiają nasi bracia ze Wschodu.
- A swoją drogą szkoda że kończy się już czas EURO 2012, bo był to okres pięknych wakacji od polityków...
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezes-p ... omosc.html
Chrystus przepędził handlarzy ze świątyni, potem handlarze zmądrzeli i przybrali szaty kapłańskie

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 29 czerwca 2012, 19:27

On mówił o autostradach tylko Onet wybiórczo cytuje. Przeczytaj to jeszcze raz dokładnie.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

Postautor: wodnik » 29 czerwca 2012, 19:55

Lolek00 pisze:On mówił o autostradach tylko Onet wybiórczo cytuje. Przeczytaj to jeszcze raz dokładnie.

Dodał, że Euro miało przynieść skok cywilizacyjny, a "skończyło się kompletną klęską".

A co pochwalił z wyjątkiem samego siebie mówiąc, że EURO 2012 było ich pomysłem?
Zesztą nie jest to do końca prawdą, bo było pomysłem Ukrainy.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-o-k ... omosc.html
Chrystus przepędził handlarzy ze świątyni, potem handlarze zmądrzeli i przybrali szaty kapłańskie

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 30 czerwca 2012, 14:07

Wiadomo że to Ukraina załatwiła Euro.

Przecież wiadomo że jakby ten chłopstaś kaczyński rządziłby Polską to mielibyśmy ogromne problemy z organizacja Euro, chyba każdy pamięta jak wstrzymywał inwestyjcje i bawił się tylko w entykorupcje której nie było.

PO jakie jest takie jest, czasami robi źle, czasami robi dobrze, czasami nic nie robi (wbrew pozorom to często jest pozyteczne) a PIS to oszołomy - cały czas się tylko wygłupiają.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

ado
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: ado » 02 lipca 2012, 13:23

- To PiS załatwił dla Polaków Euro 2012. W naszym zamyśle, dzięki temu turniejowi, miał się dokonać skok cywilizacyjny. W naszych planach była budowa kilku tysięcy kilometrów autostrad i dróg ekspresowych. PO zbudowała jedynie 600 km. To jest kompromitacja. Liczby mówią same za siebie. Rząd nie udało się dokonać skoku cywilizacyjnego – mówił na konferencji prasowej poseł Marcin Mastalerek z sejmowej komisji sportu.

kto zna realia światka UEFA, wie kto zalatwił, ale ciemny lud i tak kupi wszystko...
Kaczyński i skok cywilizacyjny :grin:

Atlantyda
Stażysta
Stażysta

Re: I nikt mu nie powie że czarne jest czarne, a białe jest

Postautor: Atlantyda » 02 lipca 2012, 17:45

wodnik pisze:Wśród powszechnych w Europie i na świecie głosów zachwytu dla Polski za wzorową organizację EURO 2012, stwierdzeń o dokonanym przez nas skoku cywilizacyjnym, euforii na temat piękna naszego kraju i gościnności Polaków, dał też głos a jakże - prezes PiS.
- Otóż Jarosław Kaczyński powiedział, że EURO 2012 skończyło się dla Polski kompletną klęską.
Oczywiście nie miał na myśli wyników naszej drużyny, bo na piłce nożnej się po prostu nie zna, tylko wielki ogólnonarodowy wysiłek w przygotowania do mistrzostw.
Po prostu oczewidnoje i niewierojatnoje jak mawiają nasi bracia ze Wschodu.
- A swoją drogą szkoda że kończy się już czas EURO 2012, bo był to okres pięknych wakacji od polityków...
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezes-p ... omosc.html

Z Jarosławem się nie zgadzasz, a z opinią posła Migalskiego tak? A czym one się różnią?

Awatar użytkownika
wodnik
Wójt
Wójt

Postautor: wodnik » 02 lipca 2012, 18:52

Szanowna Atlantydo:
Warto na przyszłość czytać uważnie co dany user czyli w tym wypadku ja miał na myśli, bo odniosłem się konkretnie do zacytowanego poniżej tekstu autorstwa Migalskiego, który jak mi się zdaje, jest dokładnym zaprzeczeniem tego, co mi tu zarzucasz...
"A dlaczego Polacy także przyczynili się do politycznego fiaska ME? Bo tylko Polacy przyłączyli się do najskrajniejszego apelu niemieckich polityków (w tym Eriki Steinbach), by odebrać Ukrainie możliwość zorganizowania mistrzostw i przeniesienia ich do innego kraju. To lider największej polskiej partii opozycyjnej poparł ten pomysł – pomysł uderzający z interesy ukraińskie i całkowicie izolujący Kijów. I trzeba to jasno powiedzieć – Jarosław Kaczyński całkowicie, dla zysków politycznych, porzucił idee swojego brata, całkowicie odwrócił się od jagiellońskiej koncepcji polityki zagranicznej i, by choć na chwilę znaleźć się w głównym nurcie polityki unijnej, bez skrupułów zdradził interesy Ukrainy" - czytamy dalej.
"I zrobił to chyba tylko dlatego, by – jako się rzekło – popłynąć na chwilkę obok Angeli Merkel i by na siłę mówić coś innego, niż Donald Tusk i Bronisław Komorowski. I to także trzeba jasno sformułować – polskiego interesu narodowego i polskiej racji stanu bronili premier i prezydent, a prezes PiS wybrał interes partyjny.

Atlantyda
Stażysta
Stażysta

Postautor: Atlantyda » 03 lipca 2012, 03:44

wodnik pisze:Warto na przyszłość czytać uważnie co dany user czyli w tym wypadku ja miał na myśli,

Ano warto. Upał mi się na mózg rzucił. Nie wiem, co ja czytałam, a na co odpowiadałam.
To ja może tylko tyle: niezbadane są motywy działań Jarosława Kaczyńskiego, natomiast "spór" Migalski - Kaczyński widzę w kategoriach postpisowskich wojenek, a oglądanie EURO w klimatach politycznych, a nie sportowych - cóż, można. Ale szkoda.
Beznadziejnie nieskutecznie próbowałam znaleźć czytaną chyba wczoraj informację na Onecie mówiącą, że Ukrainie zrobiło się dalej do Europy. Ciekawe, co będzie dalej? Miało być "razem", będzie "oddzielnie"? Ukraińcy twierdzą, że mistrzostw nie udało się upolitycznić. Chyba jednak udało. Tak to bywa, kiedy wspólnicy w interesie są jednocześnie dla siebie konkurentami.

maya628
Stażysta
Stażysta

Postautor: maya628 » 06 grudnia 2014, 09:40

On mówił o autostradach tylko Onet wybiórczo cytuje. Przeczytaj to jeszcze raz dokładnie.
**SignaturE**

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 06 grudnia 2014, 13:04

Gratulacje, wygrywasz tytuł Archeologa Kwartału. Doktor Henryk approves

Obrazek
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”