PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Propaganda PRL wiecznie żywa!

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

pisprl
Stażysta
Stażysta

Propaganda PRL wiecznie żywa!

Postautor: pisprl » 09 stycznia 2015, 17:38

Takiej wiochy to jeszcze nie widziałam, aż nie wiem od czego zacząć:D
https://www.youtube.com/watch?v=yfE1EfmSxpk

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Re: Propaganda PRL wiecznie żywa!

Postautor: PiSkorz » 09 stycznia 2015, 18:13

pisprl pisze:Takiej wiochy to jeszcze nie widziałam, aż nie wiem od czego zacząć:D
https://www.youtube.com/watch?v=yfE1EfmSxpk

Nie widzę tu żadnej wiochy . Wypowiedzi tego młodego radnego uważam za dobre lub wręcz bardzo dobre.
Nie masz się czego wstydzić . Życzyć by mu tylko należało aby zrealizował te swoje zamierzenia .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

pisprl
Stażysta
Stażysta

Postautor: pisprl » 09 stycznia 2015, 18:26

Nagrywane chyba ziemniakiem - dźwięk tragiczny, trzaskanie drzwiami, rozmowy i tupanie w tle, osoba przeprowadzająca wywiad się jąka i nie bardzo wie o co pyta. Loga na cały ekran przy każdej okazji, a na końcu jeszcze ten hymn i nie ma się czego wstydzić? Ja bym z domu nie wyszła, gdyby coś takiego wypłynęło o mnie!

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 09 stycznia 2015, 19:17

Nowy narybek PiSuarków - inteligencja i elokwencja. Kropla w krople jak kierownictwo partii. Zrobi koleś karierę.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 09 stycznia 2015, 21:04

pisprl pisze:Nagrywane chyba ziemniakiem - dźwięk tragiczny, trzaskanie drzwiami, rozmowy i tupanie w tle, osoba przeprowadzająca wywiad się jąka i nie bardzo wie o co pyta. Loga na cały ekran przy każdej okazji, a na końcu jeszcze ten hymn i nie ma się czego wstydzić? Ja bym z domu nie wyszła, gdyby coś takiego wypłynęło o mnie!

Zadający pytania rzeczywiście nie błysnął formą . Takiego redaktora żadna telewizja chyba by nie zatrudniła .

Natomiast wypowiedziom tego młodego radnego nic zarzucić nie można . Nie przesadzaj . Zobacz co dzieje się w sejmie .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 10 stycznia 2015, 13:42

Nie widzę tutaj nic obciachowego od strony samej wypowiedzi. Słaba, nawet bardzo słaba, realizacja od strony technicznej - tu się zgadzam.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”