PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czy warto wstąpić do PIS?

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

petros
Radny gminny
Radny gminny

Czy warto wstąpić do PIS?

Postautor: petros » 28 maja 2013, 17:57

Tak jak powyżej w pytaniu, chodzi mi o to czy są oni otwarci na nowych, młodych ludzi i np. umożliwiają im start w wyborach? Jakie obowiązki mają nowi członkowie PIS?

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Re: Czy warto wstąpić do PIS?

Postautor: kaminiak33 » 28 maja 2013, 18:26

petros pisze:Tak jak powyżej w pytaniu, chodzi mi o to czy są oni otwarci na nowych, młodych ludzi i np. umożliwiają im start w wyborach? Jakie obowiązki mają nowi członkowie PIS?

coś się tak uparł zostać tym członkiem , seks shop se otwórz , ooooooooooo do Kaczyńskiego napisz , albo do Macierewicza oni wiedzą najlepiej kogo na członka PISu chcą wciągnąć ...Obrazek
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Atylla
Minister
Minister

Re: Czy warto wstąpić do PIS?

Postautor: Atylla » 28 maja 2013, 18:30

petros pisze:Tak jak powyżej w pytaniu, chodzi mi o to czy są oni otwarci na nowych, młodych ludzi i np. umożliwiają im start w wyborach? Jakie obowiązki mają nowi członkowie PIS?

Nie opłaca się. To banda baranów, oszołomów i kłamców. Z kim się zadajesz takim się stajesz. Po pół roku i ciebie dopadnie wiele psychicznych chorób na jakie cierpią członkowie PISu

petros
Radny gminny
Radny gminny

Meritum

Postautor: petros » 28 maja 2013, 18:33

No to żeście się merytorycznie wysilili :)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 maja 2013, 18:38

po tych dwóch himalajów się nie spodziewaj.

warto- niewarto. to zależy o co ci chodzi. bo jeśli chcesz błyszczeć w TV i zarabiać kasę to bez dużych pleców nie masz szans. jesli chcesz za darmo poświęcając czas zrobić coś dal danej partii lub społeczności lokalnej i może po jakimś czasie (lata) spróbować kandydować do jakiegoś ciała (polecam zacząć od rady osiedla - możesz w młodym wieku) to warto. zawsze partia to jakieś zaplecze, które da ci np. know-how. ale w tym samym czasie polecam zrobić karierę w normalnym zawodzie, skończyć dobre studia (wcale nie politologię bo to żadna przepustka) itp.

ps. nigdy nie należałem do żadnej partii i na razie nie zamierzam.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

petros
Radny gminny
Radny gminny

Otwartość

Postautor: petros » 28 maja 2013, 18:45

Mi osobiście chodzi o to, czy PIS jest otwarty na młodych. Ja mam takie centroprawicowe poglądy raczej, więc PIS by mi mógł pasować, kwestia tylko tego, czy np. miałbym możliwość kandydowania do Rady Miasta załóżmy lub Rady Osiedla. Bo tak z centroprawicowych partii, to która jest taka najbardziej otwarta na nowych i daje realne perspektywy? Bo John Godson ponoć też chciał wstąpić do PIS, ale go nie przyjęli i do PO się przyłączył no, a teraz jest posłem.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 maja 2013, 18:51

Rada osiedla to raczej komitety lokalne. do rady miasta powinieneś już być w partii KIMŚ albo mieć płacy na starcie.

john godson miał zalety na starcie - jest wykształcony, popularny w swojej okolicy, jest pastorem i się wyróżnia.

każda partia da ci takie same. jeśli w wieku lat 20 marzysz o pośle to bez pleców musisz w partii przetoczyć wiele dziesiątek wagonów.

z mojem perespektywy lepiej postawić na zawód i wykształcenie, gdzieś się tak niezbyt zobowiązująco udzielać i wejść nieco wyżej już jako człowiek, który jest partii do czegoś przydatny oprócz roznoszenia ulotek. poza tym kandydowanie wiąże się z sporym wydatkiem własnym - jeśli chcesz być wybrany.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 28 maja 2013, 19:15

Tak jak powyżej w pytaniu, chodzi mi o to czy są oni otwarci na nowych, młodych ludzi i np. umożliwiają im start w wyborach? Jakie obowiązki mają nowi członkowie PIS?

Pewnie , mój młodszy brat należy do ich partii :lol:. I znając jego gadane i łatwość załatwiania wielu spraw to myślę że jeszcze parę lat i może się wybije . Cóż , jego poprę ze względu na więzi rodzinne , jego partii nie. Chyba , że będzie więcej Sergiuszów Muszyńskich - wolnościowców.

john godson miał zalety na starcie - jest wykształcony, popularny w swojej okolicy, jest pastorem i się wyróżnia.

I jest czarny , dobrze mieć taką osobę w sejmie - to jest jak reklama podprogowa.
Wiesz o czym mówię.
Spróbuj w Polsce obwinić czarnego o cokolwiek :D. Nietolerancja i takie bzdety. Jakby kolor skóry miał znaczenie...
I z całą pewnością bardziej ludzie zrozumieją Godsona mówiący że homosie są źli , niż pewną panią z PiS'u która tak głośno ostatnio darła się w sejmie.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Postautor: kaminiak33 » 28 maja 2013, 20:59

Nazgul pisze:po tych dwóch himalajów się nie spodziewaj.

ty też na wyżyny się nie wzniosłeś , zanim zaczniesz go zachęcać , to pomyśl która partia tak na prawdę coś zrobiła dla Kowalskiego , od 89 r ŻADNA , a może dla ciebie zrobili wyjątek Obrazek

a Ty kolego Petros za robotę się weź nie za politykę , czy wystarczająco merytorycznie Obrazek
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 maja 2013, 21:02

ps. nigdy nie należałem do żadnej partii i na razie nie zamierzam.

Nawet śp Lepper by cię nie chciał.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

petros
Radny gminny
Radny gminny

PIS

Postautor: petros » 29 maja 2013, 11:36

.mateuszjkl a jakie obowiązki ma twój brat jako członek PIS?

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 29 maja 2013, 13:26

Pisanie komentarzy w internecie plus chodzenie na idiotyczne demonstracje.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 29 maja 2013, 15:34

Atylla pisze:Pisanie komentarzy w internecie plus chodzenie na idiotyczne demonstracje.

Pewnie tak. hehe
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 29 maja 2013, 19:57

O najważniejszym nie powiedziałeś: płacenie składek.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 29 maja 2013, 19:58

Płacenie składek to jest w każdej partii

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”