PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czas na zamianę Kaczyńskiego na kogoś innego.

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 20 kwietnia 2013, 20:40

no i ok . Ale co dalej . Czy gość ma jakąś receptę ? Bo tezy akurat wysnuwa słuszne .

Recepty to on na pewno nie ma. On jedynie potrafi krytykować - bo do polityki się nie nadaje co potwierdzają słowa : Nie chcemy nic robić arbitralnie. Jeżeli społeczeństwo uzna, że powinno być inaczej, wtedy to zaakceptujemy - mówił Kaczyński.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 21 kwietnia 2013, 13:39

Worek pisze:Jakoś to ....

Polak pisze:Czy jego brat jest w stanie prowadzić Polskę równie dzielnie? Mam nadzieję i również nadzieję na to że naród da mu szansę.

nie pasuje do tego ....

Polak pisze:Po '89 mieliśmy do czynienia z uwłaszczeniem nomenklatury- na sprywatyzowane mienie w głównej mierze pieniądze mieli ci którzy byli u władzy (lub współpracowali) z minionym reżimem.

PiS również uwłaszczył się na majątku PRL. Nie płacąc za niego nawet 1 PLN.

Polak pisze:Mówienie o tym że wyborcy PiS powinni zacząć myśleć jest głupie. Może właśnie wybór tej partii jest skutkiem myślenia?

Mając w pamięci powyższe mam z tym poważne wątpliwości.

Polak pisze:Do tych którzy mówią banialuki o NSDAP o dyktacie Kaczyńskiego w partii, kieruję pytanie: skąd czerpiecie takie informacje?

Nie przesadzaj. Swoją drogą dyktat w PiS Prezesa Jarka jest faktem, nie fantazją. Sami jego współpracownicy mówią o fascynacji prezesa Jarka dyktaturami. Tak jak sobie czytam przeróżnych historyków dyktatur to analogi jest zbyt wiele. Oczywiście nie dąży do takiej, jakiej byliśmy świadkami w Niemczech czy ZSRR. Mimo to metody tumanienia mas ma bardzo podobne.

Polak pisze:Uderzając w PiS zostawiasz Tuska przy władzy. Naprawdę tego chcecie ?

Mając do wyboru Tuska i Prezesa Jarka z Papciem Rydzykiem to wolę tego pierwszego, mając świadomość jego wszystkich wad.

Polak pisze:Mam nadzieję i również nadzieję na to że naród da mu szansę.

Dał już i co mieliśmy? Polowanie na czarownicę, upadek prestiżu Polski na arenie międzynarodowej i wiele innych kompletnie bezsensownych porażek, które wynikały z ignorancji i głupoty ludzi jakimi się Kaczyniak otaczał.
Bo nie rządzili całą kadencję? W Warszawie rządzili i mieliśmy centralizację podejmowania decyzji w mieście i kompletny zastój inwestycji. Kompletny.
Mieli szansę, pokazali co potrafią i do diabła z nimi.

Jaki upadek prestiżu - w obecnych czasach Polska nie ma żadnego prestiżu na arenie międzynarodowej. Żeby państwo miało prestiż, musi być silne, a nie słabe.

Porównując rządy PO i PiS, to ten drugi miał bardizej pod górę. PiS nigdy nie miał większości, był skłócony z koalicjantami, od początku miał przeciwko sobie większość mediów.

PO rządzi już sporo, mając pełnię władzy i większość mediów za sobą. I co zrobiło przez ten czas - praktycznie nic pozytywnego - Polska leci na równi pochyłej cały czas w przepaść.

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 21 kwietnia 2013, 14:09

Anubis pisze:PiS nigdy nie miał większości, był skłócony z koalicjantami, od początku miał przeciwko sobie większość mediów.

Do "niechęci" mediów raczej sam doprowadzał. Wspomnę chociaż o "niemieckich mediach", o czasowym zakazie występowania działaczy PiS w TVN, o pierwszeństwie dla TV Rydzyka o wydarzeniach politycznych (jakiejś umowie) za czasów rządu Kaczyńskiego...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 kwietnia 2013, 18:02

Jaki upadek prestiżu - w obecnych czasach Polska nie ma żadnego prestiżu na arenie międzynarodowej. Żeby państwo miało prestiż, musi być silne, a nie słabe.
delikatnie mówiąc wypisujesz farmazony. nie jesteśmy herosem ale ruiną także z całą pewnością nie.

PiS nigdy nie miał większości, był skłócony z koalicjantami, od początku miał przeciwko sobie większość mediów.
ja im koalicjantów i taktyki PR nie wymyślałem. sami takich chcieli i sami chcieli toczyć wojny z mediami.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 21 kwietnia 2013, 20:07

No Rumunie i Bułgarię jeszcze chyba wyprzedzamy ;).

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 21 kwietnia 2013, 20:52

Worek pisze:Mam Ci udowodnić antykomunistyczność Prezesa Jarka? Przecież rząd, który tworzył mógł konkurować z SLD na ilość byłych członków PZPR, prawda? W 2000 roku Papcio Rydzyk był dla Prezesa Jarka agentem rosyjskich służb specjalnych, w 2004 przestał nim być? Samoobrona to partią utworzona przez służby specjalne a w 2005 roku nie przeszkadzało Prezesowi Jarkowi tworzyć z nimi koalicję. Prezes Jarek walczy z układami polityki z biznesem, sam jednocześnie tworząc taki układ z Lux Veritatis. Układ, w którym ta organizacja umieszcza swoich kapciowych na listach wyborczych PiS.
Obrotowość? Proszę bardzo. Prezes Jarek mieni się być politykiem prawicowym, który trzyma z najbardziej radykalnym prawicowo odłamem KK a jednocześnie, jednym z największych sojuszników PiS jest lewicowy związek zawodowy. Koalicja z Samoobroną jest tutaj kolejnym doskonałym przykładem, bo trudno zaliczyć tą partię do prawicowych.
Chłopie albo się ma zasady albo jest się chorągiewką powiewającą tam gdzie wiatr zawieje. Dziwię się tylko, że są tacy którzy ciągle jeszcze wierzą w brednie, które Prezes Jarek wypowiada. Dlatego PiS jest sektą polityczną, w której poglądy mają znaczenie trzecio - bądź czwartorzędne znaczenie. Ważny jest tylko jeden cel - władza.

Tyle bredni w jednym poście, ja nie mogę. Nie warte nawet komentarza :)
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 21 kwietnia 2013, 21:28

chyba prawdy, chłopie.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 kwietnia 2013, 05:46

Twoja_stara pisze:Tyle bredni w jednym poście, ja nie mogę. Nie warte nawet komentarza

Nie wierzysz w to co napisałem?
buahahahahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 23 kwietnia 2013, 21:20

Nie, ja tylko imituję teraz twój i styl argumentacji innych. Głupi, nie ?
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 24 kwietnia 2013, 05:25

Twoja_stara pisze:Nie, ja tylko imituję teraz twój i styl argumentacji innych.

I jak każda podróbka, kiepsko wygląda i słabej jakości.
Pozwolisz, że wrócimy do tematu? Co takiego jest bzdurą w tym co napisałem?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”