PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

na początku rzeczy najważniejsze

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 360
Rejestracja: 06 grudnia 2012, 19:09
Lokalizacja: jg

na początku rzeczy najważniejsze

Postautor: fan_kata » 07 września 2013, 11:16

PiS chce uchwały o solidarności z chrześcijanami w Egipcie i Syrii
a może by tak zacząć pracę nad uchwałami krajowymi... choć być może jest tak, że nasza sytuacja wewnętrzna jest już tak dopracowana i perfekcyjna, że działania rządu nakierowane będą już raczej na naprawę gospodarki i polityki ogólnoświatowej

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Posty: 1492
Rejestracja: 26 lipca 2013, 12:03
Lokalizacja: KNT

Postautor: dejpanspokój » 07 września 2013, 11:23

Jeszcze nikt nikomu nie napełnił brzucha jakimiś pustymi uchwałami. Niech Jarko nie mąci tam gdzie go nie ma i nigdy nie będzie. Więcej szkody niż pożytku.
Żeby Polska...

Lolek00
Moderator
Moderator
Posty: 9325
Rejestracja: 26 lipca 2009, 16:14
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: Lolek00 » 07 września 2013, 11:31

Po co bronić praw człowieka, lepiej bronić praw wyznawców danej religii.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
fan_kata
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 360
Rejestracja: 06 grudnia 2012, 19:09
Lokalizacja: jg

Postautor: fan_kata » 07 września 2013, 12:19

dejpanspokój pisze:Jeszcze nikt nikomu nie napełnił brzucha jakimiś pustymi uchwałami. Niech Jarko nie mąci tam gdzie go nie ma i nigdy nie będzie. Więcej szkody niż pożytku.
poza tym teraz będzie tylko kolejna batalia polityczna pt. czy uchwałę podjąć czy nie, marnowanie czasu którego coraz mniej, lepiej by się zajęli czymś pożytecznym jak już biorą za to pieniądze.
Lolek00 pisze:Po co bronić praw człowieka, lepiej bronić praw wyznawców danej religii.
wszystko przez to, że najbardziej liczy się wizerunek medialny a nie to co się naprawdę robi, znacznie większe wrażenie na tłuszczy wywrze okrzyk "tam mordują chrześcijan a my jesteśmy przeciwko a dowód to ta właśnie uchwała" niż "dziś pomogliśmy palestyńczykom budując studnię i zapewniajac okolicznym wioskom dostęp do wody", jak tak teraz czytam to mogłoby nawet odnieść skutek odwrotny :) prasa i telewizja zaczęły mijać się ze swoją misją i zaczęły wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom ku zaspokojeniu coraz bardziej prymitywnych instynktów społecznych przez co i my stajemy się coraz bardziej prymitywni i kółko się zamyka, z tęsknotą wspominam czasy gdy miałem 2 programy na których znalazlem wszystko i były to rzeczy wartościowe... teraz mamy dziesiątki programów ale zanim trafię na coś godnego uwagi to odechciewa się oglądać telewizję, a już niedługo będzie można zobaczyć jak ludzie za siano żrą swoje własne ekstrementy, taki przekaz mają dzisiejsze media, siano, komercha i jeszcze raz siano plus tokszoły pt "mój chłopak mówi do mnie szmato" no jak można gadać o czymś takim 45 min, powiedział to powiedział i albo go zjeb albo pochwal i po sprawie a nie ożywiona zmiękczająca mózg debata z udziałem publiczności i telewidzów... to jest misja telewizji... no np. PAH od lat niesie pomoc w Palestynie i ile osób wie o tym co to za organizacja, czy o tym, że oddziały wojskowe niszczyły studnie budowane przez PAH w ramach akcji humanitarnej, które finansowane były ponadto z polskiego budżetu czyli za pieniądze nas wszystkich
o wiele łatwiej jest wznosić rumor niż wyjść z konkretną propozycją... a skutki mniej więcej takie same, więc sprawa prosta
jednakże z tym wznoszeniem rumoru to trzeba uważać, bo nie każdy i w nie każdym temacie może sobie na to pozwolić


Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość