PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

PIS rządzi krajem i co dalej?

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

PIS rządzi krajem i co dalej?

Postautor: Jojo » 20 września 2013, 16:08

Jak wyobrażacie sobie Polskę za rządów J. Kaczyńskiego (wiem że to science fiction (czyt. sajens fikszyn) ale pogadać można).
Jak zmieniła by się Polska.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 20 września 2013, 16:42

Przeczytaj TO. Jedna ze starszych koncepcji.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 20 września 2013, 16:48

Nie mam pojęcia i raczej się nie przekonam. Jak ma się powtórzyć IV RP to wypadam z tego bajzlu. Mam zaczepienie w kraju z normalnym rządem, klimatem i co najważniejsze bardzo daleko od UE. Robota czeka i sam się zastanawiam co ja tu jeszcze robię. :mrgreen:
Na dzień dzisiejszy rządy PiSuarów są nie realne. Nawet jak wygrają wybory (co jest mało prawdopodobne) to rządzić będzie PO+SLD i ewentualnie PSL. PiS pozostanie jak zwykle w opozycji i szybciutko się rozpadnie (jak kiedyś AWS). Rządząca koalicja też długo nie przetrwa więc po max 2 latach następne wybory. Tyle że tak to widzę na dzień dzisiejszy. Co będzie za 2 lata?
Terroryści czyhają na prezesa, Rostowski nie umie się doliczyć dziesiątek miliardów, wstrętni wichrzyciele wyciągają Millerowi torturowanie Talibów przy pomocy agentów obcego mocarstwa... Kto może wiedzieć co będzie za 2 lata...

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 20 września 2013, 17:20

Poza składem zarządów i rad nadzorczych spółek skarbu nie zmieniło by się nic (z tych rzeczy które nas obchodzą) + jakiś cyrk odnośnie katastrofy lotniczej.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 20 września 2013, 18:24

Jak ma się powtórzyć IV RP to wypadam z tego bajzlu. Mam zaczepienie w kraju z normalnym rządem, klimatem i co najważniejsze bardzo daleko od UE. Robota czeka i sam się zastanawiam co ja tu jeszcze robię. :mrgreen:

Gdzie ?

Jak zmieniła by się Polska.

Nie zmieniłaby się w ogóle.

Poza tym z kim by weszli w koalicje. Mogą mieć i 40% , a gówno będą mogli zrobić.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 20 września 2013, 18:58

mateuszjkl pisze:Gdzie ?

Zaczepienie mam w Nowej Zelandii i trochę słabsze w Australii.
Bardziej mnie ciągnie Ameryka środkowa ale tam bym miał niewielką pomoc na start.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 20 września 2013, 21:47

Aimar pisze:Zaczepienie mam w Nowej Zelandii

15 lat temu chwili bym się nie zastanawiał. Warunki do latanie na szmacie bajeczne.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 20 września 2013, 22:55

Worek pisze:15 lat temu chwili bym się nie zastanawiał. Warunki do latanie na szmacie bajeczne.

Do śmigania na bajku też. Krajobrazy i drogi zajebiste :)

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 20 września 2013, 23:03

Łatwo sobie wyobrazić, bo PiS już rządził. Większego burdelu w kraju niż za PO i SLD raczej PiS nie zrobi. Czyli będzie to samo.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 21 września 2013, 06:07

gazda pisze:Większego burdelu w kraju niż za PO i SLD raczej PiS nie zrobi.

Zrobi. Nie musi się nawet specjalnie napracować.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 21 września 2013, 12:26

Worek pisze:Zrobi. Nie musi się nawet specjalnie napracować.

Bardziej nieudolnych, postkolonialnych i uniżonych wobec Berlina rządów w Polsce już nie będzie. Jeśli wygra Kaczyński to tylko her Merkelowa może mieć problemy, co mnie osobiscie bardzo cieszy.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

dziki00
Wójt
Wójt

Postautor: dziki00 » 21 września 2013, 13:49

Nie mam jakiś wielkich oczekiwań jeśli PiS doszedłby do władzy, jednak myślę że może marnowanie pieniędzy przez błędy legislacyjne tych baranów z PO by się skończyło.
GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 21 września 2013, 13:52

Za to możemy liczyć na dofinansowywanie źle zarządzanych przedsiębiorstw państwowych wbrew prawu, a co za tym idzie ich likwidacja.

dziki00
Wójt
Wójt

Postautor: dziki00 » 21 września 2013, 14:00

wbrew prawu, a co za tym idzie ich likwidacja.
wbrew prawu narzucanemu przez UE którego np. Niemcy nie muszą przestrzegać.
GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 21 września 2013, 14:53

Będziemy mieli więcej kanałów ojca dyrektora na multipleksie. Obrazek
-------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
Kulka z lewej to PO. Kulka z prawej to PIS... a Polacy to kulki po środku.
Nie wierze, że coś się zmieni za życia obecnego pokolenia polityków.

Najlepsze że wybory za dwa lata a "Skład rządu mam już w głowie" - mówi prezes PiS
dodam i tam powinien pozostać na wieki
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”