PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Kampania wyborcza w Elblągu

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Kampania wyborcza w Elblągu

Postautor: Worek » 04 lipca 2013, 09:40

Kiełbasę to wiem jak się robi.
Ten materiał dałem radę obejrzeć do 5 minuty.

http://www.elblag.net/artykuly/cala-pra ... i,5356.htm

Nie było dla mnie nigdy tajemnicą, że PiS jest partią obrotową, bezideową ale ciągle mnie przeraża ich cynizm.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 04 lipca 2013, 10:40

Szkoda sobie marnować czasu na oglądanie takich bzdur. Dobrze wiemy jacy wszyscy oni są.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 04 lipca 2013, 10:47

Januszek nie robi ostatnio podchodów do PiS?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 04 lipca 2013, 11:09

Worek nie bardzo wiem o co chodzi z tym filmem. Bo tam praktycznie nic go nie obciąża - radzę dosłuchać do końca. Zrobili reklamę za swoją forsę i co?

Pod tekstem się nikt nie podpisał imieniem i nazwiskiem, nie dziwie się. Piszą sformułowania absurdalne. Jakby się kuźwa urodzili wczoraj.

Nowość że się chcą wykopać wzajemnie. Tego co Wilk mówi o zmianie statutu szpitala żeby móc dupę i tu i tu posadzić bardziej nie skomentuje... tłumaczyć się z tego musiała pani Gelert a nie on, bo jak inaczej :grin:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 04 lipca 2013, 11:20

Lolek00, mnie z PiS'em i Gasipsem po drodze nie jest. Do tej pory wydawało mi się, że im do kupy również. Nie chce mi się rozwijać genezy ich wspólnych kontaktów, wywiadów, skakania sobie do gardeł. Ja rozumiem, że Polska samorządowa to inna planeta ale kuźwa bez przesady. Albo ma się zasady albo nie. Dotyczy to tak PiS jak i Gasipsa.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 04 lipca 2013, 11:37

Ja myślę że panowie się znali wcześniej - a że ich partyjne drogi się rozeszły..

+ Palikot też był w opozycji Worek, i najeżdżał głównie na PO - zanim wszedł do parlamentu i teraz w parlamencie też jest w opozycji.

Po sojuszu PiS-Samoobrona (którego miało nigdy nie być) mnie już nic nie zdziwi.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 04 lipca 2013, 11:40

Lolek00 pisze:+ Palikot też był w opozycji Worek, i najeżdżał głównie na PO - zanim wszedł do parlamentu i teraz w parlamencie też jest w opozycji.

Po sojuszu PiS-Samoobrona (którego miało nigdy nie być) mnie już nic nie zdziwi.

Dokładnie. Ale kiedy Gasipies był w PO to był wrogiem śmiertelnym.

Zastanawiam się tylko kto bardziej defloruje swoich wyborców?

Klamot88
Wójt
Wójt

Postautor: Klamot88 » 05 lipca 2013, 12:04

Po tym, jak służby Bartłomieja Sienkiewicza usiłowały w Elblągu powtórzyć manewr z Tymińskim - z pierwszych wyborów prezydenckich, same proszą się o historyczne przypomnienie. Oto kiedy okazało się, że Tymiński wyprzedza w sondażach Mazowieckiego ludzie Sienkiewicza dostarczyli raport mówiący o tym, że Tyminski bywał w Trypolisie. Natychmiast obwieszczono to na konferencji prasowej. Potem Tymiński ich ośmieszył pokazując, że nie odróżniają Toronto od Trypolisu. Pana ministerka - jak widać - znów świerzbią paluszki, a więc dalej, niech działa - wybory w Elblągu będą wygrane przy pomocy służb BS. Co ciekawe wtedy UOP gromadził teczkę na Wałęsę, bo spodziewano się, że Mazowiecki będzie w drugiej turze.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 lipca 2013, 12:37

aaaaaaa
Czyli kandydat PiS na Prezia Elbląga nic takiego nie powiedział?? Rozumiem. To ci dopiero intryga.

Klamot88
Wójt
Wójt

Postautor: Klamot88 » 05 lipca 2013, 15:27

Jeżeli ministrem spraw wewnętrznych jest dzisiaj Bartłomiej Sienkiewicz, człowiek nienachalnej inteligencji, niemniej działający już wtedy w służbach, to analogie nasuwają się same. W tej chwili w Elblągu wyciąga się dziwną, zmontowaną taśmę. Widać w tym na kilometr paluchy służb, jakieś podsłuchy, nagrania. Usiłuje się w ten sposób ratować przyczółek Platformy Obywatelskiej, sugerując, że kandydat PiS na prezydenta Elbląga to jakiś dziwny człowiek. Wszystkie te sugestie są mniej więcej w takim sosie jak wtedy, gdy usiłowano ugotować konkurentów Mazowieckiego. Więc w sposób złośliwy, bo taką mam naturę, dostrzegam analogię ze zdarzeniem z Tymińskim. Zresztą nie jedynym zdarzeniem, w którym służby specjalne prowokowały, kłamały i napuszczały ludzi na różnych polityków.

To element walki o życie obecnego establishmentu politycznego. Ci ludzie dobrze wiedzą, że porażka w Elblągu będzie kolejnym kamieniem narastającej lawiny. Wiedzą, co ich czeka. Jak wiele spraw aferowych trzeba będzie po zmianie władzy wyjaśniać. Prokuratury i sądy będą miały naprawdę dużo pracy. Ilość korupcyjnych afer z udziałem oficerów służb specjalnych, polityków, ludzi powiązanych z politykami. Mając to na względzie, ci ludzie walczą o życie. A walcząc o życie posuną się do każdego chwytu. Tonący brzydko się chwyta.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 lipca 2013, 17:22

A dziadek z Wehrmachtu Ci służbami nie śmierdział? Litości chłopie.

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”