PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Cenzura moralna czyl komuna wróciła

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Cenzura moralna czyl komuna wróciła

Postautor: Aimar » 07 października 2016, 22:12

PRL nie wrócił.
Cały czas jest temat "polityków" którzy wyrośli na FOZZ. Miller, Kaczyńscy czy Tusk. To jest ten sam syf a debile wierzą, że chodząc na głosowania cokolwiek zmienią. Gratulacje.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 07 października 2016, 22:22

Miała być tutaj sprowadzona arabska dzicz przez PO. Zagłosowałem na PIS - arabskiej dziczy nie będzie. Zmieniłem coś? Zmieniłem.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 08 października 2016, 09:43

notkin pisze:Miała być tutaj sprowadzona arabska dzicz przez PO. Zagłosowałem na PIS - arabskiej dziczy nie będzie. Zmieniłem coś? Zmieniłem.

Oczywiście że zmieniłeś...przyszło coś gorszego od arabów, rządy pisu !
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 10 października 2016, 20:19

notkin pisze:Miała być tutaj sprowadzona arabska dzicz przez PO. Zagłosowałem na PIS - arabskiej dziczy nie będzie. Zmieniłem coś? Zmieniłem.

Akurat w tej kwestii nie zmieniłeś nic, tylko tak sobie w to uwierzyłeś. Natomiast spierdoliles całą inną masę duzo ważniejszych rzeczy. Gratulacje!

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 10 października 2016, 23:22

Można wiedzieć co takiego PiS spieprzył ? I co zrobiło PO przez 8 lat poza straszeniem PiSem i ludzie w końcu się wkurzyli. I jakoś PO nie ma na razie szans wrócić na stołek, Nowoczesna się kompromituje jeszcze gorzej. PiS jak nie doprowadzi do jakiejś katastrofy może rządzić równie długo co PO, a kto wie czy nie dłużej.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 października 2016, 07:46

Miliard lat będzie rządził. A co tam. Póki co wykrył misiewiczów i ich ściga. Strach kogo wykryje jutro wszak koledzy Macierewicza działają. Śmigłowce bez przetargu. Bo komu potrzebne przetargi. "Uczciwość i przejrzystość" gwarantuje Antoni.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 października 2016, 10:26

Anubis pisze:Można wiedzieć co takiego PiS spieprzył ? I co zrobiło PO przez 8 lat poza straszeniem PiSem

I okazało się że mieli rację z tym straszeniem
Poczytaj sobie z czego Antoś zrezygnował
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/airbus-wy ... 82914.html
A do black hawków Polacy robię tylko kadłuby, i to nie wiem czy z naszej blachy. Nawet tego nie malują bo lakier to tajemnica producenta.
Dokładniej "polski Black Hawk" powstający od najmniejszej blaszki (jak zachwalał to prezes) to zaledwie kabina, stożek i pylon. Złożony i połączony kilkoma tysiącami nitów przez polskich pracowników. Resztę wkładają już amerykańskie ręce pracowników fabryki ze Stratford.
http://natemat.pl/191947,patriotyzm-zak ... i-swidnika

Kilka tyś miejsc pracy i nowe technologie dzięki pisowi poszły w pi**u !
Cieszysz się Anubisie ?

PS
całe oświadczenie Airbusa
https://n-4-15.dcs.redcdn.pl/dcs/o2/tvn ... 7c838b.pdf
Ostatnio zmieniony 11 października 2016, 15:45 przez Jojo, łącznie zmieniany 1 raz.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

motomaniak
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: motomaniak » 11 października 2016, 11:44

obecny rzad nie dostał w łapę, dlatego uwalili ten przetarg

od Amerykanów dostali już w łapę przy sprzedaży w 2007 więc szlaki już były przetarte

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 października 2016, 15:29

Siemoniak przy zakupie Caracala przedstawił argumenty które mnie przekonują.

Macierewicz kupując S-70 nie przedstawił żadnych.

Ot i dobra zmiana.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 11 października 2016, 16:51

Dla bezpieczeństwa to lepiej byłoby zakupić broń nuklearną i uzbrojone w nią rakiety dalekiego zasięgu. Istnieją głosy, że helikoptery jak i czołgi są już przestarzałe bo są za łatwe do zniszczenia przez rakiety.

A u nas te zamieszanie z helikopterami to pewnie przez zmianę mocodawców - PO bardziej proniemieckie, PiS proamerykańskie.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 11 października 2016, 17:39

Pewnie tylko KTO CI JĄ SPRZEDA? Bo widzisz nawet jakby chciał to jest coś takiego jak układ o nieproliferacji broni nuklearnej. Alae SF możesz uprawiać dalej.

W ogóle zresztą wojsko jest zbędne wystarczą uzbrojone bojówki zwolenników PiS.
Co do mocodawców to dla PIS jedynym jest Rosja.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 października 2016, 18:03

Anubis pisze:
A u nas te zamieszanie z helikopterami to pewnie przez zmianę mocodawców - PO bardziej proniemieckie, PiS proamerykańskie.

Tylko że te Caracale Francuskie.
Ale będąc w Unii powinniśmy wspierać unijny rynek nie amerykański. Bo Unia to także i my .

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 11 października 2016, 19:45

Jojo, a mało tego rynku zachodniego UE jest u nas ? My powinniśmy myśleć o gonieniu rynków zachodnich i rywalizowaniu z nimi. Bez tego będziemy w ciemnej dupie cały czas.

Marchewa ja napisałem tylko co jest potrzebne do realnego bezpieczeństwa, jeżeli o tym mowa. O pozyskaniu to już inna mowa, swoją drogą to czubek z Korei już ma...

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 października 2016, 22:31

Anubis pisze: My powinniśmy myśleć o gonieniu rynków zachodnich i rywalizowaniu z nimi. Bez tego będziemy w ciemnej dupie cały czas.

A czym z nimi rywalizować, skoro Airbus chciał także technologie razem z Caracalami dać a nasi odmówili.
Wolą BH, pytanie za co? albo inaczej, za ile Antka kupili że już przetarg Amerykanie wygrali.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 11 października 2016, 23:27

Taki urok demokracji ;). Zmienił się rząd, zmieniła się sytuacja.

Wróć do „PiS (Prawo i Sprawiedliwość)”